» »

Pay Pal balance vračilo denarja na TRR

Pay Pal balance vračilo denarja na TRR

clip ::

Pozdravljeni

Reklamiral sem nakup preko spleta in pričakujem vračilo kupnine.Plačilo je bilo izvedeno preko Pay Pala in misllim, da mi bodo tja tudi vrnili denar.
Zanima me kakšen je postopek vračila.Nekaj sem gledal,vendar ne razumem najbolje vračilo na kartico Visa. Jaz imam račun odprt pri NLB in v Pay Pal vpisano kartico Master.
Ali je morda bolje da se dogovorim s trgovcem, da mi direktno nakaže denar na moj TRR, seveda če bo to hotel ?

Hvala
Pozdrav od Clipa

Tilen ::

V primeru, da je nakup opravljen s kreditno kartico, se tja tudi nakaže refund. V izpiskih je vidno pozitivno stanje po približno petih delovnih dneh, med tem, ko je v Paypalu vidno takoj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

clip ::

Tilen je izjavil:

V primeru, da je nakup opravljen s kreditno kartico, se tja tudi nakaže refund. V izpiskih je vidno pozitivno stanje po približno petih delovnih dneh, med tem, ko je v Paypalu vidno takoj.


Plačano je s Pay Pal in mislim, da nakažejo nazaj na Pay Pal račun in ne na moj trr.
Potem je potrebno poslati zahtevek na Pay Pal, da vrne denar iz balance.
No to ne vem kako se točno naredi.
Pozdrav od Clipa

Tilen ::

Ti preveč razmišljaš in preslabo bereš. V primeru, da si plačal s PayPal balance, boš dobil nazaj balance. Če si plačal z Mastercard, boš dobil nazaj refund, kjer se ti bo na izpiskih -50 EUR pokrilo s +50 EUR in to je to. V petih delovnih dneh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

clip ::

Tilen je izjavil:

Ti preveč razmišljaš in preslabo bereš. V primeru, da si plačal s PayPal balance, boš dobil nazaj balance. Če si plačal z Mastercard, boš dobil nazaj refund, kjer se ti bo na izpiskih -50 EUR pokrilo s +50 EUR in to je to. V petih delovnih dneh.



Ti si slabo prebral moje vprašanje.Ne vrnejo ti kar sami balance brez zahtevka.
In prosim ne odgovarjaj več. Škoda časa takšnega intelektualca.
Pozdrav od Clipa

Shybby ::

vrnejo ti sami, od tam kjer je denar sel, tja ga dobis.

Compufreek ::

@clip

vsi so dobro prebrali in prav odgovorili ampak ne dovolj detajlno.
Če uporabljaš paypal in maš nanj vezan mastercard/viso in na tak način plačuješ (da ti paypal pobere iz kartice) boš dobil na mastercard oz ttr nakazano, če pa na paypal nakazuješ preko kakih dobroimetnih kartic(moneta,...) in si plačal z denarjem, ki ga imaš v paypal denarnici pa dobiš vračilo na paypal direkt.

"In prosim ne odgovarjaj več. Škoda časa takšnega intelektualca."
Pa malo se umiri ? A je res bil potreben tak odgovor, še posebej ker ti nisi zastopil kar ti je on napisal...

gruntfürmich ::

clip je izjavil:

Pozdravljeni

Reklamiral sem nakup preko spleta in pričakujem vračilo kupnine.Plačilo je bilo izvedeno preko Pay Pala in misllim, da mi bodo tja tudi vrnili denar.
Zanima me kakšen je postopek vračila.Nekaj sem gledal,vendar ne razumem najbolje vračilo na kartico Visa. Jaz imam račun odprt pri NLB in v Pay Pal vpisano kartico Master.
Ali je morda bolje da se dogovorim s trgovcem, da mi direktno nakaže denar na moj TRR, seveda če bo to hotel ?

Hvala

vprašaj na banko kako boste rešili da bo tvoj keš iz paypala šel na tvoj trr. pri visi gre to avtomatično, pri masterju pa moraš banko uprašat kako boste to naredili.
na trr ti seveda trgovec ne bo vračal denarja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Ponavadi banke denarja iz kreditnih kartic ne nakazujejo nazaj na TRR ampak imaš tam višje stanje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zavajon ::

clip je izjavil:

Plačano je s Pay Pal in mislim, da nakažejo nazaj na Pay Pal račun in ne na moj trr.
Potem je potrebno poslati zahtevek na Pay Pal, da vrne denar iz balance.
No to ne vem kako se točno naredi.


Nič ti ni treba narediti. PayPal ti bo denar nakazal na "račun" kartice, nato ti bo banka prenesla znesek na tvoj trr.
Oz. kot se je zgodilo meni, ker je bil znesek vračila večji kot je bila poraba s kartice, so mi razliko do 0 takoj nakazali na trr, ostalo pa odšteli pri naslednjem obračunu kartice.

sandmat ::

Invictus je izjavil:

Ponavadi banke denarja iz kreditnih kartic ne nakazujejo nazaj na TRR ampak imaš tam višje stanje.


Po lastnih izkušnjah dobiš vračilo neposredno na račun.

jimyboy ::

Če imaš Viso Electron povezano s PP ti avtomatsko nakaže na njo če daš Withdraw funds, ali moraš še kakšne podatke vpisovati.

clip ::

Compufreek je izjavil:

@clip

vsi so dobro prebrali in prav odgovorili ampak ne dovolj detajlno.
Če uporabljaš paypal in maš nanj vezan mastercard/viso in na tak način plačuješ (da ti paypal pobere iz kartice) boš dobil na mastercard oz ttr nakazano, če pa na paypal nakazuješ preko kakih dobroimetnih kartic(moneta,...) in si plačal z denarjem, ki ga imaš v paypal denarnici pa dobiš vračilo na paypal direkt.

"In prosim ne odgovarjaj več. Škoda časa takšnega intelektualca."
Pa malo se umiri ? A je res bil potreben tak odgovor, še posebej ker ti nisi zastopil kar ti je on napisal...


Ti se umiri. Odgovor kot je: "Ti preveč razmišljaš in preslabo bereš" se pa ti zdi primeren na moje zastavljeno vprašanje ?
Pozdrav od Clipa

amacar ::

Je primeren odgovor glede na to, da ti je že prej pravilno odgovoril, pa še kr ne verjameš.

shadeX ::

Tilen je v enem stavku povedal popolnoma vse. Nepismenost zna bit kar huda zadeva.

St235 ::

clip je izjavil:

Compufreek je izjavil:

@clip

vsi so dobro prebrali in prav odgovorili ampak ne dovolj detajlno.
Če uporabljaš paypal in maš nanj vezan mastercard/viso in na tak način plačuješ (da ti paypal pobere iz kartice) boš dobil na mastercard oz ttr nakazano, če pa na paypal nakazuješ preko kakih dobroimetnih kartic(moneta,...) in si plačal z denarjem, ki ga imaš v paypal denarnici pa dobiš vračilo na paypal direkt.

"In prosim ne odgovarjaj več. Škoda časa takšnega intelektualca."
Pa malo se umiri ? A je res bil potreben tak odgovor, še posebej ker ti nisi zastopil kar ti je on napisal...


Ti se umiri. Odgovor kot je: "Ti preveč razmišljaš in preslabo bereš" se pa ti zdi primeren na moje zastavljeno vprašanje ?


jap, točno povzame vso tvojo aroganco in nevednost. tilen ti je lepo povedal: Denar pri refundu gre tja od kjer je prišel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

clip ::

Hvala fantje za vse odgovore.Zelo ste mi pomagali.
Jaz sem bil namreč prepričan, da ti dobro imetje na Pay Palu vrnejo v lokalno slaščičarno v
obliki drobnega peciva.Nevednost in nepismenost pač.
Se opravičujem vsem !
Pozdrav od Clipa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785734652 (17683) plusdzabaka1
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106389 (33436) PINki
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14417474 (8678) amacar
»

Paypal & Moneybookers (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5511774 (6698) s6c-gEL
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329178 (7029) refosk

Več podobnih tem