» »

[mp3] Moj nov komad za download

[mp3] Moj nov komad za download

tha_man ::

Skomponiral sem en nov komad, tak electro/breakdance style, če koga zanima, tule je link:

http://users.volja.net/thaman/homepage/glasba/tha_man_remix.mp3


Zadeva je precej drugačna od Easy Sequencing ki ga nekateri že poznate, je pa tole stil ki mi je (poleg rapa seveda) najbolj všeč. Če vas zanima še par ostalih komadov čeknite mojo spletno stran: http://users.volja.net/kalskee


Pa napište kakšen se vam kaj zdi če se vam da :))
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

tha_man ::

Očitno se vam ne da... :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Tr0n ::

Opa, dobra zadevica! Dober mix in master, ceprav so visje frekvence/toni malce prevec ojacani/popaceni. Drugace pa ni kaj.

Tole ni samo Reason, ne? :) Kaj vse si uporabo za izdelavo?

tha_man ::

Thanks Tr0n! Hehe, kar se produkcije tiče je to še vedno samo Reason (verzija 2.5 seveda, ki ima končno vokoder), le za snemanje vokalov sem uporabu Cool Edit Pro. Pa seveda T-Racks za mastering.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

OrlyTM ::

huh ... zlo fajn se tole slis, res!! :) pohvale ful! sam sicer pristas trsih ritmov, pa mi tole zloo kul izpade :)
zele ga poslusam ze cetrtic zapored, pa mi se cist nic ne najeda ... torej .. dobro :)


keep up,
lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

speacker ::

COol zadeva. mi kr pase.:)) bravo

OrlyTM ::

hehe ... zele poslusam tut Hello mr. Electro ... nice stuff :) prov sede mal bl izi po vsem tistem schranzu k sm ga prej poslusu :) :) :)

ce si to vse sam delu, pol vsaka ti cast :)

Poslusu sm si tut Zivis samo enkrat, alt mix .... tut vsec ... muzika zadi je prov nora. .... drugac mi pa hiphop zlo mal sede, tko da ostalega nebi komentiral, k nism kompetenten :)

se enkrat ... keep up, nice work :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Tr0n ::

Za master ti namesto T-Racksa priporocam WaveLab in par kvalitetnih/profi master VST pluginov. Recimo Waves Master Bundle. Zadevo baje uporabljajo v kr nekaj profi studijih in so rezultati res odlicni.

Jaz sem z njimi par mojih starih, bednih umotvorov uspel spravit na zelo dobro raven :).

zile ::

Uu noro res. Men tud sede, tko kot mi je Easy Sequencing. Še par komadov pa bo CD :D .
Btw, kje pa je Easy Sequencing na strani za dl. Sicer ga imam še vedno spravljenega, samo me zanima če se mogoče še kje skriva kak hud komad pa ni za download.
Pohvale stari. :)

tha_man ::

Hvala folk! :)

zile, Easy sequencing se da zdownloadat z moje "osebne" spletne strani (naslov je v podpisu) drugih komadov pa trenutno ne. CD mam že posnet, sicer homemade ampak ok :) Je pa gor sam rap - na strani je več podrobnosti o vsem skupaj.

< shameless-selfpromotion>Da se ga tud nabavit za borih 500 SIT :)< /shameless-selfpromotion> :D


Tr0n, poznam waves plug-ine, ampak se mi ne da zajebavat z njimi če sem iskren :) Če bi se s tem ukvarjal bolj profesionalno bi jih, tako pa mi T-Racks zaenkrat čist zadostuje... ko bom spet kak CD snemal bom pa verjetno res zapregel wavelab pa waves, ampak pred tem bo treba še spodobne monitorje nabavit. Sedaj miksam kar na računalniških zvočnikih (ATP3), ki so sicer zakon za poslušat musko, za ustvarjat pa... saj veš :)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

njok ::

tha_man, pohvale se z moje strani. Mp3 bo cepel na moji playlisti kar nekaj casa. :)

C_maniak ::

ej, super je tole!
veš kaj me edino mal moti? tist vioce na zečtk, ko se ponavla. najprej pač neki 2x ponovi, pol pa kr FUUUl nahitr neki zdrdra. mal preuč nahitr je tist.
drgčak pa res ql!

ganzi ::

Ful hudo!
Vse pohvale!

CaqKa ::

kje si bil ti ko so za bepopovce delali zvočno podlago?

tha_man ::

{C_maniak}, ja tisti tekst je ful hiter, to pa zato ker je tale remiks skoraj za polovico hitrejši od originalnega komada, ki je za svojo vrst že itak precej hiter - 102bpm, ta remiks pa ima 142 bpm. Govori pa tole: "Who's tha man, now who, who's tha man? Je*eni reper z mikrofonom ki njegov je best friend!" 8-)

CaqKa, takrat sem bil čim dlje stran :))) Hehe, pa menda te ne spominja na njihovo muziko? :)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

CaqKa ::

ne ne spominja me na njihovo muziko... samo rad bi končno nekaj dobrega na slo sceni...

Microsoft ::

Jst sm glih zdele poslušu to pesm Who`s the man? . Lahka rečem, da mi je kr všeč, čeprov splohn e poslušam točn take glasbe.

Edin, kar je sej mene motl je to, da je tak kratka. Bi rajši videl (slišal) kako extended verzijo tega, recimo kake 5, 6 mogoče 7 minut dolgo. Drgač je pa čist OK.

Poskus nardit še kej tazga, kot je dance al pa trance. Seveda, če ti je do te muske...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Fury ::

pizda je hudo 8-O res hudo. res. car 8-)

Fury ::

ok edin un kar govori mi smrdi. zdele slisu :)
predvsem me mot slovenscina. ne prenasam slovenscine v muski :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

njok ::

Fury, a zdaj bos rekel, da bi razlicil besedilo, ce ti tha_man ne bi povedal? :D Meni so ti vokalcki vsec.

tha_man, mas se kaj za download? :)

Fury ::

tam vmes vem kaj govori.. sej se slis :)

njok ::

Khm, ok, ce ti reces. :)

tha_man ::

CaqKa, hvala! :8) :))

JimiBtn, extended verzija mogoče celo kdaj ugleda luč dneva ker mam tud jaz rad dolge komade, ampak dvomim da jo bom dal na net ker nimam placa na serverju. Trance sem že delal tako za hec, ampak mi ni preveč... čeprav ga drgač rad poslušam.

Fury, ja slovenščina... tud sam sem sprva bil skeptičen glede tistega dela komada, ampak mi je potem kar kul izpadlo. Pa saj je samo par besed ;)

njok, za download mam še par starejših komadov, sčekiraj link ki ga mam v podpisu pa onega ki sem ga prilepu v prvi post.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Gandalfar ::

tha_man: ce je disk space edini problem bi se dalo marsikaj uredit :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glasbeni okus - stvar posameznika ali čredni nagon?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
382789 (2789) Cuoresportivo
»

Moj komad za download

Oddelek: Sedem umetnosti
432552 (1760) tha_man
»

Moja prva domača stran

Oddelek: Izdelava spletišč
61009 (769) tha_man
»

Poglasbimo forum. Pardon, ložo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
835438 (4599) Jack69
»

Mali programčki, ki lajšajo smrtne muke

Oddelek: Programska oprema
121932 (1631) Spajky

Več podobnih tem