» »

paypal pomoč... :)

paypal pomoč... :)

1
2
3

#000000 ::

Zdej sem pogruntal za kaj gre, obe kartici imata limit 200EUR dnevno.

Mr Hilter ::

Jaz sem tud na NKBM, pa že 4 dni ni nič na Banka@net (prikaz 1,5EUR za kodo).
A je kdo šel direkt na banko vprašat & če so znal pogledat?

Sam te kreditne kartice so same po sebi popolnoma neuporabne. Prvo ti jo zastonj dajo, pol pa rabiš še Securecode kurčev kalkulator za 28EUR (morda ga najdem cenej na DealeXtreme :)

LuGi ::

Poklicat ni greh.

Zakaj so neuporabne? MC&Visa mi lepo sluzita.. in ne rabim nobenega sc kalkulatorja =) (nlb,abanka..)

Mr Hilter ::

Grem v soboto čekirat na banko za kodo.

Kreditno sem ravnokar dobil in hotu naročit 3 stvari. Od tega dve iz 'uveljavljenih', posledično varnih trgovin, pa je hotlo securekodo.
Pol sem pa iz ene Indij(an)ske farmaceutske trgovine naroču 'legalne generične antibiotike' (pa mal tamifluja- better safe than sorry :), je šlo pa brez probljem (pričakujem klic iz granica). Skratka, če folk naseda da rabjo ta generator zaradi varnosti in ne da banke služijo, blagor ubogim na duši.

ne_kdo ::

pokliči al pa idi na banko. ker na bankanet ne izpiše (NKBM). jaz sem poklical tja so mi pripravli kode ker preko telefona so rekli da ne želijo dat zaradi varnosti.

lp

Mr Hilter ::

Bom, bom, hvala, hvala! Sam je pa kretensko da ne izpiše :(

BTW, mam pa še eno vprašanje. Kako je pri tem naročanju iz tujine, kjer že plačaš vse skup s poštnino? A ko ti poštar/DHL/T(M)NT-ninđe in drugi prinesejo domov ni treba nič več doplačevat? Ker ko v naši ljubi državici kaj naročim z neta in plačam po povzetju (npr: roba+ptt=100€), hočejo zmeri zraven še kak evro, dva, ǝpɐʍ žɐlƃ ɐd?

Mr Hilter ::

Aja, pa prej kot kdo vpraša kako sem zrcalu tisti tekst na koncu, naj klikne spodi :
http://lmgtfy.com/?q=flip+text

fosil ::

Pri NKBM traja izjemno dolgo da pokaže kodo. Pri men je trajal več kot en teden.
Tako je!

St235 ::

Mr Hilter je izjavil:

Bom, bom, hvala, hvala! Sam je pa kretensko da ne izpiše :(

BTW, mam pa še eno vprašanje. Kako je pri tem naročanju iz tujine, kjer že plačaš vse skup s poštnino? A ko ti poštar/DHL/T(M)NT-ninđe in drugi prinesejo domov ni treba nič več doplačevat? Ker ko v naši ljubi državici kaj naročim z neta in plačam po povzetju (npr: roba+ptt=100€), hočejo zmeri zraven še kak evro, dva, ǝpɐʍ žɐlƃ ɐd?


Če naročaš znotraj EU ali pa izdelke zanemarljive vrednosti (do 22EUR). Drugače se lahko zadeva ustavi na carini. Drugače pa prodajalcu plačaš vse. Tisto kar ti pri plačilu po povzetju zaračuna pošta, je poštnina za denarno nakaznico, ki jo treba poslat tistemu, ki ti je poslal paket. Zato jaz folku, ki mi kaj prodaja zmeraj težim, če lahko nakažem denar na TTR ali paypal. JE pa po povzetju bolj varno, ker izdelek držiš v rokah ko plačuješ.

mikeut ::

Zanima me v kolkem času se nej bi ta 4-mestna koda pokazala na NLB Kliku?

St235 ::

Takoj ko ti trgajo z kartice, ponavadi v par urah.

mikeut ::

Čakam že 3. dan namreč...

ne_kdo ::

najboljše je da pokličeš na banko

lp

mikeut ::

Evo poklicu na banko in dobil kodo. Hvala in LP

ne_kdo ::

no super,
veselo kupovanje :)

psytoma ::

men je čez 5 minut na kliku kodo pokazalo

alpha1 ::

Mene zanima če je kakšna zgornja meja pri plačevanju preko paypala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alpha1 ()

St235 ::

Limit na tvoji kartici.

kmetek ::

Kaj je to nova POLICY UPDATES?

bluefish ::

Preberi, pa bo jasno.

fanatiktech ::

Pozdravljeni!

Mal bi si sposodil temo, da ne bom nove odpiral. Zanima me, če kdo pozna kako rešitev z certifikatom, tako kot imajo to naše banke. Če se da dobit "paypal certifikat" zaradi večje varnosti. Prijava z zporabniškim imenom in geslom, mi ne zadostuje.

Hvala

energetik ::

Še jaz prosim za malo pomoči. Ravnokar sem odpru Paypal račun z mojo Mastercard in kmalu zatem dobim SMS, da so mi odtrgali 0,72EUR. Kako to, če pa piše da je odprtje računa brezplačno? Verificiral še nisem, ker rabim samo za manjše reči.

Furbo ::

Verjetno gre prav za preverjanje, sicer pa poglej kaj piše ob obremenitvi, morda sploh nima veze s paypal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

energetik ::

Mora biti od Paypala, od drugje ne sme biti... In transakcija se je pojavila 10sek po odprtju računa.
Sem pomislil, da je to ravno 1,5EUR/2. Ker 1,5EUR ti odtrgajo ko verificiraš kartico, nato pa jih dobiš nazaj, ko vpišeš ustrezno kodo. Možno, da ti pa polovico tega vzamejo, ko dodaš novo kartico k računu, ker tam piše da polinkajo kartico k računu.

Furbo ::

Ja saj poglej kaj ti piše ob transakciji, ne samo tisti ubogi znesek gledati.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

energetik ::

V SMS mi piše: "SPLET/TEL NAKUP", potem datum, ura, št. kartice (zadnje 4 cifre), znesek.
Potem pa neka neka 11 mestna številka "xxxxxxxxxxx LU".

St235 ::

Če si vpisal svojo kreditno v Paypal potem je to obremenitev za preverjanje istovetsnoti. Če kartice nisis vpisal in si se samo registriral pa to nima veze z paypalom.

energetik ::

Sem vpisal kreditno, ja verjetno gre za preverjanje.

Furbo ::

Saj tisto ti potem vrnejo, tako da brez panike.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gazibo ::

nekdo bi mi rad nakazal denar iz anglije (okoli 100e) vendar niam paypala. ce je kdo z paypalom voljen pomagati se lahko zmenimo za kak procent pri transakciji. PM

Mihcee ::

ej a mi lahko en pove zakaj ko hočem na paypalu vpisat debetno kartico pa je samo na iziro VISA jaz pa imam VISO ELECTRON. ne vem

techfreak :) ::

Pa izberi VISA in vpiši podatke svoje Visa Electron kartice.

Mihcee ::

sm že 5x
neki sem ujel da mora biti denar gor na kartici jest sm ga dobil dans dopoldne. popovdne sm pa se hotu prijavt kartico na paypal pa mi napiše neki d ni možno
to je to
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mihcee ()

mihec87 ::

Poskusi jutri,včasih se kakšno nakazilo ne pojavi takoj, razen če vložiš denar na račun.

Mihcee ::

sj to je vrjetn edina varjanta. k ne morem bit edini k mu n dela

St235 ::

To sporočilo ti napiše, ko ni dovolj dnearja na kartici.

honda84 ::

Men pa zanima, ker sem pozabil potrdit na PayPalu svojo Maesterkartico in še nisem dobil te 4 mestne kode, ki bi jo naj dobil ob izpisku . Sem par dni prej, naročil nek izdelek prek interneta in mi je napisalo, da jim je PayPal plačal pa me zanima, če je sedaj lahko kaj narobe, če še nisem potrdil te kartice z 4 mestno kodo???

Hvala lepa za odgovor
Lp Simon

Furbo ::

Nič ni narobe.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

Jest sem na iPmart kupil rabljeno (obnovljeno) komponento, ki naj bi bila preden jo pošljejo testirana, plačal s paypalom, zadevo dobil ampak ne dela.
Sicer sem kontaktiral trgovino ampak še ni odgovora, zanima me če lahko skozi paypal zahtevam denar nazaj če mi robe ne bodo zamenjali ?

So pa zadevo oglaševali kot Refurbished, tested, work perfectly

KoMar- ::

Lahko, ampak najprej se probaj s trgovino zmenit.

#000000 ::

Ja sej sem jim že poslal mail, in ponudil da posnamem še par slik in video v dokaz. Me je pa bolj zanimalo če imam še kak vzvod če bi hotli narest francoze. Sem pa tud že posnel celotno stran kjer je oglas, da nebi kej spremenili pogoje med tem časom.

#000000 ::

zaostrovanje pritožbe (End Communication and Escalate to a Claim) je to že kdo probal ?

#000000 ::

Evo tole gledam že od 8 decembra 2010

We'll contact you with any developments or if we require additional information from you by Jan 13, 2011.

do danes se ni zgodilo ama nič

elcielo ::

na ebayu sem preko paypala želel kupiti en izdelek in mi je napisalo, da zarad paypal limita (200eur) to ni mogoče. Kaj morem storiti zdaj, da dobim tisto 4 mestno kodo al kaj že? hvala

St235 ::

V pay palu imaš možnost da vertificiraš kartico. Stori to in ti bodo bremenili kartico za 1$ in zraven bo koda.

elcielo ::

Sem naredil to. In kje potem najdem to kodo? na mailu al kje?

joze28 ::

Vidiš jo na izpisku banke.

elcielo ::

Hvala! je možno to videt recimo na Bank@netu od NKB Mb?

Furbo ::

Ja, poglej zadnjo transakcijo, koda je štirimestna. PNF
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fosil ::

Na NKBM zna kar trajat preden ti pokaže kodo, tud en teden. Razen če so se kaj izboljšal.
Tako je!
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738472 (21503) plusdzabaka1
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107003 (34050) PINki
»

Paypal, Visa Electron (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513735 (6006) Hajznberg
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120306 (17383) Kwizlord
»

Kaj nam bo paypal če nemoramo naložit denarja?

Oddelek: Loža
494878 (3627) hotlips

Več podobnih tem