» »

Kje bi pri nas kupil tole zapestnico ?

Kje bi pri nas kupil tole zapestnico ?

«
1
2

#000000 ::

Xiaomi Mi Band 1S sem najdu ene dve na bolhi, ampak nimajo heart rate možnosti, katera me v bistvu zanima, in zato bi tud kupil, ker tisti običajni heart rate senzor za okoli prs mi gre na živce, al ne kaže kot treba skoz se neki premika če pa se nis še full zašvicu :) pa tko de dela oz ne zazna utripa, tale ročna varijanta bi mi bla bolj cool.

Cruz ::

Vprašaj v kakšni slovenski športni trgovini, če lahko naročijo pa potem kupiš.

M-XXXX ::

#000000 je izjavil:

Xiaomi Mi Band 1S sem najdu ene dve na bolhi, ampak nimajo heart rate možnosti, katera me v bistvu zanima, in zato bi tud kupil, ker tisti običajni heart rate senzor za okoli prs mi gre na živce, al ne kaže kot treba skoz se neki premika če pa se nis še full zašvicu :) pa tko de dela oz ne zazna utripa, tale ročna varijanta bi mi bla bolj cool.

Ja pa naroči to iz tujine ane?

#000000 ::

Ja ne, ker se mi ne da čakat, jo grem jutr sem nabavit. KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Insan3Lik3 ::

#000000 je izjavil:

Ja ne, ker se mi ne da čakat, jo grem jutr sem nabavit. KLIK


raje daš 50€ kot da plačaš 15€ in počakaš 2 tedna?
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

#000000 ::

Ja mal se mi zdi butast tolk preplačat, ampak druge ponudbe pri nas ne najdem trenutno.

loveJDM ::

Kaj pa ce na ebay pogledas pa z Nemcije narocis pa bo kr hitro tu?

Kebo ::

#000000 ::

ojojoj zdej nikol še na amazon nisem naroču ničesar sploh nimam računa pri njih, grem na ebay in ugotovim da bi sicer pršparu ene 10-15 eur, nazadnje pa vidm da jebeno ne morm plačat ker mi je debetna visa potekla, fak, in zdej jutr na banko pa novo kartico (ne vem kako da nisem še dobil nove do zdej) pa cela fukarija okol tega tko da resnično bo boljše če grem v Celovške drvore jutr po zapestnco in mam vse fertik v enem šusu.

BTW na kak način se plačuje na amazonu ? kreditna, ali lahko kak mastercard ali celo po povzetju ?

Looooooka ::

visa, mastercard...isto kot ebay.

Insan3Lik3 ::

to si bom še jst naroču, zgleda zanimivo, sicer kr iz gearbest, i don't mind waiting :D
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Ganon ::

#000000 je izjavil:

Ja ne, ker se mi ne da čakat, jo grem jutr sem nabavit. KLIK


Iz tujine jo lahko naročiš za 11 evrov s poštnino vred, ti bi pa plačal 50 evrov (da je nateg še večji, napišejo, da je znižana iz 70 evrov)? :))

mihec87 ::

Gearbest ma opcijo iz eu warehouse..

#000000 ::

evo naj jo en naroči ker jest nisem v stanju preveč papirologije in letanja, evo namesto 11 plačam 22 keš na roke. za vse ostalo na zasebno. LP

bond007 ::

Za 11€ pač ne dobiš 1s, ampak verjetno navadno brez merjenja srčnega utripa...

#000000 ::

Ja valjda zdej vidim da sta dve različice, jest iščem tisto z merjenjem utripa.

bond007 ::

Imaš ZS...

YaN-cH ::

Za OP-ja. Imam to zapestnico, naj te opozorim da merjenje utripa ni primerljivo s pasom. Pas sinhroniziraš z nekim športnim programom (strava, endomondo, itd.), kjer lahko spremljš pulz, in ti ga istočasno program zapisuje v gpx sled, pri teji zapestnici, če hočeš izmeriti pulz to traja kakšnih 5-10s, deluje na enakem principu kot tisto merjenje pulza s kamero na telefonu. Meni ga edino v mi-fit programu (original) izmeri.
Če imaš probleme z zaznavanjem pulza s prsnim pasom ti priporočam , da greš v lekarno in si nabaviš gel za ultra zvok. S tem gelom potem na tanko namažeš zenzorja na pasu in neboš več imel problemov.
http://www.ultragel.hu/en/aquaultra-gel...

#000000 ::

Čak nisem zastopu, a ne meri HR v live načinu ? Te pasovi so težka jeba ker ali mi zleze dol, ali se premakne, pol se kje mal usedem recimo grem na sok na šmarni ipd, vmes se posušim in spet ne bere, al pa vmes kaže nerealne utripe, recimo sedim pred računalnikom in imam recmo 84, ko pogledam pri prehojenem 5 km pri hitrosti 5-6 kmh kok mam utripa mi ga pokaže enako ali recimo do največ 90 čez misem zasledil, kaj je v bistvu nemogoče, je pa pas od mislm da polarja ?

bond007 ::

Sem sedajle preizkusil 1s in meri HR v live načinu, je pa res, da moraš imeti nameščeno tudi Mifit aplikacijo...Glej video:

Sicer pa je originalna Mifit aplikacija zelo okrnjena z funkcijami, sreča pa tale zadeva res v popolnosti izkoristi zapestnico: https://play.google.com/store/apps/deta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

#000000 ::

Pa ti kaže točno oz vsaj dokaj točno ? pejt na tole stran in si pomeri utrip, ter primerjaj če je vsaj cca isto ? http://www.meri-utrip.si/merjenje-utrip...

bond007 ::

Je dokaj točna, je na youtube kar dosti primerjav 1s z recimo garmin, apple watch in tudi medicinsko opremo. Je pa res da v 0,1% je kakšen od odčitkov way off, zato verjetno tudi v mifit za android forsirajo avg. za zadnjih nekaj sekund, zanimivo da pa Mifit za ios lepo prikazuje live HR (kot tudi v Miband tools za android).

YaN-cH ::

Meni na 1+1 mi to zapestnico v endomondu ne prepozna pod nobenim pogojem, obratno je pa s prsnimi pasi imam dva en je Sigma sport ANT+ varjanta in drugi je Polar BT varjanta in delujeta BP.

bond007 ::

Deluje na vsakem telefonu z vsaj androidom 4.3, le imeti moraš pravo verzijo mifit aplikacije in samo slediš navodilom v prvem video oz. na xda: http://forum.xda-developers.com/showpos...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

loveJDM ::

Z gearbest-a se da normalno naročit v Slo?Ker vidim,da imajo opcijo paypala pa bi vzel preko te strani.

YaN-cH ::

Jaz sem jo pri njih vzel.

YaN-cH ::

bond007 je izjavil:

Deluje na vsakem telefonu z vsaj androidom 4.3, le imeti moraš pravo verzijo mifit aplikacije in samo slediš navodilom v prvem video oz. na xda: http://forum.xda-developers.com/showpos...

Hvala, ampak ne hvala, na moj telefon ne bom nameščal nekih kitajkskih app-ov pa tu če so iz njihove uradne strani.

Blazz ::

če bi ti jaz zdele štel prek neta srčni utrip bom bolj točen kot tale zapestnica....

#000000 ::

Ja sej ni točna nobena, razen če si na urgenci prklopljen na monitorju, kjer je meni kazalo vse skoz 90 cca oz. večina časa, jest bi rad samo približno vedel rcimo od 2-3% točnosti, ne pa 10-15 med naporom je to kr pomembno da se ne preforsiraš, ker če si zdrav se lahko zvlečeš, če nisi te pa odvlečejo drugi.

Blazz ::

tale ma napake komot do 50%... če hočeš 2-3% boš moral kupiti prsni merilec skupaj z uro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

#000000 ::

tazga imam polar, samo ure nimam ker ne dam 400 al kok eurov zanjo, in ja pas mi ne kaže prav pa je skor nov, in kompatibilen z endomondo in še parimi api ampak men ne dela kot treba al pa se kot pravim premika uglavnem ni ok.

bond007 ::

Blazz to ti malo na pamet trolaš ali iz prve roke in imaš dejansko Miband 1s doma? Glede na moje osebne izkušnje, prebrane reviewe in ogledane youtube posnetke, kjer primerjavo 1s z drugimi HR monitorji, je Miband 1s HR z izjemo redkih odčitkov čisto dovolj natančen za sports tracking.

Insan3Lik3 ::

če izberem na gearbest eu warehouse ni slovenije na seznamu? kako bi zdej jst to naroču?
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

amacar ::

Gearbest eu warehouse ne pošilja v slo.

Insan3Lik3 ::

amacar je izjavil:

Gearbest eu warehouse ne pošilja v slo.


thx, bom pa iz china
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Insan3Lik3 ::

Sem narocil iz china ampak ocitni so poslali iz belgije? Ker pise na paketu belgian post in tracking number tudi da pod origin belgijo
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

polde66 ::

Gearbest poslal v 2 tednih, danes dobil. težava je da se ne morem registrirati na MI acaunt
polde

Insan3Lik3 ::

polde66 je izjavil:

Gearbest poslal v 2 tednih, danes dobil. težava je da se ne morem registrirati na MI acaunt

mene je tudi zafrkavalo, tukaj se registriraj pa se bos lahko na aplikaciji loginal https://account.xiaomi.com/pass/register
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

polde66 ::

Sem rešil tako, da sem se preko telefonske številke registriral, tam ni bilo problema. Vzel sem za ženo za materinski dan:D.
polde

Blazz ::

bond007 je izjavil:

Blazz to ti malo na pamet trolaš ali iz prve roke in imaš dejansko Miband 1s doma? Glede na moje osebne izkušnje, prebrane reviewe in ogledane youtube posnetke, kjer primerjavo 1s z drugimi HR monitorji, je Miband 1s HR z izjemo redkih odčitkov čisto dovolj natančen za sports tracking.


Malo na pamet (trolam pač ne), a mi cena da vedeti, da to ne more biti kvaliteten merilnik utripa. Sploh glede na način kako to meri. Pred cca pol leta sem bil pred nakupom top wristband heart rate monitorja (vložil kar veliko truda v to), in sem glede na youtube reviewe kjer so prikazovali chest merilnik proti vsem najboljšim se odločil, da bo treba še počakati serijo ali 2 preden bo to kaj uporabnega glede resničnih podatkov... večina jih ima še v korakih 10% napako... Recimo 140 evrski Fitbit charge HR pa zamuja z meritvami srca po 1 minuto, pa še nato je vsaj 10% stran od realnosti, pa ima precej boljši merilnik kot tale miband... in glede na to da OP želi točno kdaj se ne preterati recimo čez 170 ali 180 pulza je vse to kar ponujajo trenutno wristbandi dosti neuporabno.
če pa ti je dovolj to, da k začneš laufat vidiš da se ti je dejansko pulz dvignil, a tega sam ne znaš občutiti, potem pa le le v nakup.

#000000 ::

Jest jo ravno zdele probavam, kaže tko dokaj podobno kot oximeter in merilnik za pritisk, tako da za teh nekaj utripov razlike ne bo hudega.

Edim ne morem je še usposobit da dela v live z endomondo appom, sem pa vidu da ta mi bamd tool's ni free ampak za plačat, čeprav bi se upal naložit tud kaj iz drugih virov, ker je to telefon ki ga mam samo za to zadevo ima sicer naročnino ampak not ni več kot par kontaktov in nekaj slik, sem ga pa mogu updejtat na android 4.4 ampak za sgs3 nisem našel druge kot korejsko verzijo LOL ampak dela ok ima tud slo in eng lang, ampak mi gre na živce k ima še vedno tudi korejske znake.

polde66 ::

Rome za telefone imaš na http://www.needrom.com/
polde

#000000 ::

thx polde, sam kerga naj izberem da ne bom spet fasu kako eksotiko :)

polde66 ::

Tam ko je največ zvezdic in največ "sledilcev" Ponavadi so kakšni cianogen modi kar ok
polde

#000000 ::

polde nisem še uspel, tisti cyan modi mi niso ok, vse je blesavo postavljeno in se nč ne znajdem + nekaj naklada o nekem laucherju in še nečem dva da na izbiro, tako da sem zaenkrat na korejskem romu seveda eng lang. Uspel sem tudi že včeraj usposobit zadevo, in je blo bolj tko tko danes se mi zdi da keže bolj točno, je pa res da sem bil včeraj precej neprespan in mogoče zarad tega hitrejši utrip ?

danes pa je tkole pokazalo

polde66 ::

Super je tole

Kater program imaš to?
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

#000000 ::

endomondo

#000000 ::

endomondo

tko pa zgleda na računalniku, kjer za vsak meter lahko dobiš info. kaj se je dogajalo takrat, kok je bila hitrost, kje si bil, utrip srca ipd, ampak to je free verzija tega programa, PRO omogoče še kake druge bombončke a,pak zame je free dovolj.

#000000 ::

evo fakin šit, zdej je začel ROM srat ta korejski, sem naložil cyanogen mod in dela, samo je taka zbrka da tega jest ne znam uporabljat, čist mim, a ne najdem enga ki bi bil brez bugov, ta back-to-n00t_ROM_V1.zip mi začne kr restartat občasno, se parkat zažene in je spet ok, če dam notr sim kartico pa ga fuka ker mi kr prekine pogovor ali zmrzne.

Insan3Lik3 ::

kater telefon pa imaš
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819412 (5721) OK.d
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755271 (21545) Kawl6
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973797 (32016) DarwiN
»

Bo tole o pokurjenih maščobah držalo ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567832 (6662) fosil
»

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

Oddelek: Loža
163415 (2743) Machete

Več podobnih tem