» »

Nakup novega avtomobila do 18.000€

Nakup novega avtomobila do 18.000€

«
1
2

krepki ::

Pozdravljeni odločam se za nakup novega avtomobila in sicer znamke še nimam točno določene ogledal sem si pa že peugeot 308 allure oprema na testno vožnjo še čakam ampak mi je avto zelo všeč,drugi avtomobil je
Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line sicer tega modela nisem mogel vozit vozil pa sem Fokusa z Stile opremo vožnja je podobna,kot z mojim golfom 5 1.6 motor.
Ogledat si nameravam še
Opel Astra 1.4 Turbo Innovation
Ima kdo katerega omenjenega in kako ste zadovoljni.

Aston_11 ::

krepki je izjavil:

Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line sicer tega modela nisem mogel vozit vozil pa sem Fokusa z Stile opremo vožnja je podobna,kot z mojim golfom 5 1.6 motor.

Ne se hecat, te bodo vw hejterji sedaj obdelali za to izjavo in bo tema derajlala, še predenj se je začela.

pulstar ::

Kateri motor pri Peugeotu pa imaš nagledan?

krepki ::

Motor je
Peugeot 308 1.2 PureTech 130

FTad ::

za kakšno rabo ga boš pa kupil? oz koliko km letno nameravas delat, se boš vozil sam, etc? Rabimo več podatkov...

krepki ::

Vožnja v službo 10km v eno smer potem občasni izleti ne vem okrog 10 km letno vozil se bom večinoma sam v službo drugače pa se bova z ženo vozila večinoma sama.
Večinoma mesna vožnja in lokalne ceste avtocesta bolj malo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

mailer ::

Za ta denar dobiš odličnega dizla, ne glej motorje 1.0 in podobne. Za to kar si napisal, da potrebujeta se ne splača dat več kot 15kEUR pa tudi dizli očitno potem odpadejo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

JC Denton ::

Za to kar rabiš ne kupuj novega avta. Obvezno bencinar. Pri novem avtu za 15.000€ boš v 5 letih izgubil vsaj 8.000€, prevozil boš pa koliko 70.000 km. Ne ga srat.

Utk ::

Nič ne bo izgubil dokler ga ne proda. Kupiš avto, ki ti je všeč, z opremo, ki jo rabiš, pa še malo povrh, in se s to kilometražo voziš 15 let dost poceni, oz. dokler se ne naveličaš avta, takrat je pa tudi vseeno kolk izgubiš, ker ga pač več nočeš. Zakaj se ne bi vozil 10-15 let brez problemov in se jebal z rabljenimi, če ti ni treba. Na dolgo dobo to ni nek denar.
Če ga misli čez 5 let prodat pa sigurno rabljenega ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

krepki ::

Do sedaj sem kupoval rabljene avtomobile in zdaj se mi je zahotelo, da kupim nov avtomobil, res je, da bi za to kar rabim lahko kupil kaj cenejšega mogoče tudi manjši avtomobil, ampak sem eden tistih, ki mu avtomobil ne pomeni le prevoza od točke a do točke b, zato sem izbral te tri znamke in modele, ki so mi všeč, sedaj imam golfa 5 starega 10 let zato se za golfa nisem odločil, ker pri golfu 7 je notranjost tako dolgočasna, da je škoda dat toliko denarja za avto, z osnovno opremo.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Ganon ::

Renault Megane. Toyota Auris.

jype ::

Večinoma mestna vožnja in avto je že samo po sebi nesramno, mestna vožnja in dizel je pa pljunek v obraz vsakemu prebivalcu mesta posebej.

krepki ::

Ne kupujem dizla ampak bencinarja.

jype ::

Ja, saj moj odgovor je šel mailerju, ki je bodisi spregledal, da bo šlo za mestno vožnjo, bodisi mu je vseeno.

Če ti je mar, potem kupi vsaj hibridno vozilo, za tak denar bi moral IMO že dobiti HSD Aurisa, ki se bo večino mestne vožnje vozil na elektriko, motor pa veliko večino časa vrtel pri najbolj učinkovitih obratih.

krepki ::

Ganon je izjavil:

Renault Megane. Toyota Auris.

Zakaj priporočaš ta dva

Er333 ::

karkoli, samo ne pežoja. Imam 206 SW, čisto tazaden model in letnik, torej bi moral imeti odpravljene že vse tovarniške napake.
No, pa jih nima. Kupil sem ga od prvega lastnika, ki ga je vozil relacijsko, pa avto razpada.
Menjal sem zadnji most, ker se je skrivila os, in so kolesa stala v "A". Serijska napaka. 300€
Menjal sklopko 200€
menjal menjalnik (za rabljen) 200€
skurjena elektrika ogrevanja zadnje šipe in brisalca. predrago za popravljat...
airbag - gori lučka.
Ne dela tipka potovalnega računalnika, torej je neuporaben. Menjati bi moral komplet ročice, ker je serijska napaka elektronike.
Avto je star 11 let

Scorpia ::

Er333 če si ti imel težave z avtom, niti ne veš kaj je prešnji lastnik počel. Recimo pri meni 307 avto 03 letnik, še danes se bp vozi, brez kake večje okvare. Naj bi imel serijsko napako, da tesnilo spusti, ampak pri 250 tisoč, še kar prede. Vse je pač na sreči kakor dobiš ali skrbiš za avto, tudi pri drugih znamkah je isto. Proizvajalcem se ne splača delat nepokvarljiv avto...
////

pijavka ::

Velja premisliti o Mazdi 3. Sodelavec jo je ravnokar kupil. Bencinar - klik.
Če se ne motim je vzel 100 KM različico. Z opremo Challenge ga je prišlo 18.500 EUR, zraven je dobil 16 col lite feltne in zimske gume. Ravnokar je prišel nov model, on je vzel starega iz zaloge. Čakalna doba za novega je 8 mesecev. Drugače zelo zadovoljen. Gledal je tudi KIO Ceed, Megana in Octavio. Med vsemi ogledanimi, mu je s to opremo prišlo najugodneje pri Mazdi. Pravi, da bi Megan prišel 22.000EUR in Octavia 24.000EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pijavka ()

D3m ::

Aston_11 je izjavil:

krepki je izjavil:

Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line sicer tega modela nisem mogel vozit vozil pa sem Fokusa z Stile opremo vožnja je podobna,kot z mojim golfom 5 1.6 motor.

Ne se hecat, te bodo vw hejterji sedaj obdelali za to izjavo in bo tema derajlala, še predenj se je začela.


Zakaj?

Golf V je že, kar v letih, če ga primerjaš s sodobnimi.

Pa še zmeraj suveren.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

krepki ::

pijavka je izjavil:

Velja premisliti o Mazdi 3. Sodelavec jo je ravnokar kupil. Bencinar - klik.
Če se ne motim je vzel 100 KM različico. Z opremo Challenge ga je prišlo 18.500 EUR, zraven je dobil 16 col lite feltne in zimske gume. Ravnokar je prišel nov model, on je vzel starega iz zaloge. Čakalna doba za novega je 8 mesecev. Drugače zelo zadovoljen. Gledal je tudi KIO Ceed, Megana in Octavio. Med vsemi ogledanimi, mu je s to opremo prišlo najugodneje pri Mazdi. Pravi, da bi Megan prišel 22.000EUR in Octavia 24.000EUR.

Mazda ima baje zelo drage servise pa kot gledam na avtonetu mazda je zelo podhranjena z opremo-
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

krepki ::

D3m je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

krepki je izjavil:

Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line sicer tega modela nisem mogel vozit vozil pa sem Fokusa z Stile opremo vožnja je podobna,kot z mojim golfom 5 1.6 motor.

Ne se hecat, te bodo vw hejterji sedaj obdelali za to izjavo in bo tema derajlala, še predenj se je začela.


Zakaj?

Golf V je že, kar v letih, če ga primerjaš s sodobnimi.

Pa še zmeraj suveren.

Ja je suveren ampak na kratke razdalje zelo požrešen,res pa je da je občutek za volanom zelo dober,tako da se kar lepo zapelje v ovinek,enako je bilo z testnim fordom,ki tudi lepo požira grbine in ovinke na cesti,me pa malo bega tale 1.0 motor,to bi bilo primerno še za 16 col platišča fokus,ki sem si ga ogledal pa ima serijsko že 18 col.

Heisenberg ::

Honda Civic 1.8 ali 1.4

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

krepki je izjavil:

Do sedaj sem kupoval rabljene avtomobile in zdaj se mi je zahotelo,da kupim nov avtomobil,res je,da bi za to kar rabim lahko kupil kaj cenejšega mogoče tudi manjši avtomobil,ampak sem eden tistih,ki mu avtomobil ne pomeni le prevoza od točke A do točke B,zato sem izbral te tri znamke in modele,ki so mi všeč,sedaj imam golfa 5 starega 10 let zato se za golfa nisem odločil,ker pri golfu 7 je notranjost tako dolgočasna,da je škoda dat toliko denarja za avto,z osnovno opremo.

Enako razmisljam tudi jaz, nov avto in konc zajebavanja z rabljenim.
V DE sem si sestavil tole:
http://app.volkswagen.de/ihdcc/de/confi...
Sonderausstattung
"Sport Select"-Fahrwerk mit "Sport Performance Kit"
Klimaanlage "Climatronic"
4 Türen inkl. Fensterheber vorn und hinten elektrisch
Fahrkomfortpaket
Außenspiegel elektrisch einstell-, anklapp- und beheizbar
Anschlussgarantie, Laufzeit 3 Jahre, maximale Gesamtlaufleistung 150.000 km
6 Lautsprecher
Seitenscheiben hinten und Heckscheibe abgedunkelt, zu 65 % lichtabsorbierend

Prinas pa tole:
http://cc.porscheinformatik.com/cc-si/s...

Pr nemski ponudbi, je mal drazje pa mogoce kaka stvar vec v opremi. Sem pa dobil ponudbo z tole garancijo, torej vseskup 5 Let do 150.000

Kupil ga ne bom, dam golfa v zamenjavo in ga bom financiral za 200eur na mesec in cez tri leta ga odkupim za 11 jurjev. V teh 200eur na mesec so vkljuceni vsi servisi/popravila v treh letih do 25.000km letno, zastonj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

krepki ::

A veš da si mi z svojim komentarjem,dal malo razmišljat,jaz sicer ne bi vzel GTI različice ampak R-line in z opremo,ki sem si jo izbral bi prišel na 17,500€,notranjostje veliko lepša kot pri golfu,sicer se mi zdi nekoliko mali avto ampak za dva bi bilo dovolj,tudi nisem nek ekstremni voznik,tako,da bi bilo za pogledat in se malo zapeljat z testnim,pa še servis imam praktično blizu.

Aston_11 ::

Pri notranjosti je za razmisliti, kako bo ta živahna notranjost (če je res, grem gledati slike) zgledala čez par let.

EDIT: da je tole polo, vidim samo po klasični ročni zavori, tako da mi ni povsem jasno, kako ti je lahko golf dolgočasen, polo pa razgiban:

 Polo

Polo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Heisenberg ::

sam sem ti predlagal Hondo Civic. Si že sedel v kakem, glede na to da ti je pomembna razigrana notranjost ? Meni je top!

krepki ::

Aston_11 je izjavil:

Pri notranjosti je za razmisliti, kako bo ta živahna notranjost (če je res, grem gledati slike) zgledala čez par let.

EDIT: da je tole polo, vidim samo po klasični ročni zavori, tako da mi ni povsem jasno, kako ti je lahko golf dolgočasen, polo pa razgiban:

 Polo

Polo


Pri golfu 7 za tak denar mi niso všeč sedeži,in tista srebrna konzola z poceni displejem na dotik zgleda dokaj prazno,tudi volanski obroč je pri cenejši različici trenline brez tip za upravljanje.
Pri polotu imaš z dodatno opremo vzvratno kamero prostoročno telefoniranje 6 zvočnikov itd

krepki ::

Heisenberg je izjavil:

sam sem ti predlagal Hondo Civic. Si že sedel v kakem, glede na to da ti je pomembna razigrana notranjost ? Meni je top!

Ne nisem še sedel v hondi civic,tale zadnji model je še kar všečen bom malo pogledal kje je najbližji sevis na koroškem.

jl ::

Tudi sam iščem avto v tem cenovnem okvirju in za podobne potrebe. Ogledal sem si že par varinat ter testno vozil Renault Megana 1.2 TCE 130km (Intens oprema) ter Opel Astro 1.4 150km (Innovations oprema).
Renault Megane; načeloma mi je bil všeč tako za vozit, kot tudi sama oprema. Motili so me zadnji veliki vzglavniki, zaradi česar je pogled skozi zadnjo okno omejen, tudi B stebriček mi je deloval kar obilen in otežuje pogled preko rame (mrtvi desni kot). Moti me tudi to, da je dodatna oprema možna le v paketih (npr ne moreš vzeti ogrevanih sedež, potrebno je vzeti paket + paket z usnjenimi sedeži, enako npr pri zatemnjenem vzratnem ogledalu, ki je tudi del enega od paketov...). Cenovno je drugače še kar ugoden, v primeru Renault financiranja imaš plačanih 5 let servisov, podaljšano garancijo, prvo leto kasko. Nekako se nisem odložil zanj zaradi tega, ker bi po 3 Renaultih hotel preizkusiti še kako drugo znamko...:)
Opel Astra; pred vožnjo je bila v ožjem izboru, po testni vožnji pa čisto razočaranje...cenena plastika, vozne lastnosti nič posebnega, tudi 150KM agregat ni napram Meganu nič kaj bolj poskočen. Skratka, glede na to, da je bila Astra na mnogih testih dobro ocenjena, bila nenazadnje avto leta, sem pričakoval bistveno več. Definitivno sta tako 308 kot Megane kar se kvalitete materiala v notranjosti tiče, en razred pred Astro (moje mnenje).
Peugeot 308; notranjost mi ni najbolj všeč, sploh ker se vse upravlja preko displaya, za moj okus preveč minimalistična konzola.
Ford Fokus; žal zadek Fokusa ne potegne. 3 valjni ekoboost motorji naj bi bili odlični, vendar če mi avto ni všeč, mi vse ostalo ne odtehta...
Pri kompaktnem razredu avtomobilov bi vzel motor z vsaj 110KM, tako da Mazda 3 100KM je sigurno podhranjen avto (izkušnje imam s Toyota Auris 100KM), 120KM pa je bistveno dražja. VW Golf mi je tudi med bolj všečnimi, vendar je cenovno 2.5 - 3keur dražji od konkurence. Sem pa začel gledati tudi Škodo Octavio, po testih naj bi bila trivaljna 1.0TSI dokaj dobro ocenjena. Če so ti všeč SUV, si poglej za Suzuki SX S-Cross, 3 valjni 1 112KM Premium opremo dobiš pod 18keur, imajo ugodno lizino ponudbo na 1/3 brez obresti + poleg dobiš bon za 1000eur goriva in zimske gume.

m0LN4r ::

krepki je izjavil:

A veš da si mi z svojim komentarjem,dal malo razmišljat,jaz sicer ne bi vzel GTI različice ampak R-line in z opremo,ki sem si jo izbral bi prišel na 17,500EUR,notranjostje veliko lepša kot pri golfu,sicer se mi zdi nekoliko mali avto ampak za dva bi bilo dovolj,tudi nisem nek ekstremni voznik,tako,da bi bilo za pogledat in se malo zapeljat z testnim,pa še servis imam praktično blizu.

Sem bil na testni voznji z novim polotom in usnjeno opremo.
Golf je vecji, o tem ni dvoma. Ampak polo pa tudi ni majhen. Recimo je prostornejsi od mojga prvega polota by far.

Pr meni je problem samo to, da me pride sledece:
Financiranje PoloGTI z 5 let garancije + gorivo me pride v treh letih 16.000 eurov.
Financiranje GolfGTD z 5 let garancije + gorivo me pa pride v 3 letih 16.000 eurov.
Oba 5 vrat seveda in ca. priblizno ista oprema.

Torej cena na 3 leta je ista. Polo je na papirju hitrejsi, ampak manjsi.
Resno nevem. Potem pa se to, da je dizel ane. Vedno vec bo mest z prepovedjo, modra nalepka itd.

Glede zanesljivosti me ne briga, zato placujem dodatno garancijo za oba. Pr golfu je +22 ojrov pr polotu pa +39 ojrov ma mesc.

Kaj bi vi vzeli?

Aston_11 je izjavil:

Pri notranjosti je za razmisliti, kako bo ta živahna notranjost (če je res, grem gledati slike) zgledala čez par let.

EDIT: da je tole polo, vidim samo po klasični ročni zavori, tako da mi ni povsem jasno, kako ti je lahko golf dolgočasen, polo pa razgiban:

 Polo

Polo


Na te slike se ni za zanasat. Polo z usnjeno opremo, z drugim salterjem za luci itd. zgleda boljse, kot Golf z neko trendiline opremo.
Mene je pr polotu najbolj vsec usnjen sportni volan. Fin obcutek in lepo sede v roki. Tudi less is more look ni napacen, kot pr kakih drugih avtih, kjer je vse enostavno prekicasto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Ganon ::

krepki je izjavil:

Ganon je izjavil:

Renault Megane. Toyota Auris.

Zakaj priporočaš ta dva


Oba sem imel na testni vožnji in v obeh sem zelo užival. Preizkusi ju sam, nič te ne stane.

Aston_11 ::

m0LN4r je izjavil:

Pr golfu je +22 ojrov pr polotu pa +39 ojrov ma mesc.
Prvič slišim. Kaj je to dodatna garancija? + 4 na 2 leti? Ali kaj tretjega?
16k z gorivom za 3 leta se mi vidi kot super cena.

m0LN4r ::

Wartung und inspektion (WTG 4502) + Anschlussgarantie, Laufzeit 3 Jahre, maximale Gesamtlaufleistung 150.000 km
Skupaj 5 let torej.

16k z gorivom za 3 leta se mi vidi kot super cena.

Dilema je, ker me oba prideta 16k. Pa se ne morem odlocit med manjsi/lazji/hitrejsi bencinar ali malenkost vecji/tezji/malpocasnejsi dizel.

Kako bi se vi odlocili, recimo ce bi avto po financiranju odkupli ? Golf je takrat 4 jurje vec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Aston_11 ::

m0LN4r je izjavil:

ce bi avto po financiranju odkupli
Je kakšna bistvena razlika v ceni?

krepki ::

Mene to financiranje ne skrbi preveč,ker bi dal star avto v račun plus nekaj gotovine tako,da bi financiranje vzel le zaradi popustov pri določeni znamki maximalno 3-4k na tri leta kolk se mi zdi je minimalna doba financiranja.

f0cu5 ::

@krepki: Jaz sem z focusom st-line 1.0 125KM zelo zadovoljen. Več o avtu sem napisal v drugi temi: https://slo-tech.com/forum/t686176/p539... Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj ;)

m0LN4r ::

Aston_11 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

ce bi avto po financiranju odkupli
Je kakšna bistvena razlika v ceni?

Odkup PoloGTI cez 3 leta me pride 11k, odkup GolfaGTD pa 15k.
Seveda pa lahko recem fuck it in financiram spet nov avto.

V nemciji je mal drugace, to financiras direkt pr vwju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

krepki ::

Jaz sem si ogledal dva fokusa st line in sicer eden je enake barve kot tvoj z dodatno opremo in popustom 17.350k 17 platišča drugi je focus red black edition dodatno k temu ima 18 col petkraka črna platišča.večji radio na dotik ogrevano prednje steklo,senzor za dež,samozatemnitveno vzvratno ogledalo,ogrevana sedeža spredaj,cena 18.520k.

f0cu5 ::

Večji radio (sync3) je super - ma android auto (in apple car), zato lahko telefon s kablom povežeš in uporabljaš google maps navigacijo :) Ogrevano prednje steklo pa se mi je zdelo moteče - se vidijo črte na steklu. Priporočam še senzorje zadaj, z zatemnjenimi stekli v temi ne vidiš nič nazaj.
Lahko tud naročiš opremo po svojih željah - čaka se 2-3mesece, da se dobit še kakih 500-1000eur popusta na cene v ceniku, odvisno od izbrane opreme ;)

krepki ::

Ta ima tipala za pomoč pri parkiranju zadaj že všteta v ceno,prav tako tempomat z nastavljivim omejevalnikom hitrosti,električno nastavljiv voznikov sedež v 6 smeri.

springfield ::

f0cu5 je izjavil:

Večji radio (sync3) je super - ma android auto (in apple car), zato lahko telefon s kablom povežeš in uporabljaš google maps navigacijo :)

Android Auto že deluje v Sloveniji? Nazadnje, ko sem gledal, še ni. Enako je z Apple Car, če je telefon kupljen pri Telekomu (očitno Simobil ne prodaja 'Slovenskih' iPhonov).

Mavrik ::

Če ga imaš na telefonu dela, tudi promet.
The truth is rarely pure and never simple.

f0cu5 ::

Za prenos aplikacije iz marketa pač VPN naštimaš v Nemčijo, pol pa lahko normalno uporabljaš povsod po svetu ;) http://geekussion.com/android/item-isnt...

Formula 1 ::

pijavka je izjavil:

Velja premisliti o Mazdi 3. Sodelavec jo je ravnokar kupil. Bencinar - klik.
Če se ne motim je vzel 100 KM različico. Z opremo Challenge ga je prišlo 18.500 EUR, zraven je dobil 16 col lite feltne in zimske gume. Ravnokar je prišel nov model, on je vzel starega iz zaloge. Čakalna doba za novega je 8 mesecev. Drugače zelo zadovoljen. Gledal je tudi KIO Ceed, Megana in Octavio. Med vsemi ogledanimi, mu je s to opremo prišlo najugodneje pri Mazdi. Pravi, da bi Megan prišel 22.000EUR in Octavia 24.000EUR.

Megane 22k €? Mi imamo ponudbo za 19k, TCE 130 Bose z metalno barvo in 18 col feltnami. Za 22k bi dobil že skoraj Megana GT če se znaš pogajat.

Formula 1 ::

m0LN4r je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

ce bi avto po financiranju odkupli
Je kakšna bistvena razlika v ceni?

Odkup PoloGTI cez 3 leta me pride 11k, odkup GolfaGTD pa 15k.
Seveda pa lahko recem fuck it in financiram spet nov avto.

V nemciji je mal drugace, to financiras direkt pr vwju.

To se boš pomoje najlažje sam odločil, če ne rabiš prostora jaz v glavnem bolj zagovarjam manjši in hitrejši avto. Pride pa Polo letos nov, btw.

D3m ::

springfield je izjavil:

f0cu5 je izjavil:

Večji radio (sync3) je super - ma android auto (in apple car), zato lahko telefon s kablom povežeš in uporabljaš google maps navigacijo :)

Android Auto že deluje v Sloveniji? Nazadnje, ko sem gledal, še ni. Enako je z Apple Car, če je telefon kupljen pri Telekomu (očitno Simobil ne prodaja 'Slovenskih' iPhonov).


Ne še. Tudi čakam na to.
|HP EliteBook|R5 6650U|

f0cu5 ::

D3m je izjavil:

Ne še. Tudi čakam na to.

Očitno si spregledal moj odgovor: https://slo-tech.com/forum/t694913/p544...

D3m ::

Ne mislim tratiti časa.

Hvala za pomoč.
|HP EliteBook|R5 6650U|

f0cu5 ::

Pol pa ne širi laži, da ne dela. Jaz komot uporabljam ;)

D3m ::

Uradno ne dela. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nižji srednji razred - 3 vrata - dizel... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35878745 (64509) GrimReaper
»

Nov avto do 20k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10320456 (13890) sass628
»

Avto nižjega srednjega razreda (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8423828 (19735) dj_uro
»

Nov avto za 15000€ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21461896 (45662) kljhjkhkjh
»

Nov avto za 13k€-17k€ (diesel) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6910750 (8429) SkIDiver

Več podobnih tem