» »

Kateri radeon 9700 je najbolsi

Kateri radeon 9700 je najbolsi

Filo ::

Kateri radeon 9700 je najbolsi to je zdaj vprasanje. Čeprav je ta tema že bila davno leta 2002 me zdaj zanima od vas bralcev, kateri ste kupili radeona od različnih firm Gig., Sapp.,Her.,......

Nmareč primerjalni testi med radeoni 9700 sploh ne obstajajo...no vsaj na googletu nisem nič pametnega našel same price comparison...hehe Če imate kakšno poznanstvo o kakšnem linku na tako vsebino pa le na dan.....

boštjan ::

A three-way Radeon round-up , Radeon 9700 Pro Shootout , A round-up of Radeon 9700 PRO cards.
Slabo si to ti isko:D :D .
Sicer so to PRO karte,a iste rezultate oz. podobne bi se dobilo če bi testirali NE PRO karte.

Paradajz ::

Jaz bi se odločil za GigaByte...

Paradajz ::

Ma pa kolega HIS R9700 pro in mu gre ubitacno navit... 410/720... tko da... pomoje kr kvalitetna zadeva... pa se ful malo je dal zanj (jaz za herculesa celo premozenje, pa se navija se slabo :(

Filo ::

Slabo sem iskal ja, isto kot ti Boštjankaj mi pomagajo te testi, nič......8 strani povezav do testov radeona 9700 PRO....ja prov nič mi ni to pomagalo....tako da...
Paradajz a pol maš ti radeona 9700 od herkulesa pa je en qurz al kaj, zanimivo....hehe
mogoče bi res HIs ovega sam sapphirov se mi zdi mogoče malo cenejši hehe...

MALJUTKA ::

Filo: Clovek se je potrudil (celo bolje kot ti) ,namesto tebe poiskal par kvalitetnih testov, ti jasno in glasno povedal, da je najbrz pri non-pro
verzijah enako, ti pa mu das taksen odgovor.
Mislim...

Bostjan, vcasih si predober, ves.

Oblivion ::

Bostjan ti kar keep up the good work. Se da prov lepo razbrat iz teh testov tudi kako bo teku 9700.

Filo ::

ne sej nisem tako mislu kakor je zvenel.....pač pričakoval sem 9700 teste, ker teste od 9700 pro sem že ful obraču sem pogledu skor vse teste a veš od tiste strani k so naredil zbirko vseh testov od vseh radeonov...kjer tudi ni testov 9700 nePRO...tako da...

drugač pa oprosti boštjan nisem tako mislu...nisi ti kriv sem jest....hehehe

Boki_ ::

Jaz bi se odločil za Herculesa. Že od samega začetka mi je ta firma všeč.
I'm back

Grimlord ::

Jaz bi se odločil za Gigabyte-a. Zdaj mam 9000 PRO od Gigabyta, pa nimam nobenih problemov, tako kot eni na Sapphire 9000 PRO, ko majo en haufn problemov. :D
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Trubadur ::

še zmer vztrajam pr built by ati kartah
Berite Thomasa!

Filo ::

ja sam built bx ati so dosegljivi samo v ameriki in canadi pa še pasje dražji so ne vem zakaj...

A niso Herculesovi radeoni mal tko tko no...mislim kukr je paradjz reku da se mu ne navija lih najbolj...no sicer to lih ni moj končni cilj ampak vseen morm na vse gledat ceno, performanc in @performance tako da ne vem pomoje ma najboljša zlata sredina med temi 3 spremenljivakmi se mi zdi da je Sapphirjev radeon kaj pravte...

Haufn hahahahahaha to pa že tok cajta nisem slišu hahahaha

DjTonic ::

hehe zgleda, da je Grimlord malo po domače potegnil.Hehe:D
Drugače pa je Sapphire zelo solidna firma. Ponavadi je glaven vir težav v gonilnikih (beri: nekompatibilnost) ali neizkušenost. ;)

boštjan ::

File ni problema. Če pa bi si sam kupoval 9700pro,pa bi gigabytko vzel,zarad cene.;)

Fury ::

connect3d 8-)

Boki_ ::

Sedaj sem bral test Radeona 9700 Pro, ki ga je izdelala firma PowerColor. Ti povem da je ta najboljši.
I'm back

Filo ::

he he veš da ti verjamem na besedo sam upam da je tudi 9700 NEpro dobavljiv v slovniji od Powercolorja da ne bo pomote....hehe

Trubadur ::

jst mam built by ati r8500le 128 mb.kupu v agt in dau 32000 sit.Drugje so ble takrat po 45k do 50k.to je blo pa lanskega avgusta
Berite Thomasa!

Filo ::

učasih si še lahko to delu kakor sem jest slišu se pa ne da več ker se je ati omejil samo na S Ameriko tako da..

GUFY ::

Jaz mam od Herculesa 9700 ne pro grafo pa sem ful zadovoljn z njo. Na probi sm mel tud grafo od HIS-a pa se je malo manj navijala kot Hercules. Pri moji karti sem moral sam BIOS fleshat pa se mi zdej navija na 370/640 Mhz brez artefektov seveda.

Filo ::

se pravi bolje hercules kakor his pač flashas bios and u are ready to go go go ...hehe

ql to ql....zanimivo....ne vem ali bom šel za sapphirom ali herkulom hehe bom še vidu, ker ne vem točno če bom lahko sploh dobil herculesa tukaj kjer kupujem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975366 (4146) ferdo
»

r9500 --> r9700 Utvara ali realnost? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Navijanje
89041193 (23591) sharp
»

Sapphire Atlantis Radeon 9500 Pro ali Enmic HIS Excalibur Radeon 9500 Pro?

Oddelek: Kaj kupiti
451710 (1227) falotXP
»

Kje dobiti Radeon 9500 Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
995180 (3502) tito_si
»

Kateri Radeon?

Oddelek: Kaj kupiti
161020 (701) San

Več podobnih tem