» »

Terminator: Genesis

Terminator: Genesis

1 2
3
»

Nikec3 ::

Dajte no mir, resnično upam da Izi trola. T2 je kar boljši v zgodbi in tehničnem smislu! Da, pravilno ste prebrali, tudi tehnično T2 povozi tega T5 po celi črti. Gledal sem trauiler pa je povsem dovolj. CGI pač ni boljši od realnih eksplozij, efektov in teh je v T2 ogromno. Pa še CGi scene v T2, ko tisti drugi terminator spreminja obliko, so boljši in posneti z več stila kot to sranje od T5. Da ne omenjamo dejstva, da je Švarci v drugem delu kul, tukaj pa le še parodija samega sebe.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tr0n ::

T2 4evah!

stalker ::

T1: terminator je ubijalski stroj, hladnokrvno ubije vsakega, ki mu prekriža pot. Vsaka smrt je posneta.
T2: T-1000 hladnokrvno ubija ljudi kot za stavo, še Švarci pohabi nekaj nedolžnih. Vsaka smrt je posneta. Meni najboljši del, zaradi razvoja glavneg lika.
T3: Kje so hladnokrvni ubijalski stroji? T-X pokaže joške in v naslednjem kadru že drvi s pištolo novim dogodivščinam naproti. Ne spomnim se, a je v filmu sploh prikazano, če T-X ubije kakšnega nedolžnega človeka?
T4: Gledal enkrat in nikoli več. Porazna kvaliteta, predvsem pa zgodba.
T5 nisem še gledal.

PrihajaNodi ::

Ne glej T5 ker je poraz od poraza. Bolje ce gledas Ninja zelve ali transformerje. Tudi T3 ni bil tako slab.

mgermo ::

T5 ni slab per se. Problem je, ker ni T2. Zgodba je slabša (lets put in multiple timelines, why not), igralci so slabši (john ter posebej kyle, ki je čist brez vsakršne karizme), efekti so slabši.

Izi ::

yoco je izjavil:

@Izi a ti to resno misliš?:|

Ja, resno mislim. Terminator je na splošno precej slaba franšiza. Vse mi pa res ne more biti všeč.
Na splošno sem sicer velik ljubitelj Sci-fi žanra, ampak kadar so notri časovna potovanja in podobne neumnosti me vsebina precej odbija.

Pa iz nekaj trolovskih postov mislim, da je tukaj tudi precej funkcionalno nepismenih, kar niti ni čudno glede na 90% funkcionalno nepismenost v Sloveniji glede na najnovejše raziskave.
Opomba: Spektakel nima prav nobene veze s kvaliteto. Marsikdo nujno potrebuje SSKJ.

Torej še enkrat:
Terminator meni ni všeč. Še najboljša iz franšize je bila serija Terminator: The Sarah Connor Chronicles, ki bi ji jaz prisodil oceno 7/10
T1 bi jaz trenutno ocenil s 3/10. Pred 30. leti bi mu dal 6/10
T2 bi jaz ocenil s 6/10
T3 s 4/10 (IMDb: 6.4)
T4 s 5/10 (IMDb: 6.7)
in T5 s 6/10 (IMDb: 6.8)

Skratka vsi razen serije so podpovprečni filmi.
T2 in T5 sta vsaj spektakla in kot taka dokaj gledljiva, ostali trije pa niso pravzaprav nič. Za nepismene še enkrat poudarjam da spektakel nima prav nobene veze s kvaliteto.

gddr85 ::

na rotten in metacritic pa...khm, khm...;)

Izi ::

gddr85 je izjavil:

na rotten in metacritic pa...khm, khm...;)

Ja, ampak moraš gledati, da tam glasuje par 10 ljudi, na IMDb pa ponavadi nekje med 100.000 in milijon.
Treba se je vprašati ali gre bolj zaupati oceni 100 ljudi ali oceni 100.000 ljudi?

Pri akcijskih filmih in spektaklih ima IMDb ponavadi dokaj realne ocene, pri običajnih dramah pa odločno previsoke. Na gnilih paradajzih pa imajo vsi akcijski filmi odločne prenizke ocene, to je tam kar pravilo.

Kakorkoli že, edino kar je treba vedeti je, da ocenam na Slo-Tech NIKOLI ne smeš zaupati ;)
Tako zgrešenih mnenj (v obe smeri) kot tukaj ne boš našel nikjer drugje ne netu.

oo7 ::

Moje ocene za Terminator filme od 1 do 10>:D


Terminator 10/10

Terminator 2 : Judgement Day 9,9/10

Terminator 3 : Rise of the Machines 6/10

Terminator 4 : Salvation 2/10

Terminator 5 : Genysis 6/10

Nikec3 ::

Na gnilih paradajzih pa imajo vsi akcijski filmi odločne prenizke ocene, to je tam kar pravilo.

Mad Max: Fury Road
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

cebelar123 ::

Izi ti si res šaljivec, da omenjaš T2 kot nekaj povprečnega nato pa omeniš, da je serija boljša od T2. To za mene pove vse o tvoji realnosti ocen oziroma bolje rečeno nerealnosti.

T2 je mojstrovina v vseh pogletih ,tako tehnoloških za tiste čase kot sami zgodbi in zato ker je T2 postavil tako visko mejo kaj je dobro, so vsi ostali terminatoeji JOKE.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Serije so praviloma vedno boljše od filmov iz preprostega razloga, ker v tiste dve uri težko stlačiš kaj omembe vrednega, zato so kar se zgodbe tiče tudi povprečne serije vedno boljše od najboljših filmov.
Zgodbo T2 se da povedati v treh stavkih, v seriji pa smo dve sezoni spremljali kar v redu zgodbo. Saj ni velike razlike. Serijo sem ocenil s 7/10, T2 pa s 6/10.
Najslabši del T2 je bil mladi John Connor. Slabšega in bolj antipatičnega igralca težko najdeš. T2 je temeljil zgolj na za tiste čase osupljivih CGI efektih, ki pa so v parih letih postali običajni v vseh filmih. Danes T2-ju ostane zgolj še zgodba, ki pa jo je, kot sem rekel, za tri stavke.
T5 ni prav v ničemer slabši od T2. Sta povsem enakovredna, s tem, da ima T5 moderen CGI, T2 pa četrt stoletja starega.

gddr85 ::

tile moderni cgi zgledajo velik bolj umetno, kot pa mešanica med praktičnimi efekti in takratnim cgi-jem, danes itak povsod kjer je možno dajo cgi, niso pa efekti vse, t3 je bil imo nabolj otroški terminator od vseh, tale t5 pa ni dost boljši, z vmesnimi humorističnimi vložki, ne sme seveda manjkat love story, kiss, kiss ipd...

opeter ::

Jaz bi rad videl Terminatorski film kot je bil Salvation, samo v malenkost boljši izvedbi. Da bi se vse igralo v prihodnosti.

Prvi - izvirni - John Connor je bil meni osebno najboljši:


Kot je ta uvodnik v Terminator 2:


Ali pa prvi del:


...

No, ne glede na to, ali ste videli tole zanimivo primeravo T1 in T5: Genisys?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

PrihajaNodi ::

Izi zivi v svojih zablodah. T1 in T2 sta se danes top shit filma, tako zgodba kot efekti. Vse ostalo je skropucalo. Enako Alien 1 in 2.
Nobene zgodbe za razmisljanje nic. Ostareli svarci, ki resuje svet...halo?
Bolje bi bilo da bi se to dogajalo, kot je omenil opeter, v prihonosti.

Izi ::

opeter je izjavil:

Jaz bi rad videl Terminatorski film kot je bil Salvation, samo v malenkost boljši izvedbi. Da bi se vse igralo v prihodnosti.

Mogoče boš dočakal tudi to. T6 in T7 sta že potrjena.

Zanimivo je, da sta T6 in T7 dobila zeleno luč zaradi Kitajcev.
T5 je bil v Ameriki bolj kot ne finančni polom, V Evropi je imel dobiček ampak ne dovolj za dokončno potrditev napovedane trilogije. Na Kitajskem pa je T5 podrl vse rekorde in je taka finančna uspešnica, da so že en mesec nazaj dali zeleno luč za oba naslednika T6 in T7.

Iz finančnega poročila lahko potegnemo še nekaj glede okusov :D
Komur je T5 katastrofalno slab ima čisti Ameriški okus za filme.
Komur je T5 povprečen ima Evropski okus za filme.
In kdor je nad T5 navdušen ima vzhodnjaški oziroma Azijski okus za filme.

T6 je napovedan za 2017, glede zgodbe oziroma v katerem časovnem obdobju se bo dogakal pa se še nič ne ve.
Ker naj bi bili T5 do T7 zaključena trilogija, lahko sklepamo, da se bo zgodba od T5 nadaljevala in bomo verjetno vedno bolj v prihodnosti.

opeter ::

Saj naj Švarcija že enkrat izpustijo ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

opeter je izjavil:

Saj naj Švarcija že enkrat izpustijo ...
Dream on :P
Will Arnold Schwarzenegger Return For Terminator 6? Here's What He Says

karafeka ::

To bo verjetno bogokletje, vendar mi je Salvation takoj za t2 in pred t1. Zgodba v Salvation je res morda res nekako vzeta iz konteksta (beri: ni časovnih potovanj in Arnija), ima mračen ambient, vendar je gledljiva in to predvsem zaradi Balea, s katerim se po kakovosti igranja težko primerja kdorkoli iz ostalih delov. T1 mi je po drugem ogledu postal dolgočasen, salvation pa gledam povprečno enkrat na leto :).

T5 je pred T3, ampak zgolj zaradi Clarkove. Courtney in še posebej J. Clark, bi lahko pokazala več (še tisti policaj v 2017 se mi je bolj vtisnil v spomin), iz Arnija so pa naredili nekakšnega dvornega norčka.

oo7 ::

No ja Arnold v T5 je bil super edino v letu 2017 je imel sive lase in zaradi tega je zgledal tako star.

Zdaj bo pa zanimivo videti kako se bo nadaljevalo v T6 predvsem zato, ker Arnold ni več T-800 ampak kot kaže je T-1000 čeprav mi ta ideja nio preveč všeč.
John Connor je bil pa T-3000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Zdaj bo pa zanimivo videti kako se bo nadaljevalo v T6 predvsem zato, ker Arnold ni več T-800 ampak kot kaže je T-1000 čeprav mi ta ideja nio preveč všeč.
John Connor je bil pa T-3000.

Švarci je v osnovi samo tisti CPU čip in tega lahko vgradijo v katerikoli model.
Ker imamo sedaj več časovnih linij imamo tudi vač Švarcijev. Predvidevam da čim dlje v prihodnost bomo šli v bolj naprednem modelu bomo našli ta isti Švarcijev CPU, ki se vleče že iz T1. Tako da Švarcija se verjetno ne bomo znebili še v naslednji trilogiji T8 do T10, razen če pravega "real life" Švarcija ne bo prej izdalo srce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

gddr85 ::

ni problema, a si vidu cgi švarcija v t5? 8-)

Izi ::

Saj se že nekaj časa napoveduje, da je CGI že tako napredoval, da živih igralcev kmalu ne bomo več rabili.
Filmi se bodo tako tudi občutno pocenili, ker gre sedaj polovica milijonov od filma za plačilo tistih nekaj sto slavnih igralcev, ki ji znova in znova gledamo v vseh filmih.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Saj se že nekaj časa napoveduje, da je CGI že tako napredoval, da živih igralcev kmalu ne bomo več rabili.
Filmi se bodo tako tudi občutno pocenili, ker gre sedaj polovica milijonov od filma za plačilo tistih nekaj sto slavnih igralcev, ki ji znova in znova gledamo v vseh filmih.


Za naslednji Transformers 5 film se govori, da bi lahko bil v celoti cgi, ker naj bi se dogajal na Cybertronu.

gddr85 je izjavil:

ni problema, a si vidu cgi švarcija v t5? 8-)


Dobro so naredili pomlajenega Švarcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

oo7 je izjavil:

John Connor je bil pa T-3000.


Hvala za spoiler ... ;(

Izi je izjavil:

opeter je izjavil:

Saj naj Švarcija že enkrat izpustijo ...
Dream on :P
Will Arnold Schwarzenegger Return For Terminator 6? Here's What He Says


Fakec na kvadrat.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Nikec3 ::

Komur je T5 katastrofalno slab ima čisti Ameriški okus za filme.

Američani imajo najboljši okus za filme. In to ni šala. V Sloveniji se gledajo debilne komedije in risanke. Kitajci gledajo vse, kar ima za imenom filma številko od 3 navzgor, gledanost pa je tudi obratno sorazmerna s kritiškimi ocenami. Američani pa so dejansko tisti, ki brzdajo snemanje sequelov, ker skoraj po pravilu vsak sequel pri njih zasluži manj. Oziroma drugi del ponavadi zasluži več, vse kar je tretji film v seriji ali več, pa po pravilu zasluži manj. Tako je pri Terminatorju, pri Transformerjih, pri Piratih s Karibov,...

Izi je izjavil:

Saj se že nekaj časa napoveduje, da je CGI že tako napredoval, da živih igralcev kmalu ne bomo več rabili.
Filmi se bodo tako tudi občutno pocenili, ker gre sedaj polovica milijonov od filma za plačilo tistih nekaj sto slavnih igralcev, ki ji znova in znova gledamo v vseh filmih.

CGI je šit v vseh filmih, razen v Avatarju, kjer je bil zelo dobro povezan s cinematografijo, da je zadeva delovala. Blizu je še Prometheus, kjer so CGI dobro kombinirali z realnimi efekti in dobro kinematografijo. Preveč CGI-ja pa je sranje. Danes se filmi vračajo k praktičnim efektom (Mad Max, nov Star Wars,...).
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

PrihajaNodi ::

Dobri ameriski filmi:
Boyhood
The fountain
Waking life

Samo trije, ki so res, res top. Ljudje ne gledajo vec samo bum, bum efektov, misic in josk. Teh scen je konc. Potrebna je zgodba, ki ima veze z realnostjo, da se gledalec poistoveti z liki. Jurrasic park je bil tudi uspesnica v ZDA drugje polom. Skratka tele ponavljajoci filmi so greznica.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Nikec3 je izjavil:

Američani imajo najboljši okus za filme. In to ni šala.
False x False = Double False. Šala stoletja.

Nikec3 ::

Aston_11 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Američani imajo najboljši okus za filme. In to ni šala.
False x False = Double False. Šala stoletja.

Potem povej vsaj od kje ti jemlješ svoje podatke, da si iz njih ustvariš mnenje? Jaz namreč že nekaj let primerjam razmerje med kritiško sprejetimi filmi in njihovim zaslužkom, pa tudi kako popularnost imajo sequeli, franšize, originalni filmi... Verjemi, najslabši okus za filme imajo Kitajci, Slovenci pa smo tudi bolj na podnu.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bMozart ::

Sem šel gledat v kino... zvok je na cajte kar dobro sekal.:) Drugače pa mi je bil najslabši del do zdaj. Predvsem me je motilo, da je bil preveč pocukran. Edin del do zdaj ki je imel tipični ameriški cukr notr (če ne štejem serije, kjer je bil tudi delno prisoten). Pa v trailerju so vse zajebali s spoilerjem, drugače bi mi bil pomoj dosti boljši, tako se mi je pa zdelo kot da gledam razvlečen trailer =)

Tudi meni bi blo bolje, če se bi nadaljeval tam, kjer se je Salvation končal (nad Salvationom sem bil kar navdušen).
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bMozart ()

opeter ::

Zanimiv video:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Han ::

Krneki je tale T5. ;(( Definitivno najslabši do zdaj.

oo7 ::

'Terminator Genisys' Sequels Are Reportedly On Hold Indefinitely
http://blogs.indiewire.com/theplaylist/...

Izi ::

oo7 je izjavil:

'Terminator Genisys' Sequels Are Reportedly On Hold Indefinitely
http://blogs.indiewire.com/theplaylist/...

Haha, Paramount dela z denarjem kot slovensko politiki. Film je stal 155 milijonov, po zaslugi Kitajcev je zaslužil 440 milijonov, pa so vseeno nekako uspeli narediti izgubo z njim.
In potem dajo T6 in T7 na čakanje za nedoločen čas kljub temu, da imajo pravice za Terminatorja samo še 3 leta preden jih leta 2019 dobi nazaj James Cameron.
V firmi, ki je stara 103 leta bi pričakoval bolj pametno vodstvo, sedaj dobesedno stran mečejo stotine milijonov, medtem ko so v letu 2014 imeli čistega dobička po plačilu vseh davkov samo 219 milijonov.

PrihajaNodi ::

Tudi filmska industrija ni več to kar je bila. Vprašaj se kdo še hodi v kinemotografe. Vse je več ali manj na torrentih.

Izi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vse je več ali manj na torrentih.
Ja, za povrh pa so ravno torrentarji tudi največji kritiki, ki naokoli velikodušno širijo negativne kritike in slabe ocene, kljub dejstvu, da so zadevo ukradli in jih ni stala nič.

oo7 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi filmska industrija ni več to kar je bila. Vprašaj se kdo še hodi v kinemotografe. Vse je več ali manj na torrentih.



Še vedno ljudje množično hodijo v kino gledati filme >:D

Yearly Box Office
http://www.boxofficemojo.com/yearly/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jest10 ::

Izi je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vse je več ali manj na torrentih.
Ja, za povrh pa so ravno torrentarji tudi največji kritiki, ki naokoli velikodušno širijo negativne kritike in slabe ocene, kljub dejstvu, da so zadevo ukradli in jih ni stala nič.

Če ukradeš, ne smeš reči slabemu filmu, da je slab8-O

opeter ::

oo7 je izjavil:

Še vedno ljudje množično hodijo v kino gledati filme >:D

Yearly Box Office
http://www.boxofficemojo.com/yearly/


Če ne bi hodili, ne bi delali filme. Simpl.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Aston_11 ::

Nikec3 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Američani imajo najboljši okus za filme. In to ni šala.
False x False = Double False. Šala stoletja.

Potem povej vsaj od kje ti jemlješ svoje podatke, da si iz njih ustvariš mnenje? Jaz namreč že nekaj let primerjam razmerje med kritiško sprejetimi filmi in njihovim zaslužkom, pa tudi kako popularnost imajo sequeli, franšize, originalni filmi... Verjemi, najslabši okus za filme imajo Kitajci, Slovenci pa smo tudi bolj na podnu.

Pogledam film, pa imam mnenje. Z zaslužkom meriti kvaliteto je fail. Turinov konj recimo denarja ne bi prinesel in ga ne bo prinesel. Poseka pa 10 letno produkcijo vseh ameriških filmov.

Izi je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vse je več ali manj na torrentih.
Ja, za povrh pa so ravno torrentarji tudi največji kritiki, ki naokoli velikodušno širijo negativne kritike in slabe ocene, kljub dejstvu, da so zadevo ukradli in jih ni stala nič.
Ker ne spremeni kvalitete filme, če plačaš zanj, razen v mokrih sanjah. Logical fail, pač oziroma slaba argumentacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

PrihajaNodi ::

Ker ne spremeni kvalitete filme, če plačaš zanj, razen v mokrih sanjah. Logical fail, pač oziroma slaba argumentacija.


Jasno, ampak so zaslužki bistveno manjši in še bodo do dneva ko bodo kinematografi izginili.

Jst ::

Kolikor sem jaz seznanjen, se v USA precej množično hodi v kino.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

Ja, za povrh pa so ravno torrentarji tudi največji kritiki, ki naokoli velikodušno širijo negativne kritike in slabe ocene, kljub dejstvu, da so zadevo ukradli in jih ni stala nič.


Mogoče je pa obratno: Tisti, ki so šli v kino se tolažijo "saj ni bil tako slab," ker če je bil zanič, so naredil napako in stran vrgl denar. :P
Post-purchase rationalization @ Wikipedia
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nikec3 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

'Terminator Genisys' Sequels Are Reportedly On Hold Indefinitely
http://blogs.indiewire.com/theplaylist/...

Haha, Paramount dela z denarjem kot slovensko politiki. Film je stal 155 milijonov, po zaslugi Kitajcev je zaslužil 440 milijonov, pa so vseeno nekako uspeli narediti izgubo z njim.
In potem dajo T6 in T7 na čakanje za nedoločen čas kljub temu, da imajo pravice za Terminatorja samo še 3 leta preden jih leta 2019 dobi nazaj James Cameron.
V firmi, ki je stara 103 leta bi pričakoval bolj pametno vodstvo, sedaj dobesedno stran mečejo stotine milijonov, medtem ko so v letu 2014 imeli čistega dobička po plačilu vseh davkov samo 219 milijonov.

Nekateri ne ločite uradnega budgeta in celotnega budgeta. V celotni budget se šteje še marketing in ostali stroški. Sicer dvomim, da so z filmom naredili izgubo imajo pa mogoče ideje, kako boljše ivestirat cca 250 milijonov.

Sicer pa sam grem v kino približno 10x na leto, tako da nimam slabe vesti če tu in tam kak film downloadam. Obstajajo določeni filmi, za katere s principa ne mislim dajati denarja, jih pa včasih vseeno pogledam.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Terminator Genisys Trailer - Paradox Edition

darkz ::

Spet sem pogledal Terminator 3 "že 4ič" in nemorem se sprijaznit da je film tako nizko ocenjen, mogoče zato ker je bil Terminator 2 mojstrovina vseh časov in so vsi pričakovali nekaj več? ... Sem Velik "Fan" sci-fi filmou. Da smo si na jasnem, Terminator 2 bi moral biti 9.9/10 (Če prezremo napake v snemanju za tisti čas 1991). Zakaj je tako nizko ocenjen 6.3/10 ? Sem preveč fan sci-fijou da spregledam kvaliteto filma? 8-O Ker T4 in T5 sta mi povprečna 6/10 sci-fi filma.
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

Ahiles ::

Sam zarad PG-13 2 je bil R isto 1 potem ko pa začnejo srat z PG film zgubi svoj čar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Vazelin ::

Mah saj T3 ni slab film. Ampak je več ali manj dosi slabši klon 2ke.

Hence low score:D

vostok_1 ::

Pač ja, tried and true receipt.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11519786 (413) brett
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18930899 (4182) opeter
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615599 (5935) oo7
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729363 (17628) kitara8

Več podobnih tem