» »

antivirusni program in virusi

antivirusni program in virusi

tx-z ::

En program downloadam z interneta; Sophosov antivirusni program ni nč zaznal, zaženem program, se zbriše, pol neki časa razmišlam, se odločm da bom pregledu disk za viruse, da se ni kej zdej slučajn nalezu, zažaenem antivirusni program, dela ene 10 sekund pol pa napiše da se mora zapret in se zapre program. Probam na nov inštalirat, isto,,pol pa še en protivirusni program downloadam -ezAntiVirus: isto-zaženem, dela neki časa pol se pa zapre. Kje bi bil problem in kako ga odpravt?

aja: napiše pa da je bil Sophos Antivirus service ugasnjen in zato se more program ugasnt. To napiše samo pr tem, pr ezAntiVirus pa se kr ugasne pa nč ne pove zakaj. Isto mi pa nardi v varnem načinu.
tx-z

DMouse ::

Ponavadi to pomeni, da že imaš virus, ki zazna antivirusne programe in jih zapre, čeprav se mi zdi malo čudno, da se to dogaja tudi v varnem načinu. Poskusi za začetek preimenovati exe datoteko antivirusa v nekaj nerazpoznavnega, če tudi to ne bo delovalo pa poišči drug antivirus.
Za vsak primer poglej ali imaš odprt port 1080, če je odprt brez tvoje vednosti, imaš verjetno tale virus.

tx-z ::

khm:kako zvem a mam ker port odprt?

kako pol zaženem to datoteko, če ma kr eno npr. *.d8l končnico ?
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

tx-z ::

sam ta antivirusni program k ga mam zdej itak vse prever, preden downloadam al pa zaženem,, in virusa ne bo našu..
tx-z

DMouse ::

> khm:kako zvem a mam ker port odprt?
greš v command prompt in odtipkaš
netstat -an

> kako pol zaženem to datoteko, če ma kr eno npr. *.d8l končnico ?
Glavi del programa preimenuj, ne končnice (npr. antivirus.exe v annnntiviirus.exe). Ko boš dvakrat kliknil na annnntiviirus.exe upaj da se program ne bo izklopil po 10 sekundah (tako kot prej), če se bo, pozabi kar sm ti svetoval in si pomagaj kako drugače.

tx-z ::

zaženem irca, pa mi ga isto čez par sekund zapre..bom jutr probu windowse na nov inštalirat, to particijo bom sformatiur, pa bom vidu,, upam da ni šl virus tut na drug disk (mp3ji, dokumenti pa gta:vc :) )-k drgač bom lepo poisku unga k mi je ta program poslv, pa mu znuku gor 1000 virusov>:D
tx-z

DMouse ::

En ti ga je poslal po tvoji prošnji a kr sam od sebe? Če drugo, si zelo nespameten da greš tako zadevo poganjat.

Mr.B ::

Potegni si dol un dosovski f-prot, toliko davidiš če je kaj v spominu itd. Potem pa če ti najde, pojdi poizkati kako se ga ročno odstrani za prvo silo. Potem pa AV, ki ga že imaš laufaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tx-z ::

ah,, zdej sem nanov inštaliru windowse pa dela normalno,,
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339646 (14628) brainiac20
»

Zakaj sistemska exe datoteka vsakih 5min zasede 80% CPU-ja??

Oddelek: Pomoč in nasveti
111428 (1232) muzičar
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711302 (8665) frikihamster
»

Trojanski Konj

Oddelek: Pomoč in nasveti
121861 (1647) matic35
»

Kompletna antivirusna zaščita

Oddelek: Programska oprema
272238 (1737) Paramedic

Več podobnih tem