» »

Kateri Radeon?

Kateri Radeon?

falotXP ::

Katera je najboljša firma, ki modificira oz. prodaja ATI Radeon grafične kartice?

Zheegec ::

Modificira ja. Dober izraz :) Najbolje je dobiti original ATI, drugače pa Sapphire, ki je vedno najboljižje ATIjevemu originalnemu dizajnu. Recimo R9700PRO in pa R9000pro/nepro pa imajo vse firme zelo podoben referenčnem od ATIja, tako da samo idi v shop pa se pozanimaj kakšen RAM in pa hlajenje ter pa dodatke ima grafa (driverje, kakšen 3Dmark,...) in pa ceno, pa lahko izbereš svojo grafo...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

Katera je najboljša firma, ki modificira oz. prodaja ATI Radeon grafične kartice?

sapphire, gigabyte, hercules, HIS, FIC.to so firme ki so vredne nakupa.izogibaj se manlija in powercolor,ker majo bol lowbudget skup zmetano.

Gejmer ::

Pure ATI je vedno najboljsi!
Nanda yo?

boštjan ::

Pure ATI je vedno najboljsi!

recimo da je ta trditev držala pred kakim leto ali več,zdaj pa se že hercules,gigabyte,sapphire,fic lahko enakovredno kosajo z BBA karticami.sem gledo en test kartic r9700pro pa je FIC 9700pro nažgal atija;ne za kakih 100FSP-jev,ampak ga je.

Thanatos ::

hja verjetno je mel FIC glih dobr dan :D

Gejmer ::

Thanatos se strinjam. :D
Nanda yo?

boštjan ::

ni samo FIC mel dober dan,tudi sapphire 9700pro kartica je bla bolja,celo najbolja

govno ::

kdaj pridejo radeoni 9100? k nam mislim ... in cena?

falotXP ::

Ali so že kaki testi Radeon-ov 9500 ali 9700?

Soldier ::

js lahk povem da so herkulesovi produkti >:D ponavad najlepsi, pa na zalost najslabsi

boštjan ::

Ali so že kaki testi Radeon-ov 9500 ali 9700?

seveda

falotXP ::

No, mislim primerjalne teste, med proizvajalci oz. modificerji Radeonov; npr. His, Hercules,Fis,... (ali morem vse napisati ali vprašati v kmečki logiki?). :(

boštjan ::

9700pro,9700 pro2.sorry jaz trenutno ne najdem točno to kar iščeš.najdo samo primerjavo med proizvajalci 9700 pro karte.sicer pa nimam jaz tvojih možganov da bi vedo kaj ti misliš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

falotXP ::

Sorry TI, saj ti ni treba pomagati, samo tvoja dobra volja je, če mi pomagaš. Hvala...

boštjan ::

we're all are here to help each other:D

San ::

Test različnih 9700 pro.

Hercules je čisto OK. :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975366 (4146) ferdo
»

Kateri radeon 9700 je najbolsi

Oddelek: Kaj kupiti
201134 (795) Filo
»

Sapphire Atlantis Radeon 9500 Pro ali Enmic HIS Excalibur Radeon 9500 Pro?

Oddelek: Kaj kupiti
451710 (1227) falotXP
»

Kje dobiti Radeon 9500 Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
995179 (3501) tito_si
»

RADEON9500 PRO tukaj ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
331671 (1268) morphling1

Več podobnih tem