» »

Paypal & Moneybookers

Paypal & Moneybookers

«
1
2

Higuain ::

Lep pozdrav!

Imam en problem, uporabljam kreditno kartico od moneybookers, na njej piše da je Mastercard, ne morem je pa uporabiti za paypal? Piše, da je kao ne more potrditi paypal.

Ve kdo slučajno v čem je problem?

Dawnfall ::

Ne, je pa čudno....ker bi moglo delat
Pomoje jim mors poslat mail, ker ocitno niso se seznanjeni s kartico(ker je nova)...ceprou mi je tud to cudno

Jest sm pred domrim tednom kupu nekej pr mimovrste pa so mi tud poslal neke varnostne maile od kere banke je kartica:)

Higuain ::

Je možno da ne dela, ker imam trenutno samo 2EUR gor?

Torej bi moglo delat?

EDIT: No zdaj sem že malo dalje prišel....zdaj pa rabim Paypal 4-digit code, kje jo to najdem na moneybookers računu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Higuain ()

turkx90 ::

Za dobit 4 mestno številko se ponavadi kliče na banko, pa ti sporočijo. Čene dobiš na mesečnme izpisku. Če pa je preko moneybookersa, bi se mogla tam izpisat pomoje.

Higuain ::

Sem uredil vse skupaj, tk da če še bo kdo imel takšne "težave" je treba samo mail poslat na moneybookers pa vprašat za to paypal code....

hvala vsem za pomoč....

bogi ::

Pozdravljeni!
Potrebujem nekoga ki mi nakaže 30eur na moneybookers, seveda jaz nakažem potreben znesek na paypal. Hvala!

thor24 ::

No da si sposodim temo.

Jst sem pa na ebayu kupil izdelek, ki ga moram plačati s paypalom. Kreditno kartico sem naročil šele sedaj tako da jo dobim v roku 14 dni (paypal račun imam odprt šele par dni).

Ali lahko kdo namesto mene plača izdelek (moj paypal račun še ni verificiran, tako da sem slišal da tudi če mi nekdo nakaže gor, še ne morem plačevati).

Skupaj pride 35EUR, jaz pa dam tistemu ki plača 40EUR (preko paysafecard, moneybookers,...)

Me pa zanima če je to kar je podčrtano res (da pri paypalu potem preverjajo od kje denar in da je v held načinu,...???)

Hvala za odgovore/pomoč!

lp

thor24 ::

Kaj res nima nihče paypala da bi mi pomagal? :(

lp

Machete ::

Finta je, da nemoreš plačat z drugim paypalom, kot tistim, ki ga imaš linkanega na ebay račun, razen če se zmeniš, da plačaš direkt na paypal email mimo ebaya. Ampak to je proti pravilom ebaya in izgubiš kakršno koli zaščito, če je z izdelkom kaj narobe, pa še tist izdelek visi prodajalcu in tebi kot neplačan.

thor24 ::

@Machete

A s svojim paypal računom lahko plačujem na ebayu če še ni verified (kartico dobim šele čez cca 14 dni - in šele takrat bom lahko "verificiral" račun)?

lp

Machete ::

mislim da ne, saj če nimaš narejene kartice ti nima pp iz kje vzeti

thor24 ::

Primer, nekdo iz svojega paypal računa nakaže na moj račun in potem je denar gor za vzet. Ampak mene zanima, če mi kdo nakaže na unverified pp, ali lahko jst sploh plačujem s tistim (baje naj bi bil denar v held al neki takega) oz. če je tisti denar potem razpoložljiv.

Swiwer ::

Mislim da lahko tudi z unverified racunom kupujes in placujes ampak samo do nekega majhnega zneska (recimo 200 EUR). Potem ti pa zahteva da vneses kreditno kartico. Ce se ne motim ti na prvi strani ko se logiras na PayPal zraven tvojega imena pise link "view limits" ali nekaj takega in tam lahko vidis kaksne omejitve imas.

Sale_One0 ::

Unverified je mel, če se prav spomnem, 500EUR na leto limita. Vsaj tako je bilo leta nazaj.
Si vis pacem, para bellum.

thor24 ::

Hvala za odgovore!

Sem pa že sprobal in je šlo tud z unverified.

Če ti kdo nakaže na paypal, lahko takoj plačuješ (denar je takoj na voljo), ne vem pa kolko je limit (v mojem primeru je šlo tako ali tako za manj kot 100 €).

amigo_no1 ::

Machete je izjavil:

Finta je, da nemoreš plačat z drugim paypalom, kot tistim, ki ga imaš linkanega na ebay račun, razen če se zmeniš, da plačaš direkt na paypal email mimo ebaya. Ampak to je proti pravilom ebaya in izgubiš kakršno koli zaščito, če je z izdelkom kaj narobe, pa še tist izdelek visi prodajalcu in tebi kot neplačan.

Ne drži, prvo itak pobere s PP računa (če je že kaj gor), (pre)ostalo s kartice.

100 je limit.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Ja res je, za izvedbo plačila se lahko loginaš z katerim koli paypalom, my bad.. nevem zakaj sem to napisal. Vse ostalo drži.

Swiwer ::

Higuain je torej, če sem prav razumel, uspel dodati Moneybookers-ovo MasterCard kartico na svoj PayPal account. Zanima me samo, če se da sedaj v PayPal-u sprožiti withdraw na to kartico, tako, da potem denar pride na Moneybookers account. Ali je kdo to že sprobal in lahko potrdi, da to deluje ?

Swiwer ::

Swiwer je izjavil:

Higuain je torej, če sem prav razumel, uspel dodati Moneybookers-ovo MasterCard kartico na svoj PayPal account. Zanima me samo, če se da sedaj v PayPal-u sprožiti withdraw na to kartico, tako, da potem denar pride na Moneybookers account. Ali je kdo to že sprobal in lahko potrdi, da to deluje ?


Bom kar sam na tole odgovoril: ne da se ! Se mi je kar zdelo, ker bi bilo "too good to be true". Moneybookersovo MasterCard kartico sicer lahko dodaš na PayPal ampak se nanjo ne da withdrawati denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Swiwer ()

amigo_no1 ::

Meni MB MasterCard kartico na svoj PayPal account ni uspelo dodati - napiše declined by the bank issuer.
Neteller MasterCard sem lahko dodal, samo withdrav ni delal ko sem preizkušal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

mgermo ::

Meni MB kartica brez problema dela na Paypalu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

Swiwer ::

Conqueror, ne dojemaš.

mariun ::

Kar se tice verifikacije PP z MB MasterCard ...meni napise, da imam Limited Account...in nic ne javi da je kartica declined. Ne vem kaj je fora?!
A je mogoce problem, da je vse skupaj "sveze"? Namrec po aktivaciji kartice na MB...sm takoj probala aktivirat tudi PP nalog. Danes sem dobila kartico od MB...nisem je se sprobala ker PIN se ni prisel..- se kr mislim, da bi to lahko bil problem...vendar...
Nic mi ni jasno...:(
Je mogoce kdo kaj pogruntal..?

Hayabusa ::

Obujam staro temo, v PP sem dodal MB mastercard in dal verifikacijo kartice (5 dni nazaj), PP mi je trgal na MB 1.93 Eur, vendar sedaj nikjer v MB "History" logu ne vidim 4 mestne kode za potrditev mastercard kartice v PP.

Na PP piše: We made a ?1.00 GBP or equivalent charge to your card on Feb 8, 2013.

Ko se prijavim v MB račun, kjer piše "Balance" je cifra X
1 vrstico spodaj pa "Available balance", ki je X-1.93 Eur.
Ko kliknem na vprašaj zraven piše tole (prilagam sliko):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Roadkill ::

Higuain je izjavil:

Sem uredil vse skupaj, tk da če še bo kdo imel takšne "težave" je treba samo mail poslat na moneybookers pa vprašat za to paypal code....

hvala vsem za pomoč....
Ü

Hayabusa ::

Ne vem če je tole ravno pametna rešitev, namreč PP in MB sta konkurenčna plačilna ponudnika.
Od kod bodo oni potegnili paypal code za mojo kartično bremenitev ?

Še kakšna rešitev ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Pooky ::

Jaz sem dobila to paypal kodo sele na izpisku (za Viso), so mi pa na banki rekli, ce jo bom rabila prej, da samo poklicem....najbrz je isti hec pri tvoji kartici. Pac poslji jim mail in ti jo bodo sporocili?

Hayabusa ::

MB ne pošilja nobenih izpiskov in ne bi rad da mi pobrišejo/onemogočijo MB račun.

itak37 ::

V History poglej pretekle transakcije.

Hayabusa ::

Ni nič s strani PP, tam sem prvo pogledal ;(.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Looooooka ::

Meni je delala takoj...samo sem jo ze prvi teden preklical in zaprl racun, ker imajo omejitev transakcije na 1000 eur za kaj vec jih moras pa klicati in prosjaciti za temporary dvig omejitve...kot pet letni otrok.
Ne hvala. Sem sel na ponudnika, ki nima tega problema(oz ce so slucajno prisli k pameti...do ponudnika, ki TAKRAT ni imel tega problema) :)

St235 ::

Moneybooker ma še vedno to neumno omejitev. Drugače pa ti ne bo nihče blokiratl ničesar zato ker uporabljaš Paypal, saj ne gre za slovenske firme.

Hayabusa ::

Poročam da se je po 6 dneh pojavila PP transakcija v MB history logu (sem gledal vsak dan).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

yoco ::

Živjo! Rad bi nekaj vprašal. Imam Moneybookers račun in njihovo MC kartico. Večino časa lahko kupujemo preko kartice odlično, ampak se tudi najde, ko mi enostavno noče in noče plačati s kartico. Že parktat sem jim poslal mejl, in zmer so mi napisal, da je z kartico vse v redu itd. Ker pa je vedno možnost plačila preko PP, me zanima, če lahko jaz odprem PP račun in nakažem nekaj keša z MB računa na PP? Se to da?
:8)

Hayabusa ::

Nakazati nekaj keša z MB računa na PP dobesedno ne moreš (da bi stal na PP računu), lahko pa plačaš nekaj preko PP, in kot vir plačila izbereš MB mastercard kartico (prej jo seveda vpišeš& verificiraš v PP).

yoco ::

A pa moram vseeno imet nekaj denarja na PP?

Hayabusa ::

Samo toliko da verificiraš MB MC.

alkoo ::

Kako pa deluje kombinacija moneybookers mastercard - google wallet? So kakšne težave? Če ima kdo izkušnje bi bil zelo vesel če jih lahko deli :)

usupancic ::

Google Wallet dela, preverjeno (sem kupil prostor za Drive)

Dajarra ::

A je Mastercard kartica od Moneybookersa čisto legalna oziroma je treba denar, ki je na Moneybookersu prijaviti v dohodnino?

St235 ::

V dohodnino se vštevajo prihodki ne pa denar kar tako. Tako da ne vem zakaj ne bila legalna.

Dajarra ::

Narobe sem se izrazil. Ali bi moral za razne vrtce in podobno prikazati ta denar?

St235 ::

Nič drugače kot moraš prikazat denar, ki ga imaš na TRR, v nogavici itd...

Denar na taki kartici je pač denar. Kar je pomembno za dohodnino, vrtec itd so tvoji prihodki. Kje jih potem ti hraniš ni bistveno.

tjaz051 ::

Mene pa zanima kako preko skrilla lahko kupujem na ebayu?
hvala in lp

shadeX ::

Ne moreš.

Only PayPal.

tjaz051 ::

kako pa nakažem iz skrilla na paypal?
l.p

Hayabusa ::

Ne moreš.

tjaz051 ::

Ja kako potem sploh denar dobim na paypal? ker kolikor sem gledal prek pscja se neda nakazat a potem samo mastercard preostane?

Machete ::

Kakor vem prek paysafecard gre bp, vsaj kolikor sem bral v temah tukaj. Drugače pa ja MC ali Visa. Vprašaj koga v familiji, če ti jo posodi za dotično uporabo.
Drugače pa lahko meni nakažeš na TR pa ti nakažem na PP. Več na ZS.
Lp!

Hayabusa ::

tjaz051 je izjavil:

Ja kako potem sploh denar dobim na paypal? ker kolikor sem gledal prek pscja se neda nakazat a potem samo mastercard preostane?

Top Up https://www.paypal-topup.si/ .
Ali si urediš predplačniško viso (nkbm, banka koper), jo povežeš v svoj pp račun in ko kaj plačaš, pp odtegne iz nje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738539 (21570) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134812 (14776) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107006 (34053) PINki
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120309 (17386) Kwizlord
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316641 (8962) techfreak :)

Več podobnih tem