» »

iphone SE - dobava

iphone SE - dobava

mirancar ::

je že kdo kupil v sloveniji?
jaz že 3 tedne čakam na telekom in ne vedo kdaj bo dobavljiv... sem že nestrpen, sem pogledal drugod in je vglavnem: ni na zalogi

amacar ::

V spletni mobitelovi trgovini se pojavi tu pa tam. SO vmes pisali na jabuk forumu, da so jih kupili, tudi v teh zadnjih treh tednih.

shadeX ::

Hm, predvidevam da si pogledal na spletno stran od telekoma? Mogoče si ga spregledal ali pa ga takrat še ni bilo. Danes sem brskal, pa sem ga videl.

Klik

Blum ::

Tudi na mimovrste so.

shadeX ::

Tam so itak že dolgo časa. OP-ja zanima verjetno predvsem preko operaterja (naročnina pa to).

mirancar ::

Na spletni strani telekoma seveda so, samo ko izbereš barvo lepo piše "V E-trgovini trenutno ni na zalogi.", in to je že 3+ tedne. Seveda sem tudi šel v poslovalnico in jih klical, itd. Sem naročen da me pokličejo ko bo na voljo, ne vedo pa kdaj sploh bo.

Potem sem gledal še mal druge štacune in je blo isto povsod brez zaloge (simobil, istyle,..). Če je na spletni strani še ne pomen da dejansko imajo.
Kakorkoli, v big bangu jih verjetno imajo dobavljive, vsaj razstavni so sigurno tam. Morda ne smejo razstavnih prodat - nevem, Imajo pa tam ceno 610 eur, pri telekomu je 470 z vezavo (64GB), torej bom v vsakem primeru počakal na telekom.

Sem preklikal še enkrat telekom in zgleda da na e-štacuni če izbereš rožnato-zlat 64GB - imaš omogočen gumb "Kupi".
Zdej samo še čakam na zlatega, ta roza je mogoče malo preveč ženski :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirancar ()

Dr_M ::

Kolikor sem slisal, bo dobava enkrat sredi junija.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mtosev ::

v www.istyle.eu/si dobo zdaj imeli iphone se za 389eur pa me zanima, če se lahko še kje ceneje dobi ta phone? drugo vprašanje pa je a iphoni imajo mednarodno al panevropsko garancijo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tt2 ::

Apple več ne dobavlja iPhone SE, ker so izdali posodobljeno različico z 32 in 128GB, ki bodo na voljo 24. marca.

shadeX ::

Je že bil cajt da so ukinli 16GB modele, ker je to en velik joke. Par appov in dve snemanji pa si ob cel spomin.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izimobil ne dela v italiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9117574 (5377) smile-
»

'Na zalogi' piše na strani... ko pa naročiš pa mail da ni na zalogi in treba čakat

Oddelek: Kaj kupiti
191946 (1283) m0LN4r
»

Stvarna napaka iPhone

Oddelek: Pomoč in nasveti
102174 (1040) gmajna84
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912365102 (152217) integral15
»

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20751752 (41430) MrStein

Več podobnih tem