» »

Srednja šola

Srednja šola

orey ::

Pozdravljeni!
Končal sem 9. razred oš in se vpisal v 4 letno šolo tehnik računalništva. Za šolo sem se pozanimal, bil sem sprejet in vse imam urejeno. Zdaj pa sem ugotovil da me ta smer oz šola ne interesira preveč. Zanima pa me če je še možno da se kako prepišem na drugo šolo v program medijski tehnik? (potem bi tudi bival v dijaškem domu) Nevem ali naj naredim 1. letnik na tej šoli in bi bla možnost da tam delam drugega ali obstaja še kakšna možnost da se prepišem tja? In koliko časa ko si v šoli se lahko prepišeš in ne ponavljas 1. letnika?

Hvala za odgovor!

Lp
  • poskusil klonirati: orey ()

loveJDM ::

Če misliš,se prepiši zdaj

orey ::

vse mam že porihtano pa nvm če je še možno se? al se ob začetku lahk al kak to gre... :/ ?

smacker ::

Lahko se prepišeš ampak samo na šole, ki še imajo razpisana prosta mesta. Najbolje da pokličeš v tajništvo šole, kamor se želiš prepisat, tam boš dobil najbolj točne informacije ;)

orey ::

Hvala smacker za odgovor :) kaj pa mislis s tem prosta mesta da ni še vse zasedeno? :P

smacker ::

Ja, šola ima npr. 60 prostih mest v programu in če se je v 1. in 2. roku tja vpisalo že 60 dijakov, potem se na tako šolo ne moreš več vpisat. Številke so zgolj za primer, točne podatke boš pa na šoli dobil.
Če so slučajno zasedeni, se lahko prepišeš naslednje šolsko leto, pri tem pa se ti nekateri predmeti priznajo - gre za dokaj podobna programa. Mogoče edino kak predmet čez počitnice nadoknadiš ali kaj takega, vse po dogovoru s šolo seveda.

orey ::

Ok Hvala
Zanima pa me še samo če se vpišem naslednje leto pa kaj nadoknadim je še možnost da delam tam 2. letnik? Bom pa poklical v tajništvo za podrobnejše informacije hvala :)

smacker ::

Najbrž ja, ker sta si malo sorodna programa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198185 (37002) Filip8
»

Delo med pavziranjem!

Oddelek: Loža
287835 (4898) Matek
»

Omejitev vpisa -> minimum točk

Oddelek: Šola
296769 (6183) Velki
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464584 (3799) jizzer
»

FE Prestop iz UNI na VSŠ

Oddelek: Šola
325620 (4703) stalker

Več podobnih tem