» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
13 / 13
»
»»

Tody ::

Načeloma, pri aktivnih upraviteljih premagajo BTC na srednji do dolgi rok. Je pa stvar dosti tvegana na kratki rok, ker lahko imaš smolo in vložiš v sklad ki dela 30% do 90% plusa potem ko market naredi dip pa tolče tudi do 50% minusa... Če nujno rabiš denar dobit ven to ni lih fajn :) Sama platforma nima pomanjkljivosti, vsaj jaz jih v enem letu nisem opazil, zdaj so uvedli tudi Iconomi Earn, kjer lahko daš notri denar in je na nek način bolj varen, saj ni toliko odvisen od BTC-ja je pa max donos 20 % letno, edina jeba je da trenutno moreš eur spremenit v usd kar je zaenkrat izguba vrednosti, ker je dolar izgubil.

Uglavnem za manj kot 3 mesece se ne splača vlagat, moreš met svinjsko srečo da daš notri in v enem mesecu dobiš kaj pametnega ven.

Mato989 ::

pikachu004 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Vredu je če se zavedaš 1 pomembnega dejstva...

Ko bo market šel gor boš ti rastel MANJ kot raste market (BTC itd... ) ko bo market padal bo tvoj portfolio padal manj... NAČELOMA...


Če pa se recimo bitcoin 1 leto giba med 30.000 in 35.000 in upravitelj ve kaj dela, lahko narediš višji donos kot bi ga ob pasivnem investiranju?


Redko... v teoriji lahko, ampak to pomeni da mora upravitelj vedet kaj dela in recimo ko gre bitcoin gor, zasmenja v USDC pol pa ko pade, mora zamenjat v nek drug kovanec ki bo ob naslednji rasti, rastel več kot BTC...

Jaz menim da je BOLJE če enostavno kupuješ na krakenu, binance, bitstampu in preneseš na Celsius network aplikacijo kjer dobivaš procente vsak teden od HODLanja... če želiš več info pa v privat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gregor P ::

Pri investiranju v vzajemne sklade je nekako splošna ugotovitev, da je npr. v ETF-e bolje vlagati sam, ker statistično gledano na dolgi rok upravitelj/-i niso boljši od informiranih posameznikov (na kratki pa se tako ali tako še ne more noben izkazati); le če res nočeš imeti nobenega dela s tem (ali pa se sploh ne spoznaš na finance), se potem vlaganje v vzajemne sklada splača boljše kot če bi denar le varčeval na banki - seveda za to storitev "nedela" plačaš ustrezne provizije (recimo izgubiš ene 30 % razlike na koncu 15-20 let varčevanja, če bi se tega lotil sam). Predvidevam, da je podobno tudi tu.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Tody ::

Slabo predvidevaš... Skladi ti cuknejo 2-3 procenta neglede na to ali delajo zgubo ali ne. Na ICO daš provizijo samo takrat ko dela posrednik plus

Za moje pojme NI ŠANS da spremljaš crypto kot mimoidoči in veš kaj se vse dogaja tam, kaj je vroče in kaj ne. V zameno za riziko si tudi bogato poplačan. Komu zaupaš in komu boš dal denar je pa seveda tvoja odločitev. Medtem ko se skladi hvalijo z 5 % donosom (pozabijo povedat da 2 procenta dajo zase in procent drujejo bogovom) dobiš ven boga 2 % na katera te potem še država opali če si jih drzneš vzeti ven.

Medtem ko v kripto svetu 100 % donosi niso redkost. Tudi 50 % padci ne ampak zaenkrat so se zadeve še zmeri pobrale in naredile plus. Ni pa dobr met tam notri denarja, ki ga rabiš za življenje. Likvidnost sicer je velika denar dobiš v manj kot enem dnevu lahko nazaj na TRR ampak koliko le tega je pa drugo vprašanje.

PrihajaNodi ::

Tody je izjavil:

Načeloma, pri aktivnih upraviteljih premagajo BTC na srednji do dolgi rok. Je pa stvar dosti tvegana na kratki rok, ker lahko imaš smolo in vložiš v sklad ki dela 30% do 90% plusa potem ko market naredi dip pa tolče tudi do 50% minusa... Če nujno rabiš denar dobit ven to ni lih fajn :) Sama platforma nima pomanjkljivosti, vsaj jaz jih v enem letu nisem opazil, zdaj so uvedli tudi Iconomi Earn, kjer lahko daš notri denar in je na nek način bolj varen, saj ni toliko odvisen od BTC-ja je pa max donos 20 % letno, edina jeba je da trenutno moreš eur spremenit v usd kar je zaenkrat izguba vrednosti, ker je dolar izgubil.

Uglavnem za manj kot 3 mesece se ne splača vlagat, moreš met svinjsko srečo da daš notri in v enem mesecu dobiš kaj pametnega ven.


Dolar je izgubil kje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tody ::

Proti eur

PrihajaNodi ::

ja kje pa ti žviš?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tody ()

buttcrack ::

da ni slučajno prej obratno :)

pikachu004 ::

Malo raziskujem Iconomi. Dobil sme idejo, da bi naredil svojo strategijo, ki bi sledila recimo 30 največjim valutam po kapitalizaciji in jo 1-2x na mesec prilagajal (izključil bi stable coine in meme coine). V to bi vlagal sam, link bi poslal tudi kolegom, ki nimajo časa/znanja za nakupe in hranjenje kriptovalut. Zanima me ali kdo od vas že vodi kakšno strategijo in ali je katera druga platforma primernejša/varnejša/cenejša,.. za to?

kriptobog ::

Jaz imam svojo strategijo na Iconomi in frendi sledijo. Mi je top platforma za to.

Tody ::

Jaz mam tud svojo sicer je neaktivna pa vseeno, ni to zdaj nekaj težkega. Stvar pride ko rečeš top 30, pa ti potem razpršeno tveganje prnese pol procenta medtem ko ostali harajo z 10 ampak tvoji pol procenta gre pol tud v minus... Vglavnem ni lih to za vsazga :)

KTr1sk ::

Podobno trgovanje kot pri Iconomi je tudi tale stran
Perfectoptionabinary
http://perfectoptionbinary.info/
pozna kdo oz. ali je varno?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

OracleDev ::

Itak da ni varno, še stran ni pod https tako da sem jo zaprl v sekundi.

Tody ::

Tole ni isto. Oni prodajajo bote. Na ICO so kakor vem samo ljudje

Buggy ::

Je kdo dobil dodatno za verificirati bancni racun (account je verificiran do tier 3)? Za verifikacijo moram nakazati neka sredstva, da bodo preverili da gre to res zame. Lani teh tezav nisem imel, ko sem na TRR s platforme vracal denar.

Tody ::

Naredil mesec nazaj nakazilo in noben nc vprasal.

Buggy ::

OK vse kul. Verifikacija je sla cez, zdaj lahko spet withdrawam, sem pa prejsni teden sprobal avto trading na platformi in fliknil nekaj fiata v tezos...dobra nalozba za enkrat. Sicer imam svojih cca 4000 spravljenih v cold walletu na long term (cca 10 let), a zakaj se nebi se malo poigral

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

slitkx ::

Na https://www.iconomi.com/strategies imamo nekaj strategij, ki pa (mi) same po sebi nič ne pomenijo. Kup imen. Kje se da preveriti njihovo ozadje, namen?
Po nekaj letih me je zagrabil firbec za kripto, pa bom malce sprobal zadevo z nizkimi vložki, max. 50EUR. Za zdaj Binance in Kriptomat (registriral sem se še na nekaj drugih platformah, a se mi ne mudi nikamor). Prav zdele se sprašujem, ali naj se poglobim v ICONOMI ali pa "klasiko", kot sta Binance in Kriptomat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

DeeJay ::

Sej lahk svojo strategijo nardiš.
Drugače pa pač filtriraš po njihovih dosežkih in izbereš take, ki dobro delajo in nimajo visokih feejev.
Še vedno se greš pa lahko spot trading na Binance.
Don't f with me.

Tody ::

Tisti bolj resni majo kako spletno stran, nekateri redno objavljajo... Težko pa je zdej vedit kdo zna in kdo ne. Za 50 eur je vseeno, ker tud dobičkov ne bo velkih.
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528431 (10579) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505859723 (221213) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531699 (25467) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611363 (9041) Tilen

Več podobnih tem