» »

Nvidia GeForce GTX 1060 prihaja prihodnji teden

1 2
3
4 5

PrimozR ::

hojnikb je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Ma jaz itak samo cepidlačim, ker je hojnik rekel, da AMD nima HBM-ja. V bistvu je pa bolj obratno.

Čak čak, kaj so bli pa Furyji če ne drugega kot HBM? Katero HBM grafično je imela Nvidia?


Fury je last gen produkt. Na GCN4 (kar se bo uporabljalo za moving foward) imajo pa zaenkrat sam GDDR5

To je res, ampak to ne spremeni dejstva, da je AMD že uspešno shipnil izdelek s HBM, Nvidia pa še ne. To je bil moj point.

D3m0r4l1z3d ::

Telbanc je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

"Preden se bo 480 poslovila bo večina iger dobila dodatke za full podporo dx 12"

Bo že kar veliko iger s dx12 podporo, ker bo Polaris 10 malo izboljšan rebrandan v Rx 570x ali kaj podobnega, ker so se na 14nm tako grdo zakoličl


14 nm je edini smiselen trenutno, ker na 10 nm je še intel obvisel. Tako da bo še nekaj let.

saj ravno to sem mislil, problem, ker so p/W na nivoju 28nm prejšnje generacije
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

tikitoki ::

Telbanc je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

"Preden se bo 480 poslovila bo večina iger dobila dodatke za full podporo dx 12"

Bo že kar veliko iger s dx12 podporo, ker bo Polaris 10 malo izboljšan rebrandan v Rx 570x ali kaj podobnega, ker so se na 14nm tako grdo zakoličl


14 nm je edini smiselen trenutno, ker na 10 nm je še intel obvisel. Tako da bo še nekaj let.


Dej preberi, se informiraj,....

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Telbanc je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

"Preden se bo 480 poslovila bo večina iger dobila dodatke za full podporo dx 12"

Bo že kar veliko iger s dx12 podporo, ker bo Polaris 10 malo izboljšan rebrandan v Rx 570x ali kaj podobnega, ker so se na 14nm tako grdo zakoličl


14 nm je edini smiselen trenutno, ker na 10 nm je še intel obvisel. Tako da bo še nekaj let.

saj ravno to sem mislil, problem, ker so p/W na nivoju 28nm prejšnje generacije


Dej en sam test, ki potrjuje tvojo absolutno absurdno izjavo.

Napajalc ::

Dr_M je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Obstoječe igre itak obe grafiki nasujeta, grafike pa ne kupiš samo za leto 2016 ampak še vsaj 2017, 2018, 2019 špile, ki pa bodo v 90% imeli DX12.



Ce kupujes za prihodnost, bo treba dat kar malo vec, kot 250€. Ze GTX1070 bo malo svoh, kaj sele nizje serije.


Kupiš rx 480 in kasneje še eno v CF oz nabaviš nekaj čisto drugega. Tga NON sli kartica ne zna, seveda v tem primeru vemo kam pes taco moli.
011011100111010101100010

gddr85 ::

v dx12 boš itak lahko mešal gpuje brez sli/crossx :P

PrimozR ::

Napajalc je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Obstoječe igre itak obe grafiki nasujeta, grafike pa ne kupiš samo za leto 2016 ampak še vsaj 2017, 2018, 2019 špile, ki pa bodo v 90% imeli DX12.



Ce kupujes za prihodnost, bo treba dat kar malo vec, kot 250€. Ze GTX1070 bo malo svoh, kaj sele nizje serije.


Kupiš rx 480 in kasneje še eno v CF oz nabaviš nekaj čisto drugega. Tga NON sli kartica ne zna, seveda v tem primeru vemo kam pes taco moli.

Zakaj bi si za slabši performance in veliko več težav poviševal porabo računalnika?

hojnikb ::

because thats the #amd way ;)
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

tikitoki je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Telbanc je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

"Preden se bo 480 poslovila bo večina iger dobila dodatke za full podporo dx 12"

Bo že kar veliko iger s dx12 podporo, ker bo Polaris 10 malo izboljšan rebrandan v Rx 570x ali kaj podobnega, ker so se na 14nm tako grdo zakoličl


14 nm je edini smiselen trenutno, ker na 10 nm je še intel obvisel. Tako da bo še nekaj let.

saj ravno to sem mislil, problem, ker so p/W na nivoju 28nm prejšnje generacije


Dej en sam test, ki potrjuje tvojo absolutno absurdno izjavo.



hojnikb je izjavil:

because thats the #amd way ;)

since 2012, izdali so super 7xxx serijo, ampak je bila že takrat zakoličena na 1ghz oziroma izkoristek nad to frekvenco hitro pade in tako pač konkurenca prehiti zaostale produkte
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Napajalc ješe vedno pri cf čudežu, medtem pa igre delane kot prvo za konzole z 1 gpu-jem in sli/cf-ju so šteti dnevi
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Dr_M ::

Ja, ce tega se ni probal,ne ve kako je to. Probal cf in sli, pri obeh mnogo tezav ze pri starih igrah, da o novih ne govorim, skoda zivcev in casa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Mater komplicirate pri 150W TDP-ju od grafe.

470 in 460 bosta 1x6 pin in 0. Boste tudi tam komplicirali, da preveč "žre"?
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

heheh, vse ti je ravno
ne zanima ali je 120W ali 160W, to res ni tragičn samo po sebi, je pa žalostno, da je že zdaj napoved, da ne bodo s Polarisom kaj več naredili in da so že nekako zakoličeni spet pri višji porabi za vse segmente, torej amd konkurenca 1070-ki in 1080-ki ne bo sposobna tak absolutni performance držat pod 200W, ampak bo šla na 250W in to vemo, da je pri Pascalu teritorij za Titana in Ti izvedbo 1080, ki pa bosta potem zmogljivejša od 250W radeonke, spet in to je problem, zato toliko gledam na p/W, kaj bom pa sam kupil pa je moja osebna odločitev in o tem je brez veze tle razpravljati, ker bolj subjektivni kot pri denarju pač ne moremo biti
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

AIB izvedbe od 1080 so 250W TDP, če se ne motim. Your point?
|HP EliteBook|R5 6650U|

DarwiN ::

D3m je izjavil:

AIB izvedbe od 1080 so 250W TDP, če se ne motim.

200-210W. Podobno kot bodo 480 AIB.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

tikitoki je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Telbanc je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

"Preden se bo 480 poslovila bo večina iger dobila dodatke za full podporo dx 12"

Bo že kar veliko iger s dx12 podporo, ker bo Polaris 10 malo izboljšan rebrandan v Rx 570x ali kaj podobnega, ker so se na 14nm tako grdo zakoličl


14 nm je edini smiselen trenutno, ker na 10 nm je še intel obvisel. Tako da bo še nekaj let.

saj ravno to sem mislil, problem, ker so p/W na nivoju 28nm prejšnje generacije


Dej en sam test, ki potrjuje tvojo absolutno absurdno izjavo.



hojnikb je izjavil:

because thats the #amd way ;)

since 2012, izdali so super 7xxx serijo, ampak je bila že takrat zakoličena na 1ghz oziroma izkoristek nad to frekvenco hitro pade in tako pač konkurenca prehiti zaostale produkte


S tega kar si podal je razvidno, da se je p/W glede na AMDjeve kartice tega ranga obcutno izboljsal. Ce pa kekec primerja kruske z jabolki....

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

AIB izvedbe od 1080 so 250W TDP, če se ne motim. Your point?

moj point je, da ti je 200 in 250W enako ter da si le za okras tukaj prisoten

tikitoki: S tega kar si podal je razvidno, da se je p/W glede na AMDjeve kartice tega ranga obcutno izboljsal. Ce pa kekec primerja kruske z jabolki....

primerja se z vsem kar je na voljo, zato pa je zanimivo, če bi le med radeoni primerjal potem kaj ima smisel vse skupaj?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Grey ::

Razlog zakaj nVidia tako hiti je kot sem predvideval...v primerjavi z RX480 ne ponuja bistveno več zmogljivosti (če sploh) in nočejo, da jim AMD pobere ves mainstream market.

Link

D3m0r4l1z3d ::

Grey je izjavil:

Razlog zakaj nVidia tako hiti je kot sem predvideval...v primerjavi z RX480 ne ponuja bistveno več zmogljivosti (če sploh) in nočejo, da jim AMD pobere ves mainstream market.

Link

slabo predvidevaš, na linku je en samcat benchmark sponzoriran s strani AMD, tako da edino kar imaš prav je, da nočejo, da jim AMD pobere ves mainstream market
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Grey ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Grey je izjavil:

Razlog zakaj nVidia tako hiti je kot sem predvideval...v primerjavi z RX480 ne ponuja bistveno več zmogljivosti (če sploh) in nočejo, da jim AMD pobere ves mainstream market.

Link

slabo predvidevaš, na linku je en samcat benchmark sponzoriran s strani AMD, tako da edino kar imaš prav je, da nočejo, da jim AMD pobere ves mainstream market

Bomo videli. :) Še 3 dnevi nas ločijo od uradnega launcha in benchmarkov. V DX12 in async bo RX480 prehitel GTX1060 tako, da sta čas in prihodnost na AMDjevi strani to generacijo.

hojnikb ::

3 dnevi ??
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

n

Grey je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Grey je izjavil:

Razlog zakaj nVidia tako hiti je kot sem predvideval...v primerjavi z RX480 ne ponuja bistveno več zmogljivosti (če sploh) in nočejo, da jim AMD pobere ves mainstream market.

Link

slabo predvidevaš, na linku je en samcat benchmark sponzoriran s strani AMD, tako da edino kar imaš prav je, da nočejo, da jim AMD pobere ves mainstream market

Bomo videli. :) Še 3 dnevi nas ločijo od uradnega launcha in benchmarkov. V DX12 in async bo RX480 prehitel GTX1060 tako, da sta čas in prihodnost na AMDjevi strani to generacijo.

na čem si ti?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Grey ::

hojnikb je izjavil:

3 dnevi ??

Na internetu se pojavlja referenca na 13.7. kot launch date za GTX1060, zato pravim 3 dnevi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

D3m0r4l1z3d ::

imaš pač marsikaj napačno, ne samo datume, ker pišeš bedarije
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

Danes si pa občutljiv.:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Grey ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

imaš pač marsikaj napačno, ne samo datume, ker pišeš bedarije

Mogoče so pa vsi datumi fejk in kartic sploh še ne bo? Enkrat 13.7. enkrat 19.7. ...na koncu bomo res že septembra ali oktobra, ko ta magični RX480 killer pride na trg :))

DarwiN ::

13.7 so bile pravljice, dokler niso uradno napovedali izid za 19.7... V realnosti pa 19.7 ne bo nikjer nobene kartice, prva zaloga pa komaj v septembru. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Dr_M ::

Ah, bodo ze prej, kot AIB RX480. Najprej je trajalo en mesec, da so referencne prisle na trg, zdej bo pa se N mesecev za AIB.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

aib 1060ke znajo bit ze z launchom na 19ga
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

Danes si pa občutljiv.:D

ja, same napačne informacije, piše pa kot, da je res vse preštudiral in je absolutno res, noob pač

hojnikb je izjavil:

aib 1060ke znajo bit ze z launchom na 19ga

tako je pisal pri napovedih, kr pomeni, da praktično istočasno AIB rx 480 in 1060, kar je najboljše za bodoče kupce
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Grey ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

Danes si pa občutljiv.:D

ja, same napačne informacije, piše pa kot, da je res vse preštudiral in je absolutno res, noob pač

hojnikb je izjavil:

aib 1060ke znajo bit ze z launchom na 19ga

tako je pisal pri napovedih, kr pomeni, da praktično istočasno AIB rx 480 in 1060, kar je najboljše za bodoče kupce

Bucibucibu, Anymal dej še eno svečko prižgi pred nVidia oltarjem (fanboyizem ni zdrav) :)) Ne morem verjet, da te lahko ena taka stvar kot je to, da obstaja verjetnost, da GTX1060 ne bo boljša od RX480, vrže s tira. :)) Pomisli logično...nVidia je planirala launch GTX1060 jeseni. Zakaj bi nVidia sedela, še dolgo pred releasom RX480, na kupu GTX 1060 grafičnih kartic v skladišču in čakali na jesen? Ali ti bolje pusti spati ideja, da so fejkali jesenski release, češ da se AMD malo sprosti oni (nVidia) pa releasajo malo prej in jih prehitijo pred prazniki? :))

Torej, potem nVidia hoče, da jim AMD pobere ves mainstream market? Zakaj si napisal, da sem napisal same napačne informacije, če si rekel, da imam glede tega prav...noob. 8-)

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

AIB izvedbe od 1080 so 250W TDP, če se ne motim. Your point?

moj point je, da ti je 200 in 250W enako ter da si le za okras tukaj prisoten

tikitoki: S tega kar si podal je razvidno, da se je p/W glede na AMDjeve kartice tega ranga obcutno izboljsal. Ce pa kekec primerja kruske z jabolki....

primerja se z vsem kar je na voljo, zato pa je zanimivo, če bi le med radeoni primerjal potem kaj ima smisel vse skupaj?


ce ti ne dojemas razlike in nesmisla izjave.

buttplugs ::

Grey je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

Danes si pa občutljiv.:D

ja, same napačne informacije, piše pa kot, da je res vse preštudiral in je absolutno res, noob pač

hojnikb je izjavil:

aib 1060ke znajo bit ze z launchom na 19ga

tako je pisal pri napovedih, kr pomeni, da praktično istočasno AIB rx 480 in 1060, kar je najboljše za bodoče kupce

Bucibucibu, Anymal dej še eno svečko prižgi pred nVidia oltarjem (fanboyizem ni zdrav) :)) Ne morem verjet, da te lahko ena taka stvar kot je to, da obstaja verjetnost, da GTX1060 ne bo boljša od RX480, vrže s tira. :)) Pomisli logično...nVidia je planirala launch GTX1060 jeseni. Zakaj bi nVidia sedela, še dolgo pred releasom RX480, na kupu GTX 1060 grafičnih kartic v skladišču in čakali na jesen? Ali ti bolje pusti spati ideja, da so fejkali jesenski release, češ da se AMD malo sprosti oni (nVidia) pa releasajo malo prej in jih prehitijo pred prazniki? :))

Torej, potem nVidia hoče, da jim AMD pobere ves mainstream market? Zakaj si napisal, da sem napisal same napačne informacije, če si rekel, da imam glede tega prav...noob. 8-)

Obstaja možnost, česar on tudi ne zanika.
Trdimo pa vsi, da en crossfire/DX12/Async še ne prinese pomladi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buttplugs ()

Grey ::

buttplugs je izjavil:

Grey je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m je izjavil:

Danes si pa občutljiv.:D

ja, same napačne informacije, piše pa kot, da je res vse preštudiral in je absolutno res, noob pač

hojnikb je izjavil:

aib 1060ke znajo bit ze z launchom na 19ga

tako je pisal pri napovedih, kr pomeni, da praktično istočasno AIB rx 480 in 1060, kar je najboljše za bodoče kupce

Bucibucibu, Anymal dej še eno svečko prižgi pred nVidia oltarjem (fanboyizem ni zdrav) :)) Ne morem verjet, da te lahko ena taka stvar kot je to, da obstaja verjetnost, da GTX1060 ne bo boljša od RX480, vrže s tira. :)) Pomisli logično...nVidia je planirala launch GTX1060 jeseni. Zakaj bi nVidia sedela, še dolgo pred releasom RX480, na kupu GTX 1060 grafičnih kartic v skladišču in čakali na jesen? Ali ti bolje pusti spati ideja, da so fejkali jesenski release, češ da se AMD malo sprosti oni (nVidia) pa releasajo malo prej in jih prehitijo pred prazniki? :))

Torej, potem nVidia hoče, da jim AMD pobere ves mainstream market? Zakaj si napisal, da sem napisal same napačne informacije, če si rekel, da imam glede tega prav...noob. 8-)

Obstaja možnost, česar on tudi ne zanika.
Trdimo pa vsi, da en crossfire/DX12/Async še ne prinese pomladi.

Seveda je zanikal, z zadnjim stavkom je zanikal moje besede (in njegove). Na linku pa je predstavljeno to, da je RX480 hitrejši v AoTS (verjetno potem tudi v ostalih DX12 igrah) in OpenCL. Torej glede na to, da naj ne bi bili uradni testi, ampak leak, tista informacija na linku predstavlja verjetnost, torej je možnost zanikal.

No, nisem videl, da bi pisalo kje, da te je človeštvo izvolilo za to, da govoriš/pišeš v njihovem imenu, zato se izogibaj uporabi besede vsi, ko predstavljaš svoje mnenje.

D3m0r4l1z3d ::

Grey, ne vem kaj se greš, ampak samo en test in da apliciraš na vse ostale dx12 naslove, pa 1060 niti še ni ven prišel, je ena velika bedarija, pa ne ker jaz tako mislim, ampak ker se od izida prvega radeona in geforca kaže v primerjavah, da je to najbolj noobovska poteza, kar si jo lahko naredil, tako da me ni nič vrglo s tira, samo presenetilo, da kdo sploh še tako sklepa pri testih grafičnih kartic, edino kar sem se s tabo strinjal pa je banalna ugotovitev, da konkurenca ne želi, da se ji prevzame celoten segment na trgu

Tikitoki, pisal si naj dam vsaj en test, ki bi potrdil, da je v p/w Polaris 10 na 14nm v štric z 28nm karticami, kar sem tudi dal, ti bi pa hotel, da se rx 480 primerja le z požrešnimi 290/390-kami, da bi tako lahko pohvalil napredek, no, to lahko narediš, vendar kaj, bomo že po dwfaultu le radeone primerjal med sabo in kupoval, saj nismo hardcore fanboyi
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Grey, ne vem kaj se greš, ampak samo en test in da apliciraš na vse ostale dx12 naslove, pa 1060 niti še ni ven prišel, je ena velika bedarija, pa ne ker jaz tako mislim, ampak ker se od izida prvega radeona in geforca kaže v primerjavah, da je to najbolj noobovska poteza, kar si jo lahko naredil, tako da me ni nič vrglo s tira, samo presenetilo, da kdo sploh še tako sklepa pri testih grafičnih kartic, edino kar sem se s tabo strinjal pa je banalna ugotovitev, da konkurenca ne želi, da se ji prevzame celoten segment na trgu

Tikitoki, pisal si naj dam vsaj en test, ki bi potrdil, da je v p/w Polaris 10 na 14nm v štric z 28nm karticami, kar sem tudi dal, ti bi pa hotel, da se rx 480 primerja le z požrešnimi 290/390-kami, da bi tako lahko pohvalil napredek, no, to lahko narediš, vendar kaj, bomo že po dwfaultu le radeone primerjal med sabo in kupoval, saj nismo hardcore fanboyi


Vehementna trditev, da ni nobenega napredka je popolna neumnost. Seveda primerjas s karticami, ki jih je 480 nadomestila, ker je to edino smiselno. Nihce pa ti ne brani izpostaviti, da je pascal precej bolj ucinkovit.
Ce si bil pozoren pa je fury bil precej bolj ucinkovt in zna ibit, da bo VEGA tudi precej bolj ucinkovita.

D3m0r4l1z3d ::

nisem napisal, da ni napredka, to bi bila res neumna trditev, ker so rezultati jasni, seveda pa se nisem omejil le na Radeone, kar se mi ne zdi neumnost
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

to samo pomeni, da bomo praktično istočasno dobili aib 1060 in 480, tako da bo veliko testov in se bo lažje odločiti
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

amd bi lahko tukaj že v štartu zgrabo priliko in pustil, da pridejo custom verzije že takoj z launchom.....
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

hojnikb je izjavil:

amd bi lahko tukaj že v štartu zgrabo priliko in pustil, da pridejo custom verzije že takoj z launchom.....

kakšna predvidevanja zakaj ni?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

vprašaj rdeče, bojo najbolj vedl
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

Ni mi jasno zakaj, saj od powercolorja in sapphire so že zgodaj kazali
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Telbanc ::

http://www.mindfactory.de/product_info....

"über 1.120 verkauft "

Nekej so prodali, ane, zgleda da je folk vidu tiste teste na dx 12.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

hojnikb ::

http://www.mindfactory.de/product_info....

Meanwhile v sosednjem kapu za x2 ve dnarja (famozni 20% razred)
#brezpodpisa

hojnikb ::

#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

gddr85 ::

mogoče tud amd nardi mini 480 ;)

D3m0r4l1z3d ::

Najboljše, da Nanotu omejijo frekvenco na max 800mhz in ga prodajajo kot rx 480 mini
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

DarwiN ::

gddr85 je izjavil:

mogoče tud amd nardi mini 480 ;)

Sej že imajo prototip, ampak je 5 slotov debela, ker je potrebno odvajat veliko temperature.

Evo je, v vsej njeni veličastnosti:


8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Telbanc ::

hojnikb je izjavil:

http://www.mindfactory.de/product_info....

Meanwhile v sosednjem kapu za x2 ve dnarja (famozni 20% razred)


Tole prodajajo mal več ačsa ko 480 ali pač ne.

Sicer so v pol ure prodali še 10 radeonov...480.

"über 1.130 verkauft "

http://www.mindfactory.de/product_info....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 3 4194 195 196 197 )

Oddelek: Kaj kupiti
98271107498 (1863) easyrider3
»

Gtx 1060 ali RX 480 (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Kaj kupiti
1395191409 (155121) Predator X
»

Nvidia GeForce GTX 1060 prihaja prihodnji teden (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
20547156 (38659) m0LN4r

AMD Radeon R9 400 Series (strani: 1 2 3 4118 119 120 121 )

Oddelek: Strojna oprema
6004667870 (524526) gddr85

Več podobnih tem