» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
5 / 13
»»

Jerry000 ::

A to potem kaj pomeni (pozitivnega) za valute ICN in BLX?

marS ::

Moon :)) čez nekaj časa si boš sam lahko naredil sklad, pol pa vlagaj vanj pa druge prepričuj kako je tvoj dbest ...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

DeeJay ::

Jerry000 je izjavil:

A to potem kaj pomeni (pozitivnega) za valute ICN in BLX?


Za BLX nič.
Za ICN pa seveda, ker se od vseh provizij, ki jih naberejo, kupi in uniči ICN. Posledično je manj ICN na trgu, kar bi mo moralo višat ceno.

marS je izjavil:

Moon :)) čez nekaj časa si boš sam lahko naredil sklad, pol pa vlagaj vanj pa druge prepričuj kako je tvoj dbest ...

Do konca leta bo ta možnost. Pričakujem pa seveda omejitve. Recimo, da morš vsaj 1000 ICN met al pa kej podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Tody ::

Mah to je jeba... V kateri sklad zdej vlagat, kako se clovek lahko pozanima, naredi en educated guess, ubistvu nevem v cem je razlika v ostalih skladih razen da je ta v crypto, tko kot da bi najel kredit v svicarjih :)

DeeJay ::

To je zdej še prihtr napovedat.
Bodo pa prvi rezultati skladov vidni že čez kak mesec.

DeeJay ::

"The introduction of DAA managers will further our mission to build a bridge between the old and the new economy."
http://www.ibtimes.co.uk/iconomi-welcom...

kingsix ::

Ma ne razumem kako to.... 24k registered users, 101mil investiranega. Za DAA managerje so dobili 150 prijav, kljub temu da moraš imet 100k min vložka..izbrali so jih nato nekaj.

!sarcasm! Kako je to mogoče?!? Kaj so vsi ti ljudje čist slepi??? Kakob pravi, da je vse scam in megla.... jpye se strinja..potem že mora bit res! !/sarcasm!

kakob ::

Ti pa nis najbl brihtn kne?

No, ne počuti se odgovornega, v večji meri je pamet genetsko pogojena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

CoreySteel ::

Oba klana (kakob vs kingsix) imata prav in oba tudi malo pretiravata, vsak po svoje :)

Jest sem kupil ICN (nisem dal v ICO), ker se mi je zdel projekt skladov zanimiv in sem vedel, da bo zanimiv tudi za ostale. Malo tudi patriotizma :) Hkrati pa sem se takrat tudi odločil, da skoraj zagotovo v same sklade ne bom vlagal in se zaenkrat še nisem premislil. Razpršenost je v kriptu bolj navidezna kot ne. Vem da je sample size majhen in zadeva teče šele 24 ur, ampak če se pogleda grafe skladov se vidi, da so vsi zelo podobni. Tudi takega, ki za frontrunnerja ni vzel BTC/ETH (SOPR). Poleg tega mi teh 12 imen tudi nič ne pomeni, če komu ja, potem kul. Saj na koncu bo nekdo "zmagovalec", ampak bo verjetno tisti, ki bo malo zagemblal pa mu bo uspelo. Mi bomo pa rabili gamblat z njim :D
Twitter: @CoreySteel_

kingsix ::

kakob je izjavil:

Ti pa nis najbl brihtn kne?

No, ne počuti se odgovornega, v večji meri je pamet genetsko pogojena.


Za druge se ne počutim odgovornega, tako da ni panike. Kako si pač si. Saj bo boljše, le verjet moraš. Keep it up kabob!


@CoreySteel , kakšna klana?
Kako imava oba prav? Vse kar sem jaz rekel je, da imajo produkt..on pravi da je vse skupaj scam, kar tako...brez kakršnihkoli dokazov/razlogov.
Torej, če zadeva ni scam - imam jaz 100% prav. Je črno ali je belo, nekaj mezmes ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kinsix rad pumpa to zadevo, da bo prodal svoje tokene po višji ceni, to je jasno. Je del scama, jasno ne bo priznal tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Ja in na Slo-Tech forumu je tako veliko kapitala, da bo to letelo kar do 100EUR na ICN. Potem bi lahk ojaz rekel, da vse kar ti delaš je, da skoz pumpaš BTC. "ne rabimo nič drugega, btc zmore vse bla bla bla jada jada jada". Majkemi si brihten.
Polek tega sem pa jih 80% prodal pri ceni 3.88-4.25. Čist po sreči, sem ravno takrat rabil EUREUR in je mi je to zdelo najbolj napihnjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kakob ::

kingsix je izjavil:

Majkemi si brihten.


Pozabil si še na lep in bogat.

DeeJay ::

ICONOMI Monthly Update -- September 2017
https://medium.com/iconominet/iconomi-m...
konc meseca pa še finančni report za tretji kvartal.

DeeJay ::

ICONOMI financial report -- Q3 2017
https://medium.com/iconominet/iconomi-f...

gruntfürmich ::

ATH mu ne uide; še danes!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

:D

Kot delničar sem razočaran nad performansami

Tody ::

Skoda, edin k nisi delnicar :)

Jerry000 ::

Naj se že vzdigne ICN -.-

Vazelin ::

Fantje bodo morali nekaj narest. Če to pade iz prve strani marketcapa so itak mrzli.:D da ni bil un pump 2 tedna nazaj labodji spev

CoreySteel ::

Predlagam da vsi pišemo na Bittrex, da bi fuuuul radi mel ICN gor :D
Twitter: @CoreySteel_

PrihajaNodi ::

Fantom se jebe. Pobasali cekine in zgodba je zakljucena.

Jerry000 ::

Vsaj tok naj zraste da vn poberemo :/

kakob ::

Kje pa so zdaj vsi tisti, ki so trdili, da je ta shitcoin best thing since sliced bread?

Verjetno ni potrebno povedati da bi bili v boljši poziciji če bi kupili bitcoin, tako kot vam razlagam od začetka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Jerry, piporočam da kar takoj prodaš ne glede na ceno in nato vložiš vse v nek ICO ki ima copy-paste stran
..ali pa v dubai coin ali kaj je, se dela reklama v Alt temi.

No potem še imaš na izbiro EOS, kjer imajo še copy-paste izvorno kodo in 300 mil maket cap. Že po tem je zadeva čudež - kaj šele bo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

PrihajaNodi ::

Vse prodat in vzet Kmd\vtc\eos.

Jerry000 ::

Dubai coin? Lol :). Mislite da ne bo se en malcek zrastlo? Madona res mi je zal ker sem imel kar dosti profita. Vem pa da se govori o kmd in ostalih

Tody ::

Ce greste na reddit boste zvedel zakaj taka cena. ICN nikoli ni bil coin za trade, ce ste se vi zajebal in dal notr denar k ga rabite za kruh pa je was problem

Jerry000 ::

Tody je izjavil:

Ce greste na reddit boste zvedel zakaj taka cena. ICN nikoli ni bil coin za trade, ce ste se vi zajebal in dal notr denar k ga rabite za kruh pa je was problem

Da ne bo pomote, še vedno sem v 4x plusu, želim samo še da zraste malo da dam ven ker sem pred 6 mesci bil več kot 10x v plusu :)

lambda ::

Market cap pod book value. Čestitke.

Tody je izjavil:

Ce greste na reddit boste zvedel zakaj taka cena. ICN nikoli ni bil coin za trade, ce ste se vi zajebal in dal notr denar k ga rabite za kruh pa je was problem

tl;dr?

Tody ::

Izvajajo buy back program, kjer unicujejo ICN coine. Za to imajo namenjen dolocen fond. Vec coinov k lahko pokupijo bolje, ker bodo postali bolj redki.

PrihajaNodi ::

Tale icn se ne bo pobral. Ljudje so izgubili zaupanje vanj.

lambda ::

Tody je izjavil:

Izvajajo buy back program, kjer unicujejo ICN coine. Za to imajo namenjen dolocen fond. Vec coinov k lahko pokupijo bolje, ker bodo postali bolj redki.

Koliko desetletij bo trajalo, da jih bo polovico manj?

kingsix ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tale icn se ne bo pobral. Ljudje so izgubili zaupanje vanj.


Res je. Moralo bi ostat pri whitepaper in tu pa tam dat kako objavo kako gre razvoj dobro.... to pumpa v naivnem kripto svetu.

aja pa tu pa tam je treba poskrbet za fake novico stila "amazon bo naznanil uporabo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

BuDi79 ::

kingsix je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tale icn se ne bo pobral. Ljudje so izgubili zaupanje vanj.

aja pa tu pa tam je treba poskrbet za fake novico stila "amazon bo naznanil uporabo"
Ali pa da so se srečali s top bančniki Kitajske... in ustvarjalci appa, ki ga uporablja 80-95% Indije... pa ena velika azijska menjalnica ga bo še dala gor... Aja, pa drug mesec pridejo neke super novice, ampak o tem pa še ne smemo govorit.

To napišejo vsi, ki hočejo kaj rasti.

PrihajaNodi ::

Icn je mrtev. Ze sami developerji ne odgovarjajo vec...

CoreySteel ::

Tody je izjavil:

Izvajajo buy back program, kjer unicujejo ICN coine. Za to imajo namenjen dolocen fond. Vec coinov k lahko pokupijo bolje, ker bodo postali bolj redki.


Ni fond, ampak prihodek. Prejšnje četrtletje so imeli cca 200k prihodkov, zato so zažgali toliko ICN-jev. To četrtletje je za 57k prihodkov in jih bodo zdaj uničili toliko. Še vedno jih je zunaj za več kot 100 milijonov. To je kaplja v morje :)
Twitter: @CoreySteel_

DeeJay ::

PrihajaNodi je izjavil:

Icn je mrtev. Ze sami developerji ne odgovarjajo vec...


mi je žal, da si nepismen idiot.

kakob ::

Kako že gre... 'štroncon rodiš se, štroncon umrješ'.

kingsix ::

Težava ICN je, da se ne obnašajo ravno kripto-sceni primerno, ampak bolj kot kako tradicionalno podjetje.
Torej ne pumpajo tokena po reddit/forumih, ne nakadajo o potencialni uporabi in ne objavljajo nekih pravljic kako bo ne vem katera Fortune 500 firma uproabila njihovo platformo. To je v kripto svetu pač potrebno.
Da bi imel token višjo cen oin bi zadovoljil špekulante bi morali odpustit/prekvalificirat nekaj od svojih 34 zaposlenih v marketing oz. jih naučit "bullshitting" etc ostale pa odpustit. Jebeš razvoj in dolgoročni potencial. Folk hoče dobičke takoj, ne glede na tech/business vzadaj. Razna finančna poročila etc. kripto-špekulanta ne zanimajo, polek tega pa itak jih 95% niti ne ve kaj bi tam not sploh brali.

Lep primer tega je EOS. Nimajo nič razen strani ,whitepaperja, kopije bitshares kode na github in ene par ljudi ki pumpajo...je pa 340 mil market capa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

kingsix je izjavil:

Lep primer tega je EOS. Nimajo nič razen strani ,whitepaperja, kopije bitshares kode na github in ene par ljudi ki pumpajo...je pa 340 mil market capa.

Lol, a to so ti na r/ethtrader povedali?

kingsix ::

Ne, ampak njihov github, zgodovina ki jo ima Larimer, dejstvo da imajo 1 year ICO, to da je EOS še vedno 100% koncept -da tudi če razvijajo bo karkoli funkcionalnega zunaj čez kaki 2 leti..kaj šele da bo pripravljeno za uporabo. V tem času bodo ostali že spredaj in ta koncept več ne bo nič posebnega. Skratka - common sense.

aja pa na bitcointalk pravijo da junija 2018 prihaja novih 500 mil tokenov. To sam nisem točno preveril, ker so razlogi zgoraj dovolj da tega zaenkrat ne povoham.

aja pa SEC so jih malo zgrabili za jajca, ker so pohlepni bedaki načrtno delali promociji v ZDA in omogočali vlaganja državljanov ZDA...kar naredi token a security.

Dovolj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

Če so ti na bitcointalk to povedali, potem bo pa že res.

kingsix ::

Bo kar prav..trenutno jih je v cirkulaciji cca 450 mil..total ICO supply je pa 1 billion.

Zanimivo da pa odgovoriš le na en odstavek, kjer sem sam napisal da ne vem zagotovo, ostalo pa prezreš.

Jerry000 ::

Se sploh lahko se pricakuje rast ICN?

kingsix ::

Simpl : če špekuliraš kratkoročno in si v + potem prodaj... če greš na long term špekulacijo pa hold. IMO.

PrihajaNodi ::

57k revenue for an over 100 mill market cap ? RLY ? :))

kingsix ::

Koliko revenua pa ima GRS in duabicoin v katerega mešeč denar?

Jerry000 ::

kingsix je izjavil:

Simpl : če špekuliraš kratkoročno in si v + potem prodaj... če greš na long term špekulacijo pa hold. IMO.

V ICN sem na long, ampak me boli ko z vsakim dnevom gre nizje :/, bil je na 5€ ze, kaj je sploh vas argument da bo zadeva dolgorocno poskocila? Ali developerji sploh nameravajo kaj narediti z ICN ali so opustili to? Receno je bilo da ko pride platforma ven (kar je), da lahko zadeva naraste, vendar je pa ravno kontra

kingsix ::

what? glaven point v Iconomi je DAA, kar pa še ni public. marketing pa se začne potem, ko se implementirajo FIAT depoziti...cilj je kao do konca leta.

Jaz ravno na to špekuliram - da bodo zgornje zadeve uspešne. Večino sem sicer že prodal pred časom, ampak sem zdaj malo dokupoval, ko je pod 1EUR. Če ne bodo pa pač ne bodo...zato je investicije treba razpršit in se zavedat, da je 70% ICO'tov itak scam..od ostalih 30% pa bo uspelo morda 25%. Zenkrat vemo le zagotovo, da ICN vsaj spada v ne-scam ICO'te.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()
««
5 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528401 (10549) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505859379 (220869) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531649 (25417) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611356 (9034) Tilen

Več podobnih tem