» »

Kateri ZELO TIH napajlnik nad 350W?

Kateri ZELO TIH napajlnik nad 350W?

Klampfer ::

Ker sem vse ostalo že utišal, me zanima, kateri napajalnik (nad 350W) mi priporočate. Seveda želim tistega NAJTIŠJEGA oz. NESLIŠNEGA. Kje ga lahko kupim v SLO in kakšna je cena?
  • spremenil: Klampfer ()

Jackal ::

Priporočam Enermax EG365AX-VE(G) -> 353W, skoraj neslišen. Skoraj zato, ker bi ga mogoče lahko malo slišal če bi izklopil vse druge ventilatorje in diske v računalniku, pa okna zaprl da se ne bi slišalo šumenje od zunaj... pa še takrat pravim da bi ga mogoče malo slišal... ali pa tudi ne.
Je pa najcenejši model od Enermaxa, kar se ga da dobit pri nas. Nima gumba za nastavljanje vrtlajev, ampak tega tudi nisem hotel. Predvidevam da so potem močnejši tudi takšne kvalitete.
Nabavo sem ga pa v AGT za okoli 17.000 Sit.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

pingo76 ::

Meni je všeč moj 420W Chieftec. Tih a ne tišji (baje je zgoraj omenjeni enermax malo tišji) ima pa ogromno dodatnih bombončkov in je najbolj varen napajalnik na tržišču saj je edini ki se pod preobremenjenostjo tudi izklopi pa še vsa una solata od PFC dalje...
Stane približno kot enermax tako da odloči se sam.
P.S. Še seksi je za videt :)

Klampfer ::

No ja. Zasledil sem dva nemška napajlca (350W in 420W), ki sploh nimata ventilatorjev (0 dBA).8-O


Link


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Recenzija poceni napajalnika kaže vse pomanjkljivosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
15337516 (32624) amigo_no1
»

Napajalnik fanless?

Oddelek: Kaj kupiti
191932 (1682) wooted
»

LC Silent Power napajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18711311 (7453) Alec999
»

Najtisji napajalnik ?!

Oddelek: Kaj kupiti
442393 (1174) C_maniak
»

napajalnik=350W=najtišji

Oddelek: Kaj kupiti
321758 (1097) A1eN

Več podobnih tem