» »

Kje gledati 4. sezono Sherlocka?

Kje gledati 4. sezono Sherlocka?

Malcolm_Y ::

Srečno novo leto!

Danes je premiera Sezone 4 Sherlocka - kje, v Sloveniji, lahko to legalno gledam? Netflix? Amazon?

SaXsIm ::

Na netflixu bi morala biti, ja.
SaXsIm

Malcolm_Y ::

Pa to je takoj ob dejanskem predvajanju, torej že danes zvečer, ali je kaj zamika?

LenartB ::

A na "slovenskem" netflixu bo? Ali je treba bit v kakšni drugi državi preko VPN-ja?

SaXsIm ::

Pred nekaj dnevi sem videl reklamo na netflixu, da 1. januarja pride 4. sezona Sherlocka. Sedaj pa tega nikjer več ne najdem. Skoraj ne verjamem več, da na slovenskem netflixu danes tole na voljo.
SaXsIm

Raw ::

https://www.reddit.com/r/Sherlock/comme...

The first public showing is on BBC @ 2030 UTC on January 1st, 2017. Shortly thereafter it will be available to stream through BBC's iPlayer. It will also be shown on PBS @ 2100 ET in America and Canada, or viewable online at that time through the PBS Masterpiece website.
I am what I am and I do what I can

BorutK-73 ::

travnik.>:D

Malcolm_Y ::

Na Netflixu še ni četrte sezone, očitno je treba počakati. Na Amazonu je sicer epizoda naprodaj, ampak je ne morem kupiti brez ZDA-issued kartice. Ostali viri, ki sem jih našel (BBC iPlayer, PBS Masterpiece) pa mi ne predvajajo filma zaradi pravic. Torej bi rekel, da nimam zakonite možnosti, da si to ogledam?

Unilseptij ::

Hm... SLO 2 včeraj: http://tv-spored.siol.net/kanal/slo2/od...

Ali sem kaj zamešal?

bluefish ::

Ja, ta na SLO2 je bila special epizoda.

Malcolm_Y ::

The Abominable Bride je bila posebna epizoda, (ki je šla tudi mimo mene ob izdaji) med tretjo in četrto sezono.

Četrta sezona se začne z epizodo The Six Thatchers, katere mimogrede še ne morem (oz. znam) gledati zakonito v Sloveniji.

BorutK-73 ::

Unilseptij je izjavil:

Hm... SLO 2 včeraj: http://tv-spored.siol.net/kanal/slo2/od...

Ali sem kaj zamešal?

Ta epizoda je bila za božič 2015. V bistvu je nacionalka 1 leto za BBC-jem, kar ni slabo.

cortez ::

Ja, sam naši so jo vrteli v 2017 !

sarma832 ::

Občudujem vas vse, ki se tako trudite, da le ne bi storili kakšnega prekrška.

Buffalo999 ::

BorutK-73 ::

cortez je izjavil:

Ja, sam naši so jo vrteli v 2017 !

1 leto in 1 teden.

Malcolm_Y ::

sarma832 je izjavil:

Občudujem vas vse, ki se tako trudite, da le ne bi storili kakšnega prekrška.
:) Dejansko bi ob zadosti široki ponudbi rade volje plačeval 10 eur na mesec ali kaj podobnega. Očitno pa dejansko ne obstaja legalni način, da si v doglednem času ogledam kako sodobno reč, konkretno 4. sezono Sherlocka.

Amazon noče prodati, BBC noče predvajati, oboje zaradi geografske omejitve, Netflix pa po štirih dneh še nič. Ko mi konec meseca poteče free month, jim bom z veseljem napisal razlog, zakaj ne bom podaljšal naročnine. Razen če recimo do konca meseca res dopolnijo serijo s 4. sezono.

Če kdo najde način, ki ne vključuje torentov, zakrinkanega VPN ali lažnih podatkov kreditne kartice, naj to prosim sporoči.

ahac ::

Mogoče bi bilo boljše, če to napišeš BBCju. Oni so tisti, ki prodajo pravice za serijo naprej in očitno želijo najprej forsirat svoj player in TV program (v par državah)...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Malcolm_Y ::

ahac, misliš? Jaz bi rekel, da Netflix kupi serijo in jo predvaja po lastni presoji kjer hoče in ko mu paše. In smo samo mi na repu seznama. Po moje je ta epizoda na angleškem ali ameriškem Netflixu že na voljo?

konspirator ::

Malcolm_Y
Če kdo najde način, ki ne vključuje torentov, zakrinkanega VPN ali lažnih podatkov kreditne kartice, naj to prosim sporoči.

Greš na obisk v UK.
--

cortez ::

UK proxy in iplayer .

SaXsIm ::

Moram priznati, da se mi je na Netflixu z nabavo VPNja odprl nov svet. Pa sem bil že prej zadovoljen.
SaXsIm

Malcolm_Y ::

No, sam to s proksiji je neke vrste goljufija? V bistvu se zlažeš, da si v GB. Res ne gre za nek hud prekršek, ampak čisto prav pa tudi ni.

Ne vem, zakaj niti prodati nočejo:

ahac ::

Malcolm_Y je izjavil:

ahac, misliš? Jaz bi rekel, da Netflix kupi serijo in jo predvaja po lastni presoji kjer hoče in ko mu paše. In smo samo mi na repu seznama. Po moje je ta epizoda na angleškem ali ameriškem Netflixu že na voljo?

Tudi na ameriškem in angleškem netflixu bo menda šele po tem, ko bo BBC že predvajal celo sezono.
Netflix bi verjetno z veseljem predvajal celo takoj po celem svetu, kakor to počnejo z lastnimi serijami.

BBC pa verjetno upa, da bo lahko nove dele prodal kakšnim lokalnim TV postajam in te bodo pripravljene plačat več, če dobijo ekskluzivno pravico.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Timmah ::

SaXsIm je izjavil:

Moram priznati, da se mi je na Netflixu z nabavo VPNja odprl nov svet. Pa sem bil že prej zadovoljen.


Smem vprašat kateri VPN uporabljaš ?
donde esta francesca

SaXsIm ::

Seveda. Hotspot shield. 30 EUR na leto.
SaXsIm

Phantomeye ::

jst ne bom nobenmu povedu, če si boš potegnil z neta dol.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194233757 (1505) PARTyZAN
»

Black Mirror (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11319250 (1705) Lion29
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594757 (71310) Tr0n
»

Netflix alternativa (filmi na zahtevo) v Sloveniji

Oddelek: Loža
3512940 (5844) zee
»

Netflix vs Amazon Instant Video

Oddelek: Sedem umetnosti
61666 (1578) Mavrik

Več podobnih tem