» »

God of War 4

God of War 4

««
15 / 16
»»

oo7 ::

Prišel, do prve Valkire in jo z težka premagal. Sem šel takoj, do druge in čisto pogorel :))

oo7 ::

Zdaj sem se spomnil zakaj mi uspelo na PS4 zaključiti iziva na Muspelheim. Iziv kjer ne smeš prejeti nobene škode ;((

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Prišel, do prve Valkire in jo z težka premagal. Sem šel takoj, do druge in čisto pogorel :))

Ce ne razbijes miske/tipkovnice imas na pre-lahki stopnji.

acookook ::

Ma ta glavna je pravi glavobol na normal, kaj šele na GMGOW. Taki izzivi tipa take no damage, so mi že pulili živce pri prejšnjih delih, ampak vsaj pri ghost of Sparta so naredili, da challenge nisi rabil v enem kosu rešit.

yayo ::

je pa zanimivo, da se vsake toliko najde kdo, ki ima godlike psihomotoriko in naredi brez problema. Kot npr, ko se kdo najde, ki pri Sekirotu naredi prvega neumrljivega bossa no damage, ali pa zadnjo valkiro v GoW. Me zanima, če taki ljudje svojo spretnost tudi v službi zbnajo izkoristit ali le pri igrah. ;)

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

Prišel, do prve Valkire in jo z težka premagal. Sem šel takoj, do druge in čisto pogorel :))

Ce ne razbijes miske/tipkovnice imas na pre-lahki stopnji.


Problem je tudi pri meni, ker se hočem preveč izmikat napadomm čeprav pravočasen blok z ščitom je dobra obramba.

oo7 ::

acookook je izjavil:

Ma ta glavna je pravi glavobol na normal, kaj šele na GMGOW. Taki izzivi tipa take no damage, so mi že pulili živce pri prejšnjih delih, ampak vsaj pri ghost of Sparta so naredili, da challenge nisi rabil v enem kosu rešit.



Tista Valkira , ki je vezana na glavno zgodbo je verjetno še najlažja.

oo7 ::

yayo je izjavil:

je pa zanimivo, da se vsake toliko najde kdo, ki ima godlike psihomotoriko in naredi brez problema. Kot npr, ko se kdo najde, ki pri Sekirotu naredi prvega neumrljivega bossa no damage, ali pa zadnjo valkiro v GoW. Me zanima, če taki ljudje svojo spretnost tudi v službi zbnajo izkoristit ali le pri igrah. ;)



Tisti, ki delajo šefe brez poškodb verjetno na enem šefu pustijo nekaj 10 ur >:D

oo7 ::

God of War Muspelheim - Tips for Trials and Challenges

https://www.ign.com/wikis/god-of-war-20...

yayo ::

oo7 je izjavil:




Tisti, ki delajo šefe brez poškodb verjetno na enem šefu pustijo nekaj 10 ur >:D

:)) jaz sem nekaj dni nazaj končal Okami HD, ki je Zelda tip igre in sem nekajkrat googlal rešitve tako za par bossov kot za par ugank, ker enostavno nisem imel potrpljenja. Potem pa vidiš, da je rešitev tako enostavna, da te je kar sram. IQ pada z leti in z mentalno lenobo... Da bi pa pet ur sam eksperimentiral, ojej, morda če bi mi za vsako uro nakazali sto evrov. :P

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:




Tisti, ki delajo šefe brez poškodb verjetno na enem šefu pustijo nekaj 10 ur >:D

:)) jaz sem nekaj dni nazaj končal Okami HD, ki je Zelda tip igre in sem nekajkrat googlal rešitve tako za par bossov kot za par ugank, ker enostavno nisem imel potrpljenja. Potem pa vidiš, da je rešitev tako enostavna, da te je kar sram. IQ pada z leti in z mentalno lenobo... Da bi pa pet ur sam eksperimentiral, ojej, morda če bi mi za vsako uro nakazali sto evrov. :P


Ko premagam kakšnega šefa mi ne pride na misel, da bi ga premagoval toliko časa, da bi ga premagal brez lastnih poškodb. .

oo7 ::

God of War je na Pc-ju prodal vsaj 1 mio kopij.

oo7 ::




Brez tamalga in njegovega loka bi bile tele čarovnice živa mora za zadet.

oo7 ::

God of War PC Update 1.0.3 Release Notes
Please restart Steam to receive the update immediately.

Patch Notes

Fixes

Fixed an issue that caused leaks in memory allocation which could result in either decreased performance or a game client crash.

oo7 ::

Kako kaj napredujete ? Kako daleč ste že v zgodbi ? :D

oo7 ::

Tisti, ki igrate prvič tole igro po končani glavni zgodbi se odvrtijo napisi kdo je delal igro lahko razziskujete naprej ampak obstaja še skrivni konec igre.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kako kaj napredujete ? Kako daleč ste že v zgodbi ? :D

Jaz mislim, da se počasi bližam koncu. Moram končati do 4. februarja, ko pride Dying Light 2 :D

Sem level 7, skoraj 8, nosim bleščeči Ivaldi Armor set, ki sicer še ni nadgrajen do konca, ker je farmanje tistih Mist Echoes v Niflheimu kar zahtevno.
Ubil sem 4 Valkire od 8. Te so zaenkrat najzahtevnejši sovražniki, na katere sem naletel.
Pri zgodbi pa trenutno iščem Mimirjevo oko, ki ga je Odin skril v Thorjev kip, ki pa ga je potem pojedel tisti velikanski kačon World Serpent. Sedaj se moram pogovoriti s to večkilometrsko kačo, če je kakšna možnost, da bi Mimir dobil nazaj svoje oko :))

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kako kaj napredujete ? Kako daleč ste že v zgodbi ? :D

Jaz mislim, da se počasi bližam koncu. Moram končati do 4. februarja, ko pride Dying Light 2 :D

Sem level 7, skoraj 8, nosim bleščeči Ivaldi Armor set, ki sicer še ni nadgrajen do konca, ker je farmanje tistih Mist Echoes v Niflheimu kar zahtevno.
Ubil sem 4 Valkire od 8. Te so zaenkrat najzahtevnejši sovražniki, na katere sem naletel.
Pri zgodbi pa trenutno iščem Mimirjevo oko, ki ga je Odin skril v Thorjev kip, ki pa ga je potem pojedel tisti velikanski kačon World Serpent. Sedaj se moram pogovoriti s to večkilometrsko kačo, če je kakšna možnost, da bi Mimir dobil nazaj svoje oko :))



Valkire so najbolj zahtevne nasprotnice ampak tazadnja Valkira kraljica je pa za živce zgubit :P


In kakšna se ti zdi zdaj igra, ko si že tako daleč ?

Skyman ::

Zadnja valkerija je easy....

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Zadnja valkerija je easy....


Queen Sigrun je lahka ? Jaz bi rekel, da je najtežja od iger, ki sem jih igral GOW2 GOW3 GOW4

Skyman ::

Jaz sem ze pri navadnih vallerijah dost zivcev zgublal,tako da mi je bilo ob vsaki naslednj lazje.Ta queen ima od vsake eno foro,tako da poj ni vec prsenecenja.

Tezka mi je una bila k mas v kvadrat areno oz bojisce tam si res malo mel maneverskega prostora.

oo7 ::

Na začetku so težave z Valerijam, ker ima Kratos še nizek level potem pa kar gre razen tazadnje tista je pa živa mora :D


Kvadrat areno ? A je ta Valerija v Midgardu ?

meho7 ::

Evo koncal z zadnjo valkyire. Igra je dobra ni pa nevem kak oh in sploh kot se je zadnja leta pisalo o njej. Se vedno ne morem verjeti, da je dobila GOTY award pred Red Dead 2.

oo7 ::

GOW in RDR 2 hmm jaz se kar težko odločim obe igri sta med najboljšimi vsaka ppo svoje je posebna :)

oo7 ::

God of War Patch 1.0.4 Release Notes


Fixes
Atreus will now reset his state during restart from checkpoint or saved game should he become unresponsive.
Fixed some rare instances of graphics driver crashes.
Fixed an issue with incorrect VRAM detection on Intel XE platform.
Also fixed an issue where the display mode setting would visually set to windowed mode when resetting display settings to default on an ultrawide monitor.
Fixed an issue where control functionality would be lost if opening inventory during realm travel sequence.
Fixed a crash that could occur at client shutdown.


Features
Added support for DLSS Sharpening slider.


Other Changes
Added additional logging to crash reports to help identify root causes of intermittent crashes.

oo7 ::

Preigral še na PC-ju. Edino pri zadnji Valeriji sem obupal.
Odličen port nisem imel nobenih težav.
Sem enakega mnenja kot takrat, ko sem jo preigral prvič igra je odlična ena izmed najboljših kar sem jih igral.
Zdaj pa počakat na nadaljevanje Ragnarok >:D

oo7 ::

God of War is PlayStation Studios' Biggest Success on PC
God of War dominated Steam's bestseller list for the third consecutive week and became PlayStation Studios' biggest PC success.

https://www.gamepressure.com/newsroom/g...

oo7 ::

Izi še nisi končal ? Kje je tvoj opis igre :D ponavadi imaš izčrpne opise iger :)

Skyman ::

kaj mas ti tukaj solo pogovore.. izi si ga je vzel ne izi..

oo7 ::

Ja včasih imam pa res solo pogovore ;(

dolenc ::

SinglePlayer pogovori se jim reče :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Izi še nisi končal ? Kje je tvoj opis igre :D ponavadi imaš izčrpne opise iger :)

Seveda sem končal. Že 5 dni nazaj.
Uspel sem ubiti tudi glavno kraljevo Valkiro. Ampak je pa igra pri tem boju goljufala na vse možne načine, kar brez komand sem ostajal tačas ko je izvajala svoje teleporte sem in tja in me razmetavala naokoli, komaj sem od časa do časa lahko izvršil kakšen udarec, ampak mi je vseeno uspelo po kakšnih desetih umrtjih 8-)

Moram priznati, da nisem ljubitelj "Souls like" iger in zato mi tudi ta ni nič posebnega.
Moji letošnji favoriti so Dying Light 2, Elex 2, Starfield in STALKER 2. Ostalo me praktično ne zanima.
Tudi Elden Ring, ki ga vsi nestrpno pričakujejo bom verjetno kar izpustil. Kot zaenkrat gledam ni po mojem okusu.

Bolf3nk ::

Preigral, dobra - ampak nič posebnega... glede na "slavo" iz PS vesolja, sem mislil,da bo boljša.

oo7 ::

Izi je izjavil:


Moji letošnji favoriti so Dying Light 2, Elex 2, Starfield in STALKER 2. Ostalo me praktično ne zanima.
Tudi Elden Ring, ki ga vsi nestrpno pričakujejo bom verjetno kar izpustil. Kot zaenkrat gledam ni po mojem okusu.



Moji letošnji favoriti so tudi Dying Light 2, Elex 2, Starfield in STALKER 2 plus seveda Elden Ring pa če bo za PS izšla še igra God of war Ragnarok.

Čeprav je čisto možmno, da bo Stalker 2 prestavljen v 2023.

lojz123 ::

Omagal na 3/4 tole pobijanje pošasti mi je postalo dolgočasno
pri RDR2 sem res užival tole pa mi ne sede
Sploh boj z valkyrie se mi zdi pretiran OK na najnižji
težavnostni stopnji jo zmažeš brez problema na višjih
stopnjah pa ponavljaš in ponavljaš prva je še iziv
nato pa 2 3 4 ....

oo7 ::

lojz123 je izjavil:

Omagal na 3/4 tole pobijanje pošasti mi je postalo dolgočasno
pri RDR2 sem res užival tole pa mi ne sede
Sploh boj z valkyrie se mi zdi pretiran OK na najnižji
težavnostni stopnji jo zmažeš brez problema na višjih
stopnjah pa ponavljaš in ponavljaš prva je še iziv
nato pa 2 3 4 ....



Zgodbo se ti splača končati. Saj za končanje zgodbe rabiš ubiti samo 1 Valkiro.

oo7 ::

God of War PC Update 1.0.5 Release Notes



Fixes

In-game glyphs will now correctly correspond to the controller type selected in Steam
Setting the DLSS Sharpening slider to 0 will now properly disable DLSS Sharpening
Interactions between the game and the taskbar will now work correctly in Borderless Fullscreen
Game audio should now mute when the application is in the background
TAA will no longer causes blurriness when the Render Scale is below 100%
Borderless Fullscreen mode will now not impact visibility in the Task Switcher (Alt+Tab)
Correct UI elements will now be shown if an action is bound to the mouse wheel
HDR brightness will no longer be impacted by SDR brightness settings


New Features

Option to minimize when focus is lost in Borderless Fullscreen
Error message if the game is unable to open or write to a save file
Precision mouse mode

oo7 ::

Nov obliž zunaj.

God of War PC Patch 1.0.6 Release Notes

Fixes
Enabling FSR will now no longer result in blurry/blocky image quality
Xbox controllers will now have proper joystick sensitivity
Mouse Precision Mode will no longer cause movement animations to break

New Features
Added translations for Precision Mode that were not included in patch v1.0.5
Mouse Precision Mode now supports Aim Assist

Skyman ::

A mas spet Singl Player :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

scipascapa ::

malo pretiravajo s temi patchi...6 patchov v mesecu dni?

oo7 ::

V manj kot 1 mesecu je God of war igra prodala več kot 2 miljona kopij na Pc-ju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dronyx ::

Full upgrejdan mali (Boy) je pravi natural born killer. Bi morala obstajati kakšna tipka, da ga lahko držiš nazaj, sicer ti sam fenta vse nasprotnike in samo opazuješ masaker. V nadaljevanju (Ragnaork) bi šel lahko na kakšno zdravljenje od agresije. Sicer po 40 urah na normal težavnosti vsaj zame najtežji del Muspelheim, ko moraš zmagat brez da dobiš udarec. To sem ponavljal vsaj deset krat. Valkyrie na tej težavnosti niso nek velik problem. Vsaka ima nekje po štiri različne napade, ki jih moraš blokirat ali se izmaknit, drugače pa se samo umakneš čim dlje stran in čakaš njen napad. Pri prvih nisem vedel, da jo lahko boy sklati s puščico, ko se dvigne v zrak. Zadnje se pa ne upam niti začet, ker približno vem da bo mučno. Po moje je tole ena najboljših iger na PC. Na tej težavnosti pa po moje nadgrajevanje nima nekega smisla, se mi pa zdi, da igra prilagodi težavnost nasprotnikov tvojemu nivoju. To bi moralo biti rešeno nekako drugače.

oo7 ::

Men se je pa daleč najtežja v celotni igri zdela zadnja Valkira kraljica.
Tamal je dober, ker zamoti sovražnika.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Men se je pa daleč najtežja v celotni igri zdela zadnja Valkira kraljica.

Patience brother, patience. Te se pa ne upam niti začet, ker ne maram, da skače po meni in me brca v obraz. Ostalih osem sem pa uspel premagat v par poskusih. Pri teh osmih vedno deluje ista taktika. Ne smeš bit agresiven, ampak čim dlje stran čakaš njen napad, se ubraniš in potem ona čaka, da jo namlatiš, pa pri tem ne smeš pretiravat, ker dobiš takoj batino nazaj. Se pa bojim, da bo za Ragnarok na PC potrebno čakat še leta. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Men se je pa daleč najtežja v celotni igri zdela zadnja Valkira kraljica.

Patience brother, patience. Te se pa ne upam niti začet, ker ne maram, da skače po meni in me brca v obraz. Ostalih osem sem pa uspel premagat v par poskusih. Pri teh osmih vedno deluje ista taktika. Ne smeš bit agresiven, ampak čim dlje stran čakaš njen napad, se ubraniš in potem ona čaka, da jo namlatiš, pa pri tem ne smeš pretiravat, ker dobiš takoj batino nazaj. Se pa bojim, da bo za Ragnarok na PC potrebno čakat še leta. :8)


Aha te še čaka tazadnja Valkira :)

Ragnarok jaz bi rekel ene 2 leti po izidu za PS pride še za PC. Se dobro prodajajo PS ekskluzive na PCju.

Skyman ::

2 leti? kaj tebi vrocina skoduje..sedaj je tudi 2 leti bilo :))

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Aha te še čaka tazadnja Valkira :)

Po 2 urah ukvarjanja z njo sem prišel najdlje da je imela še dve črtici. Se mi pa zdi da igra goljufa, ali pa jaz ne poznam trika. Vse ostalo vem kako se ubranit, ne vem pa kako preprečit, da naredi meglo in ne vidiš nič, potem pa po možnosti izvede še kakšen udarec s pikiranjem nate. Vse ostale valkire so dejansko zelo lahke proti tej, ker boj traja tako dolgoooooo. Ali je uporaben kakšen talisman ali kaj takega? Jaz si še največ pomagam s tistim, ki začasno upočasni čas ampak ne vem pa kaj vpliva na to, čez koliko časa lahko to spet uporabiš. Se mi zdi da ne cooldown. Skratka če se ne zgodi čudež bo trajalo še nekaj ur da uspe. Pa goljufija je tudi, ko jo recimo napadejo psi, ti jo ne vidiš kje je in kaj dela, pa kljub temu poleti v zrak in te trešči ob tla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

Še ena Sigrun goljufija. Pridem do zadnje črtice, ko se ji že svetijo oči in očitno ve da je gotova, potem pa moj lik izvaja combo attack, ki ga ne morem prekiniti, ona pa mimo tega in me trešči tako da sem jaz na mestu gotov (boy pa vpije father noooo...). :D

To je pa poceni nateg. Sicer za tisto meglo obstaja nek dodatek za oklep, ki zmanjša slepoto za 50%, tako da to reši ta problem. Sigrun nima več šans. V nekaj poskusih je premagana. Sicer pa bom porabil več ur za tole. Toliko sem se namučil samo še z zadnjimi šefi v Sekiro, samo tistega nisem nikdar končal. Z leti so padli refleksi. Kdor trdi, da je starost lepa laže. :)

oo7 ::

Skyman je izjavil:

2 leti? kaj tebi vrocina skoduje..sedaj je tudi 2 leti bilo :))



To je šele začetek. Days gone igra je bila že po dveh letih na PC-ju.

PlayStation says half of its releases will be on PC and mobile by 2025
https://www.videogameschronicle.com/new...


Šef Playstationa

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Aha te še čaka tazadnja Valkira :)

Po 2 urah ukvarjanja z njo sem prišel najdlje da je imela še dve črtici. Se mi pa zdi da igra goljufa, ali pa jaz ne poznam trika. Vse ostalo vem kako se ubranit, ne vem pa kako preprečit, da naredi meglo in ne vidiš nič, potem pa po možnosti izvede še kakšen udarec s pikiranjem nate. Vse ostale valkire so dejansko zelo lahke proti tej, ker boj traja tako dolgoooooo. Ali je uporaben kakšen talisman ali kaj takega? Jaz si še največ pomagam s tistim, ki začasno upočasni čas ampak ne vem pa kaj vpliva na to, čez koliko časa lahko to spet uporabiš. Se mi zdi da ne cooldown. Skratka če se ne zgodi čudež bo trajalo še nekaj ur da uspe. Pa goljufija je tudi, ko jo recimo napadejo psi, ti jo ne vidiš kje je in kaj dela, pa kljub temu poleti v zrak in te trešči ob tla.



Še dobro, da ta Valkira ni obvezna za fentat. Na PS sem jo uspel fentat na PC ju pa ne več.
««
15 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24829637 (416) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811624 (1364) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284098 (2638) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211618 (9664) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453958 (2214) plaz21

Več podobnih tem