» »

Slovenci mladinski evropski prvaki v rokometu!

Slovenci mladinski evropski prvaki v rokometu!

branimirII ::

Slovenski rokometni mladinci so v polni dvorani Zlatorog v Celju z 31:30 premagali favorizirano Francijo. Slovenija je na domačih tleh prvič osvojila zlato na EP-ju do 20 let v rokometu!


Cestitke!

OldSkul ::

Ma dobri so da na zadnji stopnički niso popustili. Naše mlade rokometne ekipe so res dobre.

branimirII ::

Cez par let bojo clanska reprezentacija i verjetno bojo tut prvi. Isto kot je bila mladinska reprezentacija jugoslavije prva pa so po vojni hrvati bili tretji na nogometnem prvenstvu. A ce vojne ne bi bilo bi bili prvi.

branimirII ::

Danes ob 19. uri pred magistratom sprejem zlatih rokometašev. Ce bo gdo sel bom jaz tut tam u beli majci sa bitcoin znakom. Ce me ne boste najdli lahk na glas zaupijete BRANIMIR pa se bom odazval.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tilen ()

BivšiUser2 ::

Bakle, ognjemet?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

branimirII ::

BivšiUser2 je izjavil:

Bakle, ognjemet?

Jaz bom prineso velike mega petarde. Ce bojo drugi razocarali sa pirotehnikom, da bo vsaj neki pokalo za zravan.

jb_j ::

aja ma svaka čast, evropski prvaki, imajo pol neki potenciala za svetovne čez par let. (v članski postavitvi, al kako se reče)

e pa svaka čast, nism vedu, da je branimir pristaš športa, in proti substancam, ki uničujejo šport.

jst sm mislu, da je pa le en (kletvica ali 10), ki mori temo svetovnega prvenstva v fuzbalu.
(ma zarad tega, ker je imel angleže in belgijce v finalu, lahko pa da sem zamešal,
ker mi spomin ravno ne deluje vedno, večino časa)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: kje boste pričakali novo leto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
5213122 (11307) Cash
»

Kk olimpija - se reŠuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
598336 (6559) djordjevic
»

OI Atene 2004 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1147843 (5806) MEDENA
»

EP v rokometu 2004 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1137429 (5163) Microsoft

Več podobnih tem