» »

Svetovno prvenstvo v nogometu v Rusiji 2018

Svetovno prvenstvo v nogometu v Rusiji 2018

Temo vidijo: vsi
««
32 / 38
»»

leiito ::

Mbappe lahko potegne tja do 50 km/h, ampak mora to biti potrebno, zakaj bi pa tekel na polno, če si že s 70% hitrejši od vseh, saj tudi mi pri prehitevanju z avtom ne pritisnemo gas do konca, če ni treba.

Ni dvoma, da je Francija izrazit favorit, na stavnicah je o tem konsenz, ne brez razloga, je pa to ena tekma in Hrvati najbrž verjamejo, da jim je usojeno, fuzbalerji so zelo vraževerni, hrvaški navijači pa tudi, na posnetkih HRT je eden povsem resno razlagal, da Hrvaška zmaguje, ker oni že ves čas prvenstva nosi isto majico, drugi je uspehe pripisal kravati, tretji pa jutranjemu ritualu. Možganje pač išče vzorce in iz korelacije naredi vzročnoposledičnost, kot otroci, ko se med hojo nočejo dotikati črt na tleh.

Če bi odigrali 10 tekem, bi jih Francija najbrž dobila 7, Hrvaška 3, vsaj po stavnicah sodeč, ampak razlike so danes v fuzbalu majhne, odloča dnevna forma, centimetri, naključja, srečno odbita žoga, sodniška napaka. ampak kot gledamo je proti čvrstim in dobro postavljenim obrambam težko zadeti, priložnosti so po izgubljeni žogi, hitra tranzicija preden se ekipa resetira v obrambi in s hitrostjo Mbappeja in Kantejevimi podajami so Francozi v prednosti, Modrič vendarle ni Messi, da bi s podajami na vtekajočega igralca za hrbet branilcev paral obrambe, samo podaja Rebiću je bila taka. Naslednja prednost je fizična moč Francozov, Hrvati bojo težko dobivali duele ene na ena in skok, skok so dejansko izgubljali proti vsem in je bilo sploh nelogično, da so igrali na dolge žoge, proti Rusom pol ure niso mogli čez polovico.

Ampak če bi Francozi igrali veliko pod svojim nivojem, Hrvati pa tekmo življenja, in še z nekaj sreče in morda tudi sodniške pomoči, Hrvaška ni brez možnosti.

perci ::

Zelo dober post. Se povsem strinjam. Razen tistega do 50kmh :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gusto ::

Vazelin je izjavil:

Belgijci so debili ko so zmagali tisto prvo tekmo z Anglijo. V spodnji polovici bi bili lagano v finalu:D

No recimo, da bi bili v spodnji polovici in da bi prišli v finale (tukaj je nekaj če-jev). V finalu bi zopet naleteli na Francijo, izgubili, bili drugi. Vau! Tako zelo boljše!:D

Danes malo bolj privoščim Hrvatom, navijam pa za dober nogomet in naj na koncu zmaga tisti, ki bo pokazal bolj atraktiven nogomet. Če bom videl, da so to Francozi in bodo zmagali, jim bom čisto privoščil.

ADIJOOO1 ::

leiito je izjavil:

Mbappe lahko potegne tja do 50 km/h, ampak mora to biti potrebno, zakaj bi pa tekel na polno, če si že s 70% hitrejši od vseh, saj tudi mi pri prehitevanju z avtom ne pritisnemo gas do konca, če ni treba.



Po tvojih hudih izračunih je Mbappe za dobrih 5 kmh hitrejši kot Usain Bolt :))

BivšiUser2 ::

Ne vem kaj se vsi na Mbappeja obešate. Proti Belgiji ni zadel Mbappe, niti Griezmann.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Vazelin ::

to bi bilo precej hudo za francijo, da še drugo finale zapored izgubi proti underdogu:D Mislim, da jih je izučilo 2 leti nazaj in ne bo nobenega podcenjevanja in bodo maksimalno pripravljeni... meni pa podvojili regres>:D

perci ::

Ufff...cisto verjetno je, da bodo zmagali po podaljsih in potem gre tvoj regres papa :).

SmotaniJanez ::

Hrvati so že zdaj legende.

Jih je 4 milijone in so prišli v finale SP.

Kdo jim ne privošči? Da zmagajo.

Odgovor je kot na dlani. Morda ga kdo ugane? Ane, Perci. Midva že veva.

SimplyMiha ::

Hrvati so začeli prestavljati maše zaradi nogometa. Lahko da jim višja sila razblini sanje o pokalu ;)

Drevesce ::

Jaz bom navijal za Francijo. Enostavno mi gre ta Hrvaška nadutost preveč na ku***. Od njihovih igralcev pa do funkcionarjev.

Drevesce ::

Jaz bom navijal za Francijo. Enostavno mi gre ta Hrvaška nadutost preveč na ku***. Od njihovih igralcev pa do funkcionarjev.

Drevesce ::

Jaz bom navijal za Francijo. Enostavno mi gre ta Hrvaška nadutost preveč na ku***. Od njihovih igralcev pa do funkcionarjev.

Drevesce ::

Jaz bom navijal za Francijo. Enostavno mi gre ta Hrvaška nadutost preveč na ku***. Od njihovih igralcev pa do funkcionarjev.

Drevesce ::

Jaz bom navijal za Francijo. Enostavno mi gre ta Hrvaška nadutost preveč na ku***. Od njihovih igralcev pa do funkcionarjev.

Mato989 ::

SmotaniJanez je izjavil:

Hrvati so že zdaj legende.

Jih je 4 milijone in so prišli v finale SP.

Kdo jim ne privošči? Da zmagajo.

Odgovor je kot na dlani. Morda ga kdo ugane? Ane, Perci. Midva že veva.


No ja, največje legende so Urugvajci, njih je 4 mil in so bili Svetovni prvaki =) Morda pa Hrvati danes izenačijo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BivšiUser2 ::

Drevesce je izjavil:

Jaz bom navijal za Francijo. Enostavno mi gre ta Hrvaška nadutost preveč na ku***. Od njihovih igralcev pa do funkcionarjev.

Politika ni šport, se pa njihovi politiki za razliko od naših vsaj dostojno zahvalijo svojim.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Baja ::

SimplyMiha je izjavil:

Hrvati so začeli prestavljati maše zaradi nogometa. Lahko da jim višja sila razblini sanje o pokalu ;)


drugače tako ali tako nikogar ne bo k maši.

tudi trgovine so zapirali prej, da bodo lahko zaposleni tekmo gledali :)

a hrvaške meje so odprte danes zvečer?

icko ::

Kako lahko gledam tekmo na hrt. Ob naših napovedovalcih sem več na sekretu kot pred tv-jem.

leiito ::

Acestreame gledaš, na reditu maš linke, jaz gledam na BBCju ali ITVju, vrhunski komentator, vedno v paru, kot se za šport spodobi, eden za play by play, drugi kot color commentator, na RTVju rečejo temu strokovni komentator, tak format je za športne prenose povsod po svetu, ne vem zaka, sploh po valu kritik na vsakem večjem tekmovanju, RTV vztraja pri teh suhoparnih, dolgočasnih komentatorjih, ki niti ne razumejo formacij, ne razumejo pozicij, taktike, igranja brez žoge, v bistvu presenetljivo, ker za te reči prebereš eno knjigo o teoriji fuzbala pa veš za kaj gre. Tudi studijski komentatorji so na RTV na presenetljivo nizkem nivoju, z izjemo Protege, valjda ne rabimo gledalci, da nam studio pove koliko je rezultat, slabi so s statistiko, slabi so z grafiko, potem gre pa še polovico časa za reklame, na BBCju jih sploh ni, na ITVju je pa mogoče minuta.

branimirII ::

Kvote na stavnicam su odraz pricakovanj ljudi in tistih ki staviju. Ni pa nujno da pricakovanja ljudi odrazaju realnost. Vecinoma su realni ampak ne vedno.

branimirII ::

Vazelin je izjavil:

branimir:
With three goals under his belt, the forward has also clocked in the fastest running speed of the 2018 World Cup: 37 km/h when stretching Argentina beyond belief to win a penalty in the last-16.

:D

http://www.marca.com/en/world-cup/2018/...

Vir iz tiste strani? A potem tiste dve strani, ki povzemaju fifine rezultate lazeju? Edit. A najde se kdo kaksno stran kjer omenjajo 37kmh. Jaz sem najdo 7 strani in vse omenjajo rinalda 34kmh.

Zgodovina sprememb…

jbj__ ::

argentina:hrvaška 0:3
argentina:francija 3:4

iz kje stavnice dobivajo kvote, razen pri plačancih, ne bi vedu.

in po tej logiki je francija favorit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jbj__ ()

branimirII ::

Evo najdo sam da je mbappe teko 37kmh ampak da so mu uradno na fifi zabelezili 34.4 kmh. Zakaj ne vem. Ali usem zabelezio manj ali pa su rasisti ne vem. https://www.google.si/amp/s/www.joe.co....

jbj__ ::

branimirII je izjavil:

Evo najdo sam da je mbappe teko 37kmh ampak da so mu uradno na fifi zabelezili 34.4 kmh. Zakaj ne vem. Ali usem zabelezio manj ali pa su rasisti ne vem. https://www.google.si/amp/s/www.joe.co....



naj ga dajo na stezo 100m, da ga merm z radarjem pa ne verjamem, da bi kj dost, če bi sploh presegu 30km/h.

pa naj ima 2mesca počitka za ta tek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jbj__ ()

branimirII ::

Drugac hrvaska se eno tezavo. Perisic je poskodovan in bil v bolnici. V 3 dneh se poskodba ne more pozdravit da bi lahk normalno igrao. Tudi ce bo igrao sigurno ne bo mogo igrat kot protiv anglije. Se en razlog zakaj stavit na 67% na 1 in 33% na 0 kvoto.

branimirII ::

Opozorilo to ni financni nasvet. Za morebitno izgubo ste sami odgovorni.

ADIJOOO1 ::

Drevesce je izjavil:

Jaz bom navijal za Francijo. Enostavno mi gre ta Hrvaška nadutost preveč na ku***. Od njihovih igralcev pa do funkcionarjev.


Jaz pa bom danes navijal za evropsko državo čeprav niso favoriti.

branimirII je izjavil:

Evo najdo sam da je mbappe teko 37kmh ampak da so mu uradno na fifi zabelezili 34.4 kmh. Zakaj ne vem. Ali usem zabelezio manj ali pa su rasisti ne vem. https://www.google.si/amp/s/www.joe.co....



Se pravi ni tako hiter kot Gareth the turbo Bale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

Drevesce ::

ADIJOOO1, s takim zemljepisom nisi moral končal niti osnovne šole.

leiito ::

[BBC] [1080p50fps]
acestream://6b3d49d9a8296ee87417b4d9245b3a88c355531b

[ITV] [1080p]
acestream://09a520cb8648f362c14362e6961a9cb14a4a82b7

[SD] [HRT 2] [CROATIAN]
acestream://9b790da438f2ed0ca4408097e2fbdf5d51fb8e9d

nsa_ag3nt ::

Prvi gol za Francoze.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

leiito ::

Bravo Hrvati, francoski gol po divu Griezmanna, napaki sodnika, napaki hrvaške obrambe, ki je stala preblizu golu in potem še sreči, da je Varane malenkost spremenil smer žoge, da jo je Mandžukič poslal v svoj gol, medtem ko je bil hrvaški gol briljanten, fenomenalni Vida je več hotel žogo od Francozov, Perišič pa velemojstrsko, kera kreativnost in potem eksekucija ideje.

Dr_M ::

Jao hrvati, pa ne z roko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

leiito ::

Škoda, karkoli se zgodi zdaj, sodniške odločitve bojo senca nad rezultatom.

Dimnik ::

Francozi igrajo koliko rabijo...

_IKE_ ::

leiito je izjavil:

Škoda, karkoli se zgodi zdaj, sodniške odločitve bojo senca nad rezultatom.



Kakšne točno?

oo7 ::

Hrvati dosti boljši nasprotnik kljub rezultatu.

leiito ::

Komentatorji na ITVju so navdušeni nad Hrvati, pravijo da so popolnoma nadigrali Francoze, ki vodijo zaradi prostega strela, ki ga ne bi smelo biti in penala, ki ga ne bi smelo biti, pravi Klinsmann, da ne dvomi, da bojo Hrvati izenačili. Škoda res za sodniške odločitve.

oo7 ::

leiito je izjavil:

Komentatorji na ITVju so navdušeni nad Hrvati, pravijo da so popolnoma nadigrali Francoze, ki vodijo zaradi prostega strela, ki ga ne bi smelo biti in penala, ki ga ne bi smelo biti, pravi Klinsmann, da ne dvomi, da bojo Hrvati izenačili. Škoda res za sodniške odločitve.


Jaz sem zgoraj uporabil tvoj link ampak me vrže na reddit ?

euagrus ::

Mah, vsi nekaj nakladajo, francozi bojo zmagali, hrvati se svojega gola ne najdejo in dajo avtogol. Pa se edini gol dajo zaradi bolezni steklenih kolen, niti dotaknil se ga ni. Fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

leiito ::

Roka Perišića bi morala biti namerna, pri taki hitrosti žoge niti ne bi mogla biti, pravita Gary Lineker in Rio Ferdinand.

Pejt na google, reddit soccer streams, najdi France Croatia in tam so potem linki

Cruz ::

Kako ne bi smelo biti??? Sodnik je zaenkrat dobro sodil, še premalo za Francijo. Če je sodil tisti 'john' v korist Hrvaške, bi lahko tudi razveljavil gol hrvaške proti Angliji.

Seveda je bila namerna, saj pa jo je udaril v nogo??
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

leiito ::

Aja, pa player rabiš za acestream, aceplayer, sodaplayer...

_IKE_ ::

leiito je izjavil:

Komentatorji na ITVju so navdušeni nad Hrvati, pravijo da so popolnoma nadigrali Francoze, ki vodijo zaradi prostega strela, ki ga ne bi smelo biti in penala, ki ga ne bi smelo biti, pravi Klinsmann, da ne dvomi, da bojo Hrvati izenačili. Škoda res za sodniške odločitve.



Gol za izenačenje proti angležem tud ne bilo smelo biti pa.....


Že vidm kako se bo tole izrodilo v : sudija nas je pokrao, par dni nazaj pa je bil smeh v studiu.( še besanje reku da gola ne bi smel bit...)

branimirII ::

Perisic me je presenetio. S tako poskodbo igat i celo dat gol. Kot da ni s tega sveta. Drugac pa roka je bila. To je dejstvo. Je pa bila nepotrebna. Bilo bi bilj zanimivi ce ne bi bilo tega i penala.

Zgodovina sprememb…

_IKE_ ::

Roka je tud cista......drugače bi žoga šla na drugo vratnico kjer sta stala dva žabarja sama kot duh....

Cruz ::

Je pa res, da Francozi igrajo zelo nezanimivo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

branimirII ::

Jaz sem pogledo situacijo z roko. Francoz pred njem se je hitro i nenadoma umaknil pred perisicem. Zdaj je dvom ali ga je hitra zoga presenetila in zadela roko. Mislim da ni namenoma. Je cista roka. Kot sem napisal. Je pa brezvezna.

leiito ::

Roka mora biti namerna, ne gre za to, da spremeni smer ali ustavi žogo. Tako studio ITV, so bral pravila in kljukce delal, nekako jim zaupam.

nsa_ag3nt ::

3-1
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

euagrus ::

Goooooool, 3:1... !!!!!! Toooo francija!
««
32 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno rokometno prvenstvo Katar 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
557334 (1225) oo7
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41278022 (57069) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896148927 (124178) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223798 (19749) jericho
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901215829 (176638) DarwiN

Več podobnih tem