» »

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete

1
2
3 4 5

theBill ::

Malcolm_Y je izjavil:


Say no more.

Odličen paket, ki ga je možno aktivirat še en CEL dan, do 30.11.2016... :))

Pa dobro, sploh kdo preveri drobni tisk pod temi bombastičnimi reklamami? Ni čudno da potem folk pri telefoniji joka zaradi vezave in predčasnih stroškov prekinitve, če nekaj samo tako površno vidijo in takoj pograbijo kot suho zlato.

Jerry000 ::

matobeli je izjavil:

Izi - izimesec S 1500enot za 6.9EUR

edit: eh dej dej, se teli izijevci štulijo.

Ker smo zadovolni z paketom in ni nobenih problemov :)

Dami ::

Jaz sem šel že septembra stran od telekoma (po ene 20ih letih) pa nisem dobil nobenih dodatnih stroškov za prekinitev razmerja, razn tistih 5€ za prenos številke.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

ufek ::

Naj mi en pove, kdo ima ugodnejši paket z istimi specifikacijami kot Telekom z Modrim paketom za 59,95 EUR? Optika 100/20, polna TV shema, stacionarni telefon z 1000min v vsa omrežja na mesec zastonj, mobitel neomejeni klici in SMSi ter 3GB podatkov.

Nihče!

Glugy ::

Očitno imajo še zmer preveč uporabnikov pol se pa lahk privoščijo odganjanje le teh.

jusv ::

Res je. Preveč se cenijo in jih odganjajo. Ljudje, dajte malo preverit ponudbe pri konkurentih in primerjajte cene. To, da državni monopolist že tri zaporedna leta podraži de facto vse pakete za 1€ ni sprejemnljivo.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Dami ::

ufek je izjavil:

Naj mi en pove, kdo ima ugodnejši paket z istimi specifikacijami kot Telekom z Modrim paketom za 59,95 EUR? Optika 100/20, polna TV shema, stacionarni telefon z 1000min v vsa omrežja na mesec zastonj, mobitel neomejeni klici in SMSi ter 3GB podatkov.

Nihče!

O rly?
https://www.t-2.net/paketi/oranzni-diam...
300/50, polna tv shema + hbo, stac telefon z neomejenimi klici ter mobitel z neomejenimi klici/sms ter 2gb data.

Pa btw, v novici piše da je prehod možen do konca leta, v bistvu je pa samo še 2 dni, ker je obvestilo blo dano ven že 30.10.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Kaboom ::

Kot mnogi sem na izimobilu za €6.90 s 1500 enotami, ki jih ne pokurim - doma itak laufa wifi... Od Telekoma odpeljal še starša, ki sta za 50-100 enot mesečno plačevala po €31 in €25 ... nore cene in to na upokojenskem paketu in še nekem zelo ugodnem!
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

ufek ::

Dami je izjavil:

ufek je izjavil:

Naj mi en pove, kdo ima ugodnejši paket z istimi specifikacijami kot Telekom z Modrim paketom za 59,95 EUR? Optika 100/20, polna TV shema, stacionarni telefon z 1000min v vsa omrežja na mesec zastonj, mobitel neomejeni klici in SMSi ter 3GB podatkov.

Nihče!

O rly?
https://www.t-2.net/paketi/oranzni-diam...
300/50, polna tv shema + hbo, stac telefon z neomejenimi klici ter mobitel z neomejenimi klici/sms ter 2gb data.

To je ugodneje? Dražje za 4 cente oz. lahko rečemo da je ista cena, da ne bom dlakocepil za te 4 cente. Torej ni ceneje, da bi šel zaradi tega drugam. Poleg tega bi ti T-2 mobilno omrežje primerjal s Telekomovim? Dober vic.. :)

Še enkrat, to kar ponuja Modri paket za ta denar z njihovim mobilnim omrežjem nikjer ne dobiš ugodneje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ufek ()

krucymucy ::

V istem telefonu imam sluzbeno telekomovo stevilko in privatno telemachovo.

Vsaj mobilni prenos podatkov, na telemachu deluje bolje.

Predvsem na periferiji zacuda.

Dami ::

ufek je izjavil:


To je ugodneje? Dražje za 4 cente oz. lahko rečemo da je ista cena, da ne bom dlakocepil za te 4 cente. Torej ni ceneje, da bi šel zaradi tega drugam. Poleg tega bi ti T-2 mobilno omrežje primerjal s Telekomovim? Dober vic.. :)

Še enkrat, to kar ponuja Modri paket za ta denar z njihovim mobilnim omrežjem nikjer ne dobiš ugodneje!

Prvo leto (ob 2letni vezavi) je 52,99€. Pa tudi če se nočeš vezat dobiš za tiste "4 cente" višjo hitrost, mobilno omrežje je pa poleg lastnega možno (in tudi se kr je t2 omrežje dokaj slabo pokrito) uporabljati kar telekomovo in preverjeno deluje ok.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

FireSnake ::

Jerry000 je izjavil:


Tole je žalost...sploh v designu spletne strani


Če sodiš po dizajnu ... ta operater gostuje v M@ omrežju, tako, da se lahko razni Telemachovci skrijete (kar se kvalitete omrežja tiče).
Če vam pa ponudba ni všeč: vsakemu svoje ...

krucymucy je izjavil:

V istem telefonu imam sluzbeno telekomovo stevilko in privatno telemachovo.

Vsaj mobilni prenos podatkov, na telemachu deluje bolje.

Predvsem na periferiji zacuda.


krucymucy, ti ši še živ? :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Machete ::

Jaz plačujem skoraj 22 grošev za 2014 enot pri Telekomu. V bistvu so res dragi.. Imajo kaj bolj pametnega?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

FireSnake je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Tole je žalost...sploh v designu spletne strani


Če sodiš po dizajnu ... ta operater gostuje v M@ omrežju, tako, da se lahko razni Telemachovci skrijete (kar se kvalitete omrežja tiče).
Če vam pa ponudba ni všeč: vsakemu svoje ...

krucymucy je izjavil:

V istem telefonu imam sluzbeno telekomovo stevilko in privatno telemachovo.

Vsaj mobilni prenos podatkov, na telemachu deluje bolje.

Predvsem na periferiji zacuda.


krucymucy, ti ši še živ? :D

Jah, design je prva stvar kar vidim kot novi prišlek. Tole mi ne zgleda profesionalno in me oči bolijo ko to gledam, pa še prikaz je obupen. Kdo se bo matru? Grem raj k drugim gledat ko majo urejeno vsaj

Machete je izjavil:

Jaz plačujem skoraj 22 grošev za 2014 enot pri Telekomu. V bistvu so res dragi.. Imajo kaj bolj pametnega?

Bob, izimobil...poglej te alternative. Izi je teekomovo omrežje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Magic1 ::

Izgleda da si uprava tako kupuje vsako leto malo lepše letne rezultate na račun izgubljanja strank. To bo laufalo do ene točke, kjer bo za večino cena res way to much glede na konkurenco in potem bo konkreten osip. Samo imajo to prednost, da lahko pakete prodajajo zelo skonto, če bo to potrebno. Zdaj dilajo še elektriko.
Magic

ufek ::

Dami je izjavil:

ufek je izjavil:


To je ugodneje? Dražje za 4 cente oz. lahko rečemo da je ista cena, da ne bom dlakocepil za te 4 cente. Torej ni ceneje, da bi šel zaradi tega drugam. Poleg tega bi ti T-2 mobilno omrežje primerjal s Telekomovim? Dober vic.. :)

Še enkrat, to kar ponuja Modri paket za ta denar z njihovim mobilnim omrežjem nikjer ne dobiš ugodneje!

Prvo leto (ob 2letni vezavi) je 52,99€. Pa tudi če se nočeš vezat dobiš za tiste "4 cente" višjo hitrost, mobilno omrežje je pa poleg lastnega možno (in tudi se kr je t2 omrežje dokaj slabo pokrito) uporabljati kar telekomovo in preverjeno deluje ok.


Pusti te "prvo leto" fore, gledamo redno ceno po ceniku, kar na koncu po iztekih vsi plačujemo. Kar se hitrosti tiče, še 100mbit ne koristim, tako da 300mbit mi ne predstavlja neke dodane vrednosti, da bom za 4 cente šel menjavat operaterja in se zajebavat z nastavljanjem mobitela na ročna omrežja. Skratka, konkurenca pri kompletih kot je Modri ni nič kaj ugodnejša od Telekoma, kvečjemu je primerljiva, če ne dražja. Ostali paketi so pa že druga zgodba ja, še posebej če imaš predplačniški mobitel oz. že v osnovi drugega operaterja..

Daniel ::

In če nimaš možnosti Telekomove optike in si daleč od centrale... Imaš pa možnost optike lokalnega operaterja? Potem so računice nekoliko drugačne.

MrStein ::

N0t0ri0us je izjavil:


telekom je ob 78€ prihodkov + kakšne malenkosti ki so se vsak mesec nabrale, doma pa prihranimo 40€ mesečno, kar letno nanese za en dopust. Sprašujem se zakaj ljudje še sploh vztrajajo pri takšnih cenah?

Ko boš razumel ljudi, še meni povej. ;)

PrimozR je izjavil:

Hja, meni zaenkrat telefona še ni uspelo niti razbiti niti izgubiti. Pa so vsi leteli po tleh, tudi brcal sem jih že (ker mi je padel pod nogo, sem ga želel preusmeriti, potem je pa po možnosti še bolj poletel :D ). Pa sem precej neroden/pozabljiv, torej je to bolj čudež. Oz. mi ni jasno, kaj ljudje počnejo s svojimi telefoni, da jih tako razbijajo...

Jaz tudi že celo življenje igram loto, pa še nikoli sedmice zadel.
Ne razumem. Verjetno iluminati...

(prispodoba)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Heavy ::

Machete je izjavil:

Jaz plačujem skoraj 22 grošev za 2014 enot pri Telekomu. V bistvu so res dragi.. Imajo kaj bolj pametnega?



2000 enot pri izimobilu - 9 goldinarjev :)
#TeamFelix

matobeli ::

ufek je izjavil:


Pusti te "prvo leto" fore, gledamo redno ceno po ceniku, kar na koncu po iztekih vsi plačujemo. Kar se hitrosti tiče, še 100mbit ne koristim, tako da 300mbit mi ne predstavlja neke dodane vrednosti...


Zračunaš si na par let obdobja, torej morebiten popust vkalkuliraš notri.
Meni pomeni polni TV program manj kot tebi 300mbit, pomembno pa je to kako že?;)

cuxoh ::

krucymucy je izjavil:

V istem telefonu imam sluzbeno telekomovo stevilko in privatno telemachovo.

Vsaj mobilni prenos podatkov, na telemachu deluje bolje.

Predvsem na periferiji zacuda.

Tudi mene je Telemach impresioniral, na specifičnem mestu je telefon komaj ostal v Telekom Edge 2G omrežju, Telemach pa 3/4 HDSPA.

Po 20 letih šel od prvega in edinega operaterja in sem zadovoljen.

ufek ::

matobeli je izjavil:

ufek je izjavil:


Pusti te "prvo leto" fore, gledamo redno ceno po ceniku, kar na koncu po iztekih vsi plačujemo. Kar se hitrosti tiče, še 100mbit ne koristim, tako da 300mbit mi ne predstavlja neke dodane vrednosti...


Zračunaš si na par let obdobja, torej morebiten popust vkalkuliraš notri.
Meni pomeni polni TV program manj kot tebi 300mbit, pomembno pa je to kako že?;)

Vsakemu svoje. ;) Konec avgusta, ko sem imel vse opcije odprte in sem primerjal pakete in cene, se je pač zame Telekom izkazal za najboljšo in najcenejšo opcijo. Predvsem, ker je bil pogoj, da ostanem na mobilne omrežju Telekoma. In pa seveda iztržil sem si dober deal za TV, kar je bil pogoj, da ostanem pri njih (tako sem jim vsaj rekel :))).

Jerry000 ::

No seveda, za nekoga bo telekom ceneje, imamo različna opravila in potrebe. Zame je Telekom v vsakem pogledu (kar se samo mobitela tiče) ornk predrag.

janezJ ::

ufek je izjavil:

Dami je izjavil:

ufek je izjavil:


To je ugodneje? Dražje za 4 cente oz. lahko rečemo da je ista cena, da ne bom dlakocepil za te 4 cente. Torej ni ceneje, da bi šel zaradi tega drugam. Poleg tega bi ti T-2 mobilno omrežje primerjal s Telekomovim? Dober vic.. :)

Še enkrat, to kar ponuja Modri paket za ta denar z njihovim mobilnim omrežjem nikjer ne dobiš ugodneje!

Prvo leto (ob 2letni vezavi) je 52,99€. Pa tudi če se nočeš vezat dobiš za tiste "4 cente" višjo hitrost, mobilno omrežje je pa poleg lastnega možno (in tudi se kr je t2 omrežje dokaj slabo pokrito) uporabljati kar telekomovo in preverjeno deluje ok.


Pusti te "prvo leto" fore, gledamo redno ceno po ceniku, kar na koncu po iztekih vsi plačujemo. Kar se hitrosti tiče, še 100mbit ne koristim, tako da 300mbit mi ne predstavlja neke dodane vrednosti, da bom za 4 cente šel menjavat operaterja in se zajebavat z nastavljanjem mobitela na ročna omrežja. Skratka, konkurenca pri kompletih kot je Modri ni nič kaj ugodnejša od Telekoma, kvečjemu je primerljiva, če ne dražja. Ostali paketi so pa že druga zgodba ja, še posebej če imaš predplačniški mobitel oz. že v osnovi drugega operaterja..


Bom jaz popravil: https://www.t-2.net/paketi/oranzni-diam...
To je paket diamant brez HBO (da, dva diamant paketa sta, z HBO je novi), ker ga tudi T. v modrem paketu samo promocijsko ponuja. Je pa ena velika razlika med diamant paketoma, cena 52.99€ ostane celi dve leti, se pravi, po poteku, naredimo novo vezavo in je spet 52.99€, preverjeno! Vezavo pa omenjam zato, ker pri Telekomu, če pri teh paketih ne narediš vezave, si definitivno cca. 200€ v izgubi (priklopi, oprema, in podobnne fore). Sem sam preračunaval, ko sem tole vzel! Glede mobilne telefonije na t2, mobilnik je vedno v Telekomu v roamingu, pač lte kolkr telekom pokriva, dela.

Ganon ::

Dami je izjavil:

ufek je izjavil:

Naj mi en pove, kdo ima ugodnejši paket z istimi specifikacijami kot Telekom z Modrim paketom za 59,95 EUR? Optika 100/20, polna TV shema, stacionarni telefon z 1000min v vsa omrežja na mesec zastonj, mobitel neomejeni klici in SMSi ter 3GB podatkov.

Nihče!

O rly?
https://www.t-2.net/paketi/oranzni-diam...
300/50, polna tv shema + hbo, stac telefon z neomejenimi klici ter mobitel z neomejenimi klici/sms ter 2gb data.

Pa btw, v novici piše da je prehod možen do konca leta, v bistvu je pa samo še 2 dni, ker je obvestilo blo dano ven že 30.10.


Nekaj centov dražji, slabše omrežje, neprimerljivo slabši TV vmesnik itd.

Modri paket nima konkurence. Prej sem imel paket TopTrio C, za katerega sem plačeval 3 evre manj, kot sedaj za Modri, ki je dodal še mobilno telefonijo. Čista zmaga.

katimm ::

Predlagam da se zaposlis za prodajalca na Telekomu :) neverjetni argumenti... a t-2 se nikoli nisi uporabljal po mojem mnenju... govoris pa spet neumnosti. Ker ima t-2 roaming od Telekoma. Torej je isto omrezje!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: katimm ()

Daniel ::

Sploh pa ta o vmesniku, kar se mene tiče ima T2 veliko boljšega, ker ni nabit z kupom nepotrebnega balasta (pa sem bil pred tem na Telekomu, T2 pa ima tast).

dev ::

Že 2 leti na Telemachovem omrežju (oz. prej še Tušmobilovem) zadovoljen. Sem našel kakšne kraje kjer ti preklopi na Telekom roaming, ampak za toliko nižjo ceno se ne sekiram. Polega tega mi doma vleče HSPA+, na Telekomu pa le EDGE (včasih pa še to ne). Nikoli več nazaj :)

Btw potem ko je družina videla, da tudi druga omrežja delajo v Sloveniji, so v roku parih mesecev vsi prešaltali :D
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

konspirator ::

Ko kaže je TK premalo dvignil cene, ovce še vedno veselo blejajo.

Povprečen Slovenček si bo prej dal izvrtati luknjo v kolenu kot da zamenja operaterja TK ali banko NLB ;((.
--

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Machete je izjavil:

chucki je izjavil:

Tisti, ki vztrajajo na telekomu me spominjajo na nvidia fane. Glavno, da je znamka. Pa tudi, če jo kdaj preplačaš :D


Men se ne da menjat. Plus pokrit sem s signalom kamor koli grem, še sredi gozda imam 4G, kjer folk na simobilu itd niti klicat ne more.
Za eno pico na leto, pa menjuj pakete in podpisuj pogodbe, če se ti da. Vezave nimam. Ne da se mi jajcat s temi čokolino operaterji ala špar, hofer, vrtnarija Kekec itd.. Problem? Ne.

Če grem na mojemu Džabest Ruzak paketu ekvivalentnemu Orto paket, prihranim 6 € na mesec. Torej skoraj pica na mesec.

Dami je izjavil:

Jaz sem šel že septembra stran od telekoma (po ene 20ih letih) pa nisem dobil nobenih dodatnih stroškov za prekinitev razmerja, razn tistih 5€ za prenos številke.

Saj to je ta ironija, menjava paketa, tudi če nisi vezan, te pa stane. Mislim da celo 30 €. Sem plačal že 2x (fak, vedno bolj se sam sebi zdim totalen kreten :D ).

MrStein je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Hja, meni zaenkrat telefona še ni uspelo niti razbiti niti izgubiti. Pa so vsi leteli po tleh, tudi brcal sem jih že (ker mi je padel pod nogo, sem ga želel preusmeriti, potem je pa po možnosti še bolj poletel :D ). Pa sem precej neroden/pozabljiv, torej je to bolj čudež. Oz. mi ni jasno, kaj ljudje počnejo s svojimi telefoni, da jih tako razbijajo...

Jaz tudi že celo življenje igram loto, pa še nikoli sedmice zadel.
Ne razumem. Verjetno iluminati...

(prispodoba)

A bistvo tvoje prispodobe je, da vsi drugi, ki celo življenje igrajo loto, vsako leto zadanejo sedmico? Ker je sicer bolj slaba prispodoba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

MrStein ::

Ah, še razlaga: Če se nekomu (en sam osebek) nekaj v nekem obdobju ne zgodi, še ne pomeni, da se drugim ne.

Vsak teden se komu razbije telefon.
Vsak teden kdo zadene sedmico.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

jukoz ::

Ko že parlamentiramo - kakšen predlog za menjavo operaterja? Trenutno sem na Telekomu, paket 2015.
Zdi se mi da plačujem preveč - vse skupaj v povprečju 32 na mesec, brez izrednih stroškov, mam pa par klicrv v EU (ampak res par).

Zakaj še vedno na TK? Ker ima dve zadevi: Balkan paket (za 7 dni plačaš 10EUR in imaš 1000 enot + 100mb prenosa) ter njihov komunikator.

SImobil ima kaj takega?

Telefon uporabljam na polno in moram biti dosegljiv. Ko so težave rabim prenos podatkov in mi zaenkrat 2GB zadostuje. Povprečno porabim 600 minut pogovorov, ker večinoma kličejo mene. MMSi so popolnoma nepomembni, SMS pa so pomebni.

Bi šel na BOB, vendar so težave s prenosom podatkov v EU ter manjkajo SMSi za zgrešen klic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jukoz ()

MrStein ::

Kaj pa ostale storitve? (TV, internet)?
Kombinacije so ponavadi cenejše.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jukoz ::

Nimam drugih zadev, imamo lokalno optiko 20/20 za pod 20 EUR na mesec. Gre sicer več, ampak ne rabim.

MrStein ::

20/10 VDSL + mobilc z 2GB data na mesec ima T-2 za 30 EUR na mesec.
Vprašanje pa je, kak je v tujini.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

konspirator ::

Eu cenik
https://www.t-2.net/gostovanje-v-tujih-...
Odhodni klici v državah EU 0,1464 EUR 0,0610 EUR
Dohodni klici 0,0139 EUR 0,0139 EUR


http://roaming.t-2.net/cenik.html

Bih
Dohodni klic v tujini 0.3996 EUR
Odhodni klici v tujini destinacija Slovenija 1.2010 EUR

Srbija
Dohodni klic v tujini 0.4357 EUR
Odhodni klici v tujini destinacija Slovenija 2.4126 EUR



https://www.simobil.si/narocniski-paket...
M paket.

Balkan opcije je slabša
https://www.simobil.si/tujina/nic-vec-s...


BOB
Kje si imel težave prenosom podatkov v EU ?
--

Zgodovina sprememb…

jukoz ::

Ja sej, to opažam tudi jaz - balkan je drag ko hudič.

Z BOBom jaz ne, sem pa kolegu skušal pomagati. Septembra je ravno prestopil iz Telekoma na BOB in šel na Hrvaško, kjer mu pa prenos ni delal. Neke nastavitve je moral spreminjati, povezal se pa vseeno ni. Klic na njihov support je pa primeren ceni ki jo plačaš - torej nikakav.

jukoz ::

O šit, bob je cenejši za klice iz SRB, BiH ali MK v SLO kot pa Simobil =)

A je imel še kdo težave s prenosom podatkov v tujini na BOBu? Oz je to kakšna fora LG androida, kupljenega na Telekomu?

Saul Goodman ::

Jaz ne vem kako je s Telemachom pri mobilnih storitvah, ampak po izkušnjah na različnih koncih našega najlepšega mesta na svetu, si raje zvrtam luknjo v koleno, kot surfam preko telemachovega omrežja. po mojih izkušnjah imajo konstantne težave na omrežju - včasih odleti tujina, včasih kar vse skupaj, drugič je ping 300ms+ kar tko za foro.

Najmanj težav sem imel zdaj s t-2 kot ponudnikom interneta. Ker pa tud sam kombiniram vse skupaj (torej tv + net + mobitel), telekom sploh ne zgleda tako slabo. kakšno razliko not prineseš že zaradi dejstva, da 5 različnih storitev plačaš z eno položnico, namesto s petimi.

Ganon ::

katimm je izjavil:

Predlagam da se zaposlis za prodajalca na Telekomu :) neverjetni argumenti... a t-2 se nikoli nisi uporabljal po mojem mnenju... govoris pa spet neumnosti. Ker ima t-2 roaming od Telekoma. Torej je isto omrezje!!!


Veliko izkušenj z njihovo mobilno telegonijo res nimam, ampak po izkušnjah drugih ni najbolj zanesljiva. Vem pa zelo dobro, kakšne so njihove preostale storitve in TV je porazen, žal.

Machete ::

Euro lani, euro letos. V dveh letih poleg pogodbene cene spuljenih še dodatnih 36EUR.
Well played Telekom (Mobitel).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

estons ::

Re: prenos podatkov pri Bobu

Tudi sam sem imel neke težave, potem sem ugotovil, da je treba nekaj spremeniti v nastavitvah za APN (ker so po defaultu za Simobil, ki ima drugačne podatke kot Bob, čeprav je ista firma). Ne spomnim se več kaj, ampak vem, da sem sledil navodilom, objavljenim v temi o Bobu na alter.si. Zdaj dela BP.

jukoz ::

estons je izjavil:

Re: prenos podatkov pri Bobu

Tudi sam sem imel neke težave, potem sem ugotovil, da je treba nekaj spremeniti v nastavitvah za APN (ker so po defaultu za Simobil, ki ima drugačne podatke kot Bob, čeprav je ista firma). Ne spomnim se več kaj, ampak vem, da sem sledil navodilom, objavljenim v temi o Bobu na alter.si. Zdaj dela BP.


Maš kak link?

Stari maček ::

stegy je izjavil:

SuperBOB = 3000 minut, 3000 SMS, 3000MB
Trenutno plačujem 9,99EUR
Omrežje Simobil

A ima kdo kaj bolj ugodnega?


Bolniki ti bodo odpisali, da te ne opozorijo na zgrešene klice. Tisti, ki ponoči telefon ugašajo, da štrom šparajo...račun za telefonijo pa 70 EUR...so pa dobili fon na obroke...brez obresti.

Zgodovina sprememb…

gorazdkop ::

Mojstri, prosim za nasvet. Te telekomove hinavske dražitve mi gredo že malo na organ.
Ampak imam eno sentimentalno težavo :) Želim si obdržat svojo številko za vnaprej in hkrati večje breme prenesti na službeno, ki je sedaj stroškovno dokaj neizkoriščena.
Na kateri paket bi prešel skupaj s to mojo številko? Kako bi bilo na novem paketu s preusmeritvami klicev na drugo številko? Ali je to pokrito v samem paketu?
hvala

Machete ::

Stari maček je izjavil:

stegy je izjavil:

SuperBOB = 3000 minut, 3000 SMS, 3000MB
Trenutno plačujem 9,99EUR
Omrežje Simobil

A ima kdo kaj bolj ugodnega?


Bolniki ti bodo odpisali, da te ne opozorijo na zgrešene klice. Tisti, ki ponoči telefon ugašajo, da štrom šparajo...račun za telefonijo pa 70 EUR...so pa dobili fon na obroke...brez obresti.


Bolniki zakaj? Mnogim je to pomembno, sploh ljudem, kjer je kontakt z drugimi službenega (beri denarnega) pomena.
Ali šibaš nekje z avtom ali peš po kakem skladišču in si v coni brez signala. Nekdo te kliče, če naloži kamion, ker lahko pripelje naročeno, ker slučajno gre v tvojo smer. Tebe ni, smsa, da te je klical ne dobiš, ne pripelje. Ja saj sem te klical, sory evo dobiš naslednji teden.
Če je tebi vseeno pač nisi odvisen od komunikacije ali strank, ali prijateljev ali tašče, pač ti je vseeno, niso pa ostali bolniki.
Če samo en tak spregledan klic pomeni da gre stranka nekam drugam in tam pusti 3kEUR si 'poceni' naročnino lahko samo nekam vtakneš.
Praktično je pa tudi čisto tako, če te kdo rabi za na pir in si slučajno v žepu. Ogromno ljudi ima vsaj kak tak kotiček v hiši.
Jaz telefon ponoči ugašam (na avinski način) da mi ne raste tumor na možganih, ne da šparam baterijo, včasih že zvečer čisto zavestno, da si zagotoviš odrezanost in mir. Je res tako težko pomisliti izven svoje riti?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

solatjek ::

Jerry000 je izjavil:

Izimobil = 1500enot = 6,90EUR
Omrežje Telekom

To je zame ideal, več ne porabim.


Tudi jaz grem na tole, ko mi s simobilom poteče pogodba. Za 6,9EUR nimaš nikjer ugodneje, 1500 enot je pa prek dovolj. Podoben je tudi ŠPAR, a je past v obračunskem intervalu. Omrežje pa telekom. Kaj hočeš več.
Naročnin in aparata na naročnino se pa tudi ne grem več. Imel sem Galaxy A3, ki je imel napako, a ga na RAM2 niso uspeli zrihtati sploh, oz. napake niso priznali, ko sem jim dokazal, sem dobil vedno nazaj ponastavljen aparat, ki je kao OK, nakar sem obupal. Še vedno plačujem za aparat, ki ga že leto ne uporabljam. Novega sem itak kupil v prosti prodaji, na koncu pa ugotovil, da je edina ugodnost obročno odplačevanje, cena se pa kaj veliko ne razlikuje, če aparat kupiš kje drugje, npr. mobileshop.eu, pa nočem delati reklame :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: solatjek ()

Jerry000 ::

solatjek je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Izimobil = 1500enot = 6,90EUR
Omrežje Telekom

To je zame ideal, več ne porabim.


Tudi jaz grem na tole, ko mi s simobilom poteče pogodba. Za 6,9EUR nimaš nikjer ugodneje, 1500 enot je pa prek dovolj. Podoben je tudi ŠPAR, a je past v obračunskem intervalu. Omrežje pa telekom. Kaj hočeš več.
Naročnin in aparata na naročnino se pa tudi ne grem več. Imel sem Galaxy A3, ki je imel napako, a ga na RAM2 niso uspeli zrihtati sploh, oz. napake niso priznali, ko sem jim dokazal, sem dobil vedno nazaj ponastavljen aparat, ki je kao OK, nakar sem obupal. Še vedno plačujem za aparat, ki ga že leto ne uporabljam. Novega sem itak kupil v prosti prodaji, na koncu pa ugotovil, da je edina ugodnost obročno odplačevanje, cena se pa kaj veliko ne razlikuje, če aparat kupiš kje drugje, npr. mobileshop.eu, pa nočem delati reklame :)

Zato sem na Izi šel :). Tudi sam ne kupim aparata več v obrokih. Veliko raje dam denar in to je to.

Machete ::

Jaz isto nikoli več ne vzamem telefona na vezavo, kupiš iz Nemčije in mirna Bosna.
Tale Izi je mikaven ja, si morem sprintat njihovo ponudbo in iti na Telekom vprašat, kaj mi oni nudijo za 2x več eur pri enakih količinah.
Če je 100% Telekomovo omrežje, potem kašnih velikih težav ne vidim. Ali so kake hibe teh malih banana operaterjev?

8-O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Jaz isto nikoli več ne vzamem telefona na vezavo, kupiš iz Nemčije in mirna Bosna.
Tale Izi je mikaven ja, si morem sprintat njihovo ponudbo in iti na Telekom vprašat, kaj mi oni nudijo za 2x več eur pri enakih količinah.
Če je 100% Telekomovo omrežje, potem kašnih velikih težav ne vidim. Ali so kake hibe teh malih banana operaterjev?

8-O

Ko sem se prestavil so me iz Telekoma klicali da bi premislil in ostal pri njih. Sem rekel naj mi pove najcenejši paket kar ga imajo. paket je imel pol manj kot ta na Izi, za dražjo ceno. Sem jim rekel da upam da jim je jasen rezultat potem. Zdaj je 1 leto od tega odkar sem na Izi. NOBENIH problemov, vse dela kot mora. Zdaj vsaj plačam toliko za rakr porabim...so mi pa osebno enote zelo všečne.

1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19568516 (55962) Cruz
»

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20751055 (40733) MrStein
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145188 (124689) Lonsarg
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22460749 (52876) nekikr
»

Dražji ADSL pri SiOLu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
17617278 (10961) Keyser Soze

Več podobnih tem