» »

Bitstamp takojšen nakup-prodaja valut

Bitstamp takojšen nakup-prodaja valut

tiltech ::

Danes sem se prijavil po dolgem času na svoj račun in videl, da ni več na voljo funkcija "INSTANT ORDER", kar pomeni takojšen nakup ali prodaja valut po trenutni ceni. Sem pisal na support in še ni bilo odgovora. Sem iskal na googlu, če je kakšen novi opis glede tega p anič. Če mogoč eve, bi prosil da mi obrazloži kako sedaj kupim ali prodam. Ne trgujem preko limit opcije, samo preko mojega klika.
Imam win10 in google chrome in microsoft edge.

Aston_11 ::

Buy high, sell low gre tudi preko limita, saj ti ponudi opcijo, da kupiš/prodaš po prvi trenutni najvišji/najnižji ceni.

Sicer pa, katera menjalnica te tako heca?

XIIT ::

Na bitstampu klikneš zeleni Buy/Sell gumb zgoraj desno
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

tiltech ::

Vem toliko kot prej. To nič ne pomaga. Prosim napišite tisti ki uporabljate in imate račun na bitstampu.

tiltech ::

Do sedaj sem še nekako znal uporabljat, sedaj pa je čisto spremenjeno. Sem poizkusil vse sorte, pa je čisto vse drugače. Ker me matra vid, imam potem težave iskat po zaslonu kje je kaj. Vedel sem na pamet kje je kaj in kam kaj vpisat. Naj se kdo vpiše v svoj račun in gre na tradeview, potem pa mi naj napiše če je kje opcija instant ali pa kako priti do takojšnega nakupa ali prodaje.
Kar se tiče limit order pa ne delam, ker tam se pa lahko narediš napako, saj proda pa če ti je prav al pa ne. Pritiskam ko meni ustreza.

crniangeo ::

na twitterju imaš pavlišiča ki dela na bitstampu, daj ga povprašaj :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

tiltech ::

Nimam twiterja. Čakam odgovor iz bitstamp support ali pa če bo tu kdo napisal postopek.

A. Smith ::

Ne greš na buy/sell, ampak greš v Tradeview, kjer ti kaže graf valute. Desno od valute imaš predel za orderje, opcije so pa market, limit in stop market.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

tiltech ::

Vse to vem, kakor si mi napisal da so samo MARKET, LIMIT IN STOP MARKET, kje pa je INSTANT?. Od bitstampa so mi odpisali ampak ne vem kje se to nahaja. Da se izbere v meniju zraven grafike takojnšnji nakup ali prodaja. Sem jim napisal, da naj bodo malo bolj natančni, ker jaz nikjer ne najdem da bi bil kje kakšen zavihek vsaj ne pod zavihkom TRADEVIEW.
Uporabljam od nastanka in do sedaj. Se je kar dosti spremenilo na boljše, zadnje čase pa ga spet tomijo. Sem pa moral tudi že klicat v Anglijo, ker mi aplikacija ni omogočala trgovati z valutami ki so na voljo. Potem sami niso vedeli zakaj. Naslednji dan pa se je dalo.
Če kdo najde, naj napiše ali pa me usmeri.

Lonsarg ::

Sj Market je Instant, sam mal drugo ime. Beseda instant sicer ni del uradnega izrazoslovja za borze, ampak ugibam da je Bitstamp pod tem imenom ponujal Market orderje.

Market je pravo izrazoslovje za nakup ki samodejno kupi od najbolsega ponudnika. Torej to kar ti isces.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

tiltech ::

To ni isto kot je Instant order. Market kot vem, se določi cena in nato kupijo uporabniki. Če pa je takojšni nakup, pa po moji logiki kupi menjalnica in nato proda. Saj ima bitstamp tudi ogromno kripto valut, kot banka. Sem gledal pod Market in tudi ni določena provizija, kot je bila pri instant. Pri instant je bilo vidno vse, koliko je provizija, koliko dobiš ob trenutku ko pritisneš.

A. Smith ::

Poskusi, če link na tem linku dela: https://www.bitstamp.net/faq/instant-or...

Očitno je market order res malo drugačen. https://www.bitstamp.net/faq/market-ord...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

tiltech ::

Vse to vem. Kot sem napisal, nisem od včeraj in vem vse o bitstampu in tudi glede delovanja. Nisem začetnik, edino kar me včasih vid zajebava, da kaj ne najdem. Se pa čudim, da tudi na bitstampu support ne vedo, da je bil asprememba. Sem šel brat še enkrat in so napisali za sistem ki je deloval pred novim letom. Bom videl, če bo jutri odgovor. Ne bi rad spet klical v anglijo. So pa pošteni, da ne zavlačujejo kot pri nas v slo.

sreda ::

Si na market. Desno od bitcoin je gumb trade.
Tu imaš pa na desni strani pri 'order type' lahko izbiraš Instant, Market, Limit, Stop Market

Če si pa v tradeview tam pa tudi jaz ne najdem več Instant
Verjetno si v Tradeview načinu.
Klikni levo zgoraj na Bitstamp, nato Market.
Desno od željenega 'Asset'a imaš gumb Trade. Tu imaš še vedno možnost Trade type:Instant

tiltech ::

Sem po noči našel po celodnevnem iskanju. Včasih grem tudi mimo, ker imam povečavo na tv in iščem po ekranu z kazalcem. Delam na tem da bom prešel na android, ker tam mi čisto vse pove in ne morem kaj falit. So mi danes odgovorili in mi napisali povezvo do market. Potem ko sem našel je pa spet bila kriza, kako izbrati valuto. K sreči imam znanje in sem poizkusil zamenjat končnico in sem dobil željeno valuto.
Hvala lepa za nasvet "SREDA" in vsem skupaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505860094 (221584) Machete
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857679 (44793) PrihajaNodi
»

Bitcoin - Bitstamp - osnovna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5124150 (21161) mat xxl
»

Bitcoin znova na zgodovinskem vrhu (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1187155554 (108542) technolog

Več podobnih tem