» »

Določanje osebnega stila

Določanje osebnega stila

BivšiUser2 ::

Vem, da je to eno od tistih vprašanj na katerega je odgovor, 'jah treba bo eksperimentirat, se sam nekam spravit in poskušat oblačit cote, me pa vseeno zanima kako to narediti na najhitrešji način?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

d4vid ::

Oblači se v tista oblačila, v katerih ti je najbolj udobno. Case closed.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

#000000 ::

Če sprašuješ druge, potem ni to nič, al pejt nekam v kak kva pa vem lepotni studio, in porin 1000€ na ponk bojo že neki naredl iz tebe, drugač pa se ljudje oblačijo pač v to v čem se najbolj počutiš, razen za posebne prilike recimo obleka ipd, čeprv nekateri pridejo na poroko in pogrem v normalnih vsakdanjih cunjah. Če hočeš bit pa IN bo treba sežt malo globje v žep.

jype ::

#000000> Če hočeš bit pa IN bo treba sežt malo globje v žep.

Trenirka je cheap.

#000000 ::

Ja sam nisi IN razen na nekih določenih punktih :) + u šuškavcu ne spušajo not če nisi njihov v noben klub že 20 let

jype ::

Če si taka ovca, da moraš v klub, potem maš večje probleme kot s stilom.

BivšiUser2 ::

Saj, to je, da ne vem kaj mi trenutno najbolj paše, doma sem ko nek seljak v trenirki, ko grem ven pa ene kavbojke pa srajca, sam to ni to. Je kje kakšen specifičen character editor, kjer lahko nastavljaš morje parametrov, tudi npr. lase,...?
Edino vem, da neizmerno rad nosim allstarke in anzuge mečem v koš.
@jype: v klube ne hodim.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

#000000 ::

Jure včasih je treba tud u klub, ko si mladinc je to v bistvu obvezno :)

BivšiUser2 ::

Bil v diskače/klube parkrat v življenju. Nikoli užival. Kvečjem je na vsakih 3-4 mesece kakšna večja zabava na odprtem, pa da niso neki mejaši, retashy al nekaj podobnega,...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

freesty ::

BivšiUser2 je izjavil:

Saj, to je, da ne vem kaj mi trenutno najbolj paše, doma sem ko nek seljak v trenirki, ko grem ven pa ene kavbojke pa srajca, sam to ni to. Je kje kakšen specifičen character editor, kjer lahko nastavljaš morje parametrov, tudi npr. lase,...?
Edino vem, da neizmerno rad nosim allstarke in anzuge mečem v koš.
@jype: v klube ne hodim.


Jaz sem sel v trgovino z oblacili, poiskal prodajalca, kateri se mi je zdel primeren za modne nasvete in ga prosil za nasvet. Sla sva en krog po trgovini in mi je nabral za 2 kompleta oblacil.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

BivšiUser2 ::

trgovina?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

#000000 ::

Ma btc jih je poln, za velke in male dnarje

BivšiUser2 ::

No, grem pogledat pa javim kaj sem našel.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Unknown_001 ::

Eh probaj nekaj v tem stilu.


http://www.plussizeclothingireland.ie/s...

+

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0250/0...

Spodaj boljše kavbojke (NIKAKOR NE SLIM) - to je žalitev moške podobe.

Za obut pa kakšne boljše sportske patike. Sam ne v kakih staračkih rjavih okol hodt.

Neki na foro porš dizajn adidask.

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

zero_max ::

Stil ne boš pridobil čez noč. Listaj revije ala Men's health, glej kake moderne tv serije iz ZDA, kupi/sposodi si kako italijansko revijo za moško modo.

Meni je recimo zelo fajn tole:

 j1

j1



 j2

j2



 j3

j3



 j4

j4



 j5

j5

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

neon21 ::

Glede na zadnji dve sliki, če je to pravi moški potem res nima človek kaj sfalit, če se obleče v ibercug za zmenek. Trendi so iz meseca v mesec bolj čudni in ogabni. V Mariboru je takšnih "šminkerjev" vedno več in kaj vidi punca na fantu, kateri ima bolj tesne hlače kot ona sama pa še za povrh, da ma še takšne čudne barve hlač mi gre še samo dodatno na smeh. Dedi so dandanes postali bolj poženščeni kot same ženske. :)

Miha 333 ::

Umetnost je v tem, da ne smeš dajati vtisa, da si stilu oblačenja oz. izbiri oblačil posvetil veliko pozornosti, ampak da si pač dal nase nekaj naključnega kar je bilo pri roki, vendar da je hkrati ta izbira/kombinacija ravno pravšnja in kot nalašč za to priložnost/trenutek. Se pravi premišljeno, ampak ne sme izgledati tako, kljub temu pa ti mora "pasati".

Druga stvar, dobro je v življenju prilesti tako daleč ali biti toliko samozavesten, da si lahko pri tem malo bolj sproščen in se ne rabiš držati nekih norm oz. kalupov. Primeri: obleka + superge, ali da prideš poleti na služben sestanek v japonkah, brada/brki + daljši lasje, ... Vse to je lahko neke vrste statement.

Drugače pa ne glej po modnih revijah, ker tisto običajno nima veze z realnostjo, ampak poglej stile uspešnih ljudi v resničnem življenju, npr. Casey Neistat, ... vendar ne kopiraj, ampak to uporabi, da dobiš kako idejo.

m3k ::

OUTFITERY.de - Shopping for men ;)
Mirko tipka na radirko ////

Jerry000 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Vem, da je to eno od tistih vprašanj na katerega je odgovor, 'jah treba bo eksperimentirat, se sam nekam spravit in poskušat oblačit cote, me pa vseeno zanima kako to narediti na najhitrešji način?

Določanje osebnega stila...to ko sprašuješ po forumu že ni več osebni stil. Osebni stil je tvoj, ne nekaj kar ti drugi rečejo. Obleči tisto kar ti je udobno in v čim se počutiš dobro, stili so pa različni: skate, rap, metal, funky, rap, casual, fancy, elegantno,....

Pithlit ::

It's not enough to look the part... you have to be the part.

Bodi ti. Pa je problem rešen. Sej meni so razne večerne oblekice tud lepe (pa kdor me je vidu da sem imela kako oblečeno je tud povedal da fajn zgleda...) ampak se jaz ne počutim dobro v njih. Puli (bolj kot je tesen, boljše je...) dolgo hlačno krilo, petke. Za fancy. Za ležerno pa itak cargo/sporty... tko kot na šihtu. Če se boš na silo tlačil v neke cunje v katerih se ne počutiš dobro... bojo to vsi opazili.
Life is as complicated as we make it...

garamond ::

d4vid je izjavil:

Oblači se v tista oblačila, v katerih ti je najbolj udobno. Case closed.
Lahko bi rekli tudi Closet closed.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

egamad ::

OP, meni se je vedno obneslo, če je šla kakšna punca po nakupih z menoj. Ti bo hitro povedala, kaj ti paše in kaj ne.

hammock ::

egamad je izjavil:

OP, meni se je vedno obneslo, če je šla kakšna punca po nakupih z menoj. Ti bo hitro povedala, kaj ti paše in kaj ne.

V doloceni veliki znani trgovini v MB delata dva geja, oba se spoznata u nulo. Clovek te pogleda, v 5 sekundah premeri in vzame obleko iz stojala. Obleces, se pogledas v ogledalo in se cudis kako mu uspe. Vrhunsko, vecinoma samo se tam kupujem :)

Unknown_001 ::

zero_max je izjavil:

Stil ne boš pridobil čez noč. Listaj revije ala Men's health, glej kake moderne tv serije iz ZDA, kupi/sposodi si kako italijansko revijo za moško modo.

Meni je recimo zelo fajn tole:

 j1

j1



 j2

j2



 j3

j3



 j4

j4



 j5

j5



Malo je pederski al je ljepo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

matobeli ::

Pederski zgleda samo zaradi fotošopa. Outfit je pa čista moška klasika. Kavbojke, ne-roza srajca, robustni rjavi čevlji, jakna army-ish porekla, neobrita brada... in raybanke. Ni nič za falit. Ampak to je tak "free, jebiveter" karakter.

Oblačila po eni strani poudarjajo tvojo osebnost (ki jo moraš imet), lahko pa se oblečeš čisto plain in dosešež učinek ko se oblačila ne vmešavajo v osebnost da ta lahko zadiha in pride do izraza.

Unknown_001 ::

Rjavi čevlji so grdi ko smrt na večini kombinacij!

Pa srajco bi si lahk popravu na j4... matr zgleda ko da si je pred kratkim tiča popravljal v gatah...

Saj kombinacija v osnovi ni napak ampak način nošenja.... kristus!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

gruntfürmich ::

klasika je vedno najlepša, čeprav horde zmanipuliranih bebcev trdijo drugače in vneto sledijo najnovejšim pralnicam možganiv...

za malo modne pokušine: http://www.fashionbeans.com/, ampak še enkrat: klasika!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Fora je bil slaven. Ko si slaven se lahko oblečeš v vrečo krompirja in bo kul in mogoče celo nova moda.
Quack !

Shields ::

 Kot neki neki tazga od Kanye Westa :DD

Kot neki neki tazga od Kanye Westa :DD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shields ()

Unknown_001 ::

Shields je izjavil:

 Kot neki neki tazga od Kanye Westa :DD

Kot neki neki tazga od Kanye Westa :DD



Pederski do groba i ružno ko Đavol!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

Shields ::

Dost identično vreči krompirja

ripmork ::

klasika tut pomoje zmaga. Kavbojke pa srajca. Se pa ful dobro počutim tudi v hoodie-ju.
Nosiš kar ti paše in v čemur se dobro počutiš. Glavno, da se izogneš kaki slabi kombinaciji barv (črno-modra, recimo) predvsem pa, da so obleke taprava velikost.
Se splača preizkusit nekaj številk in najt hlače, ki so podajo postavi, kot pa v imenu absolutnega udobja nosit razvlečene baggy pants, recimo.

Netrunner ::

BivšiUser2 je izjavil:

Vem, da je to eno od tistih vprašanj na katerega je odgovor, 'jah treba bo eksperimentirat, se sam nekam spravit in poskušat oblačit cote, me pa vseeno zanima kako to narediti na najhitrešji način?

Dobi si žensko in ti bo ona pomagala.

maco-maco ::

Ok, sem hotel biti smešen, samo tole ni to, kar sem mislil: www.google.com/images?q=naked+hairy+men...
Tole sem mislil:


Kot pravi gruntfürmich; klasika, da ne bo nas povozila legebitrska propaganda z roza srajcami.
Kaj?

matobeli ::

Unknown_001 je izjavil:

Rjavi čevlji so grdi ko smrt na večini kombinacij


Ravno kontra, moraš bit orenk antitalent da ti uspe skombinirat da rjavi čevlji ne pašejo.

Edin športni čevlji res ne potegnejo v rjavi. Vsaj meni ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gležnček moda (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
838035 (4762) vostok_1
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134065 (19756) leiito

Kaj obleči za zmenek (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25045973 (38889) jype

Več podobnih tem