» »

God of War 4

God of War 4

««
8 / 16
»»

oo7 ::

Aja tole paše k zgornjemu komentarju zaradi neverjetno dobre prodaje




scipascapa ::

Novi BF ali kaj že tuhtajo, da sploh SPja ne bi imel več.....potem se čudijo.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

EA bedaki so ukinili studijo Visceral games, ki so naredili serijo iger Dead space in delali so novo single player igro Star wars ampak EA je ukinil studijo, ker Single player games are dead in seveda tam notri ne morejo dajati svojih priljubljenih microtransactions.
No God of War je živ dokaz, da single payer igre so še kaako žive 8-)

scipascapa ::

EA = bedaki.
Visceral naj da Kickstarter za SW igro, folk bo doniral.

BivšiUser2 ::

V izdihljajih so pretežno linearni špili. Tale Helson pa je res pravi hell bil.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

No evo pa sem prišel, do rezil :)

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

No evo pa sem prišel, do rezil :)

dober feeling a, ko parkrat zamahneš. Tisti blejdi so mel v prejšnjem delu precej risankast feeling sedaj izgleda dosti bolj zajebano in zares. Mi je pa del ki sledi eden slabših v špilu in ni več tistega thrillla do zadnjega bossa imo. Pa kar nekaj stvari se ponavlja (recimo enemy te naskočijo v ene treh ali 4 valovih, ko se premika nekaj, isto potem na ladji...). Brez tega cenenega podaljševanja gameplaya bi bilo še bolje imo. Že tako je dolg špil.

Morda še kdaj sprobam na 3/4 težavnosti, če se mi bo dalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Pa še par ugank te čaka. Pri eni bodi pozoren da ne boš izgubil tko 15 minut. Se premika btw (boš že vedel kaj):D

BivšiUser2 ::

Ma puzzli niso ne vem kaj. GoW 2 je mela najboljše puzzle, čeprav sem imel pri 1 probleme z dvema čist enostavnima
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tr0n ::

Git gud.

BivšiUser2 ::

:))
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Gatsu ::

Puzzli so res mal bolj lahki, ampak dejansko je njihova glavna naloga to, da se malo umiriš pred naslednjim gauntletom. Edino unih skrinj ko izščeš 3 rune oz zvonce je pa res preveč. Zadnji del igre pa res preveč pretiravajo z valovi.

So pa te Valkyre res nekaj čist druzga ko vse ostalo. Sploh na 4/4 ko jih ne moreš posilt na hitro z runic napadi. Eno se sicer da, ostale imajo pa vse več kvadratkov kot na 3/4 težavnosti in nimaš druge kot da se navadiš na vse njihove napade, ker vzamejo tud prek 50% lajfa če te zadanjejo. Zdej sm GLVL8 in sem spucal 6/9. Ostale so še Nifleheim, Muspelheim in Queen. S tem da moram v Muspelheim še challenge narest.

oo7 ::

Meni je včeraj uspelo ubiti prvo Valkiro v drugem poiskusu na drugi težavnostni stopnji.

cordoba ::

Ubil sem zmaja, lahko kdo pove koliko je še do konca?

BivšiUser2 ::

Ko si dobil električne puščice? Uf maš še nekaj časa.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

cordoba je izjavil:

Ubil sem zmaja, lahko kdo pove koliko je še do konca?


Jaz sem ga ubil že nekaj časa nazaj pa še vedno nisem končal. Pa tudi odvisno koliko kaj raziskuješ in delaš stranskih misij.

Zakaj sprašuješ si se naveličal ali nočeš prehitro končati ?

cordoba ::

Ne, samo za info kje sem. Nočem pa prehitro, sem res bolj adventure mode :)

Gatsu ::

Cca 1/3 glavne zgodbe. In še manj overall. Ker zdej se ti bo odprlo na jezeru celo kup novih lokacih. Dolžina igre je pa itak zelo odvisna od težavnostne stopnje. Vsaka doda cca 10 ur. In seveda če rad raziskuješ in narediš vse lokacije 100%. Tukaj se jih dejansko da brez vodičev, ker une ptiče slišiš, saj se oglašajo z specifičnim zvokom, in potem samo malo pogledaš naokoli in ubiješ.

scipascapa ::

Gatsu če grem new game. mi pobriše staro itd?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Gatsu če grem new game. mi pobriše staro itd?


To misliš če greš new game + če ti ostanejo spsobnosti kakrakterja in skili ?

scipascapa ::

če ohrani load ipd.....

BivšiUser2 ::

Gatsu je izjavil:

Cca 1/3 glavne zgodbe. In še manj overall. Ker zdej se ti bo odprlo na jezeru celo kup novih lokacih. Dolžina igre je pa itak zelo odvisna od težavnostne stopnje. Vsaka doda cca 10 ur. In seveda če rad raziskuješ in narediš vse lokacije 100%. Tukaj se jih dejansko da brez vodičev, ker une ptiče slišiš, saj se oglašajo z specifičnim zvokom, in potem samo malo pogledaš naokoli in ubiješ.

Ptiči so ravno najtežji za najt.Igra je sicer vredna platiniranja.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

če ohrani load ipd.....


Starejše sharnjene pozicije morajo ostati.

Gatsu ::

Ja itak je ptiče najtežje najdit in določene tud zadet ker letajo naokol. Sam vseeno so jim pa dal zelo specifičen zvok s katerim se oglašajo in jih takoj slišiš. Jaz sem dejansko samo 3 rabu najdet potem ko sem vse lokacije končal. Artifakte in zemljevide sem pa vse našel sproti. Glede tega je tole ena boljših iger. Npr v Uncharted igrah ne najdem niti polovice zakladov ponavad, ker jih skrivajo na dobesedno nemogoča mesta, pa še pot nazaj ti zapre igra čim prečkaš določene točke v stopnji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

oo7 ::

Do ptičev še nisem prišel sem imel pa kar nekaj problemov pri eni skrinji z runami kjer moraš na enem polu zadeti tri oznake z runami in, ko enkrat vržes sekiro se vsi trije znaki vrtijo in seveda je vse ksupaj časovno omejeno tako,d a ne moreš čakati, da se znaki ustavijo.

BivšiUser2 ::

Jaz sem to v prvo naredil.https://www.speedrun.com/gow2018#Valkyr... - imamo junaka?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Jaz sem to v prvo naredil.https://www.speedrun.com/gow2018#Valkyr... - imamo junaka?


Speedruni me pa ne zanimajo siraje vzamem čas :)

BivšiUser2 ::

Jaz sem čas sprobaval Souls 3 pa ni tisti hitri menuing za quitout skipe ni daroval pa sem prenehal. Šel bi pa itak delat samo tiste, ki se vrtijo okoli ure in pol.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Zdaj sem v Hellhemu in so ene zelene ključavnice. Če dam aim mi kaže ikono v katero je Atreus ustrelil puščico samo zdaj ga ni z mano.

Sem že pogruntal kako in kaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Ravno včeraj sem slučajno videl tisti, ki ste končali ste videli secret edning ? Odinson >:D

Tr0n ::

Ni secret ending, ampak dejanski ending. :)

oo7 ::

Si je Odinson izbral napačno hišo >:D

Gatsu ::

Give me God of War run končan. Spucal sem pa vse razen Muspelheim impossible trialov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

oo7 ::

Jaz pa sem zdaj opravil z sefom zdaj grem počasi nazaj na vrh gore.


SPOILER!!!!

Tamalemu je pa orng v glavo stopilo, da je kar je... 8-O

oo7 ::

Gatsu je izjavil:

Spucal sem pa vse razen Muspelheim impossible trialov.



Koliko si jih pa naredil ?

oo7 ::

God of War Director Believes Single Player Games Will Never Die

http://www.gamerevolution.com/news/3868...

Gregex ::

Ma single player mora bit. Js od igre pričakujem dober single player z vsaj 20 urami pa je volk sit koza cela. Mpja ne igram, nimam interesa sploh, pol so pa tu še cheaterji in lag, pa smo tam. Ne hvala.

oo7 ::

Se počasi bližam koncu.


Gregex je izjavil:

Ma single player mora bit. Js od igre pričakujem dober single player z vsaj 20 urami pa je volk sit koza cela. Mpja ne igram, nimam interesa sploh, pol so pa tu še cheaterji in lag, pa smo tam. Ne hvala.



Jaz tudi igram skoraj samo SP igre razen občasno PUGB.

Vazelin ::

Lol še nisi končal:)):D

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Lol še nisi končal:)):D


Ne še zdaj delam še eno stransko misijo kjer je tretji zmaj potem pa v Jotunheim.

Vazelin ::

jaz se spomnim da sem nabil samo enega zmaja:D

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

jaz se spomnim da sem nabil samo enega zmaja:D



SPOILER - za tiste, ki še niso igrali

Jaz sem, do zdaj rešil dva zmaja zdaj bom še tretjega tam kjer je Dwarf king utrdba. Kar se tiče zgodbe pa sem, do zdaj srečal dva zmaja. Pri enem je bil izplen zob kjer je mali dobil lok, ki strelja električne puščice drugi zmaj pa od Baldurja, kjer se z njim na njem pretepaš potem pa strmoglavi :)

Vazelin ::

ta drugi zmaj ne šteje saj je samo prevozno sredstvo

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

ta drugi zmaj ne šteje saj je samo prevozno sredstvo


A rešil nisi pa nobenega ?

Sno0py ::

Je ze kdo preigral igro in je pripravljen prodati? Savinska regija :)

oo7 ::

Jaz je ne bom prodal :)

Do zdaj imam sem za PS4 prodal vse razen TLOU in Uncharted 4. Zbirki se bo pridružil še GOW :)

BivšiUser2 ::

Sno0py je izjavil:

Je ze kdo preigral igro in je pripravljen prodati? Savinska regija :)

Je vreden, da imaš novga in zapakiranega. :D
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

cordoba ::

BB ima zdaj ga spet za 59 eur, kar je čist ok cena. Dolgo bo še trajalo, da bo cenejši. Moj gre pa tudi na polico ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cordoba ()

Gregex ::

Js sem mojga po platini za 40€ prodal prejšnji teden. Prodan v 1 uri po objavi oglasa. Boljš, kot da se prah nabira.

oo7 ::

Players Are Using God of War's Photo Mode To Turn Kratos Into A Goofball

Finally, Kratos can crack a big smile.



https://kotaku.com/god-of-wars-photo-mo...



««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830152 (931) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811782 (1522) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284158 (2698) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211834 (9880) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453980 (2236) plaz21

Več podobnih tem