» »

Free CLOUD UPLOAD datotek ali ustvaritev X Web pogona in direkten upload datotek z PC na Web

Free CLOUD UPLOAD datotek ali ustvaritev X Web pogona in direkten upload datotek z PC na Web

WinXP ::

Zdravo,iščem po Google-u kakšen CLOUD UPLOAD FILE ki bi bil zastonj,kot je recimo Google Disk (ki ima omejitev 15 GB) vendar bi jaz rad da ne more vsak downloadati datotek dol in da je recimo ta Drive zaščiten z passwordom.
Nisem našel nobenega,ki bi bil zastonj,ali pa so omejitve - datotek lahko naložiš recimo samo 2 GB ali 5 GB... to pa ni recimo za upload videa,če ga imaš dosti,pa še s passwordom ni Cloud zaščiten... http://www.pcmag.com/article2/0,2817,24...

Enkrat pa sem imel zdavnaj tudi nek PROGRAM s katerim si ustvaril X Drive in potem prenesel datoteke z računalnika enostavno na ta Web Drive,samo se ne spomnim več kako se je ta program program imenoval...

Se da pa nekaj "podobnega" narediti tudi v My Computer z opcijo MAP NETWORK DRIVE,ampak
ko kliknem na Browse se ne prikažejo mape iz mojega računalnika noter,ampak piše samo
Network in se ne zgodi nič.

 SLIKA

SLIKA



Je pa še opcija ADD NETWORK LOCATION samo to pa mislim da moraš imeti kreiran svoj web site
pri ponudniku in potem vpišeš naslov http ali ftp ...

Kakšna ideja za pomoč? Vnaprej hvala.
U Sloveniji više ne živim,ali jezik u kome pričam još zaboravio nisam...
Wrong? No,no... Thats it... Pozz
  • spremenil: WinXP ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dropbox bo v brezplačni verziji podpiral le tri naprave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
7812225 (7648) SaXsIm
»

Domači strežnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8011658 (9751) Zalachenko
»

Dober cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8416891 (8043) dunda
»

ownCloud vs Dropbox (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
11419494 (16206) Lonsarg
»

Zaščita datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
172166 (1575) fosil

Več podobnih tem