» »

God of War 4

God of War 4

««
7 / 16
»»

oo7 ::

Jaz imam preugranih 18 ur pa še vedno nisem prišel, do rezil. Tam kjer shraniš igro lahko vidiš igralni čas.

Vazelin ::

čimprej jih dobi. res je epska sekvenca, taka badass + prvo rezljanje je res tak powerful feeling

oo7 ::

Kar se tiče zgodbe sem nazadnje bil tam kjer z kristalom greš čez tisto črno meglo tam v gorah.
Sem pa ene dve uri porabil za trialse tam kjer je vulkanski planet Muspelheim ampak nisem še naredil vseh 4 od 6

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

Evo, jaz sem se igre naveličal po iskanju vsega za jebeno platino....še posebej Queen Valkriye več kot 1 uro no go....1x mi je "malo" manjkalo.

BivšiUser2 ::



Kje po šivanju je taka lokacija?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Evo, jaz sem se igre naveličal po iskanju vsega za jebeno platino....še posebej Queen Valkriye več kot 1 uro no go....1x mi je "malo" manjkalo.


Malo pavze potem pa še enkrat probat ;)

scipascapa ::

Tam kjer je jezero, mora mulc prebirati zadeve.....kje so vsi? Manjka mi jih nekaj, baje odpreš novo lokacijo?

vse towerje naj bi odprl.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Cool game, ampak konec sem pricakoval, da bo se kaj bolj epski, kot je bil. :)

scipascapa ::

Jaz imam feeling, da bo DLC....

oo7 ::

Kolikor se spomnim naj ne bi bilo nič DLC-jev.

Drevo kjer potuješ med svetovi za nekatere rabiš najti kristale nekateri so zaklenjeni zaradi Odina to bo mogoče v drugem delu Kratos in mali v Azgardu :)

scipascapa ::

2 svetova sta zaklenjena da....ne vem čemu.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

2 svetova sta zaklenjena da....ne vem čemu.


Mogoče za drugi del.

Vazelin ::

V drugem delu bomo fajtali odina. V tretjem serpenta:D

Tr0n ::

Drugi Thor, tretji Odin.

chucki ::

Proda kdo igro že? :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Drugi Thor, tretji Odin.


Nimam nič proti :)

scipascapa ::

chucki: jaz jo limited edition 55€

chucki ::

s kje pa si?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Vazelin ::

Tko mislim da sem precej blizu konca. Ko se premaga tistega trolla na mostu igri tempo morda malce pade ampak razumljivo glede na dolžino izkušnje.

scipascapa ::

chucki: KR

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Tko mislim da sem precej blizu konca. Ko se premaga tistega trolla na mostu igri tempo morda malce pade ampak razumljivo glede na dolžino izkušnje.



Jaz sem trenutno tam, ko splezaš na goro in srečaš najpametnejšega človeka na svetu...

Vazelin ::

Lol ti si krepko nazaj še če si šele pri unmu tipu drevesu

oo7 ::

Ja tam sem pa imam preigranih 20 ur :)

Vazelin ::

Ti bos res rabu ene 50 ur:D

oo7 ::

Igram čisto normalno res, da vse raziščem ne vem kako ste vi potem tako hitri ne delate nič strankih misij ?

chucki ::

scipascapa je izjavil:

chucki: KR


Zal sem iz drugega konca slo :(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Igram čisto normalno res, da vse raziščem ne vem kako ste vi potem tako hitri ne delate nič strankih misij ?

Vecino sem naredo, razen Valkyries, ker se mi ne da vseh 9. :)

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Igram čisto normalno res, da vse raziščem ne vem kako ste vi potem tako hitri ne delate nič strankih misij ?

Vecino sem naredo, razen Valkyries, ker se mi ne da vseh 9. :)


Koliko časa si igral ? Tam kjer ima save game lahko vidiš čas.

Vazelin ::

Čaka te kar nekaj challenge bitk. Sedaj sem pri dveh vitezih kjer sem krepnil ene 10x sedaj pa je zmanjkalo baterije v joypadu:D

Nisem vedel da lahko tečeš :d

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Koliko časa si igral ? Tam kjer ima save game lahko vidiš čas.

Hmm, kje to? Pri save game vidis samo dan in uro kdaj si nek save shrano.

https://www.reddit.com/r/GodofWar/comme...

oo7 ::

Tr0n je izjavil:


Hmm, kje to? Pri save game vidis samo dan in uro kdaj si nek save shrano.



Jaz sem se zmotil. Nazadnje sem sejval ob 20 uri pa sem mislil, da so ure nisem prav dobro pogledal.

Vazelin ::

Evo končano:D

Tam od bridge trolla naprej se igra malo oteži in je kar precej zajebanih bitk, nekatere sem ponavljal tudi 10x. Zadnji boss je kul, ni pretežak, nekajkrat sem sicer umrl (je nekje v treh ali štirih stopnjah), overall dober boss fight.

Na koncu je fenomenalna arhitektura v tistem prostoru z gianti in pa nora panorama. Overall zelo proper zaključek. Sem zadovoljen.

Igra je za SP precej dolga ampak kar vleče in vleče. Ok nekaj soban bi lahko odvzeli pa ne bi bilo nobene škode.

Moja končna ocena igre (po joker lestvici): sladkih 92, torej vrhunska igra, vizualna poslastica, nekateri chamberji so naravnost umetniško delo, AAA produkcija! Mi je žal da sem jo končal v par dneh ampak težko je bilo ne-igrati :P Prehod v nordijsko mitologijo jim je odlično uspel, hkrati z redesignom same igre.

Sedaj pa verjetno čakanje okrog 3-4 let na petico.:) Če se mi bo dalo se bom spravil še na Valkyrie. Žal precej mrtva okolica nima neke hude dodane vrednosti za nadaljne igranje.

Letos pa zagotovo preigram vsaj še GTA6, pardon RDR2 in Darksiders 3 od upcoming naslovov. :D

Vazelin ::

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

https://www.vg247.com/2018/04/30/god-of...

:D



https://twitter.com/corybarlog/status/9...

ok. to be honest, 5 games would literally kill me. you can rest assured the reality is going to be more measured than the speculation in the @kotaku discussion.

scipascapa ::

chucki je izjavil:

scipascapa je izjavil:

chucki: KR


Zal sem iz drugega konca slo :(


paypal
tr

pa je.

oo7 ::

Predvidevam, da so Valkieries tam kjer je 8 praznih stolov ? To je hidden area, ki sem jo odkril pred kratkim.

Vazelin ::

tam je valkyrie queen.

lol a ti vse odkrivaš?:D

oo7 ::

Predno nadaljujem z zgodbo probam odkriti vse v okolici in narediti stranske misije. Zanimivo je to, ko se spusti gladina jezera in spet en kup novih lokacij :)

scipascapa ::

no shit sherlock? ;)

Vazelin ::

mpower: kdaj se boš bloodborna lotil?:D Garantiram ene 200 ur igranja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

mpower: kdaj se boš bloodborna lotil?:D Garantiram ene 200 ur igranja


Sem že igral dobra igra ampak mi je serija Dark Souls precej boljša že zaradi srednjeveške tematike.

Gatsu ::

@Scipascarpa: če nisi niti GLVL 8 pol ni čudno da te Queen sesuva na Easy. V tej igri je GLVL veliko bolj pomemben kot se zdi. Že navadni mobi te z večino udarcev oneshotajo če so +2 lvl oz vijola. Če imajo lobanjo pa definitivno. Za Queen je najbolje bit GLVL9.

Sam zdej delam 4/4 težavnost in sem na 90% štorije. Valkyrie pa še nobene nisem ubil, ker so mi na GLVL6 vzemale po 30% do 100% na napad... Grab je onehit kill :D

oo7 ::

God Of War Director Explains Why Some Realms Are Selectable But Not Playable, No DLC Plans

Here's the thing. The conflict between all this is, there are nine realms, right? Midgard being the base realm, the mid-realm, and then the additional eight realms, and it's very hard to do the visualisation of it without at least acknowledging the other realms. But we really never planned on going to any of those. That was part of the continuation of the story. But we did struggle with figuring out how to indicate to people, because it was weird when they weren't included. Because people kept asking, I thought there were nine? Where are there blank spots here?

There are a total of 5 realms that you can visit at any point in God of War, two of them being optional. You start to unlock realms once you have progressed a little further in the game and they are all interconnected to the base, which is Midgard.

http://gearnuke.com/god-of-war-director...

Tr0n ::

Nic pametnega ni povedal s tem. :)

BivšiUser2 ::

:DEvo pa mam rezilaaaaa.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Nic pametnega ni povedal s tem. :)


No ja zdaj je vsaj jasno, da ne bo DLC-jev.

oo7 ::

BivšiUser2 je izjavil:

:DEvo pa mam rezilaaaaa.



Jaz jih še nimam. Zdaj sem v drugo vse raziskal ob jezeru, ko se je gladina spustila imam pa še 1 stransko misijo potem pa naprej z zgodbo.

BivšiUser2 ::

Jaz bom najprej končal igro, collectible cheatal, ostalo pa bo zanimivo. Valkire slišim, da so dobre.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

scipascapa ::

Gatsu: mi je ratalo danes :)

A če grem new game na 4/4 težavnosti, prepiše čez ali lahko uporabiš normalno load?

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

God of War Sells Over 3.1 Million Units in 3 Days, Becomes Fastest-Selling PS4 Exclusive

https://blog.us.playstation.com/2018/05...

God of war je prodal v 3 dneh toliko kopij iger kot Horizon zero Dawn v 2 tednih.
««
7 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830131 (910) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811771 (1511) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284148 (2688) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211823 (9869) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453979 (2235) plaz21

Več podobnih tem