» »

Team Speak posneti pogovori, predelava, kako?

Team Speak posneti pogovori, predelava, kako?

Rokomah ::

Imam .wave posnete faile, katere sem posnel preko Team Speak3 (razni pogovori).
Ti faili so zelo veliki (nekaj GB), ker je vmes veliko praznega prostora (tišine).
Zanima me, s kakšnim programom bi lahko recimo posneti material uredil tako, da izbrišem prazen prostor (tišino) med pogovori in dobim tako predelan posnetek samo pogovorov brez večjih vmesnih tišin?
To bi rad naredil zato, da je takšen posnetek tudi lažje poslušati, ker ni potrebno iskati na posnetem traku, kje se pogovor spet nadaljuje.

BlackMaX ::

Audacity

opeter ::

Audacity, potem pa shraniš (izvoziš) v razne MP3, OGG in druge formate po potrebi ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

[D]emon ::

Se en glas za Audacity in export v MP3/OGG ali kaj podobnega.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

stalker ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stalker ()

zero_max ::

A lahko z audacity posnetkom v .mp3 formatu (128kbit) izboljšaš kvaliteto in zvok. Želel bi, da je glas govoreče osebe, bolj jasen, razumljiv. Hvala za pomoč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

BlackMaX ::

zero_max je izjavil:

A lahko z audacity posnetkom v .mp3 formatu (128kbit) izboljšaš kvaliteto in zvok. Želel bi, da je glas govoreče osebe, bolj jasen, razumljiv. Hvala za pomoč!


mp3 je že tako kompresiran zvok, in ne vem oz. osebno ne poznam načina s katerim lahko to kvaliteto izboljšaš. Menim, da bolj ne kot ja.

[D]emon ::

Iz drek posnetka, ki je posnet z drek mikrofonom, ne mores narediti zlata pa ce se raztrgas na pol.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Matevz96 ::

Z Audacity lahko odstraniš šume iz ozadja in tako narediš glas bolj razumljiv.

[D]emon ::

Lahko odstranis sum iz ozadja s katerim bos posnel tudi velik del visjih frekvenc iz govora. Good luck.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Aleksandra_G ::

Zdravo,

letos imam na faksu zunanji izbirni predmet Glasba in tehnologija. Dobili smo dve nalogi za narditi, ampak ker to ni moje področje se mi res ne sanja kako to narediti. Bi mi mogoče kdo od vas to naredil, seveda plačam tudi za to (50€). nalogi sta naslednji:

1. prepis poljubne skladbe za glas in klavir, dolge najmanj 2 in največ 3 strani, z notografsko aplikacijo musescore ali katero od drugih enakovrednih aplikacij

2. osnovna obdelava posnetka s pomočjo aplikacije za obdelavo zvoka audacity (izvoz zvoka, rezanje in lepljenje, uporaba drugih osnovnih filtrov in efektov) ali katero od drugih enakovrednih aplikacij

Ribič ::

[D]emon je izjavil:

Iz drek posnetka, ki je posnet z drek mikrofonom, ne mores narediti zlata pa ce se raztrgas na pol.

Garbage in, garbage out. ;)

pegasus ::

Aleksandra_G je izjavil:

Zdravo,

letos imam na faksu zunanji izbirni predmet Glasba in tehnologija. Dobili smo dve nalogi za narditi,
Huh? S takimi stvarmi smo se igrali v tretjem razredu osnovne šole. Na 486ki s sound blasterjem ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitna hitrost zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
413954 (2658) XLapse
»

Pretvorba mp3 v cd kvaliteto

Oddelek: Zvok in slika
459352 (3559) kuall
»

Bass kitara na komp (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
563818 (3179) dottor
»

diktafon in snemanje predavanj

Oddelek: Strojna oprema
104525 (4120) Ted
»

Rezanje skladb?

Oddelek: Programska oprema
173752 (3448) bostjanv

Več podobnih tem