» »

Kje kupiti Assassins Creed PC (fizični)

Kje kupiti Assassins Creed PC (fizični)

Jerry000 ::

Zanima me kje bi lahko kupil celotno kolekcijo Assassins creed iger? Obstaja kakšen pack? Kolikor gledam je Heritage (1, 2, 3), ter potem je American saga kjer je spet 3 not in naprej. Iščem pa fizično igro.

kitl76 ::

Celotno težko. Po delih pa z lahkoto en primer imaš tukaj https://www.mimovrste.com/igre-za-pc/ub...

Seljak ::

Rok dobave ni znan

Jerry000 ::

Tudi po delih lahko. Ta ultimate collection je super, potem bi samo še american saga potreboval. Ampak nikjer ne najdem več ponudb o tem ultimate collection

dottor ::

Pejdi v Muller pogledat če bi dobil vsako posebej ali pa kolekcijo. Če si kje blizu ITA al AU bi lahko mogoče kej najdu v MediaWorld-u ter GameStop-u.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Tocno, na Muller sem pa pozabil. Ob priliki grem pogledat. Drugace pa lahko tudi kaksno online trgovino predlagate, nisem samo na SLO omejen. Katera je kaj bolje zalozena? Seveda da posiljajov SLO fizicne igre

sentiš ::

Si tak fan Assassins Creed iger?

MATiCEK ::

Jerry000 je izjavil:

Tocno, na Muller sem pa pozabil. Ob priliki grem pogledat. Drugace pa lahko tudi kaksno online trgovino predlagate, nisem samo na SLO omejen. Katera je kaj bolje zalozena? Seveda da posiljajov SLO fizicne igre


http://game.co.uk
Mogoče tukaj najdeš.

dottor ::

Poglej še na Zavvi pa nemški Amazon.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Ja, nemški amazon in ebay me malo odvračata ker ne želim imeti škatle ali igre v nemškem jeziku (sem za druge igre iskal tam in so žal imeli ali škatlo ali igro v nemščini. Zavvi se je pa malo poslabšal glede iger, game.co.uk pa kolikor na slo-tech berem je tudi na nizkem nivoju. Iščem še kakšne alternative

dottor ::

Sej v Mullerju boš tudi verjetno dobil nemške škatle. Provaj še v BigBang pogledat, vsaj v koprskem imajo ob igrah še eno košarco s starimi naslovi in dobiš marsi kej zanimivega not za drobiž.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

sentiš ::

Ali na splošno zbiraš fizične kopije iger?

Jerry000 ::

sentiš je izjavil:

Ali na splošno zbiraš fizične kopije iger?

Da, zbiram bolj igre ki so meni ljube, nove in stare in prastare :)

sentiš ::

Kul hobi, čeprav mora biti kar drago. Si kaj računal koliko si zapravil že za svojo kolekcijo dosedaj? :)

Jerry000 ::

Drago...relativno. Vse igre sem kupil ali v akciji ali pa kakšno rabljeno tudi. Npr. Starcraft + dodatek sem dal za oboje 20€ :). Tomb Raider (prejšnji) je bil 5€,...ne kupujem ravno iger za 50€...zadnja dražja je bila Overwatch in WOW Legion collector. Drugače pa ni drago...na vsake 2 ali več mesecev kupim kako, če zasledim kaj dobrega :).
Skupno pa nisem računal, lahko bi ampak sem pozabil cene, tako da bi bila zelo okvirna cifra.

scipascapa ::

Totalna bedarija, itaq igraš preko klienta, dobiš kodo.

kitl76 ::

Tudi jaz ne razumem kaj ti bo fizična igra. Vse se nalaga preko klientov pa, da ne govorim o fizičnih DVD-jih kako radi crkujejo tako, da ti potem ostane praktično samo še škatla.

Jerry000 ::

100 ljudi, 100 čudi. Meni je še vedno všeč tisti filing ko greš v trgovino in kupiš igro fizično. Včasih smo tko počel in mi je še vedno poseben občutek. Poleg tega pa ja, imam tudi digitalne igre preko steama. Kolekcijo katero "delam" je prišlo spontano. Pač, nekateri pa štoflce pirov pa pirovske flaše zbirajo...to je pa men bedarija :) (upam da si dojel bistvo)

Zmajc ::

Dejansko igre v večini primerov ne kupiš. Kupiš samo škatlo z kodo za aktivacijo na spletu.

To kar danes prodajajo kot "collector's edition" je bla včasih standardna škatelna verzija.

dottor ::

Ne sekiraj se Jerry, iste probleme imam jaz ko povem da kupujem stripe (mange), pa mi folk pravi: sej jih lahko na netu bereš. Ampak pol spremenijo mnenje ko vidijo zadevo dejansko na policah (da človeku kar nek občutek zadovoljstva).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Ne sekiraj se Jerry, iste probleme imam jaz ko povem da kupujem stripe (mange), pa mi folk pravi: sej jih lahko na netu bereš. Ampak pol spremenijo mnenje ko vidijo zadevo dejansko na policah (da človeku kar nek občutek zadovoljstva).

Se sploh ne sekiram. nekateri pa zbirajo druge stvari al pa denar dajo za alkohol. Kupit igro iz trgovine ma zame poseben čar. :)

dottor ::

Dejansko najmanj razumem ljudi, ki dajejo denar za cigarete, pa imam kadilca doma. Sam ta denar full raje zapravim v stripe, družabne igre, obiske sejmov, steam, dobro pivo ali izlete s kolegi.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dolenc ::

In na drugi strani sobe so ljudje, ki ne razumejo zakaj daješ denar za te stvari, simpl, ljudje smo različni :)

D3m ::

34EUR na teden za šteko cigaret.

Oziroma cca. 140EUR ali več na mesec dobesedno spušiti denar v luft.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

sentiš ::

Spet lahko argumentiraš, da cigareti dajejo nekomu enako zadovoljstvo kot Jerryju škatelna oblika igre. Čeprav igre ti vsaj ne uničujejo zdravja.

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

34EUR na teden za šteko cigaret.

Oziroma cca. 140EUR ali več na mesec dobesedno spušiti denar v luft.

A cigareti pa ni dobesedno spušiti denarja v luft? Aja točno, ostane v plučah. Tudi ne vem od kje ti 140EUR na mesec...še nikol nisem dal tolk za igre :D. Na 3 mesce dam 20EUR mogoče za igro. Zdej pa povej a so tvoj čiki cenejši al moje igre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

dolenc ::

Bralno razumevanje vam pa ne gre :)

sentiš ::

Tako kot dolencem ne vožnja. :D

D3m ::

dolenc je izjavil:

Bralno razumevanje vam pa ne gre :)


Nope.

Sem izpadel bad guy. :D

Jerry000 im with you man. FFS.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

dolenc je izjavil:

Bralno razumevanje vam pa ne gre :)


Nope.

Sem izpadel bad guy. :D

Jerry000 im with you man. FFS.

Vsaj en :)

petrus ::

Te si raje sam sprintaš coverje in jih vstaviš v prazne škatle, na dvdje pa posnameš updejtane, skrekane, goty igre z dlcji, to bi še imelo nek smisel.
Ker v času Always-on DRMja, vezav na uplay in steam, digitalne distribucije, kjer je na ploščkih samo še updater, se zbiranja tako ne moreš več it.
stati inu obstati

Jerry000 ::

petrus je izjavil:

Te si raje sam sprintaš coverje in jih vstaviš v prazne škatle, na dvdje pa posnameš updejtane, skrekane, goty igre z dlcji, to bi še imelo nek smisel.
Ker v času Always-on DRMja, vezav na uplay in steam, digitalne distribucije, kjer je na ploščkih samo še updater, se zbiranja tako ne moreš več it.

Če te to veseli tudi lahko. Mene žal to ne veseli.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37152455 (23168) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914497 (6272) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218935 (7063) Gagatronix
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018534 (7741) scipascapa
»

Uplay igre - prodaja

Oddelek: Igre
101513 (1152) louser

Več podobnih tem