» »

T3- Rise of the machines ali v "Kako se je branil Vukovar"...

T3- Rise of the machines ali v "Kako se je branil Vukovar"...

Brane2 ::

Ga je kdo gledal ?
Mnenja o filmu ?

Zheegec ::

Kolikor vem je ravno 1. teden v USA kinih...

Le kje si lahko to dobil? (retorično :D )
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Brane2 ::

Radio Astra-Hotbird je pravkar objavil dvourni "teaser". :D

STvar je padla dol iz lufta v vsaj treh izvedbah. Prvo sem zgrešu, druga mi je dve uri nazaj padla na disk (en beden screener), tretja pa ravno zdaj dežuje (Centropy screener- veljajo za solidne). Seveda rar filetkov nisem razpakiral-to bi blo v nasprotju s kar nekaj mednarodnimi zakoni. Le nemo jih opazujem in ugibam, kako neki je videt T3... :\

Thomas ::

Doslej je bi Terminator kvaliteta.

Ma ja vem, umetnostni kritiki ga ne marajo, ampak jest ne maram njih, pa se to pogliha..

Upam, da so ostali na nivoju. Bomo vidli ...

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ordan ::

ne razumem glih to "kako se je branil vukovar"

ka to je naslov filma?

Brane2 ::

Kot rečeno, paketov nisem, odprl ker pa glih treniram gledanje v Matrico s Hex editorjem, sem malo pobrskal po hexkodi in lahko rečem naslednje.

Prvi Terminator je postal slaven zaradi odpuljene zgodbe in odbitega Arnieja.

Drugi del je postal slaven zaradi norih efektov, popiljene zgodbe in res dobrega negativca (T-2000 gate para)

T3- je le zaokrožitev zgodbe. SOlidna stvar, a se niti ne trudi biti prvi v nečem. Le skuša dodati zgodbi novo kocko v mozaiku in pripraviti teren za T4, ki jo bo zaključil.
Zdi se, da v T4 ne bo več Arnieja (ali pa do do fulla računalniško animiran).
To, kar pravijo o Babe Terminatorju, ni res. Je O.K. za svojo vlogo. Ni ravna Arnieju a kaj čmo. Težko je najdet tako žensko-čeprav bi se mogoče lahko bolj potrudili in ujeli kak talent v ženskem zaporu. Je pa zadosti luštana da mogoče določene fore pridejo bolj do izraza.

PS: Taprava je bla recimo moja učiteljica za naravo in družbo v osnovki v Ilirski Bistrici a takih ne najdeš več.

Remake nekaj najboljših for iz dvojke je tudi v trojki, a to se zdi cool. Pri gledalcu (bi verjetno) sproži(l) tisti "A-haaaa" občutek in ga zrajcal v ugibanje, kako se bo nova izvedba fore končala.

Če se vam je zdelo v T2 cool kako Arnie pride do oblačil (in koneckoncev tudi v T1), prinaša T3 isto foro z zanimivim twistom. :D :D

Še nikol se nisem tko zabaval s hex editorjem- zrel sem za psihiatra...

Aja, kar se znanosti v tem filmu tiče, ne se matrat. Glejte na zadevo kot na (zmerno) zabavo...

Zheegec ::

Poročaj kakšen je film, za nas na dial-up bo potrebno še malo počakat na kakšen screener rip ki ga bo kakšen prijazen ADSLaš zapekel0:)

I'll be back :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Brane2 ::


ne razumem glih to "kako se je branil vukovar"


Pioglej si malo dokumentarce izpred 6-7 let, mogoče kak posnetek starejših dnevnikov. Takrat je blo več akcije na dnevniku ko v akcijskih filmih... >:D

V času T2 so po vsakem glasnem razsutju nečesa vfilmu leteli komentarji (kopija tistih iz hrvaških dnevnikov): "Danes je srbočetniška banda razsula pol NewYorka, nadzoruje promet na obvoznici itd- pač v skladu s kokretno sceno iz T2. :D

ordan ::

ka ti to mas mal proti srbom?

Brane2 ::

Nč nimam proti Srbom. Samo Vukovar je veljal za pojem čitega, kakovostnega nasilja. In ker so o tem 24h/dan najedali na hrvaških dnevnikih, se je folk že začel za* s tem... :D

Tr0n ::

Se bi kr strinjal z Branetom2.

Solidna zadevscina. Edino prekratek se mi je zdel. 100 minut je premalo.

Zgodbo so sicer uspeli dokaj domiselno povedat, ampak vse skupaj kot receno, zelo na hitro.

Aja, to, da naj bi posneli se T4 pa prvic slisim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ordan ::

a oni pa niso delal zlocinov v Kninski krajni pajim ni noben nc kej bomb metau. ko so pa srbi neki albancev na kosovu pobil pa je kr bombardiranje nastoplo

Thomas ::

Ni važno. Napadnje Vukovarja je bil zločin.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Brane2 ::

ordan:

Tole Off Topic tle. Sploh ne vem, zakaj si se tko zahaklal za to. Se ne ukvarjam s tem, kdo je tam naredu komu kaj. Me niti ne zanima.
Gledam na to, kot na vse nore stvari, ki jih vidimo na dnevniku.

Če ti je tolk do tega, pač odpri posebno temo (verjetno v loži)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830636 (18265) vostok_1
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729510 (17775) kitara8
»

Slobodan miloševič (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17413039 (9274) Doman
»

Terminator 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
858117 (5905) MadMicka

Več podobnih tem