» »

Madonnini spoti

Madonnini spoti

C_maniak ::

Zadnje cajte opažam, da ma Madonna zmeri bl čudne spote. Ampak res, če jez razumem zako se gre, rečmo pr tazadnem (Hollywood) al pa pr prejšnjem (American life)... Je drug režiser mel to čez, al kaj? No, se spounem, da je bil Frozen tud neki posebnga.
Zdej al so res spoti neki posebnega, al pa jez ne razumem, kaj predstavljajo in kaj se skriva pod njihovo "krinko".
  • premaknilo: OwcA ()

OwcA ::

Preprost, a učnikovit kriterij umetinških del, ako v njih nič ne vidiš ali te ne navdušijo kar tako, potem na njih nič ni.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

C_maniak ::

good point!

budili ::

ne vem ce majo kaka `globoka` sporocila Madonnini videospoti, zadnja dva predvsem kazeta Madonno in njeno zvijanje/petje, pa Madonna pokaze da se ni za odstrel:) , she`s been working out ALOT!

drugace pa je American life cenzuriran in to cisto (se sploh dobi original kje, ker sem videl slike v Stopu)

je pa album definitivno poslusljiv,razlicni zvocni pristopi,akustika=kitara al cisto electric 80`tih, kot da bi z vsakega prejsnjega pobrala po nekaj (npr. Nothing Fails=Something To Remember album...)

v vseh pogledih ni pa nic extra,meni zlo poslusljiv, predvsem dober Nothing Fails, me prav zanima kaj bo povedala o tem komadu? je sigurno eden boljsih zadnje case od Madonne
(komad po verjetnosti namenjen mozu, ker ne vem koga bi To omenjala drugega)

C_maniak ::

no, sej sama muska še ni tulk čudna (vsekakor neobičajna, spremenjena), ampak spoti....

budili ::

katera skupina je ze mela spot, ke je ena teta prisla na stage in naredila striptiz
a so bli Massive atack? se ne spomnim, vedno so ga sele po 12 vrteli na MTv-ju

za Hollywood je Madonna pogledala ta spot, sam se je usr...8-)

`ce ma kdo dobre spote je pa to Marilyn Manson, kaka neki sporocila, be obscene:D `

BigWhale ::

American life ima stric Donkey ali pa teta Kazaa. Originalen. spot je bil cenzuriran, ker v njem med drugim, Madona vrze bombo na Busha...

American life je treba pozorno poslusat ali pa prebrat besedilo... Ima precej sporocil v sebi.

Sicer se je pa Madona v zadnjih letih precej precej spremenila. Spremenila stil zivljenja, vero, pa najbrz se kaj... :)

C_maniak ::

Sicer se je pa Madona v zadnjih letih precej precej spremenila. Spremenila stil zivljenja, vero, pa najbrz se kaj... :)

to pa!

Tr0n ::

Meni se pa zdijo nova besedila dokaj kriticna in dobra. Vse skupaj podprto s kewl video spoti.

NoUse4AName ::

S tisto bedarijo, ki jo je naredila z mp3ji sem nekako zgubil tisto malo spostovanja, ki sem jo imel do nje...

overman ::

nakje sem bral da ji neka slovenka pomaga pr spotih. Ti neki cudni gibi s prsti pa to vse na bi nekaj pomenlo. Mislim da sem prispevek o tem videl pri preverjeno-pa tudi bral sem nekaj. Sicer pa sigurno madona se ni za odpad:)

DoloresJane ::

Sabina Meško je Slovenka, ki je Maddoni pomagala pri Frozen (?) naštudirati gibe rok (mudre), ki naj bi imeli posebne zdravilne in sporočilne moči. :D

overman ::

zdaj bodo se neki bioenergetiki pri spotu zraven skakali!:D

DoloresJane ::

Tale gospa Meško je izdala že kar nekaj knjig, tako da si v kakšni knjigarni lahko ogledaš njene knjige. Morda tudi Google najde kaj o njej. :) Če je to bioenergetika pa ne vem.

nosferatoo ::

I'd still hit her!
(Čudni spoti gor ali dol, čeprav se meni sploh ne zdijo tako čudni, še posebej, če pogledaš kakšna slovenska skropucala...)

C_maniak ::

no, sej ne da so čudni. neki posebnga, drugačnega...
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100 najboljših pesmi vseh časov

Oddelek: Loža
2629128 (28476) El Nino
»

Nov RIAA antipiratski spot

Oddelek: Loža
141422 (1043) roCkY
»

What the f--- do you think you're doing? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645653 (4096) msmiha

South Park in SLO zastava :)

Oddelek: Loža
61302 (1118) Predator
»

lahko ti podarim... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614888 (3861) Jack69

Več podobnih tem