» »

FVV - Informacijska varnost

FVV - Informacijska varnost

qwertyy ::

Zanima me mnenje od študiju informacijske varnosti na Fakulteti za varnostne vede. Letos sem zabluzil v 1. letniku FRI in se bom verjetno prepisal na ta program. V primerjavi s FRI je ta faks verjetno mačji kašelj, ampak predmetnik se mi vseeno zdi zanimiv. Zanima me ali je študij perspektiven in kam se sploh lahko zaposlim s to izobrazbo.

MasterTade ::

Ne izbirat faksa glede na to kok je lahek =D. Dobro, izbiraš pač glede na svoje želje, zanimanja in sposobnosti. Drugače pa zamenjaj program, ker tudi s FVV boš lahko uspešen če boš faks resno vzel in delal na polno, čeprav je "lažji". Še s FDV diplomo lahko dobiš šiht če dejansko študiraš, ampak stvar te mora najprej zanimat. Ker zanič fdvjevc je danes vsaj v Sloveniji pomojem na istem kot zanič inženir, pač da sam pogoje opravljaš za ostalo te pa boli k. :)

vratar ::

Zanima me, če je kdo na tem faxu bil ali ga dela sedaj in kaj se obravnava pri tem predmetu

- (1.letnik - izredni)Uvod v razvoj programske opreme(ali je tukaj kaj programiranja?)

trololololo ::

MasterTade je izjavil:

Ne izbirat faksa glede na to kok je lahek =D. Dobro, izbiraš pač glede na svoje želje, zanimanja in sposobnosti. Drugače pa zamenjaj program, ker tudi s FVV boš lahko uspešen če boš faks resno vzel in delal na polno, čeprav je "lažji". Še s FDV diplomo lahko dobiš šiht če dejansko študiraš, ampak stvar te mora najprej zanimat. Ker zanič fdvjevc je danes vsaj v Sloveniji pomojem na istem kot zanič inženir, pač da sam pogoje opravljaš za ostalo te pa boli k. :)


tako nekako. z vsakim faksom lahko službo dobiš hkrati pa večina faksov je itak zastarelih in niti približno ne proizvaja kadrov, ki bodo potrebni za prihodnost (avtomatizacija, ai itd.). večina ljudi, ki bo šla danes ali jutri študirat bo študirala mrtve poklice... skratka faks je danes samo še papir... vse drugo je bolj važno (prvo socialni networking (koga poznaš, kje poznaš itd.), pol znanje itd.)

vratar je izjavil:

Zanima me, če je kdo na tem faxu bil ali ga dela sedaj in kaj se obravnava pri tem predmetu

- (1.letnik - izredni)Uvod v razvoj programske opreme(ali je tukaj kaj programiranja?)


da. python. osnove. ti piše v opisu predmetna če malo pobrskaš.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žena pravi da VSŠ ni faks (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26961657 (52941) jype
»

Študij informatike - VŠ

Oddelek: Šola
253731 (3233) PrihajaNodi
»

Studenstski status- Absolvent Vprašanje

Oddelek: Šola
92103 (1431) Phantomeye
»

Izredni študij ali tečaji?

Oddelek: Šola
292446 (1900) Gandalfar
»

Računalniški fax, ja al ne?

Oddelek: Šola
202843 (2395) jeti51

Več podobnih tem