» »

storitve google play note3

storitve google play note3

pushte ::

storitve google play samsung note3 se ne da posodobit pise ,vaša naprava ni združljiva s to različico!
Ne delajo številni programi zaradi tega,kaj narediti ,naredil sem hard reset nič boljše
  • spremenil: pushte ()

N0t0ri0us ::

google: Google play apk download, daj aplikacijo na telefon in jo namesti. Mislim da ne bo problemov

90anze ::

Jaz ima tudi isti problem imam note 3 aplikacije ne delujejo (gmail itd.) Sem resetiral telefon ponovno naložil aplikacije in aplikacije ne delujejo. Aplikacije zahtevajo posodobitev storitev google play, ko jo pa želiš posodobiti piše da ni zdužljiva s to napravo.

N0t0ri0us ::

http://www.androidapksfree.com/apk/goog...

tole dajta na telefon in naložita.

90anze ::

Sem dal na telefon in tudi kartico, naložil (se lepo naloži in potem ponovno zagnal telefon) vendar aplikacije še kar javljajo da je potrebno posodobiti storitev Google play - še kar ne dela. Mi je pa zanimivo, da da ko sem naložil različne aplikacije ene delajo brez težav druge pa javljajo da je potrebno posodobiti storitev Google play drugače ne bodo delovale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 90anze ()

pushte ::

To ne pomaga nič, bi še kaj drugega lahko naredi ,ker mi tole že Mal najeda živec!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Xiaomi naprav (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
496100909 (17325) _ssd_sata
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167818 (26016) yani2000
»

Google bo proizvajalcem pametnih telefonov začel zaračunavati Google Play v EU (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16243900 (33808) Ales
»

Aplikacije samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
292012 (1485) xda develope
»

Zakaj "root" telefona? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11631039 (26317) CaqKa

Več podobnih tem