» »

Nakup novega avtomobila do 18.000€

Nakup novega avtomobila do 18.000€

1
2
»

al1976 ::

andrid auto maps lepo dela pri nas. dobis ga tule:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc...

videc ::

Osebno bi se odločil za Focusa, je pa tudi Peugeot zanimiv.
Mogoče poglej še Toyoto Corollo, če ne iščeš karavana.

m0LN4r ::

Do novega polota bi moral nardit se dva servisa na trenutnemm in kupit letne gume, ter ene skoraj jurja manj bi dobil zanj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

RatedR ::

Aston_11 je izjavil:

Ne se hecat, te bodo vw hejterji sedaj obdelali za to izjavo in bo tema derajlala, še predenj se je začela.

Nisem vw fan, ampak imajo point ko pride do vprašanja rezervnih delov.

Ford-a ti odsvetujem, ker težko dobiš dele.

f0cu5 ::

Katerega dela pa nisi uspel dobit?

Ganon ::

Sem bil na sprehodu in slučajno šel mimo prodajalca Toyotinih vozil. En primer Aurisa:

Kebo ::

Glede na koliko to da delaš tako malo kilometrov in brez potnikov na zadnjih sedežih, bi jaz vzel Peugeot 208 za 10.000 € plus 5 letno podaljšano garancijo.

krepki ::

Peugeot 208 bi bila tudi ena od opcij ampak z močnejšim motorjem in več opreme,ker za 10.000€ dobiš osnovni model z 80KM

mailer ::

jype je izjavil:

Ja, saj moj odgovor je šel mailerju, ki je bodisi spregledal, da bo šlo za mestno vožnjo, bodisi mu je vseeno.

Če ti je mar, potem kupi vsaj hibridno vozilo, za tak denar bi moral IMO že dobiti HSD Aurisa, ki se bo večino mestne vožnje vozil na elektriko, motor pa veliko večino časa vrtel pri najbolj učinkovitih obratih.
Sem napisal v nadaljevanju, da dizli odpadejo. Po pregledu trga bi sam gledal samo za japonci:
Toyota Yaris 1.3 vvti (12k€)
Toyota Yaris Hybrid Automatic (15k€)
Toyota Auris (?)
Toyota Corolla 1.33 (13k€)
Honda Jazz 1.3 vtec (16k€ - predrago)
Honda Civic 1.4 vtec (17k€)
Mazda 3 1.5 (15k€)
Mazda CX-3 2.0 (17k€)
Vse cene so za nove avtomobile z avtoneta, za ostale primerne kandidate VW, Seat, Škoda,... si preglej ponudbo sam.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

jype ::

mailer> Sem napisal v nadaljevanju, da dizli odpadejo.

Se ti opravičujem, ker sem površno bral.

krepki ::

Toyote mi niso všeč ne zunanjost in ne notranjost delujejo nekako prazno sedeži so kot klopi,mazda ima predrage servise,za navadno menjavo olja in filtra 200 do 300€.

Ganon ::

krepki je izjavil:

mazda ima predrage servise,za navadno menjavo olja in filtra 200 do 300€.


Kdo je pa rekel, da moraš to opraviti na uradnem servisu?

jl ::

Toyota za 13k in Mazda za 15k eur, najbolj oskubljene variante že...OP je v prvem postu omenjal, da gleda 308 Allure, Astro Innovation in Fokusa ST-Line, se pravi vse višji rang opreme. Mazda je s tako opremo +18k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jl ()

issak ::

Če ne rabi biti karavan, potem poglej Nissan Note. Jaz imam letnik 2006 še vedno in mu nič ne manjka (skoraj 120000km), super avto. Do lani je bil od staršev, pa sta kupila novega Notea in starega dala meni. Ravno za tako rabo ga imam, 13km v službo in 13 nazaj, do staršev, pa vožnje po izletih in to. Za tiste trikrat ko gremo na leto na morje oz kakšno drugo daljšo razdaljo je poraba pač malo višja kot pri dizlu, ampak za kratke razdalje pa dizel itak ne pride v poštev.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Kebo ::

Tale motor ima mogoče res malo konjev, ampak ker je avto lahek in ima dosti navora pri nizkih obratih je za vožnjo do 100km na uro čisto dovolj. Za 10K € dobiš v tisti akciji, skoraj vso opremo kot v Allure razen šminskerskih zadev. Za senzorje zadaj in katere malenkosti pa doplačaš. Predlagam ti da greš na testno vožnjo, da vidiš, če ti je tale motor zadosti.

krepki ::

Bom povprašal,če imajo katerega testnega z tem motorjem.

krepki ::

No danes sem si šel ogledat še Seat Leon 1.4 TSI ACT FR Avto ima praktično vso opremo res je malenkost dražji ampak zraven so še zimske gume , letna vinjeta,kasko za 1€ 6 letno jamstvo.
Ogledal se, si tudi novega golfa 1.0 TSI 110km comfortline 17.400€ boga oprema,z led lučmi in 17 col platišči,športnim podvozjem 18.700€z financiranjem.
Praktično je potem leon za 600€ in z vso možno opremo veliko boljša izbira.

m0LN4r ::

Si probal se tudi kakega polota z mal boljso opremo?
A v sloveniji je sploh BlueGT pa na Plin?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

krepki ::

Sem vprašal tudi za polota,GT modelov nimajo več,lahko se dobi še R-Line,z opremo bi me prišel 17.620 ampak ga moraš naročit in čakat dva meseca,edino kar me moti je da lahko vplačaš le 50% vrednosti avtomobila ostalo moraš vzet na lizing,če vzameš financiranje.

m0LN4r ::

V vednost, da ma GTI 1.8 motor in ne 1.4 - 1.4 ima bluegt, ki ima ACT izklapljanje cilindrov.
Skoda, da ga nimajo. Od kod pa si?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mailer ::

Mogoče malo čudno vprašanje ampak glede na namen vožnje, ki si ga opisal v začetku teme. Zakaj sploh novega? Ker si ga želiš, ker se hočeš pokazat ali samo zato ker imaš viška denarja pa bi rad izgubil 2k€ takoj ko ga odpelješ iz salona? Razmisli o rabljenem do 3 let, če je avto še v garanciji pa sploh ni problema. Nekateri ga čuvajo in je potem, ko vidijo, da so se ušteli pri nakupu še vedno kot nov z par tisoč prevoženimi kilometri a cenejši za četrtino.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

krepki ::

m0LN4r je izjavil:

V vednost, da ma GTI 1.8 motor in ne 1.4 - 1.4 ima bluegt, ki ima ACT izklapljanje cilindrov.
Skoda, da ga nimajo. Od kod pa si?

Koroška SG

krepki ::

mailer je izjavil:

mogoče malo čudno vprašanje ampak glede na namen vožnje, ki si ga opisal v začetku teme. Zakaj sploh novega? Ker si ga želiš, ker se hočeš pokazat ali samo zato ker imaš viška denarja pa bi rad izgubil 2k€ takoj ko ga odpelješ iz salona? Razmisli o rabljenem do 3 let, če je avto še v garanciji pa sploh ni problema. Nekateri ga čuvajo in je potem, ko vidijo, da so se ušteli pri nakupu še vedno kot nov s par tisoč prevoženimi kilometri a cenejši za četrtino.

zato, ker po petih rabljenih avtomobilih si želim enkrat kupit, en dober avto in to nov, zdaj koliko bom izgubil ne razmišljam, če gledamo na splošno mi povej zakaj ljudje kupujejo veliko dražje avtomobile recimo audije bmw vredne po 50 do 100. 000€ in več. Rad imam lepe stvari, tako avtomobile, kor dekleta, naravo itd. Sem že tudi malo v letih tako, da mi bo avto še kar nekaj let služil, ne mislim ga čez 2 tri leta prodat.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

mailer ::

Vse jasno, moj pride nov, ko ga bom lahko parkiral v garažo do takrat pa rabljeni dokler stoji zunaj na dežju, snegu in žgočem soncu.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

krepki ::

Če bi gledal na to,kar potrebujem,potem sploh ne bi kupoval novega avtomobila saj moj 10 let star golf 5 GT Sport ima prevoženih komaj 72000km jaz sem lastnik 3 leta,razen da je malo bolj požrešen je avto kot nov.
In tudi nima garaže.

Invictus ::

krepki je izjavil:

Če bi gledal na to,kar potrebujem,potem sploh ne bi kupoval novega avtomobila saj moj 10 let star golf 5 GT Sport ima prevoženih komaj 72000km jaz sem lastnik 3 leta,razen da je malo bolj požrešen je avto kot nov.
In tudi nima garaže.

Zakaj bi ga menjal?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TOP ::

mailer je izjavil:

Mogoče malo čudno vprašanje ampak glede na namen vožnje, ki si ga opisal v začetku teme. Zakaj sploh novega? Ker si ga želiš, ker se hočeš pokazat ali samo zato ker imaš viška denarja pa bi rad izgubil 2k€ takoj ko ga odpelješ iz salona? Razmisli o rabljenem do 3 let, če je avto še v garanciji pa sploh ni problema. Nekateri ga čuvajo in je potem, ko vidijo, da so se ušteli pri nakupu še vedno kot nov z par tisoč prevoženimi kilometri a cenejši za četrtino.

Takih je malo,da bi imel tako srečo.Je pa druga finta je cenejši,sam ne moreš izbirat opreme in barve.

puginho ::

mailer je izjavil:

Mogoče malo čudno vprašanje ampak glede na namen vožnje, ki si ga opisal v začetku teme. Zakaj sploh novega? Ker si ga želiš, ker se hočeš pokazat ali samo zato ker imaš viška denarja pa bi rad izgubil 2k€ takoj ko ga odpelješ iz salona? Razmisli o rabljenem do 3 let, če je avto še v garanciji pa sploh ni problema. Nekateri ga čuvajo in je potem, ko vidijo, da so se ušteli pri nakupu še vedno kot nov z par tisoč prevoženimi kilometri a cenejši za četrtino.


Pusti človeka da si kupi novi avto, samo enkrat se živi, kaj zdaj to tebe boli, ne vem. Zdaj če ti nimaš še ne rabiš bit fauš.

videc ::

RatedR je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ne se hecat, te bodo vw hejterji sedaj obdelali za to izjavo in bo tema derajlala, še predenj se je začela.

Nisem vw fan, ampak imajo point ko pride do vprašanja rezervnih delov.
Ford-a ti odsvetujem, ker težko dobiš dele.
Bull....
Dele dobiš na vsakem Ford Servisu, pri Avtomotosvetu (Iztok Prosenc) ali v Nemčiji (dostava 3-5 dni, preverjeno), npr. http://www.kfz-teileprofi.de/ford/ ali https://www.kfzteile.com/.

krepki je izjavil:

Sem vprašal tudi za polota,GT modelov nimajo več,lahko se dobi še R-Line,z opremo bi me prišel 17.620 ampak ga moraš naročit in čakat dva meseca,edino kar me moti je da lahko vplačaš le 50% vrednosti avtomobila ostalo moraš vzet na lizing,če vzameš financiranje.
Moj predlog bi bil, da če gledaš Peugeot 308 ali Ford Focus, sploh NE glej avtomobilov nižjega razreda, kot so Polo, Fiesta, 208, C3...
Glej to, kar si omenil kaj od naslednjega: Auris, C4, Civic, Astra, Corolla, ...
Verjemi, da boš zadovoljen, ko ti ne bo treba razmišljati, kam dati kaj in bo dovolj prostora.
Še posebej, če trenutno voziš Golfa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: videc ()

krepki ::

videc je izjavil:

RatedR je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ne se hecat, te bodo vw hejterji sedaj obdelali za to izjavo in bo tema derajlala, še predenj se je začela.

Nisem vw fan, ampak imajo point ko pride do vprašanja rezervnih delov.
Ford-a ti odsvetujem, ker težko dobiš dele.
Bull....
Dele dobiš na vsakem Ford Servisu, pri Avtomotosvetu (Iztok Prosenc) ali v Nemčiji (dostava 3-5 dni, preverjeno), npr. http://www.kfz-teileprofi.de/ford/ ali https://www.kfzteile.com/.

krepki je izjavil:

Sem vprašal tudi za polota,GT modelov nimajo več,lahko se dobi še R-Line,z opremo bi me prišel 17.620 ampak ga moraš naročit in čakat dva meseca,edino kar me moti je da lahko vplačaš le 50% vrednosti avtomobila ostalo moraš vzet na lizing,če vzameš financiranje.
Moj predlog bi bil, da če gledaš Peugeot 308 ali Ford Focus, sploh NE glej avtomobilov nižjega razreda, kot so Polo, Fiesta, 208, C3...
Glej to, kar si omenil kaj od naslednjega: Auris, C4, Civic, Astra, Corolla, ...
Verjemi, da boš zadovoljen, ko ti ne bo treba razmišljati, kam dati kaj in bo dovolj prostora.
Še posebej, če trenutno voziš Golfa.

Odločitev je že padla,če bo nov avto pri hiši bo to Seat Leon Fr,zdaj ko je akcija dobiš zraven opreme ni da ni.

rosomah ::

krepki je izjavil:

Pozdravljeni odločam se za nakup novega avtomobila in sicer znamke še nimam točno določene ogledal sem si pa že peugeot 308 allure oprema na testno vožnjo še čakam ampak mi je avto zelo všeč,drugi avtomobil je
Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line sicer tega modela nisem mogel vozit vozil pa sem Fokusa z Stile opremo vožnja je podobna,kot z mojim golfom 5 1.6 motor.
Ogledat si nameravam še
Opel Astra 1.4 Turbo Innovation
Ima kdo katerega omenjenega in kako ste zadovoljni.


malo offtopic: hyundai i20 ali i30 ali ix20.......še bolj offtopic. suzuki vitara ;)

krepki ::

krepki je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

V vednost, da ma GTI 1.8 motor in ne 1.4 - 1.4 ima bluegt, ki ima ACT izklapljanje cilindrov.
Skoda, da ga nimajo. Od kod pa si?

Koroška SG

Nabavil sem seat leon fr 1.4 tsi,po enem tednu zadovoljen.

scenic16 ::

Sarazyph ::

mailer je izjavil:

Mogoče malo čudno vprašanje ampak glede na namen vožnje, ki si ga opisal v začetku teme. Zakaj sploh novega? Ker si ga želiš, ker se hočeš pokazat ali samo zato ker imaš viška denarja pa bi rad izgubil 2k€ takoj ko ga odpelješ iz salona? Razmisli o rabljenem do 3 let, če je avto še v garanciji pa sploh ni problema. Nekateri ga čuvajo in je potem, ko vidijo, da so se ušteli pri nakupu še vedno kot nov z par tisoč prevoženimi kilometri a cenejši za četrtino.


Hja in potem visiš na avto.net vsak dan gledaš oglase, kjer piše da je avto kot nov blablabla, ga greš gledat in vidiš da ga je voziu en šmrkavc k ga je gonu pa vrjetno njegov kolega pokozlal na poti domov iz diskača :)

Kupovala sem avto do 20.000 Eur, kratek, mal športen, za normalno vožnjo sem in tja, želja je bla dizl... Po ogledu skoraj vseh BMW serij 1 (želja je bila, da bi imeli še enega BMW doma) na avto.netu in drugod, sem se lepo sprijaznila, da novo ali nič (uvoz iz nemčije se niti ni neki splačal) ...

No in tako sem šla v skoraj vse avtohiše in kot mlada ženska, mi je pomembno, da se ne vozim ravno v Fiat Pandi, in po kar nekaj probnih voženj me je nekako prepričal Hyundai (Kia, ki naj bi bila neka konkurentka... ojoj -.- )... In potem odločanje med modeloma i20 in i30... Zmagal je i20, ki je imel neko subvencijo za model dizla z posebno opremo (zatemnjene šipe, lite feltne, športni zici, temen strop, led luči ...). D best mi je tist črn c-stebriček, ki je zdej ful popularen (audi a1, opel astra ma neke podalške, ...)

Aja če bi kaj večjega, tko že kr orngi avto, ti svetujem novega Tucsona. Po nekaj lepih pogledov z prodajalcem sem ga dobila za probo cel dan in bil je noro noro dober... Bi ga imela takoj, če bi imela na voljo par dodatnih tisočakov :)

Sarazyph ::

m0LN4r je izjavil:

Si probal se tudi kakega polota z mal boljso opremo?
A v sloveniji je sploh BlueGT pa na Plin?


Pojdi stran od VW... Soseda imela Polota, trd ko bik, čuden že tko al tko, nič privlačen, nagajal ji skos, ga je prodala in šla na novega cliota...

Nimaš tu kaj primerjat med Polotom in ostalimi avti, VW je zaostal totalno, razvoj notranje opreme je na 0.

Tilen ::

Sarazyph je izjavil:

D best mi je tist črn c-stebriček, ki je zdej ful popularen


Kaj je to?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AndrejO ::

krepki je izjavil:

Pozdravljeni odločam se za nakup novega avtomobila in sicer znamke še nimam točno določene ogledal sem si pa že peugeot 308 allure oprema na testno vožnjo še čakam ampak mi je avto zelo všeč,drugi avtomobil je
Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line sicer tega modela nisem mogel vozit vozil pa sem Fokusa z Stile opremo vožnja je podobna,kot z mojim golfom 5 1.6 motor.
Ogledat si nameravam še
Opel Astra 1.4 Turbo Innovation
Ima kdo katerega omenjenega in kako ste zadovoljni.

1.0 EcoBoost je čisto fanj motorček za ta avto, če od nejga ne boš pričakoval nekih nemogočih idej. Konji so, kar so, teža je, kar je in končno razmerje ti da nekaj, kar so ti včasih dali fordovi 1.4 NA motorji.

ST-Line oprema je IMO metanje denarja stran, ker praktično ne dobiš ničesar uporabnega, razen malo "postajlane" karoserije. Zdaj, če to je to všeč, potem OK, ampak avto zaradi tega ne bo nič hitrejši, zmogljivejši ali pa varčnejši. Za športno vzmetenje pa pojdi na testno vožnjo in poskusi ugotoviti kakšna je razlika z in brez, če ti bo to uspelo.

TOP ::

AndrejO je izjavil:

krepki je izjavil:

Pozdravljeni odločam se za nakup novega avtomobila in sicer znamke še nimam točno določene ogledal sem si pa že peugeot 308 allure oprema na testno vožnjo še čakam ampak mi je avto zelo všeč,drugi avtomobil je
Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line sicer tega modela nisem mogel vozit vozil pa sem Fokusa z Stile opremo vožnja je podobna,kot z mojim golfom 5 1.6 motor.
Ogledat si nameravam še
Opel Astra 1.4 Turbo Innovation
Ima kdo katerega omenjenega in kako ste zadovoljni.

1.0 EcoBoost je čisto fanj motorček za ta avto, če od nejga ne boš pričakoval nekih nemogočih idej. Konji so, kar so, teža je, kar je in končno razmerje ti da nekaj, kar so ti včasih dali fordovi 1.4 NA motorji.

ST-Line oprema je IMO metanje denarja stran, ker praktično ne dobiš ničesar uporabnega, razen malo "postajlane" karoserije. Zdaj, če to je to všeč, potem OK, ampak avto zaradi tega ne bo nič hitrejši, zmogljivejši ali pa varčnejši. Za športno vzmetenje pa pojdi na testno vožnjo in poskusi ugotoviti kakšna je razlika z in brez, če ti bo to uspelo.

Za športno podvozje takoj vidiš v prvem ovinku,kolk se kateri avto nagiba imam doma z in brez in je lepo opazna razlika.

iwch ::

Hmmm, gledaš avto do 20000€, želja bmw 1 in potem na hyundai-ju pristaneš :)

Sam gledam renault megane pa me sam zanima, če mogoč kdo ve kak se kej obnesejo te 1.2 100KM oz. 130KM motorji. Tu sm par stvari zasledil - https://www.avto-magazin.si/vozili-smo/..., ampak nč posebnga, nekje na forumih je blo rečeno, da nej bi neki cukal.. Zdej pa me sam zanima, če si mogoč kdo tak motor lasti al pa pozna koga ko ga ma?

GrimReaper ::

mailer je izjavil:

Zakaj sploh novega? Ker si ga želiš, ker se hočeš pokazat ali samo zato ker imaš viška denarja pa bi rad izgubil 2k€ takoj ko ga odpelješ iz salona? Razmisli o rabljenem do 3 let, če je avto še v garanciji pa sploh ni problema. Nekateri ga čuvajo in je potem, ko vidijo, da so se ušteli pri nakupu še vedno kot nov z par tisoč prevoženimi kilometri a cenejši za četrtino.

Jest te izgube vrednosti nisem nikol zastopil.
Kje točno izgubiš 2k€, ti eden pride na dom in ti jih terja?
To je problem samo če misliš avto prodajat prva leta, kar je itak največja neumnost, 5 let ga moraš imet minimalno.
Ampak ker takrat pade vrednost na 50%, se pravi si izgubil največ prvih 5 let, je najbolje če ga imaš vsaj 10 let, ker ravno tistih drugih 5 let se ti ga najbolj splača imet, ker vrednost ne pada več tolk.
Potem pa seveda tud do 15 in 20 let, ker za nov avto moraš dat spet 20k€, pri rabljenem te koštajo servisi kvečjem 1000€ na leto. Najbolje ga je znucat do konca pa je.
Sam sem kupil novega, pa da ga bom imel dokler bo šel z razumnimi vlaganji. Če gledaš avte po cesti, 15 let nikakor ni najvišja starost, tako da sam pričakujem 15-20 let.

Pri 2-3 leta starih avtih je itak borna izbira, Slovenceljni znajo itak kupovat samo dizle in podhranjene bencinarje.
Od vsaj približno normalno močnih bencinarjev je še največ Aster 140KM (seveda je tud to bolj kot ne nepremičnina), ne vem zakaj se jih folk tako hitro naveliča. Aster 2012-2015 130-150KM je trenutno 11, Golf samo eden 2015.

Kupil sem tudi avto letnika 2011/01 sredi 2015 in to je katastrofa kaj folk dela z avtom, sam ne bi imel takega po 20 letih, tako notranjost kot zunanjost katastrofalno ohranjena. Ko sem ga dal v avtohišo so pa vsi pravili kako je dobro ohranjen, 100 ljudi 100 čudi. Sam pač pazim, da se avta tako znotraj kot zunaj ne dotikam s trdimi/ostrimi predmeti, to ne zahteva nobenega posebnega napora, pač enako kot moraš pri ročni uri pazit, da se ne zadevaš z njo v steno, vrata in druge trdne predmete.
Potem sem ga prodal še prej kot v enem letu. Ni ga čez novega in potem veš kaj se je delalo z avtom od prvega kilometra. Pa še pri novem zna bit problem, če ne naročiš avtohiši, da se ti ga ne dotikajo.
Če ga kupiš od znanca za katerega veš da zna vozit, potem je tudi dobra izbira. Sam sem dobil od fotra konec 2011 Astro 2005/08, to je bil pa zelo lepo ohranjen avto.

Večina tudi ne zna prat avtomobila, imaš letnike 2015 pa so že povsem spraskani. Ali pa ko sem šel enkrat pred ASP gledat rabljene avte, ali je bil 2008 ali pa 2015-2016, enako so imeli poškodovana platišča od robnikov.

Zakaj mi v tej temi kaže samo poste do 19:38 pa tudi ne vem, vem pa da to ni prvič.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

mailer je izjavil:

... pa bi rad izgubil 2k€ takoj ko ga odpelješ iz salona ... Nekateri ga čuvajo in je potem, ko vidijo, da so se ušteli pri nakupu še vedno kot nov z par tisoč prevoženimi kilometri a cenejši za četrtino.


Na vrednosti izgubiš samo če avto prehitro prodaš. Če ga misliš zgonit do konca potem padec vrednosti novega avtomobila ne igra vloge. Se pa strinjam glede drugega stavka vendar tam je pa problem kdo so ti "nekateri". Iščem tak avtomobil in vsi so lepo očiščeni in vsi zagotavljajo da so top avtomobili in da nimajo prevrtenih km in da so redno vzdrževani in ...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nižji srednji razred - 3 vrata - dizel... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35879386 (65150) GrimReaper
»

Nov avto do 20k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10320632 (14066) sass628
»

Avto nižjega srednjega razreda (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8424013 (19920) dj_uro
»

Nov avto za 15000€ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21462371 (46137) kljhjkhkjh
»

Nov avto za 13k€-17k€ (diesel) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6910844 (8523) SkIDiver

Več podobnih tem