» »

Big bang šrot pc

Big bang šrot pc

1
2
»

kokos25 ::

Zajeba*o je kupit komp z asrock plato za 34€ z DDV, kjer ti usb3 poštrihajo z modrim sprejem in dodajo no name rame in to celo 8 gb.

Torej, Big bang ni kriv za nastalo situacijo, ker svoj komp, če verjamete ali ne, se kupil po komponentah letos januarja ravno pri njih. Cena? 15% ceneje kot vsi fantehi in abtji skupaj z Mlakomi na jamboru, ki so me nategovali z dobavo plate. Če kdo ne ve, v Big bangu se da kar dobro "glihat". Kdor ne vrjame, mu lahko na mail pošljem račun, da sem za i7 6700k dal 379.99€ z DDV letos Januarja. No, danes je ta cena normalna, takrat je bil po cca 450-470€.

Big bang pa sestavljeni kompi od acorda92 (pc plus) ja, vendar pod pogojem, da je notri gigabyte, asus in ne zgoraj omenjeni zaje*ek.
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

hojnikb ::

asrock je čist ok, nwm kaj ti sanjaš.
#brezpodpisa

Okapi ::

znamovsi je izjavil:

Poz!
Zanima me če bi se dalo PC kupljen pred 4 meseci vrniti v bigbang nazaj ker nisem čisto nič zadovoljen z njim!
Je zanič, preplačal sem ga za najmanj 200eur!!!!
Naj se ne bi dalo vendar jaz ga nočem imeti! očem nazaj denar ker je res zanič!
Lp
Ni problema. Nesi ga nazaj, povej, da je zanič in bi rad denar nazaj. Če slučajno ne bodo hoteli dali, povej, da je Okapi iz Slo-techa rekel, da morajo dati denar nazaj, ker to se pa res ne spodobi, da prodajajo slabe računalnike.

kokos25 ::

sanjam pohabljene asrock plate...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Heavy ::

Asrock JE Asus
#TeamFelix

BRBR ::

O stvarni napaki o kateri se je razpravljalo malo prej:

ref

lahko v roku dveh mesecev od dneva, ko ste napako odkrili, pri čemer od dneva nakupa ne smeta miniti več kot dve leti (oziroma eno leto, če gre za nakup rabljenega izdelka)


Kaj je zdaj s temi 2. meseci. a je to fixno ali kar nekaj ?

EDIT: Aha, ugotoviš da je stvarna napaka in imaš še 22 mesecev časa za razmislek ali se ti da.
Ampak to velja samo za izdelke brez garancije, se mi pa zdi da za take z garancijo je pa samo 1 mesec ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

hojnikb ::

kokos25 je izjavil:

sanjam pohabljene asrock plate...

ker seveda drugi proizvajalci niso "pohabljeni" v tem cenovnem rangu..
#brezpodpisa

kokos25 ::

oprosti, ampak ne, niso...asrock je podosnova matične plošče...torej skupek narobe zlotanih kondenzatorjev...ampak za 1-2 leti ok...je pa moderna, ko ti "našraufajo" komplet hladilni sistem za 2€ oz. doplačilo 4€ za posebno barvo...

asrock je asus, ja, kot je seat vw... je pa ni...no, seatu tu delam krivico,...
zato se pa izogibamo asroka in asusa, ne pa tudi seata in vw-ja...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokos25 ()

OvCa77 ::

Jao, vi mate napačne poglede na ceno/kakovost. Mam asrockovo najboljšo plato za fm2+ in ma enake komponente kot asusova rog matična na istem podnožju. Razlika v ceni pa 50% manj asrock.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

kokos25 ::

pa o tem govorim, da v komp ne morš dat asrok plato za 34€, za 150+€ je pa druga pesem...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

SuperVeloce ::

kokos25 je izjavil:

oprosti, ampak ne, niso...asrock je podosnova matične plošče...torej skupek narobe zlotanih kondenzatorjev...ampak za 1-2 leti ok...je pa moderna, ko ti "našraufajo" komplet hladilni sistem za 2€ oz. doplačilo 4€ za posebno barvo...

asrock je asus, ja, kot je seat vw... je pa ni...no, seatu tu delam krivico,...
zato se pa izogibamo asroka in asusa, ne pa tudi seata in vw-ja...

ASrock ni Asus. Bil je misljen od Asusa kot neka OEM konkurenca foxconnu in podobno sranje, vendar ze dolgo niso vec pod njimi. Podjetje precej bolj uspesno od "biti nek bottom OEM" in tudi kvaliteta o kateri govoris, je zgodovina (ze vsaj od nehalem cajtov naprej). Za isto ceno je povsem enaka konkurentom in imajo svoj dober razvoj. Imajo tudi uspesne server in workstation izdelke... ne vem pa, kako kje si ti predstavljas, da bi morali biti kondenzatorji "zlotani"... si preprican, da si dovolj elektronika da ocenis taksno zadevo?

kokos25 je izjavil:

pa o tem govorim, da v komp ne morš dat asrok plato za 34€, za 150+€ je pa druga pesem...

Ne vem sicer, kje dobis plato za 34eur, ampak ok... budget je prakticno pri vseh proizvajalci ista zadeva. Osnovni referencni design, brez dodatnih kontrolerjev, osnoven intelov/amd chipset. Osnovne plosce, ki nima solid kondenzatorjev, leta 2016 prakticno ne dobis vec.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

Cervantes ::

Če tale ni trol...
Kater napol pameten bi še odprl temo ... ali lahko vrnem reč brez stvarne napake?? Po dveh mesecih?
Lepo prosim.
Pa da gre s tem na forum.

hojnikb ::

kokos25 je izjavil:

pa o tem govorim, da v komp ne morš dat asrok plato za 34€, za 150+€ je pa druga pesem...


no koliko taksnih plat ti je odletel ?
#brezpodpisa

kalorijagr ::

znamovsi je izjavil:

Poz!
Zanima me če bi se dalo PC kupljen pred 4 meseci vrniti v bigbang nazaj ker nisem čisto nič zadovoljen z njim!
Je zanič, preplačal sem ga za najmanj 200eur!!!!
Naj se ne bi dalo vendar jaz ga nočem imeti! očem nazaj denar ker je res zanič!
Lp


Vesel sem, da sem v študentskih letih delal v IT retailu, da sem spoznal tebi podobnee. Lahko pa ti je v tolažbo, da tvoj profil ni najbolj bizaren.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652088 (12054) Han
»

Iz trgovine direktno v servis

Oddelek: Kaj kupiti
354260 (2306) shadeX
»

BigBang vračilo blaga 1.1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
38074880 (65530) St235

BigBang (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12318764 (14411) dzinks63
»

BigBang nateg (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111703 (7782) BoBi19

Več podobnih tem