» »

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

franci0 ::

FitBit je nekje 120EUR, kar še mogoče cenovno gre skozi.
Še je kaj drugega primerno konkurenčnega?

Važno mi je samo to, da ima dokaj natančen heart rate monitoring, tako da kaki šmorni za 20EUR odpadejo (been there, done that).
Uporabljala bo jo oseba, ki dnevno preteče 10km zato miej heart rate bistven.

Ker sem padel ven iz tega že neakj časa nazaj, bi vas prosim za kakšno idejo kaj se da dobiti iz EU v tem cenovnem rangu.


Potrebujem v 14ih dneh, tako da China odpade.

Hvala
  • spremenilo: franci0 ()

fujtajksel ::

A je tale Mi Band 2 za kej?
https://www.amazon.co.uk/Xiaomi-Pedomet...

treker ::

Jawbone up3

zee ::

Jawbone ne dela vec trackerjev, kar pomeni, da je podpora neobstojeca.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

polde66 ::

Na njegovem mestu ali tvojem bi se odloču rajš za Polar M400, cena je pa res 160 eur. Če dnevno preteče 10 km potem mu zna biti motivacija tudi shranjevanje aktivnosti, GPS pa tudi uporaba za druge športe. Samo predlagam.
polde

franci0 ::

Jawbone nima prikazovalnika (zaslona), da bi lahko videl v trenutku kolko maš heart rate.

Polar M400 zgleda odličen, samo je budget, ki je na voljo za uro/zapestnico do 110€.

tomy5 ::

franci0 ::

xiaomi mi band 2 je super tracker za penziče kot sem jaz, ki samo hodimo. Za tek pa je zelo odsvetovana, saj ima cheap šmorn senzor za merjenje srčnega utripa.... Vidim da ima BB Fitbit charge HR za 129,99€.... lahko še kaj boljšega najdem ?


https://www.bigbang.si/fit-zapestnice/c...

dragon ::

Na bolhi se prodaja polarjeva ura A360,če ni odpora do rabljenih stvari,bi razmišljal v tej smeri.Paziti je treba samo velikost paščka,da ne pride do dodatnih stroškov.

xardas ::

Kaka za deva od Mia? Jaz uporabljam, že skoraj eno leto, Mio Link v kombinaciji s telefonom in zaenkrat nimam pripomb.

#000000 ::

Jest mam mi band 2, in je kr točen, testiral z oxitesterjem in merilcem krvnega tlaka, vsi kažejo nekako podobno, par utripov +/- Tko da nabavi mi band 2 če samo hodiš je ok kot si reku, men je celo na beciklu kazal dokaj realne rezultate.

aja še to, vse te ure in zapestnice merijo HR na isti način, tako da una za 100 eur ne more bit precej boljša od une za 30.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

cvalsr ::

Živjo
Sem se nekaj trudil z branjem in iskanjem, pa nisem našel, kar bi rad:
- Čisto preprost zapestni merilnik srčnega utripa
- z dovolj velikimi številkami za očalarje
- brez nepotrebnih bebavosti (a la merjenje poti kar brez GPSa, merjenje kalorij, ...)
- brez prsnega pasu, ker me moti (čudno, a?)
- ne prav drag, jasno
- skratka, rad bi samo (brez očal dobro) videl trenutni srčni utrip med tekom
Saj ne pričakujem, da boste iskali namesto mene, mogoče pa mi lahko kdo že kar iz lastnih izkušenj kaj iz rokava strese? ;)
Hvala

borutz ::

ne vem ce je ista ura oz. lahko da je kaksna druga verzija
na nemskem amazonu je polar m400 sicer pink samo 90 eur, z pasom pa 115 eur
http://www.idealo.de/preisvergleich/Off...

darkolord ::

cvalsr je izjavil:

Živjo
Sem se nekaj trudil z branjem in iskanjem, pa nisem našel, kar bi rad:
- Čisto preprost zapestni merilnik srčnega utripa
- z dovolj velikimi številkami za očalarje
- brez nepotrebnih bebavosti (a la merjenje poti kar brez GPSa, merjenje kalorij, ...)
- brez prsnega pasu, ker me moti (čudno, a?)
- ne prav drag, jasno
- skratka, rad bi samo (brez očal dobro) videl trenutni srčni utrip med tekom
Saj ne pričakujem, da boste iskali namesto mene, mogoče pa mi lahko kdo že kar iz lastnih izkušenj kaj iz rokava strese? ;)
Hvala
Kaj takega?

jype ::

Pa saj heart rate se ne meri v evrih?

cvalsr ::

Darkolord, ali ta zadeva kaže pulz direktno na tem zapestnem pasu? Vse to alibabasto našteto blututovje in androidovje me spravlja v dvom - ne bi hodil / tekel / kolesaril tako, da bi v eni roki pred nosom držal 'pametni' telefon ali pa kar tablico ;)

Da se ne bo še kdo nasmolil:
V Sanolaborju sem našel pulzmeter Beuer, ne rabi prsnega pasu, cena ugodnih 39 €. Super; dokler nisem prebral navodil: 5 do 8 sekund moraš z nasprotno roko držati pritisnjen gumb, da ti za sekundo - dve pokaže trenutni pulz, ki takoj spet mrkne. Kolikšen kreten moraš biti, da daš to na trg - za uporabo v športu? Nesem lepo nazaj v štacuno ...

Machete ::

Ali ima kdo Rhythm+ trak za roko? Ali ima kdo kakršen koli BT HR trak ali zapestnico, ki deluje na W10 mobile, predvsem pa s Sports Tracker? Malo mi je čudno da bi se sparil samo z 'uradno podprtim' Suunto strapom, za katerega pa berem slabe komentarje..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35973901 (32120) DarwiN
»

Pametna športna ura

Oddelek: Kaj kupiti
183300 (2006) Heisenberg
»

Tekaška ura za merjenje srčnega utripa

Oddelek: Šport
182868 (2370) Karen
»

Samsungov drugi zapestni poizkus: Gear Fit 2

Oddelek: Novice / Android
3213347 (10692) BigWhale
»

Kje bi pri nas kupil tole zapestnico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
537504 (5497) polde66

Več podobnih tem