» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
4 / 13
»»

kingsix ::

DeeJay hvala. Torej je bilo res zelo poceni.

YesPeace ::

680x0 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Iconomi je podjetje, ki trenutno v LJ zaposljuje cca 25 ljudi..

kakob je izjavil:

Ne razumeš, iconomi je legit, saj so registrirali podjetje in se aktivno ukvarjajo s pisanjem bloga.

Vidva mi morda lahko pomagata k mojim prvotnim vprašanjem - kako je ime podjetja, katerega produkt je IKONOMI, ter kje je registrirano?

kingsix je izjavil:

Težava ICN je, da se ne razjasnijo 100% glede njegove uporabnosti (no saj to je težava 80% teh ICO tokenov). Trenutno služi za buyback'e in burne ter investiranje v njihov sklad... Bomo videli.

Lahko kdo na enostaven način napiše, kaj se je torej zgodilo z denarjem zgodnjih vlagateljev in kaj je smisel ICNja? Do sedaj sem razumel, da so zgodnji vlagatelji deležniki v podjetju, si delijo morebitne dividende in vrednost ICNja raste tako kot vrednost podjetja? Kako je mogoče, da so vlagatelji vložili denar, pa te stvari niso jasne?

_Dormage_ je izjavil:

Obljube so bile izplačilo dividend, ki pa ni šlo skozi SEC.
Sedaj ko so to bili primorani spremeniti je token neuporaben in zato je ceno goni zgolj špekulacija in upanje, da bodo našli uporabno vrednost.

Ne razumem, zakaj SEC omejuje izplačilo dividend. ICONOMI niso v ZDA registrirano podjetje, ne poslujejo z uporabniki v ZDA in nimajo licence za zbiranje denarja vlagateljev v ZDA, torej je celotna njihova operacija v ZDA ilegalna in je izplačilo dividend v očeh SECa tu najmanjši problem?


Denar od zgodnjih vlagateljev (kot jim ti praviš) verjetno misliš vlagateljev v crowdfunduing - ICO. cca 50% denarja (približno 5 mio) je šlo v CPP - prejšnji ICPN sklad, ki je trenutno vreden cca 50mio (kar pomeni da je 10x več vreden kot je bil na začetku) ostalih 50% pa je še skoraj vse na primarnih walletih in del tega bo šlo tudi za promo, ko bo produkt funkcioniral brez kakršnihkoli omejitev.

Funkcija ICN-ja pa je predvsem ta, da se z vsem profitom iz platforme dela buyback in burn (se pravi je ICN token deflacijski - vedno manj jih je v obtoku) nižja kot je cena več je buybacka, zato je longterm investitorjem v interesu da je cena v podnu.

kar se tiče dividend niso bili primorani spremeniti način v buyback, ampak so se odločili zato, ker je precej cenejše delati buyback kot pa vse transakcije za razdelitev dividend! Meni osebno je ta opcija precej boljša in enostavnejša!

Buyback iz CPP-ja pa delajo na način, da ko zaprejo pozicijo - investicojo gre 20% le te v buyback 80% pa v reinvestiranje!

kakob ::

YesPeace je izjavil:


kar se tiče dividend niso bili primorani spremeniti način v buyback, ampak so se odločili zato, ker je precej cenejše delati buyback kot pa vse transakcije za razdelitev dividend! Meni osebno je ta opcija precej boljša in enostavnejša!



Shilli spet lažejo.

Obljubili so dividende, kasneje se ugotovili (ker vnaprej niso razmišljali), da to tehnično ni izvedljivo in so investitorje, ki so pričakovali dividende, nasrali z buybackom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

YesPeace ::

kakob je izjavil:

YesPeace je izjavil:


kar se tiče dividend niso bili primorani spremeniti način v buyback, ampak so se odločili zato, ker je precej cenejše delati buyback kot pa vse transakcije za razdelitev dividend! Meni osebno je ta opcija precej boljša in enostavnejša!



Shilli spet lažejo.

Obljubili so dividende, kasneje se ugotovili (ker vnaprej niso razmišljali), da to tehnično ni izvedljivo in so investitorje, ki so pričakovali dividende, nasrali z buybackom.


WTF!? in zakaj po tvoje tehnično to ne bi bilo izvedljivo?!? lahko to malo razložiš? ali govoriš spet malo na pamet kot v tvojih prejšnjih komentarjih?

DeeJay ::

Zakaj futrate tega trola nonstop. Ignore je za trole najboljše orožje... če jim noben ne odgovori se počas posušijo in odpadejo iz teme kot mozolji.

kakob ::

Prvi gugl hit; https://bitcointalk.org/index.php?topic...

Nekje je bila daljša diskusija. Skratka, prvi problem: praktično neizvedljivo bi bilo da bi vsak exhcange, ki lista ta shitcoin delil njihove dividende.

Slabi shilli ste, niti ne veste kaj vse morate prikrit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

YesPeace ::

kakob je izjavil:

Prvi gugl hit; https://bitcointalk.org/index.php?topic...

Nekje je bila daljša diskusija. Skratka, prvi problem: praktično neizvedljivo bi bilo da bi vsak exhcange, ki lista ta shitcoin delil njihove dividende.

Skratka slabi shilli ste, niti ne veste kaj vse morate prikrit.


nisi ti lih prou brihten ane :) ali pa nimaš pojma o zadevi!

ja res je od posameznega exchanga odvisno ali bi razdelil dividende ali pa bi jih zadržal zase. to je bilo že od vsega začetka jasno. to velja tudi za vse POS kovance če jih nimaš v svojem walletu in jih ne stakaš
ne dobiš "dividend". dividende bi dobili 100% vsi tisti, ki imajo private key. če bi bil dogovor z exchangom da bo delil dividende, bi po vsej verjetnost bil ves volume tradanja na tem exchangu, če pa bi se exchange odločil da tega ne bo delal pa bi reskiral da tega tokena tam skoraj nihče ne bi trejdal... tako da to ni nobena tehnična ovira. če pa bi držal tokene na njihovi platformi pa bi ravnotako dobil dividende.

ideja o buybuckih in burnanju je bila z strani comunitiya zelo dobro sprejeta (sploh z strani, ki vsaj malo vejo zakaj se gre!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesPeace ()

kakob ::

YesPeace je izjavil:



ja res je od posameznega exchanga odvisno ali bi razdelil dividende ali pa bi jih zadržal zase. to je bilo že od vsega začetka jasno. to velja tudi za vse POS kovance če jih nimaš v svojem walletu ne dobiš dividend.


Iconomi fantom to ni bilo jasno od začetka, zato so obljublali dividende. Ko so pogruntali da noben exchange ne bo implementiral posebnih protokolov za deljenje drobiža ki prihaja iz njihovega shitcoina, so spremenili taktiko v buyback. To je bilo po tem ko je že zbrali denar od investitorjev.


YesPeace je izjavil:


ideja o buybuckih in burnanju je bila z strani comunitiya zelo dobro sprejeta (sploh z strani, ki vsaj malo vejo zakaj se gre!)


Temu se reče 'bait and switch' mimogrede.

YesPeace ::

kakob je izjavil:

YesPeace je izjavil:



ja res je od posameznega exchanga odvisno ali bi razdelil dividende ali pa bi jih zadržal zase. to je bilo že od vsega začetka jasno. to velja tudi za vse POS kovance če jih nimaš v svojem walletu ne dobiš dividend.


Iconomi fantom to ni bilo jasno od začetka, zato so obljublali dividende. Ko so pogruntali da noben exchange ne bo implementiral posebnih protokolov za deljenje drobiža ki prihaja iz njihovega shitcoina, so spremenili taktiko v buyback. To je bilo po tem ko je že zbrali denar od investitorjev.


YesPeace je izjavil:


ideja o buybuckih in burnanju je bila z strani comunitiya zelo dobro sprejeta (sploh z strani, ki vsaj malo vejo zakaj se gre!)


Temu se reče 'bait and switch' mimogrede.


Vidim, da s tabo res ne bom daleč prišel... ti enostavno ne prebije :)

Iconomi fantom verjemi, da je bilo že od vsega začetka jasno kaj in kako! tudi z Kraknom so imeli že sklenjen dogovor glede dividend. vendar so se potem odločili za boljšo opcijo Buyback and burn...

ali ti sploh veš kaj pomeni Buyback pri delnicah? to tudi približno ni bait and switch!! spet govoriš neumnosti kot že v vseh prejšnjih komentarjih!

daj raje malo prej naštudiraj zadeve, da si ne boš delal take sramote po forumu!! ;) samo dobronamerni nasvet! :)

kakob ::

YesPeace je izjavil:


daj raje malo prej naštudiraj zadeve, da si ne boš delal take sramote po forumu!! ;) samo dobronamerni nasvet! :)



Mislim, da je vsem (razen shillom) jasno kdo ima tukaj naštudirane zadeve.

YesPeace ::

kakob je izjavil:

YesPeace je izjavil:


daj raje malo prej naštudiraj zadeve, da si ne boš delal take sramote po forumu!! ;) samo dobronamerni nasvet! :)



Mislim, da je vsem (razen shillom) jasno kdo ima tukaj naštudirane zadeve.


seveda, verjemi da jim je res jasno kdo ima naštudirane zadeva in kdo se samo poizkuša delati pametnega, pa mu tudi to žal ne ratuje.

kakob ::

Res je. I rest my case.

jype ::

Če vam kaj pomaga: V tej temi ima kakob prav.

DeeJay ::

ICONOMI september AMA (Ask me Anything) je končan. Tuki so odgovori:
https://www.reddit.com/r/ICONOMI/commen...

kakob ::

Pemp and pemp.

Buggy ::

Danes od alterjev na Liqui ICN dominira ...22% USD in 15% plusa BTC razmerje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

FrRoSt ::

jype je izjavil:

Če vam kaj pomaga: V tej temi ima kakob prav.


:)):)):))

jype-ju se je povrnil smisel za Humor! :))

Od kdaj pa je važno, kdo ima prav!??? ;)

Važno je, kdo je VEČJI in kdo se bolj Dere. :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kakob ::

Če vam kaj pomaga: V tej temi ima jype prav.

DeeJay ::

Zanimivo branje

The new industrial revolution: Why Europe is fertile ground for blockchain innovation
http://www.ibtimes.co.uk/new-industrial...
by Tim Mitja Zagar

680x0 ::

DeeJay je izjavil:

Zanimivo branje

The new industrial revolution: Why Europe is fertile ground for blockchain innovation
http://www.ibtimes.co.uk/new-industrial...
by Tim Mitja Zagar


European companies like ICONOMI have become creators of this exciting new era of the crypto-economy, the first organisations building bridges between the old and new economies.

The EU's passporting system allows international cooperation and trade between EU financial companies with a minimum of regulatory burden. This is especially important for the growth of a technology in its infancy, where the key formula for success is "innovate first, regulate second".

For several reasons, the US is noticeably lagging behind the EU in the blockchain space. SEC regulation is outdated and overly broad.


Po reddit objavi domnevnega člana ekipe ICONOMI, je ICONOMI registrirana na Svetem Vincencu in Grenadinih. V članku Žagar navaja, da je ICONOMI evropska družba in argumentira, da je evropska regulacija finančnih družb bistveno bolj primerna za razvoj storitev povezanih s kriptovalutami, v primerjavi z ZDA.

ICONOMI javno nikoli ni izdal imena in sedeža pravne osebe, ki upravlja več kot 100 milijonov dolarjev vredno premoženje, v redkih javnih izjavah o tem so si očitno kontradiktorni, oprejemljivih podatkov pa ni.

DeeJay, vidim, da si insider, lahko malo osvetliš kje je sedež ICONOMIja in kakšno je ime podjetja?

Tody ::

Slovenski del deluje vrjetno pod Cashilo, http://www.bizi.si/CASHILA-D-O-O/

EC9 ::

Tole kolikor vem ni zares prišlo v medije:

http://www.a-tvp.si/Default.aspx?id=151...
/.../ATVP pojasnjuje, da skladno z evropsko zakonodajo v EU in Republiki Slovenji lahko upravljata (alternativni) investicijski sklad samo družba za upravljanje in upravljavec alternativnih investicijskih skladov, ki imata za to ustrezna dovoljenja in sta podvržena nadzoru regulatorja.

Če na glas razmišljam ICONOMI in podobne družbe - kjerkoli so že dejasnko inkorporirane - torej slej ali prej čaka pravna bitka z:
- ATVP in podobnimi regulatorji trga finančnih instrumentov
- nadzorniki s področja pranja denarja in complience (KYC / AML)
- FURS (in davkarji), ki bodo zahtevali podatke o uporabnikih, ki bodo ustvarjali kapitalske dobičke
- vmes pa mogoče še civilne tožbe in kazenske ovadbe zoper odgovorne. Na zadnjem redditu je nekaj zelo pomenljivih komentarjev investitorjev, ki zelo jasno izpostavijo, da je vodstvo sprejemalo odločitve, ki bi jih morali imetniki (divdende->burn).

Upam, da se bo vse dobro izteklo, področje je zelo zanimivo in mi je sedaj (po bitki) seveda žal, da nisem bil zraven pri ICO :)

maco-maco ::

Zato pa bo najbrž šlo vse pod Columbus Capital (Igor Erker - Numerica Partners - Alta skladi).
Kaj?

Tody ::

Sej lahko se vedno kupis icn za dolar

DeeJay ::

680x0 je izjavil:

DeeJay, vidim, da si insider, lahko malo osvetliš kje je sedež ICONOMIja in kakšno je ime podjetja?

Nisem insider. Sem samo investitor in vem točno toliko, kot so objavili na svojih kanalih za obveščanje.

kakob ::

DeeJay je izjavil:

Sem samo investitor in vem točno toliko, kot so objavili na svojih kanalih za obveščanje.


Zato pa pumpa ta idiotski scam.

marS ::

kakob je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Sem samo investitor in vem točno toliko, kot so objavili na svojih kanalih za obveščanje.


Zato pa pumpa ta idiotski scam.

Daj, prosim, lahko malo bolj obrazložiš "idiotski scam" - da še pri tebi preverim če sem idiot ker sem nekaj vložil v to kar dilajo...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

kakob ::

Si.


Ker očitno ne znaš brat.

marS ::

dej no, pričakoval sem kaj več, baje da mam IQ večji od številke čevljev...imam potrdilo, če smo že na tem :))
...no more heroes...
https://ilbis.com/

DeeJay ::

kakob je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Sem samo investitor in vem točno toliko, kot so objavili na svojih kanalih za obveščanje.


Zato pa pumpa ta idiotski scam.


Zeh. Dolgočasen si.

kakob ::

Poorfags gonna poor.

111111111111 ::

marS je izjavil:

dej no, pričakoval sem kaj več, baje da mam IQ večji od številke čevljev...imam potrdilo, če smo že na tem :))

Še nisi videl potnika na postaji, ki se jezi, da je zamudil vlak? :D

EC9 ::

maco-maco je izjavil:

Zato pa bo najbrž šlo vse pod Columbus Capital (Igor Erker - Numerica Partners - Alta skladi).


Ja, ampak ali bo to zadevo za nazaj naredilo legal and legit?

Zelo dober članek na economistu

kakob ::

111111111111 je izjavil:

marS je izjavil:

dej no, pričakoval sem kaj več, baje da mam IQ večji od številke čevljev...imam potrdilo, če smo že na tem :))

Še nisi videl potnika na postaji, ki se jezi, da je zamudil vlak? :D


Check it, še več nepismenih ljudi. Megaunsurprise.

marS ::

kakob je izjavil:

111111111111 je izjavil:

marS je izjavil:

dej no, pričakoval sem kaj več, baje da mam IQ večji od številke čevljev...imam potrdilo, če smo že na tem :))

Še nisi videl potnika na postaji, ki se jezi, da je zamudil vlak? :D


Check it, še več nepismenih ljudi. Megaunsurprise.


Haters gonna hate, tu ni pomoči...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

FrRoSt ::

marS je izjavil:

kakob je izjavil:

111111111111 je izjavil:

marS je izjavil:

dej no, pričakoval sem kaj več, baje da mam IQ večji od številke čevljev...imam potrdilo, če smo že na tem :))

Še nisi videl potnika na postaji, ki se jezi, da je zamudil vlak? :D


Check it, še več nepismenih ljudi. Megaunsurprise.


Haters gonna hate, tu ni pomoči...


Torej, če že imaš potrdilo, da nisi Hrček, kot praviš :)) poglej na svoje potrdilo - kakršnokoli že je - kaj si investiral, kakšen delež dobiš od te investicije, in kakšene deleže ti ta investicija prinaša; morda še v kakšni obliki. (drugače povedano - valuti) ;)

Vse to od firme, za katero niti ne veš, kje je registrirsna in pod kakšno zakonodajo je. Ne samo zakonodajo, tudi jurisdikcijo, kakor se temu strokovno reče. :P

Saj je C=64 v začetnem postu zelo lepo načel problematiko. :O

Naj za konec še enkrat ponovim (bistveno) vprašanje!?:

...poglej na svoje potrdilo - kakršnokoli že je - kaj si investiral, kakšen delež dobiš od te investicije, in kakšene deleže ti ta investicija prinaša; - morda še v kakšni obliki. (drugače povedano - valuti) ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

FrRoSt ::

Tale članek menda ne bo odveč za vse tiste, ki jih (ta) tema zanima.

Tudi v svetovnih kot pravnih razsežnostih. ;)

NO, kakšna je oz. naj bi bila vloga Butalcev v njej, naj si pa vsak zase domišlja zadevo. Po svoje seveda. :))

https://manager.finance.si/8860495/Ko-n...
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

marS ::

ja, res je, potrdilo je dvomljivo, slovensko...drugače pa, saj veš sam kako je, vsak je zase odgovoren, vse ostalo je pa bluz....
...no more heroes...
https://ilbis.com/

kakob ::

Bebki pač ne prepoznajo natega, pa če jih ugrizne v rit! Zaradi tega pa se jim reče bebki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

marS ::

si pa res vztrajen...mislim, sej nimaš problemov s tem če jaz popušim al te to res tko vznemirja da direktno žališ... a si imel kak konflikt s tem folkom al kaj?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

DeeJay ::

marS je izjavil:

si pa res vztrajen...mislim, sej nimaš problemov s tem če jaz popušim al te to res tko vznemirja da direktno žališ... a si imel kak konflikt s tem folkom al kaj?

Pač lej ugotovu je, da penis enlargement tablete žal ne delujejo. Zdej si more pa na drugačen način ego pumpat.
Poglej mal njegove zadnje prispevke. Slo tech mu lahko podari nagrado za najbolj agresivno vztrajnega trola.

DeeJay ::

Anyway, če se vrnemo k temi:
En model je naredu lepo statistiko za ICONOMI token in sklade:
http://iconostat.com

FrRoSt ::

kakob je izjavil:

Bebki pač ne prepoznajo natega, pa če jih ugrizne v rit! Zaradi tega pa se jim reče bebki.


Saj jih NI še nihče ugriznil. :))

Zato svoje trditve ne moreš dokazati. ;)

Tudi z algoritmom NE. :P
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kakob ::

Ne potrebuješ nobenega algoritma za takšen podvig.

DeeJay je izjavil:


Pač lej ugotovu je, da penis enlargement tablete žal ne delujejo. Zdej si more pa na drugačen način ego pumpat.
Poglej mal njegove zadnje prispevke. Slo tech mu lahko podari nagrado za najbolj agresivno vztrajnega trola.



Moj penis je average sized glede na meritve evropejske populacije, je bilo predebatirano po dolgem in počez.

Ob takih bebkih, ki jih najdem tukaj sploh ni potrebno zaganjat ego črpalke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

marS ::

te pa res veseli drkat se s folkom s katerim res nimaš ničesar skupnega, resno, a maš res kake težave z iconomi/cofoundit? si kej delal za njih/svetoval pa so te odjebali?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

kakob ::

Ne, nimam veselja se družiti z nateguni.

Sicer pa; If you see (a) fraud and do not shout 'fraud', you are a fraud.

Razmeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Tody ::

Potem maš še kar nekaj dela v ostalih temah in forumih :)

FrRoSt ::

marS je izjavil:

te pa res veseli drkat se s folkom s katerim res nimaš ničesar skupnega, resno, a maš res kake težave z iconomi/cofoundit? si kej delal za njih/svetoval pa so te odjebali?


Saj zadeva ni tako brezupna, kot se bi lahko nekomu dozdevalo. ;)

V končni fazi se lahko izkaže, da bi lahko imel kar lep donos na svoj vložek. :D Tale lep pomeni tan ranga 10%, ali morda celo kakšen mnogokratnik tega. :P

Samo, če boš znal zadevo oceniti, izpeljati in realizirati. 8-) Tukaj, v kriptosvetu so meje med domišljijo in realnostjo precej zabrisane. :P

Ni pa nič garantirano. Kakor razumem. :D Še kje je podjetje registrirano, ni znano. Še bolje; je pač špekulacija. :|

Na koncu pa je še en haklc, ki ga sploh malokdo razume in doume. :)

Eno je imeti potrdilo o finančni soudeležbi, drugo pa je biti latnik npr. platforme. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

DeeJay ::

Danes so se na ICONOMI IOS appu pojavili novi DAA skladi, ki bodo prvi, poleg BLX in Pinta, obratovali na ICONOMI platformi.
Kdaj bodo odprti za publiko se še ne ve, vidi se pa že kakšne imajo portfolije (rabte IOS app).
Vsi upravljalci teh skladov so morali za začetek v svoj sklad vložiti 100.000$ svojega denarja, njihov zaslužek pa je vezan na uspešnost sklada ter pobranih provizij vlagateljev. Bolj ko bo uspešen, več vlagateljev bo imel in posledično bo pobral več provizij.
Del provizij pa seveda pobere tudi ICONOMI, ki grejo potem v buyback & burn ICN tokena.

 1

1


 2

2


 3

3


 4

4

DeeJay ::

No zdej je pršla pa še novica:

ICONOMI Welcomes the First Series of DAA Managers
On Friday, September 29, we marked ICONOMI's first year in business. Today, designing the second year of our global story, we mark the debut of the core of the ICONOMI platform and welcome the first series of DAA managers to the Digital Asset Management Platform!
The carefully chosen group of 12 managers was selected from a pool of 150 applicants from all over the world, each of whom exceeded the most rigorous criteria. Among our first group of DAA managers, we are proud to welcome William Mougayar, a prominent, long-standing advisor to indispensable organizations such as the Ethereum Foundation, OpenBazaar, Stratumn, and Coin Center; Arnold Sternberg, a serial entrepreneur with vast financial experience who has worked previously with companies such as Goldman Sachs and the Allianz Group; and Kenny Hearn, a longstanding member of the financial community who has worked previously with companies such as Morgan Stanley, Barclays, Barnard Jacobs Mellett, and Coronation Capital. These are just three of the highly qualified managers with DAAs now available on the platform; be sure to check out the others here.

https://medium.com/iconominet/iconomi-w...

Pa še dashboard z vsemi skladi:
https://www.iconomi.net/dashboard/#/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()
««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13527996 (10144) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854063 (215553) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531262 (25030) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611270 (8948) Tilen

Več podobnih tem