» »

S-bike F50E elektro kolo

S-bike F50E elektro kolo

2f4u ::

Nisem našel nič podobnega; pa sem odprl tole "črevo".

Torej, za moje želje sem tole kolo, S-bike F50E, doloćil za "top". Testiral sem ga - super. Ena napaka je samo tist konektor za povezavo; 5sec dela.

Mnenje, ima kdo?
PS da ne bo pomote; tole ni reklama za primerjavo ampak analiza tega modela; iskanje rezervnih delov in alternative, spremembe elektronike, modificiranje...

Scaramouche ::

Sorry ampak če nimaš kakih problemov glede funkcionalnosti telesa se mi zdi to metanje denarja in slab način da si dvigneš kondicijo....

2f4u ::

Scaramouche je izjavil:

Sorry ampak če nimaš kakih problemov glede funkcionalnosti telesa se mi zdi to metanje denarja in slab način da si dvigneš kondicijo....


Boga mi. Ta dva bicikla sta tut za starše 75+. Glede mene... lenoba podpira napredek. ;)

specing ::

Lahko kupiš katerikoli bicikel ti paše in ga neseš predelati k elektroart, kjer lahko izbiraš velikost baterije in lokacijo pogona (spredaj, zadaj, vmes, 2x2, ...).

Problem tovarniških e-biciklov so (seznam ni popolen): zelo dragi glede na ponujeno, omejena izbira, nestandardne in drage komponente (bicikel ima življensko dobo 20+ let, ali bo S-bikes takrat še prodajal nadomestne baterije?), TEŽKI (predelava navadnega je +4-6kg).

@Scaramouche naslednjič ko boš uporabljal katerokoli motorno vozilo se spomni na pravkar izrečeno in ga nehaj uporabljati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: specing ()

Scaramouche ::

@Scaramouche naslednjič ko boš uporabljal katerokoli motorno vozilo se spomni na pravkar izrečeno in ga nehaj uporabljati.


Kolo je za mene šport, avto prevoz, vsak dan kolesarim, eden od kolearjev ki ga redno srečujem ima 65 let in goni v klanec.

Ko nekdo kupuje taka kolesa, za prevoz in si ne upa zmočit majce, se nima kaj glasnega delat!

specing ::

Scaramouche je izjavil:


Kolo je za mene šport, avto prevoz


Za nekatere ljudi je kolo (tudi) prevoz. Poleg tega si ljudje ponavadi ne kupujejo zložljivih koles za rekreacijo.

Scaramouche ::

specing je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Kolo je za mene šport, avto prevoz


Za nekatere ljudi je kolo (tudi) prevoz. Poleg tega si ljudje ponavadi ne kupujejo zložljivih koles za rekreacijo.


Mene je nascal en v klanec s kolesom na elektro pogon. Kar nkaj jih vidim ki s tem kolesarijo.
Jaz sem se kar nekaj časa v službo peljal s kolesom. Če pa je razdalja res velika, zakaj vzeti to?

Pol je najbolje da si to nabavi



Pa ga res zašmeka!

globoko grlo ::

V svetu je prodaja e-bike/navadn bajk 50/50. Se bo treba sprjaznt, da te babica pr 60tih naščije v klanc in raztegne na ravnini.

E-picikl je super za rekreacijo, se glih tolk mal zgonš, da lahko še babo pokavsaš k dam prideš:))
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

specing ::

Hahaha :D

Sicer pa dvomim, da je prodaja 50/50.


Električni skiro bi mogoče bil še boljši kot segway.

K0l1br1 ::

Kako lahko naščije v klanec? Morda če si na mauntain bike, da pa bi specialko v klanec,.... bi moralo prej baterijo vzeti.... čeprav res, sem videl možaka, ki je na elektro bajku zelo korajžno šel v klanec cca 6-8%, pri čemer bi šel tudi sam s specialko toliko, vendar bi moral že vrteti in vprašanje koliko časa bi to delal pri 20+ km/h.

globoko grlo ::

Če maš dost močno baterijo (zdrži 100 km na najlažji stopnji pomoči in po ravnini) greš v klanc kt na skuterju.
Sem probal en tak e-bike v strm klanc in sem se samo smejal zravn, čist nobene (nožne) moči ni bilo potrebne.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

aborko ::

Tistih deklariranih 250W je "max continuous power", peak power je komot 2x večja. Če imaš še npr mid drive motor, kjer lahko preko prestavnega razmerja še bistveno povečaš navor, potem zadeva gre v vsak hrib in moraš na specialki konkretno švicat, da prehitiš e-bikerja.

joze67 ::

Point being? Z vsakim motornim vozilom si v klanec brez težav hitreje, predvsem pa udobneje od kolesarja.

Nisi pa kolesar.

globoko grlo ::

Ja sej to je point, da te stara mama nažge v klanc8-)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

tigrr ::

Mene pa zanima, kako je z odklepanjem motorja na tem kolesu, kake imate izkušnje po odklepu z dosegom, kakšena je max moč in hitrost po odklepu ?

krucymucy ::

Na 35km/h ga ze zmanjka. "odklepanje" je v meniju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 494 95 96 97 )

Oddelek: Šport
4840718959 (664) stratosD
»

Električna transportna sredstva

Oddelek: Na cesti
225045 (4380) TehDucky
»

Nakup kolesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
6922328 (20125) Leprechaun
»

Katero nizkocenovno kolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8632897 (30424) stratosD

Več podobnih tem