» »

Počasni vozniki

Počasni vozniki

««
7 / 36
»»

next3steps ::

pegasus je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Problem nastane , ker immao voznike, ki vozi pri omejtivi 70 ali 90 še vedno lepo 50 ali 60.
Problem nastane samo v tvoji glavi. Vožnja okrog 50 je pohvalna in naj ti bo za zgled, ker prinaša same dobre lastnosti, tako za okolje (manjša poraba) kot za udeležence v prometu (večja varnost). Taka vožnja sporoča, da se zelo brigamo za ostale voznike in promet okrog sebe, pravzaprav nas ne skrbi samo za nas, pač pa tudi za vse v krogu recimo 100m.

Če se ti mudi, štartaj raje 5min prej.

Problem nastane, ko za takim šoferjem nastane kolona, ki drugače ne bi. Drugi problem je, ko tak šofer kolono še namerno veča, namesto, da bi jo manjšal.

negotiator ::

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

Lažem? O čem?
Razlog, hitrost. Se mi ne da vsega pisat, ker sem že citiral. Glede na to, da vira nimaš, ker ga ni in glede na to, da ti je več ljudi že n-krat povedalo, da edina zveličavna hitrost ni max dovoljena hitrost, bi človek rekel, ali da si neverjetno vztrajen (laž, ki jo ponavljamo dovoljkrat, postane resnica) ali pa, da ti enostavno ne nese.


Potemtakem tudi vaša klapa laže, saj ponavljate isto bedarijo, znova in znova.

Za (občutno) manjšo hitrost rabiš ustrezen razlog. 5km/h +/- ne pomeni nič (odstopanje na števcu, voznik začetnik...) res pa ne vem, zakaj bi vozil 10 manj? Zato, da dokažeš, da imaš svoj prav? Ja, če te policaj (malo verjetno) ustavi, boš pač nekaj rekel in te bo spustil naprej, brez kazni, drugim boš pa še vedno nadloga na ceti (pa kot sem že rekel 100× - ne, 80 mene ne moti).

Mehmed je izjavil:

Dobesedno imam display v avtu, ki te poslje v kurac po potrebi, tko da ne, nisem.


Vse te grde besede... to pojasni vse o tem, kakšen voznik dejansko si...
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Brez veze prepucavanje, še enkrat: po CPP MORAŠ ustaviti na vsakem primernem mestu, ČE voziš počasneje od imejitve IN HKRATI imaš kolono (več kot 3 vozila) za sabo.

Kaj je tukaj sploh za razglabljati?? Lahko še tako pišete, da se nikamor ne mudi, da so različni vzroki, da je ne vem kaj - nima veze! Če voziš počasneje od omejitve in za sabo vidiš 3 vozila, ustavi na primernem mestu in spusti kolono mimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Mehmed ::

energetik je izjavil:

Brez veze prepucavanje, še enkrat: po CPP MORAŠ ustaviti na vsakem primernem mestu, ČE voziš počasneje od imejitve IN HKRATI imaš kolono (več kot 3 vozila) za sabo.

negotiator je izjavil:


Ne, umaknit bi se moral takoj, ko je to možno, če ima za sabo gužvo.


Dej naucita se ze brat.

Kadar se za vozilom, ki vozi na čelu kolone s hitrostjo, ki je nižja od največje dovoljene hitrosti na cesti ali delu ceste, po katerem vozi, in nižja od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, nabere kolona vozil, ki ga ne more varno prehiteti, se mora voznik na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

Se pravi hitrost rabi biti nizja od maksimalne, nastati mora kolona vsaj treh, ki ga ne more varno prehiteti in jo mora na prvem primernem kraju spustiti mimo.
4 stvari se morajo poklopit. Hitrost, kolona, nezmoznost varnega prehitevanja in mimo primernega placa iti preden lahko reces prekrsek. Cim ena fali ni prekrsek.

A je to res tok tezko razumet? In taki bi druge izlocali iz prometa.

negotiator je izjavil:


Vse te grde besede... to pojasni vse o tem, kakšen voznik dejansko si...

Tak, ki ne misli blendat, hupat pa mahat svojih misli folku, ce loh uporabi vnaprej programirana sporocila.
Ti mi delujes bolj tak, ki bi se mu pri meni prizgalo Ce si tok blizu da lahko to beres mi ga lahko tudi popusis.

m0LN4r ::

Dudes, samo kolko sekund sele zgubijo uni zadi, ce pred njim vozeci se varno ustavi in umakne.
Menda ne boste prehitevali, dokler se ni varno ustavil :))
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Pithlit ::

negotiator je izjavil:

Očitno le niso bile tako slabe razmere, če vas je več prehitevalo.

Zanj so bile. Pa skoraj vse ki so vozili za njim (si spregledal da se je samo en lotil prehitevat - in failal na veliko?).

negotiator je izjavil:

Kako pa veš, da je šlo za "nervozneža"?

Glede na njegovo/njeno vožnjo. Kako pa ti veš da je un spredaj vozil počasi brez razloga?

negotiator je izjavil:

Nekdo, ki ga sredi ceste začne močno tiščat na wc, se s tabo ne bi strinjal.

Ker to da bo na cilj prispel 2 minuti prej (če se vmes ne bo fental ali pa koga drugega ogrožal) bo pa rešilo svet? A mu kdo brani da bi se nekje ustavil pa olajšal?

negotiator je izjavil:

Again, kako veš, da je bil tisti v note-u nervozen?

Again, glede na to kako vozi. *hint* Kdor vozi brez upoštevanja minimalne varnostne razdalje _je_ nervozen. Če greš brat moj spisek je kekec vozil cca. 2m za ritjo spredaj vozečemu, pri 70km/h, v dežju.

negotiator je izjavil:

zakaj pa ne? samo menjalnik moraš znat uporabljat - vedet, v katerem območju obratov, bo motor, ki se nahaja v tvojem avtomobilu, proizvedel največ moči. po tvojem opisu sodeč

Po mojem opisu sodeč ti bluziš... ker ta voznik očitno nima pojma in ti pač govoriš v tri dni. Ja, da se... v tem primeru pač ne.

negotiator je izjavil:

Zakaj pa ga je po tvojem mnenju storil?

Varnostna.

negotiator je izjavil:

kako pa veš, da je imel samo 2 metra do tistega?

Kolk je dolg Note? Med njim pa unim spredaj je bilo manj razdalje. Za ovinke pa verjetno ti nisi slišal.

negotiator je izjavil:

Aha, kdo pa je bil tukaj nervozen?

Again...

negotiator je izjavil:

Omejitve so postavljene tako, da lahko vsak, ki je sposoben normalno vozit avto, lahko varno vozi po tisti cesti - če so bile razmere slabe, se temu pač prilagodimo. Nepoznavanje ceste tukaj nima nobene veze, ker so vedno postavljeni znaki, če se bliža kakšen nevaren, nepregleden ovinek in imaš več, kot dovolj časa, da upočasniš - tudi če voziš na omejitvi.

Ti si ali superman, al pa pojma nimaš kako je vozit po cestah.

negotiator je izjavil:

Sabotiral? A je tistih 15 sekund, ko je bil "bedak" na drugem pasu, edini čas, v katerem bi lahko ostali prehitevali? Daj, ne bluzi.

Varno prehitevali? Ja. Saj vem da ne boš verjel... tudi jaz nebi če ne bi videla ampak dejansko je bila to edina ravnina (poleg une kjer sem jaz prehitela) kjer nasprotni pas ni bil zaseden. U bistvu sabotiral ni nikogar, ker je bil nekje 7 v koloni... in pojma nimam kaj je sploh hotel doseči. V _najboljšem_ primeru (uno o poznavanju avta pa to ko si prej nakladal) bi v koloni pridobil eno mesto. 1-2s na celotni trasi. Juhu!

Če bi, recimo, jaz hotela... bi se že zrinila mimo te kolone (vem kje, kako, pa na kaj pazit) sam... zakaj? A zato ker se tebi zdi da folk nima pravice mal počasnej vozit? Sploh v dežju.
Life is as complicated as we make it...

energetik ::

Mehmed je izjavil:

Dej naucita se ze brat.

Kadar se za vozilom, ki vozi na čelu kolone s hitrostjo, ki je nižja od največje dovoljene hitrosti na cesti ali delu ceste, po katerem vozi, in nižja od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, nabere kolona vozil, ki ga ne more varno prehiteti, se mora voznik na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

Se pravi hitrost rabi biti nizja od maksimalne, nastati mora kolona vsaj treh, ki ga ne more varno prehiteti in jo mora na prvem primernem kraju spustiti mimo.
4 stvari se morajo poklopit. Hitrost, kolona, nezmoznost varnega prehitevanja in mimo primernega placa iti preden lahko reces prekrsek. Cim ena fali ni prekrsek.
In kaj je falilo v primeru ceste Solkan-Tolmin? Počasne je vozil nižje od omejitve, zadaj je bila kolona 10 vozil, ki očitno ni mogla varno prehitevat (nasprotni promet, ovinki), iz svojih izkušenj pa vem, da je ta tisti cesti vsaj nekaj primernih mest za ustavit. Počasne je bil zrel za kazen.

m0LN4r ::

Nekdo, ki ga sredi ceste začne močno tiščat na wc, se s tabo ne bi strinjal.

Taksen se naj nujno, cimprej na varnem in primernem mestu ustavi in gre lulat, nato pa nadaljuje voznjo, ker zadrzavat pod pritiskom ni dobro.

Kako blizu pa morejo bit avti, da se temu rece kolona?
Sem se videl zanimiv scenarij, ko se je en umaknil in cez pet minut spet bil za nami v "koloni" hmmm, ker prometni tok pac ni bil toliko hitrejsi, da bi kolona kr nekam izpuhtela
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

energetik ::

kolona vozil so tri ali več vozil, ki vozijo v vrsti po istem prometnem pasu na taki medsebojni razdalji, da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti


Za vami v koloni je bil spet, ker je tokrat novi prvi v koloni zadrževal. Tudi on bi moral očitno spustiti kolono mimo. In tako vsak, dokler kolone ne bi bilo več.

m0LN4r ::

negotiator je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

-nikdar se nisem pritožil nad tistim, ki vozi 80, namesto 90, dejal sem le, da v tem ne vidim smisla, če ni konkretnega razloga za to

Jaz pa vcasih nimam razloga, da bi se vozil 90 namesto 80 :|
Sem prehitro spil kavo in vidim da bom 5 minut prej na cilju, pa se mi pac ne da vozit 90, po zakonu mi niti ni treba ;) Tistemu, ki se mu mudi pa naj bo jasno, da nisem jaz kriv, da se njemu mudi oz. on zamuja nekam.


Ja, imaš ga - če ni razloga (gledanje na telefon ipd., ne šteje), nimaš kaj vozit z zmanjšano hitrostjo.

Seveda lahko ali kje pise da se je treba tocno po omejitvi?
Ce se mi ne mudi, se pac ne bom. Se enkrat, nisem jaz kriv da se unmu drugmu mudi in teh 2-3 minut ni znal drugje pridobit.
Jaz se lahko, komot peljem 80 namesto 90 in komot 45 namesto 50. Problem je seveda v tem, da bi se un drug peljal 99 in 59, ampak on tega problema ne vidi.
Vazno je da njemu paše, drugim pa ne.

A bos ti meni preprecil da kruzam, ko hocem ? Ne, ne boš. Če me nekdo bo, bo to policaj in ne ti.
Zakaj bi pa jaz prilagajal svoj tempo tvojemu? Si ti kaj vec na cesti ? Prilagodi se ti meni in nastavi svoj tempomat na 79,9 pa nebo problema xD
Jaz imam z svojim roadsterjem ravno toliko pravice se peljat 80, kot ti 99.

energetik je izjavil:

kolona vozil so tri ali več vozil, ki vozijo v vrsti po istem prometnem pasu na taki medsebojni razdalji, da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti


Za vami v koloni je bil spet, ker je tokrat novi prvi v koloni zadrževal. Tudi on bi moral očitno spustiti kolono mimo. In tako vsak, dokler kolone ne bi bilo več.

Videl veckrat tak scenarij in se na koncu vedno izkazalo, da je ta "kolona" bila moteca od 7 voznikov, samo 1 ali 2. Torej manjsini.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

energetik ::

m0LN4r je izjavil:

A bos ti meni preprecil da kruzam, ko hocem ? Ne, ne boš. Če me nekdo bo, bo to policaj in ne ti.
Zakaj bi pa jaz prilagajal svoj tempo tvojemu? Si ti kaj vec na cesti ? Prilagodi se ti meni in nastavi svoj tempomat na 79,9 pa nebo problema xD
Jaz imam z svojim roadsterjem ravno toliko pravice se peljat 80, kot ti 99.
A boš kar še nabijal ali boš končno doumel CPP? Komot kruzaš z roadsterjem, samo se boš pač moral umikati koloni za tabo na vsakem primernem mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

negotiator ::

Mehmed je izjavil:

energetik je izjavil:

Brez veze prepucavanje, še enkrat: po CPP MORAŠ ustaviti na vsakem primernem mestu, ČE voziš počasneje od imejitve IN HKRATI imaš kolono (več kot 3 vozila) za sabo.

negotiator je izjavil:


Ne, umaknit bi se moral takoj, ko je to možno, če ima za sabo gužvo.


Dej naucita se ze brat.

Kadar se za vozilom, ki vozi na čelu kolone s hitrostjo, ki je nižja od največje dovoljene hitrosti na cesti ali delu ceste, po katerem vozi, in nižja od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, nabere kolona vozil, ki ga ne more varno prehiteti, se mora voznik na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

Se pravi hitrost rabi biti nizja od maksimalne, nastati mora kolona vsaj treh, ki ga ne more varno prehiteti in jo mora na prvem primernem kraju spustiti mimo.
4 stvari se morajo poklopit. Hitrost, kolona, nezmoznost varnega prehitevanja in mimo primernega placa iti preden lahko reces prekrsek. Cim ena fali ni prekrsek.

A je to res tok tezko razumet? In taki bi druge izlocali iz prometa.

negotiator je izjavil:


Vse te grde besede... to pojasni vse o tem, kakšen voznik dejansko si...

Tak, ki ne misli blendat, hupat pa mahat svojih misli folku, ce loh uporabi vnaprej programirana sporocila.
Ti mi delujes bolj tak, ki bi se mu pri meni prizgalo Ce si tok blizu da lahko to beres mi ga lahko tudi popusis.


:)) Čakaj, da naletiš na tapravega - če boš imel srečo, boš pristal na urgenci, če pa ne, pa ah, ja...
All easy problems have already been solved.

m0LN4r ::

energetik je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

A bos ti meni preprecil da kruzam, ko hocem ? Ne, ne boš. Če me nekdo bo, bo to policaj in ne ti.
Zakaj bi pa jaz prilagajal svoj tempo tvojemu? Si ti kaj vec na cesti ? Prilagodi se ti meni in nastavi svoj tempomat na 79,9 pa nebo problema xD
Jaz imam z svojim roadsterjem ravno toliko pravice se peljat 80, kot ti 99.
A boš kar še nabijal ali boš končno doumel CPP? Komot kruzaš z roadsterjem, samo se boš pač moral umikati koloni za tabo na vsakem primernem mestu.

Sej se bom, ko bom najdu tako mestu, ki bo po moji oceni za mojega roadsterja primerno.
Do takrat pa, je bi ga ;)

Vcasih ko naletim jaz na kolono, se bi mi moralo pred mano vseh 9 umaknit, glede na mojo hitrost takrat. Ker tudi, ko jih polovica zmanjka se se vedno peljemo isto pocasi, po mojem okusu takrat.
Je bi ga.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Potemtakem tudi vaša klapa laže, saj ponavljate isto bedarijo, znova in znova.
Aja, da vožnja z manj kot maks hitrostjo ni dovoljena. Bahahahahhaha.

negotiator je izjavil:

:)) Čakaj, da naletiš na tapravega - če boš imel srečo, boš pristal na urgenci, če pa ne, pa ah, ja...
Moja je že bila pametna, je rada trobila po ljubljani, dokler je menda ni enkrat en hmal po kljunu. Pa da mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

St235 ::

energetik je izjavil:

kolona vozil so tri ali več vozil, ki vozijo v vrsti po istem prometnem pasu na taki medsebojni razdalji, da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti


Za vami v koloni je bil spet, ker je tokrat novi prvi v koloni zadrževal. Tudi on bi moral očitno spustiti kolono mimo. In tako vsak, dokler kolone ne bi bilo več.

Ti si se pa o kolonah v cicibanu poucil? https://m.youtube.com/watch?v=8ivycTcNv...
Najvec skode naredi sunkovita voznja in prekratka varnostna razdalja.

m0LN4r ::



To je tu mać za nekatere. Predvsem pa, ko ugotoviš, da je edin z težavo tukaj, tisti z 90+ xD
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

negotiator ::

Zanj so bile. Pa skoraj vse ki so vozili za njim (si spregledal da se je samo en lotil prehitevat - in failal na veliko?).


Nope, videl sem, da si prehitevala ti, nekdo drug in še tisti, ki ne zna prehitevat.

Glede na njegovo/njeno vožnjo. Kako pa ti veš da je un spredaj vozil počasi brez razloga?


Ne, tega ne moreš trditi, lahko je samo nesposoben voznik in zato tako vozi. Kako vem? Kje sem pa napisal, da vem?

Ker to da bo na cilj prispel 2 minuti prej (če se vmes ne bo fental ali pa koga drugega ogrožal) bo pa rešilo svet? A mu kdo brani da bi se nekje ustavil pa olajšal?


Ne, to ga bo rešilo pred tem, da bo moral avto zapeljat na odpad. Ja, ti se kar ustavljaj sredi mesta in pojdi nekam na pločnik srat. Eni ste pa res ignorantni.

Again, glede na to kako vozi. *hint* Kdor vozi brez upoštevanja minimalne varnostne razdalje _je_ nervozen. Če greš brat moj spisek je kekec vozil cca. 2m za ritjo spredaj vozečemu, pri 70km/h, v dežju.


Ne, to brez, da ga vprašaš, če je bil nervozen, za enkrat ne pomeni nič drugega, kot to, da se ne zaveda nevarnosti ali pa pač rad tvega - je*iga, taki so prišli čez glavno vožnjo.

Po mojem opisu sodeč ti bluziš... ker ta voznik očitno nima pojma in ti pač govoriš v tri dni. Ja, da se... v tem primeru pač ne.


Lol, "da se", zakaj si potem namigovala, da se ne da? V tem primeru pač voznik ni bil sposoben, to smo že dojeli, ti pa si še vedno krivila avto.

Again...


Ja, again, slepo ugibanje.

Ti si ali superman, al pa pojma nimaš kako je vozit po cestah.


Po tej trditvi sklepam, da nisi za na cesto.

Če bi, recimo, jaz hotela... bi se že zrinila mimo te kolone (vem kje, kako, pa na kaj pazit) sam... zakaj? A zato ker se tebi zdi da folk nima pravice mal počasnej vozit? Sploh v dežju.


Evo, sama sebi nasprotuješ... "Tistih 15 sekund je bil edini čas, ko bi lahko prehiteli". Kako pa potem lahko ti prehitiš kljub temu? Mogoče si pa ti superwoman?
All easy problems have already been solved.

m0LN4r ::



Poglej od čikena naprej. Mogoče ne bo tak težko.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

negotiator ::

m0LN4r je izjavil:

Nekdo, ki ga sredi ceste začne močno tiščat na wc, se s tabo ne bi strinjal.

Taksen se naj nujno, cimprej na varnem in primernem mestu ustavi in gre lulat, nato pa nadaljuje voznjo, ker zadrzavat pod pritiskom ni dobro.

Kako blizu pa morejo bit avti, da se temu rece kolona?
Sem se videl zanimiv scenarij, ko se je en umaknil in cez pet minut spet bil za nami v "koloni" hmmm, ker prometni tok pac ni bil toliko hitrejsi, da bi kolona kr nekam izpuhtela


No, ustavi se sredi mesta, pa pojdi srat "na primerno mesto" - pločnik.

Mogoče bi si moral omislit tole nalepko:



Samo, da bi "speeding" zamenjal z "driving normally".

Kolona mogoče ni prava beseda, prej - gneča, oz. kolona, kjer imajo vsi premajhno varnostno razdaljo - takrat veš, da se jim zdi prepočasi.
All easy problems have already been solved.

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

takrat veš, da se jim zdi prepočasi.
Takrat veš, da so psihiči dosegli plato in da bo štala, ne gre se za 90, sedaj se gre za 130, sekanje ovinkov, izsiljevanje, name it. Minikikla v akciji, kot rdeča ruta.

negotiator ::

m0LN4r je izjavil:

negotiator je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

-nikdar se nisem pritožil nad tistim, ki vozi 80, namesto 90, dejal sem le, da v tem ne vidim smisla, če ni konkretnega razloga za to

Jaz pa vcasih nimam razloga, da bi se vozil 90 namesto 80 :|
Sem prehitro spil kavo in vidim da bom 5 minut prej na cilju, pa se mi pac ne da vozit 90, po zakonu mi niti ni treba ;) Tistemu, ki se mu mudi pa naj bo jasno, da nisem jaz kriv, da se njemu mudi oz. on zamuja nekam.


Ja, imaš ga - če ni razloga (gledanje na telefon ipd., ne šteje), nimaš kaj vozit z zmanjšano hitrostjo.

Seveda lahko ali kje pise da se je treba tocno po omejitvi?
Ce se mi ne mudi, se pac ne bom. Se enkrat, nisem jaz kriv da se unmu drugmu mudi in teh 2-3 minut ni znal drugje pridobit.
Jaz se lahko, komot peljem 80 namesto 90 in komot 45 namesto 50. Problem je seveda v tem, da bi se un drug peljal 99 in 59, ampak on tega problema ne vidi.
Vazno je da njemu paše, drugim pa ne.

A bos ti meni preprecil da kruzam, ko hocem ? Ne, ne boš. Če me nekdo bo, bo to policaj in ne ti.
Zakaj bi pa jaz prilagajal svoj tempo tvojemu? Si ti kaj vec na cesti ? Prilagodi se ti meni in nastavi svoj tempomat na 79,9 pa nebo problema xD
Jaz imam z svojim roadsterjem ravno toliko pravice se peljat 80, kot ti 99
.

energetik je izjavil:

kolona vozil so tri ali več vozil, ki vozijo v vrsti po istem prometnem pasu na taki medsebojni razdalji, da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti


Za vami v koloni je bil spet, ker je tokrat novi prvi v koloni zadrževal. Tudi on bi moral očitno spustiti kolono mimo. In tako vsak, dokler kolone ne bi bilo več.

Videl veckrat tak scenarij in se na koncu vedno izkazalo, da je ta "kolona" bila moteca od 7 voznikov, samo 1 ali 2. Torej manjsini.


No, pa se pejmo po "neandertalsko"; tudi tisti, ki je psihično prizadet, ni kriv, da se je tak rodil in, ko boš ti vozil prepočasi, in te bo on šel prehitevat, ter povzročil nesrečo, zaradi katere boš ti na vozičku, tvoji otroci pa mrtvi - lej, saj on je vozil tako, kot je hotel, je*iga - tako, kot ti.

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

takrat veš, da se jim zdi prepočasi.
Takrat veš, da so psihiči dosegli plato in da bo štala, ne gre se za 90, sedaj se gre za 130, sekanje ovinkov, izsiljevanje, name it. Minikikla v akciji, kot rdeča ruta.


O, glej ga zlomka, koliko "psihičev" imamo na cesti - ker vsakič, ko jaz dohitim kolono, ko tisti na čelu ne zna vozit, imajo skoraj vsi v koloni premajhno varnostno razdaljo. Ah, saj počasnele je itak ne morejo imeti, ker nikoli ne vozijo dovolj hitro, da bi se komu približali.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

No, pa se pejmo po "neandertalsko"; tudi tisti, ki je psihično prizadet, ni kriv, da se je tak rodil in, ko boš ti vozil prepočasi, in te bo on šel prehitevat, ter povzročil nesrečo, zaradi katere boš ti na vozičku, tvoji otroci pa mrtvi - lej, saj on je vozil tako, kot je hotel, je*iga - tako, kot ti.
Ravno zato je treba še zmanjšati. Da bodo vsi preživeli in da bo samo pleh zvit. Torej 70 je še bolje kot 80, ker uni pacient, ki jih zagovarjaš, bo itak priletel 130 noter.

St235 ::

Si si pa sam govoril zakaj je nekomu treba na licu mesta odvzet vozniško drugemu, pa zgolj v specifičnih pogojih (počasnejša vožnja od prometnega toka, pod omejitvijo, ne ustavi in ni možno prehitevat) napisati plačilni listek.

O, glej ga zlomka, koliko "psihičev" imamo na cesti - ker vsakič, ko jaz dohitim kolono, ko tisti na čelu ne zna vozit, imajo skoraj vsi v koloni premajhno varnostno razdaljo. Ah, saj počasnele je itak ne morejo imeti, ker nikoli ne vozijo dovolj hitro, da bi se komu približali.

Pa še res je. In potem jokajo po forumih ko dobijo položnico, ker ne znajo varnostne razdalje držat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

negotiator ::

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

No, pa se pejmo po "neandertalsko"; tudi tisti, ki je psihično prizadet, ni kriv, da se je tak rodil in, ko boš ti vozil prepočasi, in te bo on šel prehitevat, ter povzročil nesrečo, zaradi katere boš ti na vozičku, tvoji otroci pa mrtvi - lej, saj on je vozil tako, kot je hotel, je*iga - tako, kot ti.
Ravno zato je treba še zmanjšati. Da bodo vsi preživeli in da bo samo pleh zvit. Torej 70 je še bolje kot 80, ker uni pacient, ki jih zagovarjaš, bo itak priletel 130 noter.


Ne, govorim o pacientih, ki prehitevajo vsakogar, pač pa o "pacientih, ki prehitevajo nekoga, ki vozi 80, namesto 90" oz. o takih, ki ne prehitevajo tistega, ki vozi 90 po regionalki.
All easy problems have already been solved.

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

ker vsakič, ko jaz dohitim kolono, ko tisti na čelu ne zna vozit,
Vedno so ovce imele pastirja, vendar so kljub temu vse pobezljane, ker pastir razen naziva nima nobenih pristojnosti. Vzemi persen, pomirja.

negotiator je izjavil:

Ne, govorim o pacientih, ki prehitevajo vsakogar, pač pa o "pacientih, ki prehitevajo nekoga, ki vozi 80, namesto 90" oz. o takih, ki ne prehitevajo tistega, ki vozi 90 po regionalki.
Taki ne obstajajo, ali pa so psihiči, če mislijo, da bo 10 km/h večja hitrost kaj pomenila na 20 km dolgi poti. Taki greste 130 dalje, 80 pa skozi vas, vse živčno, da res ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

negotiator ::

St235 je izjavil:

Si si pa sam govoril zakaj je nekomu treba na licu mesta odvzet vozniško drugemu, pa zgolj v specifičnih pogojih (počasnejša vožnja od prometnega toka, pod omejitvijo, ne ustavi in ni možno prehitevat) napisati plačilni listek.

O, glej ga zlomka, koliko "psihičev" imamo na cesti - ker vsakič, ko jaz dohitim kolono, ko tisti na čelu ne zna vozit, imajo skoraj vsi v koloni premajhno varnostno razdaljo. Ah, saj počasnele je itak ne morejo imeti, ker nikoli ne vozijo dovolj hitro, da bi se komu približali.

Pa še res je. In potem jokajo po forumih ko dobijo položnico, ker ne znajo varnostne razdalje držat.


Lol, počasnele pa jemljejo varnostno razdaljo preveč resno - ali?
All easy problems have already been solved.

sheeshkar ::

@negotiator - v kolikor ti še zdaj ni jasno, tisti odgovor ni bil namenjen samo tebi, temveč tudi vsem tvojim somišljenikom v tej in tudi v preteklih debatah na podobne teme. Nisem te vikal, temveč sem govoril "vam", divjakom in prav vsi očitki niso leteli nate osebno (če si vse to vzel preveč osebno, se ti opravičujem).



negotiator je izjavil:

-jaz nisem nobene hitrosti računal
-niti ne vem, zakaj bi kakšno računanje hitrosti privedlo do "pogoste prehitre vožnje"

A dej no dej, kaj pa je tole, če ne (zelo slabo in v resnici povsem nesmiselno) računanje, za koliko lahko prekoračiš omejitev glede na svoj števec (s katerim si tudi mimogrede priznal, da voziš preko omejitev):

negotiator je izjavil:

Če je omejitev 50, vozim 50, včasih 60 po števcu (se pravi realno okoli 55, s tem, da ima radar še nekaj tolerance).

negotiator je izjavil:

Niti ne, ker, ko govorim o prepočasnih voznikih, mislim na hitrost po števcu - se pravi, da realno vozijo še okoli 5km/h manj, za kolikor jaz tukaj "jamram". Se pravi, ne 80 ampak 75, ne 60 ampak 55. Pri višji hitrosti je ponavadi odstopanje še malo višje (kaže še nekaj km/h več premalo).



negotiator je izjavil:


-nikdar se nisem pritožil nad tistim, ki vozi 80, namesto 90, dejal sem le, da v tem ne vidim smisla, če ni konkretnega razloga za to

Glede na to, da si se včeraj polovico dneva kregal ravno okoli tega, lahko povsem brez problema zaključimo, da te to zelo moti in si se nad tem pritoževal. Lahko pa se gremo semantične akrobacije, kjer to ni pritoževanje. Še enkrat si preberi tvoje včerajšnje odgovore in brez problema boš našel debate točno na te hitrosti (enega manjšega sem že citiral zgoraj).



negotiator je izjavil:


-če nekdo ponesreči pritiska na plin, sploh toliko časa, da pospeši za vsaj 10km/h - kar je nekako minimalna prekoračitev, da bi lahko sledila kazen, potem nima kaj iskat na cesti, sploh pa trenutki nepozornosti na cesti niso zaželeni

Povsem si zgrešil bistvo tega dela. Me pa to ne preseneča.



negotiator je izjavil:


-ničesar ne pričakujem - zakaj bi nekdo rabil testirat realno hitrost in jo primerjati s tisto, na njihovem števcu, če pa lahko preprosto mirno vozijo 90 - pa tudi 80 me ne moti, a zakaj, če ni potrebe?
-torej je vožnja s prilagojeno hitrostjo in po predpisih, oponašanje šumaherja? glej ga zlomka, očitno sem res že za v norišnico :))

A moram še enkrat citirati tisti del, kjer pri omejitvi 50 voziš 60 po števcu in nato računaš svojo dejansko hitrost ter upoštevaš še toleranco radarja? Zakaj ne bi "preprosto mirno vozil 50" po števcu? Zaradi takšnih izjav lahko brez problema predpostavljam, da se lažeš, ko trdiš, da voziš izključno po omejitvah in da na cestah srečuješ nadpovprečno veliko polžev. Za tiste, ki kršite omejitve (tudi znotraj kvazi toleranc in napačno nastavljenih števcev), je polž vsak, ki vozi blizu ali direktno po omejitvi glede na svoj števec.



negotiator je izjavil:


-kako bi pa lahko člene zakona CPP obračali sebi v prid, če pa vozimo tako slabo in divjaško? torej so CPP napisani v skladu z divjaki?

Tako, da si jih razlagate na način, da se vam mora vsako vozilo, ki vozi počasneje od vas avtomatično in v najkrajšem možnem času umakniti. Ali si točno to zagovarjal prav ti, nevem (upam, da ti je jasno, da tam nisem odgovarjal samo tebi, temveč bolj na splošno), vendar ta izjava je bila namenjena vsem tistim, ki ne razumejo (oziroma nočejo razumeti) teh predpisov, ki so precej točno določeni in v resnici na naših cestah do takšnih situacij, ki tem pogojem zadoščajo, definitivno ne prihaja tako pogosto (verjetno so edina izjema kakšni traktorji ali podobna vozila), da bi to sploh bil problem, kaj šele, da bi zaradi tega morali imeti n-debat na forumu. Tukaj ste problem nestrpneži, ki v svoji živčnosti itak ne znate oceniti, s kakšno hitrostjo vozilo pred vami sploh vozi (in najverjetneje avtomatsko odštejete še 10-20 km/h samo zato, da se lahko potem tukaj glasneje pizdite), kaj šele, ali so izpolnjeni vsi pogoji, da se vam to vozilo umakne. Sam sem med tistimi, ki dejansko veliko večino časa (ko to dopuščajo razmere na cesti seveda) vozimo točno po omejitvah (brez računanja tolerance in napak v števcu) in v resnici zelo redko naletim na voznike, ki jim tudi sam rečem polži (se pa nad njimi niti približno ne razburjam tako kot nekateri psihopati tule na forumu, temveč morebiti globoko vzdihnem, si mislim svoje in počakam na primeren trenutek za varno prehitevanje ali pa, da se bo polž umaknil). Za mano se še nikoli ni naredila kolona, se pa praktično vsakič nekdo nalepi na moj zadek, ker želi divjati preko omejitev in pričakuje, da se mu bom odmaknil kar na prvem grabnu (pa nikoli ne igram policaja, nikoli nisem nikogar oviral pri prehitevanju ali ga skušal znervirati na kakšen drug način in v kolikor imam to možnost, divjaka raje spustim predse, ker nimam problemov z egom - seveda sem pa prepričan, da bi večina teh divjakov imela povsem drugo zgodbo, kako je nek polž igral policaja in delal hude prekrške). Ne bom pa na forumih bral (in bil tiho), kako so največji problem počasnejši vozniki, ker ti me na cesti še nikoli niso smrtno ogrožali, za razliko od zelo pogostih divjakov za mojo ritjo in z nevarnimi prehitevalnimi manevri.



negotiator je izjavil:


-to, da mi, po vašem mnenju, skoraj nihče ne verjame, je njihov problem - jaz se namreč zavedam, kako hitro vozim in, če pred mano ni nikogar, grem v naselju maksimalno 5-10km/h hitreje, kar je maksimalno 5km/h preko omejitve (realno) in to nikogar ne moti, večino časa pa itak vozim 55 po števcu, se pravi okoli 50 realno, če pa kdo vozi 50 po števcu ali celo malo manj, pa me to čisto nič ne moti

A nisi malo prej trdil, da da voziš po predpisih? Ja, si.

negotiator je izjavil:

-torej je vožnja s prilagojeno hitrostjo in po predpisih, oponašanje šumaherja? glej ga zlomka, očitno sem res že za v norišnico :))




negotiator je izjavil:


-ne, situacije s polži so zame, kot normalnega voznika precej pogoste (za vas pa ne morem reči, morda živite v kakšnih rovtah), in kakor sem omenil že nekajkrat, jaz jim ne vozim za ritjo in jih ne prehitevam narobe, niti jih ne spravljam v nevarnost - tudi drugih ne - lahko bi se kvečjemu reklo, da so oni tisti, ki ostale spravljajo v nevarnost

Normalnega voznika :))

In kako te počasnejši voznik spravlja v nevarnost? Prosim, razloži (to lahko razloži tudi kakšen drug divjak).

negotiator ::

Vedno so ovce imele pastirja, vendar so kljub temu vse pobezljane, ker pastir razen naziva nima nobenih pristojnosti. Vzemi persen, pomirja.


Potem pa najbolje, da se pastir sprijazni in začne še on bezljat, pa bo za njega in za ovce bolje. Ne rabim, sem pomirjen.

Taki ne obstajajo, ali pa so psihiči, če mislijo, da bo 10 km/h večja hitrost kaj pomenila na 20 km dolgi poti. Taki greste 130 dalje, 80 pa skozi vas, vse živčno, da res ni.


O, seveda obstajajo. In ne, ne gredo potem 130 dalje in 80 skozi vas.
All easy problems have already been solved.

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Potem pa najbolje
Najbolje je, da si omisliš kolo, ker za v avto nisi. Živčen si. Persen pomirja.

negotiator je izjavil:

O, seveda obstajajo. In ne, ne gredo potem 130 dalje in 80 skozi vas.
Ja, moji, ki me prehitijo pri 90, očitno gredo, vedno sem zadnji. Ti nisi nobena izjema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

negotiator ::

Ja, moji, ki me prehitijo pri 90, očitno gredo, vedno sem zadnji. Ti nisi nobena izjema.


Torej so te prehiteli pri 90 in ne 80, spet negiranje samega sebe, to me pa najbolj v smeh spravi - ko mi nekdo hoče nasprotovat, pri tem pa nasprotujejo tudi sebi, ah, ja... :))

Nisem izjema? Se mogoče poznava ali od kod ti te informacije? Jaz namreč ne prehitevam nekoga, ki vozi po omejitvi.

PS: evo, koga jaz prehitevam: tiste, ki vozijo manj, kot 80 po regionalki (po števcu), hkrati pa ne kažejo nobenega znaka, da imajo namen pospešit, tiste, ki vozijo 40 ali manj v naselju (po števcu) - če gre za daljšo pot skozi naselje, ga bom prehitel, tudi če se vozi slabih 45 (po števcu), prehitel bom tudi tiste, ki vozijo 100 ali manj po hitri cesti (tam to ni problem, ker sta dva pasova), prehitel bom tudi tiste, ki so se iz vasi pripeljali v ljubljano in so pozabili, da je omejitev 60, znakov pa itak ne gledajo. po avtocesti pa se ne vozim skoraj nič, bi se pa držal čim bližje 130.

Najbolje je, da si omisliš kolo, ker za v avto nisi. Živčen si. Persen pomirja.


Jype pod krinko? Ker vidim, da imata zelo podoben slog pisanja - ko vama zmanjka argumentov, samo ponavljata in ponavljata neke nesmiselne izjave obupa.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Torej so te prehiteli pri 90 in ne 80, spet negiranje samega sebe, to me pa najbolj v smeh spravi - ko mi nekdo hoče nasprotovat, pri tem pa nasprotujejo tudi sebi, ah, ja... :))
Psihiči očitno mislite, da vsi vozimo s samo eno hitrostjo in da so vse ostale prepovedane. Bahahaha. Danes sem šel po AC, 100, 110, 120, 130 ter tudi manj. Da ne boš počil sedaj od protislovij.

negotiator je izjavil:

ko vama zmanjka argumentov, samo ponavljata in ponavljata neke nesmiselne izjave obupa.
Mhm, glede dovoljenih hitrosti je tebi zelo hitro zmanjkalo, pa si se zatekel v laži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

negotiator ::

Psihiči očitno mislite, da vsi vozimo s samo eno hitrostjo in da so vse ostale prepovedane. Bahahaha. Danes sem šel po AC, 100, 110, 120, 130 ter tudi manj. Da ne boš počil sedaj od protislovij.


You just don't get it, do you?

Mhm, glede dovoljenih hitrosti je tebi zelo hitro zmanjkalo, pa si se zatekel v laži.


Primer?
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

če ni razloga (gledanje na telefon ipd., ne šteje), nimaš kaj vozit z zmanjšano hitrostjo.
Spet lažeš?

Heavy ::

Aston_11 je izjavil:

Danes sem šel po AC, 100, 110, 120, 130 ter tudi manj. Da ne boš počil sedaj od protislovij.



Na AC je prehitevalni pas, brez težav se te prehiti.
#TeamFelix

Aston_11 ::

Heavy je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Danes sem šel po AC, 100, 110, 120, 130 ter tudi manj. Da ne boš počil sedaj od protislovij.



Na AC je prehitevalni pas, brez težav se te prehiti.
Primer je bil dan, ker se usajaš, da ne bi smel voziti 80+, če sodelujem v debati, ali karkoli že. Ker da ne bi bil dosleden, če kdaj vozim 90. Primer pa je bil dan, da se ti dopove, da je psihičem popolnoma vseeno, kako hitro voziš, ker te bodo ne glede na to prehiteli, ker njim ni v nobenem interesu vožnja 90, temveč jim je v interesu vožnja, kot njim paše, torej 90+. In da gre za dvoličnost, ko se usajate, da je treba voziti z dovoljeno hitrostjo, kar pa je v tej temi bolj ali manj tvoj izum.

negotiator ::

Aston_11 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

če ni razloga (gledanje na telefon ipd., ne šteje), nimaš kaj vozit z zmanjšano hitrostjo.
Spet lažeš?


Kaj od tega pa je laž?
All easy problems have already been solved.

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Kaj od tega pa je laž?
Tvoja trditev.

negotiator ::

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

Kaj od tega pa je laž?
Tvoja trditev.


Kar seveda ne drži.
All easy problems have already been solved.

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Kar seveda ne drži.
To ti ves čas pravimo. Aleluja.

negotiator ::

Daj, aston, glede tistega, kar si odgovoril Heavy-ju, prosim te, preberi še enkrat debato, preden pišeš neumnosti.

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

Kar seveda ne drži.
To ti ves čas pravimo. Aleluja.


Nepismen, much?

Ma veš, kaj, ne grem se jaz več tega - pogovor z nekim "kao antipsihičem", ki pa se ne zaveda, da je v bistvu psihič. Zdaj pa napiši nekaj, kar bo še bolj poudarilo tvojo neumnost.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Nepismen, much?
Začetniki bi to morali poznati, pa vam gre zelo slabo. Pa tako kratko branje je. Niti ne rabiš polno, da tole razumeš.

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

Heavy ::

Aston_11 je izjavil:

Primer pa je bil dan, da se ti dopove, da je psihičem popolnoma vseeno, kako hitro voziš, ker te bodo ne glede na to prehiteli,



Zelo slab primer. Eno je avtocesta, kjer imaš pas namenjen prehitevanju (zato noben ne piše tu gor kako grozni so šleprji). Drugo so pa regionalne ceste, kjer moraš včasih vozit tudi par 10 kilometrov za nekom, ki prakticira 'zelo' previdno vožnjo. HKRATI pa ga ne moreš varno prehiteti. IN HKRATI se ne umika, čeprav ima že kolono vozil za seboj in možnosti ob cesti, kamor bi se lahko umaknil.
#TeamFelix

solatko ::

sheeshkar - Počasni voznik ne ogroža tistih za seboj, razen, da nekaterim (da tudi taki so v prometu z veljavnim vozniškim dovoljenjem) dvigne pritisk in jih spravi v nerazumne odločitve, ogroža vse tiste, ki vozijo nasproti in se na njihovem pasu znajde, ta z dvignjenim pritiskom, ki ga nebi bilo, če bi prvi in vsa kolona vozila na zgornji meji omejitve.

To je bistvo, če bi se vsi v prometu znali prilagajat, bi počasna kolona izgledala enako, kot tista na omejitvi +5(ravno zaradi tega, ker ima veliko vozil GPS, ki pa kaže realno hitrost), pa na žalost že -10 povzroči popolnoma drugačen izgled kolone, če bi jo spremljali iz zraka.

Zato zakon nedvoumno pravi, da se mora tisti, ki zadržuje prometni tok in se za njim nabere kolona (dve vozili, s prvim tvorijo kolono), omogočit varno prehitevanje (torej se pelje skrajno desno) ali po potrebi, na prvem primernem mestu ustavi in spusti ostale mimo.

Velikokrat se zgodi v prometu, da se prvi, zaradi različnih vzrokov, ne upa peljat po omejitvi, ko pa ga nekdo prehiti, se pa lepo pelje za njim, s hitrostjo, ki je enaka omejitvi ali celo malo večja (+5) in naenkrat nima več težav, saj razmišlja, če bo kaj v ovinku, bo že prvi pobral, sam pa bom ob primerni varnostni razdalji, varno ustavil.
Samo ni mi jasno, zakaj taki vozniki že takoj ne spustijo hitrejšega naprej, da vodi kolo?

Sam na neznanem območju, rade volje prepustim vodenje domačinu in se potem lagodno vozim za njim, ker se zavedam, da pozna cesto, da ve kje so kritične točke in bova tako oba prišla na cilj v umirjenem tempu, brez nerviranja.

Samo za take odločitve, je potrebno imeti v glavi še kaj drugega in ne samo ego.
Delo krepa človeka

Aston_11 ::

Heavy je izjavil:

Zelo slab primer. Eno je avtocesta, kjer imaš pas namenjen prehitevanju (zato noben ne piše tu gor kako grozni so šleprji). Drugo so pa regionalne ceste, kjer moraš včasih vozit tudi par 10 kilometrov za nekom, ki prakticira 'zelo' previdno vožnjo. HKRATI pa ga ne moreš varno prehiteti. IN HKRATI se ne umika, čeprav ima že kolono vozil za seboj in možnosti ob cesti, kamor bi se lahko umaknil.
Vsak primer je dober, ker noben primer ne spremeni dejstva, da nikomur ni potrebno voziti z maks dovoljeno hitrostjo...

Mare2 ::

Aston_11 je izjavil:

Vsak primer je dober, ker noben primer ne spremeni dejstva, da nikomur ni potrebno voziti z maks dovoljeno hitrostjo...


Lahko voziš več, lahko pa tudi manj. Za nekatere, glede na njhove sporobnosti, je skoraj bolje, da vozijo s polovico najvišje dovoljene hitrosti.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

49106 ::

negotiator je izjavil:

Daj, aston, glede tistega, kar si odgovoril Heavy-ju, prosim te, preberi še enkrat debato, preden pišeš neumnosti.

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

Kar seveda ne drži.
To ti ves čas pravimo. Aleluja.


Nepismen, much?

Ma veš, kaj, ne grem se jaz več tega - pogovor z nekim "kao antipsihičem", ki pa se ne zaveda, da je v bistvu psihič. Zdaj pa napiši nekaj, kar bo še bolj poudarilo tvojo neumnost.


V dobro vseh upam, da boš poiskal strokovno pomoč.

negotiator ::

49106 je izjavil:

negotiator je izjavil:

Daj, aston, glede tistega, kar si odgovoril Heavy-ju, prosim te, preberi še enkrat debato, preden pišeš neumnosti.

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

Kar seveda ne drži.
To ti ves čas pravimo. Aleluja.


Nepismen, much?

Ma veš, kaj, ne grem se jaz več tega - pogovor z nekim "kao antipsihičem", ki pa se ne zaveda, da je v bistvu psihič. Zdaj pa napiši nekaj, kar bo še bolj poudarilo tvojo neumnost.


V dobro vseh upam, da boš poiskal strokovno pomoč.


Nimam časa za to, lahko pa samo upam, da ti jo bo kdo drug poiskal, če si je sam ne moreš, ko mene prosiš, naj ti jo poiščem.
All easy problems have already been solved.

Mare2 ::

Aston_11 in negotiator, kako moreta tako pokvarit temo. A izpit za avto imata?

Za sodelovanje v forumu namreč izpit za avto ni potreben, za vožnjo z avtom pa. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

negotiator ::

A izpit za avto imata?


Osebno ga imam, za astona pa težko rečem.
All easy problems have already been solved.

Mehmed ::

energetik je izjavil:

Počasne je vozil nižje od omejitve, zadaj je bila kolona 10 vozil, ki očitno ni mogla varno prehitevat


Pithlit je izjavil:


Če bi, recimo, jaz hotela... bi se že zrinila mimo te kolone


Sori jst bom kr Pithlit zaupu v tem primeru. Ker je pac
kako nej to recem
bila tam
za razliko od tebe.
««
7 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tovornjakarji in avtomobilisti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16334997 (32749) Heavy
»

Vožnja po prehitevalnem (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
528121764 (98786) solatko

Več podobnih tem