» »

Kje dobiti Radeon 9500 Pro

Kje dobiti Radeon 9500 Pro

«
1
2

tito_si ::

Zanima me, ali kdo ve, zakaj v SLO ni mogoče kupiti R 9500 PRO. Klical sem oba zastopnika ATIja za SLO pa ne vedo kdaj ga bodo dobili. Pa še to, ali ima kdo izkušnje s Samsungom DVD/CD-RW, CD-R (12/10/32/40). Hvala za odgovor.

koyotee ::

dobis ga na www.gambit.si

tito_si ::

Koyotee hvala za odgovor. Sem poklical v trgovino pa parvijo, da bo prišel šele po 15.3. v SLO. :'( Očitno bom moral z nakupom računalnika še počakati do takrat.

ghibly ::

Ja res, gambita je zaj*** dobavitelj, ki jim je poslal 9500 namesto 9500 PRO.

Drugace pa naj bi 9500 PRO prisle jutri popoldan v SLO.

tito_si ::

A res? Kje si pa to izvedel Krull? Če je tako, potem bom jaz že ta teden ponosen lastnik novega računalnika. Pa še to povej, kje naj bi juti imeli 9500 PRO-ja. Hvala.

ghibly ::

Ne vem ce bi povedal, ker jaz na njega cakam ze 5 dni in ce bo veliko povprasevanje lahko ostanem zopet brez ;(( .

Beri zasebno sporocilo

kocba ::

Mene pa zanima kaksna razlika je med :

ATI RADEON 9500 PRO 128MB DVI/TVOUT OEM

ter

ATI RADEON 9500 PRO 128MB DVI/TVOUT RET

razen v ceni seveda :)




lp
kocba

tito_si ::

V tem, kaj dobiš zraven kartice. S tem mislim seveda na programje. Po zmogljivostih sta kartici seveda enaki :) .

boštjan ::

tito si vprašal na taipan.si,ali pa AGT.

Xplicit ::

ej jest sm zanc glih za to kartico sprasval u JAE computers, pa so rekl da jo bodo baje hmal dobil :\

tito_si ::

Boštjan hvala za namig. AGT sem vprašal pa ne vejo kdaj bodo dobili, pri Taipan pa se nihče ne oglasi na telefon. Sem spraševal pri PC Hand in Acord 92, ki sta uradna uvoznika ATIja za SLO, pa pravijo, da po 15. marcu.

sajko ::

PC hand - osebno poznam prodajalko in mi je rekla da so tudi njih zajebali dobavitelji (poslali samo 9500) in da jih bodo baje zdej narocil direkt iz amerike . tut jest cakam ze dolg in upam da bo kej :))

tito_si ::

Sajko meni so pri PC Hand rekli, da se baje kartice dajo dobit na sivem trgu. Nekatere firme jih na lastno pest uvažajo, potem pa baje delajo težave z garancijo. A mislite, da se splača počakat do 15. marca ali pa nabaviti navadnega Radeona 9500?

koyotee ::

OEM dobis v pvc vrecki
RETAIL pa dobis v orig. skatli

boštjan ::

mislim da se te splača na 15.3. počakat,že zarad garncije.sem tudi v nemčiji opazo,da je zelo težko sapphire9500pro dobit,sam sem namreč od connect3d 9500pro nabavo in kot kaže sem zadnji bil ki je dobo,kajti po mojem naročilu so takoj označli da kart več ni na zalogi.

Highlag ::

A bomo lahko zdržali do 15-tega marca [:O
Težka bo!

Mislim, da bi jih lahko zaradi čustvenega trpljenja kaj ceneje prodajali! :D

MEDENA ::

kaj ne berete da bo ATI kmalu pocenil kartice ?

zaradi prihode R350 ćipa

hehe

Prjatu ::

Jaz sem ravno danes dobil mail od Rolan-a, zgleda da jih lahko dobavijo, samo je pa cena precej zasoljena
Something else is controlling me!

Blisk ::

No ja, zdejle je res problem z ati 9500 pro, tud jst ga ne dobim in bo treba počakat.
Ampak po 15.3, pa pridejo ven nove grafične ATI in bo cena padla, za 15%.

tito_si ::

Ja Blisk, samo vprašanje če bodo padle cene tudi pri nas. Poleg tega bodo prišle ven nove kartice pa bomo čakali tiste da se jih bo dalo dobit ali da bo cena primerna. Lahko bi se mal uvoznika zmigala in naročila 9500 PRO direktno iz Kanade (baje o tem zaenkrat samo še premišljujejo), pa bi bile tukaj čez en teden, ne pa da bo treba čakat cel mesec.

boštjan ::

če padejo cene v USA pol bodo pri nas tudi(primerjaj cene ramov).samo pri nas z zakasnitvijo,mislim da 2-3dni

Robert ::

Tudi jaz poskušam z nabavo omenjenega Radeona vendar brez uspeha (Jae,Mlacom,Rolan,AGT,Anni) - ima kdo kaj novic kje slučajno bi se ga dalo dobiti ?

boštjan ::

ej fantje ne hitet,lahko se kaj dramatičnega zgodi

tito_si ::

:O Kaj tako dramatičnega se pa lahko zgodi? Cene bodo sicer res padle, ampak jaz bi rad imel računalnik že zdaj. Brezveze pa se mi zdi dati skoraj 100 jurjev za Radeona 9700, ker bo čez kako leto, ko bodo špili začeli počasi dosegati ali presegati njegove zmogljivosti, vsaj enkrat cenejši. Boštjan a si ti mogoče kaj drugega mislil?

boštjan ::

špili še dolgo ne bodo presegali 9700pro,saj ne bo vse nareto na bazi doom3,pa še tu se bo 9700pro dobro izkazal.mislil sem na pocenitev ,zarad prihoda R350,samo to bo komaj aprila,pri nas pa kaki mesec pozneje.mislim pa da boš moral na 9500pro počakat do 15.3.da ga dobijo.

tito_si ::

Sem naročil 9500 Pro preko interneta. So mi rekli, da bo v ponedeljek ali torek (tip je preveril in me poklical nazaj). Če ne bo, jim bom prašnike otresel >:D .

tito_si ::

;( Otresam prašnike. So me v petek popoldne klicali iz internetne firme, da 9500 PRO ne bo še kak mesec. Očitno nekateri prodajalci ne poslušajo dobro in zamenjujejo 9500 PRO in navadnega 9500. Mogoče pa ATI kaj spreminja na tej kartici ali pa bi radi na ta račun prodali kaj več 9700.

yanker ::

Ta teden pride v Slo posiljka 9500 Pro. Kam pa ne smem povedat da ne bom reklamiral.

tito_si ::

Yanker povej prosim, prosim, prosim. Ker če ne jaz še dolgo ne bom imel računalnika.

yanker ::

poglej na stran od sapphirja

tito_si ::

Sorry ampak nič pametnega ne vidim tam. A si mislil na www.sapphire.com? Pa firma, ki bo imela danes ali jutri radeone se začne na m?

yanker ::

http://www.sapphiretech.com/ (pod Where to buy/OEM)

ne zacne se na m

tito_si ::

Hvala ti. Sem poklical, so rekli, da imajo. Ker pa je to številka grosistične prodaje, mi je dala teta številko od Powerplusa. TAm so mi pa rekli, da dobijo v četrtek, cena je pa astronomskih 65.000 sit.

boštjan ::

65k8-O 8-O .to še je mene začudlo,ko sem bil 1X v PP in spraševal po tem radeonu.Ne gre mi v glavo kako lahko uvoznik ma tako drago ceno;(

caliber ::

ce prides v mb po njega ti ga zrihtam za 59.900 sit z racunom in garancijo.

lepo je imeti veze in biti ugoden.

odgovor mi sporoci na:mihavake@hotmail.com

boštjan ::

to ti meni ali titu_si

yanker ::

Caliber: A je Sapphirjeva?

ghibly ::

Ah, tudi meni se ne da več čakati - jutri bo treba v Trst.

Xplicit ::

kerga se pa najbl splaca nabavt - od sapphirja al kej druzga?

boštjan ::

sapphire,hercules(predrag če mene vprašaš),gigabyte,HIS,connect3d(to sem jaz vzel).

Cosmo ::

Če že pride kdo v Mb se naj raje še zapelje 60km višje v Graz v Pelugo: Sapphire Atlantis 9500, 128 MB DDR Bulk, TV-out, DVI - 198,00 EUR = cca 38k brez Mwst.

oz. Radeon 9500Pro, 128MB DDR-RAM,Tv-Out,CRT,DVI 225,00 v Actronu - 43,5k

Na carini skrit eno kartico pa tud ni neki problem >:D

Lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

boštjan ::

če bi bla na red PCB bi se splačalo

BaRtMaN ::

Cosmo: prej bi rekel 48k SIT.

:)

boštjan ::

brez MWST=38k

Cosmo ::

1€ = cca 232,6 sit
225*232,6=52335
-16,6%=43647,39

+ stroški bencina
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

BaRtMaN ::

Aha. Kaj pa je ta MWST? Davek ali carina.

boštjan ::

to je avstrijski davek ki za tujce ne velja in si ga upravičen dobit nazaj.če pa te na meji dobijo da nisi prijavo pa platiš kazen,carino in DDV

tito_si ::

Očitno proji res pridejo v Slovenijo. Pojutrišnjem jih bodo imeli že tam, kjer ga bom jaz kupil in to za okoli 52.000 sit (na gotovino). Ko sem klicaril okrog in malo iskal na netu pa sem zasledil, da Radeonov 9500 PRO ni nikjer za dobit. Ne v ZDA, ne v Italiji, Nemčiji ali Avstriji. Če bi se ga dalo dobiti v Grazu, bi ga že zdavnaj imel. Pa ga baje ni.

b4d ::

Jest sem dobil edinega in prvega v Jae-u, a misli da jih ne bodo tako kmalu dobili, 10 jih še čaka nanj.
b4d.sablun.org

tito_si ::

In koliko si dal za njega?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975372 (4152) ferdo
»

Sapphire Atlantis Radeon 9500 Pro ali Enmic HIS Excalibur Radeon 9500 Pro?

Oddelek: Kaj kupiti
451711 (1228) falotXP
»

Ati radeon 9500 ali 9500 pro

Oddelek: Kaj kupiti
9968 (773) boštjan
»

RADEON9500 PRO tukaj ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
331671 (1268) morphling1
»

Radeon 9500 PRO (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
855595 (3965) Klemenn

Več podobnih tem