» »

Prometna nesreča

Prometna nesreča

1 2
3
»

krepki ::

Pa tudi prostor kjer boš avto hranil med prodajo delov v mestu v bloku to ni možno tako da ta varijanta odpade.

tomaz- ::

ta debata je brezpredmetna toliko časa, dokler ne urediš zadeve z lastnikom, ker ti nisi lastnik avta...

Spock83 ::

A se vam kaj dogaja npr pred trgovinami, ko greš parkirat vzvratno in vmes uletavajo pešci ter kolesarji? To noben ne jebe žive sile.

FTad ::

Niti ne

fikus_ ::

Če se hočeš pred trgovino ogniti gneči pešcev in kolesarjev ter odrgninam na vozilu, pač parkiraš dlje od vhoda v trgovino. Tam je čisto dovolj prostora!

Spock83 ::

Ni to fora. Presenečajo me ljudje, ki vedo kako je nepregledno, ko gre avto nazaj in se ne ustavijo niti za 5 sekund.

joze67 ::

Hočeš reči, ki imajo dovolj svojih težav in ne rešujejo še tvojih?

Ko tovornjaki vzvratno silijo na prometne površine, imajo velikokrat angažiran dron v obliki (so)delavca, ki stopi na to površino, z mahanjem in podobnimi znaki zaustavi promet in signalizira vozniku, da sedaj pa lahko gre. Če imaš težave, je to vsekakor varianta.

Mare2 ::

Spock83 je izjavil:

A se vam kaj dogaja npr pred trgovinami, ko greš parkirat vzvratno in vmes uletavajo pešci ter kolesarji? To noben ne jebe žive sile.


Pešci imajo 100% prednost. Na mojem avtu imam tehniko oz. samodejno parkiranje. Kadar vskoči kak pešeč me opozori, naj sam prevzamem parkiranje.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Spock83 ::

Jože kamijon je drugo.

Jaz kot pešec, kolesar in voznik avta zelo dobro nadziram okolico. Sem že premnogokrat preprečil nesrečo, ker sem predvideval kaj bo. Me pa zmrazi, kako nekateri rinejo na silo. Seveda imajo pešci 100% prenost. So pa tudi 100% ranljivi.

donvito ::

Spock83 je izjavil:

Ni to fora. Presenečajo me ljudje, ki vedo kako je nepregledno, ko gre avto nazaj in se ne ustavijo niti za 5 sekund.

Točno tako, sam, ko vidim pred trgovskim centrom avto, ki parkira rikverc ali zapušča parkirišče vzratno, vedno počakam, da parkira, ker moraš vedeti, da te lahko voznik spregleda, ker on mora paziti v levem, desnem zunanjem in še vzratnem ogledalu v avtu, ti kot pešec pa paziš samo na avto. Ali pa ga obhodim v velikem loku, da nisem izpostavljen pri njegovem manevriranju.

joze67 je izjavil:

Hočeš reči, ki imajo dovolj svojih težav in ne rešujejo še tvojih?

Ko tovornjaki vzvratno silijo na prometne površine, imajo velikokrat angažiran dron v obliki (so)delavca, ki stopi na to površino, z mahanjem in podobnimi znaki zaustavi promet in signalizira vozniku, da sedaj pa lahko gre. Če imaš težave, je to vsekakor varianta.

Najbrž se voziš kdaj tudi sam, nimaš zmeraj s sabo drona, kateri bi zaustavljal promet. Kaj te stane kot pešca, da počakaš par sekund, da varno parkira ali rikverc odpelje iz parkirišča. Nič, samo tvoj ego ti to ne dopušča, ti imaš seveda prednost, mar ne.

joze67 ::

Nimam drona, pa tudi tovrstnih težav ne.

krepki ::

tomaz- je izjavil:

ta debata je brezpredmetna toliko časa, dokler ne urediš zadeve z lastnikom, ker ti nisi lastnik avta...

Zdaj je vse jasno avto je totalka,zavarovalnica bo baje preostali znesek lizinga nakazala lizing hiši,ostalo dobi hčerka,avto ji ostane.
ampak mislim,da jo bodo tule prinesli okrog,ker po moje bi ji mogli ponudit tudi drugo možnost,da avto obdržijo oni plačajo pa vrednost avtomobila po eurotaksu,vsaj znesek koliko bi bilo vozilo vredno po euritaksu bi ji morali posredovat in se potem sama odloči kaj je bolje za njo.

kloko ::

Verjetno se zavedaš. da lizing hiša ni socialna ustanova, ki bi jo skrbelo, kaj je bolje zate. Verjetno v pogodbi piše, kaj se zgodi ob totalki, kot v vašem primeru. Preberite si, kaj ste podpisali...

L.p., Kloko

krepki ::

Ne govorim o lizin hiši, lizin hiša bo dobila preostali znesek denarja.
tu se gre za zavarovalnico, ki je ponudila znesek 2500€ in avto ostane v naši lasti, torej ga lahko prodamo sami in če od teh 2500€ odšteješ 900€ dolga lizing hiši ostane 1600€ plus koliko se bi dalo dobit še za avto, ker prostora za hranjenje avtomobila ni ga bo treba čim prej prodat saj kupci so ampak vsak bi ponudil drobiž 500€ to je komaj 2100€.
ob totalki naj bi se baje izplačala vrednost avtomobila po erutaxu, ki pa je v tem primeru okrog 3600€ torej smo avtomatsko 600€ na zgubi.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj lahko parkiramo na parkirišču?

Oddelek: Na cesti
243610 (2323) Daliborg
»

Prometna nesreča v parkirni hiši BTC city park (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24149288 (41450) win64
»

Čigava je krivda za trk?

Oddelek: Na cesti
284469 (3350) solatko
»

Prometna nesreča - kdo je kriv? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6915170 (13327) prox
»

Prosimo parkirajte vzratno/vnaprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6221396 (19216) solatko

Več podobnih tem