» »

Grafični gonilniki v Windows 2003

Grafični gonilniki v Windows 2003

Lethal-Angel ::

Imam težave z gonilniki v Windows Server 2003 Enterprise Edition. Nikakor ne morem pripraviti nobene igre do delovanja (sej vem, igre ne sodijo na server:D ), lastim si pa Leadtek GF4 Ti4200 64mb (gonilniki: 4.4.6.5). V Vice City mi napiše da grafična nima dovolj pomnilnika. V Enter The Matrix mi napise da ne more v polno-zaslonski način (sploh ne morem izbrati resolucijo), MS FS 2004 sicer deluje vendar prepočasi in samo v okenskem načinu. Posledica neobstoječih gonilnikov za W2k3? Pomagajte!!:D

lp
AxelluS
  • premaknilo: bastadu ()

andrej ::

kot si sam ugotovil, 2003 niso namenjeni igram, se posebej pa Enterprise verzija. mogoce ti bo pomagal namig, da so vse multimedijske zadeve disablane ;)

KTr1sk ::

Če nisi nič spreminjal potem ne morejo igre delat, kaj moraš naredit pa imaš tukaj http://www.msfn.org/win2k3/hardwareacc.htm

Lethal-Angel ::

Najlepša hvala.

Urajmal ::

Zvok si morš enablat, grafiko pa tudi tam ko maš lastnosti - dodatno - odpravljanje težav tam nastavi grafiko na ful. Delal ti bo mogoče q3, pa cs, pa mogoče nekateri divx filmi (jaz sem jih mel obrnjene na glavo). Ja pa muzike boš lahko tudi poslušal :D

para! ::

Šteje se denar in ne denarje.
Posluša se glasbo (muziko) in ne glasbe (muzike).
Death before dishonor!

Urajmal ::

Dobr no zvok si morš enablat :P

KTr1sk ::

Če se ti ne bo hotel kakšen program oz gonilnik inštalirat si probi tile spremenit, včasih pomaga:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MicrosoftWindows NT/CurrentVersion in spremeni "ProduktName" iz "Microsoft Windows Server 2003" na "Microsoft Windows XP
Ko si inštaliral pa spremeni nazaj

andrej ::

v taksnem primeru je bolje desni klik, Properties pa Compatibility kot pa spreminjat registry.

Monster ::

em.. ko si instaliras dx si moras vklopiti vse njegove opcije v dxdiagu ... pl zacnejo tudi divxi delat bp :))
Ka zaboga...

akulp ::

konc koncev je pol vseen ce si nalozis se xp-je zraven:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028702 (12136) darkolord
»

theatrix 550 + windows server 2003

Oddelek: Pomoč in nasveti
8892 (831) Alexius Heristalski
»

Ali bi z win server 2003 kaj pridobil?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607068 (5624) krneki0001
»

Kako skopirati slike iz digitalnega fotoaparata na Windows Server 2003

Oddelek: Operacijski sistemi
5898 (820) Spc
»

Windows 2003 Server (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
574327 (3364) undefined

Več podobnih tem