» »

Svetovno prvenstvo v nogometu v Rusiji 2018

Svetovno prvenstvo v nogometu v Rusiji 2018

Temo vidijo: vsi
««
29 / 38
»»

Dr_M ::

Hoho, dobr tole terajo hrvati na koncu. :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Kdo bi si na zacetku prvenstva mislil, da bodo hrvati tako dalec prisli.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

Bravo Hrvaška. Zdaj pa do naslova svetovnih prvakov :D

al1976 ::

Bravo Hrvaska... Zasluzeno premagala "nogometno nadnacijo" Angleze

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al1976 ()

Dr_M ::

Super, malo lazje delo za francoze. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SmotaniJanez ::

Hrvati so bli enostavno boljši, to je bila njihova tretja tekma s podaljški.

oo7 ::

Tudi finale bo z podaljkški in na koncu zmaga Hrvaške.

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

SmotaniJanez ::

Tud je za nogomet preboj hrvaške super zadeva, ker to poživi celo zadevo. Prvenstvo je menda super v vseh pogledih.

_IKE_ ::

oo7 je izjavil:

Tudi finale bo z podaljkški in na koncu zmaga Hrvaške.



za razliko od chips&fries majo žabarji na klopi trenerja ki ve kaj dela .....

#000000 ::

Bli so boljši celo tekmo, Ang zamudila tolk enih šans sam v 2 polčasu, so pa mal tudi igrali na zavlačevanje, madžukiča so že angleži poberal, ajde ne seri digni se bro :)

hamez66 ::

Super. Navijal sem za Hrvaško in tudi v finalu bom navijal za Hrvaško. Že na Euru2016 so bili odlični, a jih je takrat domov poslala kasnejša zmagovalka Portugalska.

LeQuack ::

Hrvaški navijači v živo iz Zagreba:
https://www.skylinewebcams.com/en/webca...
Quack !

barocco ::

Bravo Hravška gremo do Konca;)
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

BivšiUser2 ::

V takih trenutkih bi rad bil Hrvat.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BlaY0 ::

Če se bodo tut Francozi tako širokoustili pred tekmo kot so se Angleži, bodo tut oni zgubil...

oo7 ::

Francozi favoriti v finalu 2016 na euro zmaga Portugalcev
Francozi spet favoriti na koncu Hrvati svetovni prvaki :D

hamez66 ::

Ja, Griezman je že navajen izgubljat v finalih.

r3dkv1c4 ::

Branko, dalmacija ni hrvaška....če govorimo o Hrvatih.

Žal je del ozemlja Hrvaške.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

gusto ::

Hrvati zasluženo zmagali, ni kaj za filozofirati. Pokazali so precej boljšo igro, kot na prejšnjih dveh tekmah. V finalu bom navijal za tistega, ki bo prikazal več poguma in boljši nogomet.

r3dkv1c4 ::

Tisti, ki pljuva dalmatince in hrvaške otočane, je zrel za goli otok....one way ticket.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

kixs ::

Naj zmaga boljsi, vendar malo prevec sodniskih napak za moj okus.

r3dkv1c4 ::

Jaz jim privoščim naslov.....garajo na polno in vidi se neizmerna želja.
Do zadnje minute so držali pressing po svoji polovici in še čez.
Modrič, Brozovič, Manđo, Perišič, Vrsaljko.....tekli so kot konji.

hamez66 je izjavil:

Ja, Griezman je že navajen izgubljat v finalih.

Zna se zgodit, da bodo Francozi izgubili zaradi izkušenj, ker so premladi....
......druga opcija pa je, ker je to pač finale, da bodo zaradi svoje mladosti sproščeni, kreativni in bodo zmagali.

Jaz bi mogoče tehtnico nagnil na stran Hrvaške, ker imajo izkušenejše može na sredini in napadu.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

hamez66 ::

Je pa fino, da se bosta še enkrat pomerili Belgija in Anglija. Prva tekma je bila "zelo zanimiva".

r3dkv1c4 ::

Imajo pa Francozi tudi tudi dan več počitka, kar je za Hrvate velik minus, ker so igrali zadnje tri tekme do konca.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

oo7 ::

hamez66 je izjavil:

Je pa fino, da se bosta še enkrat pomerili Belgija in Anglija. Prva tekma je bila "zelo zanimiva".


Ja samo na prvi tekmi so oboji igrali z rezervno ekipo.

Vazelin ::

Čestitke Hrvaški. Sicer niso do izenačenja pokazali ničesar in so angleži kontrolirali tekmo v celoti. Kane je pač imel na nogi 2 : 0 in takrat bi bilo konec. Gol je angleže popolnoma presekal in so začeli igrati totalno porazno. Če še Francijo nabijejo po podaljških je verjetno pa to dosežek svoje vrste. 2 leti nazaj so jih portugalci. Letos jih lahko Hrvaška. Sam se mi zdi da je kvaliteta preveč na strani Francije za presenečenje. Modrić MVP prvenstva?

Its coming home:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ripmork ::

Čestitke hrvatom, res dobro odigrano :)

Jaz jim privoščim naslov.....garajo na polno in vidi se neizmerna želja.
Do zadnje minute so držali pressing po svoji polovici in še čez.
Modrič, Brozovič, Manđo, Perišič, Vrsaljko.....tekli so kot konji.

podpis!

oo7 ::

Jaz privoščim Hrvaški sem že večkrat napisal v tej temi in tudi upam, da zmagajo.

Vazelin ::

Če imaš tisto klasično desetkico v Modriću na igrišču je vse precej lažje. :) Če z Raketo zagospodarita na sredini je možno čisto vse. Sicer sem prepričan, da če bi igrali s Francijo na 3 dobljene, da Hrvaška morda zmaga 1x. Ampak finale je le finale.:D Če bo Modrić imel svoj dan potem bo Hrvaška nevarna.

ps: evo da vidimo še eno Anglija vs Belgija tekmo. Da vidimo če bodo Angleži spet ležerni:))

Je pa imo več ali manj jasno, da če Hrvaška zmaga bo Modrić zelo v igri za ballon dor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mikhaair ::

Cestitke Hrvatom. Najbolj porazno bi bil finale Bel:Eng. Hvalabogu naj se sedaj poigravajo za zretje mesto.
Sicer pa letošnje prvenstvo mi je medlo. Brez lepe tekme v izločilnih bojih. In manjka markantni igralec prvenstva.

oo7 ::



Evo hrvati so gol proslavili tudi z fotografom, ki so ga pokopali pod kupom sreče :D fotograf je samo ležal se smejal in slikal :)

Vazelin ::

Francija : Argentina in Belgija : Brasil so bile hude tekme.

Sicer pa ja. Manjkala je kvaliteta v izločilnih. Bedna Nemčija, Nizozemske sploh ni, Italije ni. V zgornji polovici je bilo mesarsko klanje, v spodnji dejansko samo Anglija in Hrvaška, ostalo je bilo tako tako.

Mi je všeč, da je dejansko kakšno presenečenje. Ne kot Liga Prvakov kjer so stalno eni in isti klubi.

its coming home

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Folk, se spomnite epske tekme med Nizozemsko in Brazilijo na SP98?:D tisto je bilo divje. to je letos manjkalo v Rusiji.

Muri na rt.com
https://www.rt.com/sport/432809-mourinh...
jp, anglija bi lahko vse končala v prvi polovici

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Španija Portugalska 3:3 je bila dobra tekma.

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

Španija Portugalska 3:3 je bila dobra tekma.

Blegija Japan je bila tudi precej divja v drugi polovici:D Sicer pa govorimo za izločilne boje.

Za kvaliteto je treba gledat Ligo prvakov ampak čar je na mundialu nekaj drugega ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Točno ja Japonska Belgija je bila orng divja tekma :)

Vazelin ::

Mislim, da francozi ne bodo tekme vzeli ležerno ali preveč podcenjevali. konec koncev so spušili proti Portugalski na Euru, čeprav so bili veliki favoriti. Izkušnje so sicer zelo na strani Hrvaške. Danes so pokazali, da lahko pičijo kot kobra.

m-power: probaj kje dobit nizozemska vs brazilija iz 1998:D Tisto je the match. Kakšen norc je bil včas brazilski Ronaldo. Kakšni pospeški :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Folk, se spomnite epske tekme med Nizozemsko in Brazilijo na SP98?:D tisto je bilo divje. to je letos manjkalo v Rusiji.

Muri na rt.com
https://www.rt.com/sport/432809-mourinh...
jp, anglija bi lahko vse končala v prvi polovici


Takih tekem več ne bo, ker ni več takih action packed ekip, tisto je bla zlata generacija Ajaxa... proti zlati generaciji Brazilije =) Prvim ni uspelo kronat tiste generacije z lovoriko, drugim pa je leta 2002 =)

Ampak nič za to, obojni so z zlatimi črkami vpisani v zgodovino.

Dejansko ko tako skupaj potegnem, lahko rečem da sta mi bili osebno dve najboljši tekmi Španija vs Potruglaska in Argentina vs Francija... po šoku glede rezultata in poteku tekme pa verjetno Hrvaška vs Argentina in Japonska vs Belgija...

Best last minute goal pa verjetno Kroos za Nemčijo po vrednosti pa seveda Belgijski protinapad.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

Takrat je škoda, ker ni šla Nizozemska naprej. Se spomnim kako bedne volje sem bil nekaj dni. :D 2002 je bilo potem pa tako ali tako leto Brazilije brez konkurence.

Mato: tudi Nizozemska : Brasil 1994 je bila tekma prvenstva, če se prav spomnim:)

ps: meni je un Kroosov gol top tega prvenstva. Tehnično brilijantna zadeva, ki jo itak sedaj ne ponovi, če strelja 100x:D

Kakšne playerje so mel Nizozemci: Rijkard, Overmars, Bergkamp, van der Sar, De boer-a, Seedorf, Kluivert, Davids. Res tista zlata generacija, ki se skupaj zbere tko na vsakih 50 let. Če sploh:D Škoda ker ni ratala ena lovorika :/

Recimo una Španija iz 2010 je bila dno dna, kar se gledljivosti tiče :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

mundiali 1994, 1998 in 2006 so v mojih očeh še vedno tisti TOP. Lahko bi rekli kar zlata 90s :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

grandioso74 ::

kixs je izjavil:

Naj zmaga boljsi, vendar malo prevec sodniskih napak za moj okus.

hrvaška ni zmagala zasluženo, turek od sodnika ne ve kaj je nevarna igra, ja, napake je delal, tudi hrvatekom bi moral dosoditi 11metrovko, izgleda, da je sodnik naredil kompenzacijo.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Vazelin ::

Modric deserves the final, the World Cup, the Ballon d'Or and whatever is left
http://www.marca.com/en/world-cup/2018/...
se kar strinjam:)

Two Galacticos will arrive to build a new Real Madrid

http://www.marca.com/en/football/real-m...
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

harvey ::

Dr_M je izjavil:

Kdo bi si na zacetku prvenstva mislil, da bodo hrvati tako dalec prisli.

Po parih tekmah na SP se je videlo, da so odnosi v reprezentanci pošlihtani (tudi domov je kdo odšel) sploh tekma proti Argentini je bila sijajna in potem so se malo namučili z DAN in RUS, a se niso dali. Tole danes, pa so pokazali, da so postali kot zrela reprezentanca ter grizli do konca, lepo umirjeno in jih ni grabila panika, tudi po kmalu prejetem golu in bili nagrajeni. Samo čestitamo jim lahko. Bravo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Takrat je škoda, ker ni šla Nizozemska naprej. Se spomnim kako bedne volje sem bil nekaj dni. :D 2002 je bilo potem pa tako ali tako leto Brazilije brez konkurence.

Mato: tudi Nizozemska : Brasil 1994 je bila tekma prvenstva, če se prav spomnim:)

ps: meni je un Kroosov gol top tega prvenstva. Tehnično brilijantna zadeva, ki jo itak sedaj ne ponovi, če strelja 100x:D

Kakšne playerje so mel Nizozemci: Rijkard, Overmars, Bergkamp, van der Sar, De boer-a, Seedorf, Kluivert, Davids. Res tista zlata generacija, ki se skupaj zbere tko na vsakih 50 let. Če sploh:D Škoda ker ni ratala ena lovorika :/

Recimo una Španija iz 2010 je bila dno dna, kar se gledljivosti tiče :/


Dobro 1994 sem bil premlad, in se ne spomnim, tudi 1998 sem gledal bolj naspol, ampak se spomnim tiste tekme ker je izstopala... se pa spomnim vse od EURA 2000... ja tisti playerji Nizozemske so igrali za oko eno lepših iger... ampak ni jim ratalo, verjetno je to najboljša ekipa v zgodovini brez lovorike...

Ja Špancija 2010 je bila Barcelona 2.0... s še boljšo obrambo :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dr_M ::

Jest sm pa 2014 dozivel en tak deja vu. Nemcija premagala argentino v finalu :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mikhaair ::

Ja, pri prvem golu Hrvaske bi bila taksna igra koaznovana s prekrskom, ce bi se zgodile kjerkoli, kadarkoli drugje na igriscu. Ampak, ker je bilo vse tako hitro in brez kontakta, sodnik po moje sploh ni imel casa razmisljat in imeti jajc piskat prekrsek. Ampak, saj so ga dali angležem, moška igra, pa to.

Legendarno....sicer sem bil mulc, ampak medlo se pa spominjam slalomiranja Maradone, kaki wow je to bil takrat.

B8S88 ::

Kot zmeraj na nogometnih prvenstvih ostane na koncu jezika, kaj bi bilo če bi sodnik....Tisti VAR je sam po sebi ok, ampak da ga sodnik namenoma presliši in dela po svoje, pa se mi ne zdi prav..Po moje tri ali štiri pari oči vidijo več kot eden. To mi je manjkalo pri vsem tem (govorim na splošno, v detajle zadnje tekme se ne bom spuščal)....Da bi bilo pravilo da VAR ustavi sodnika in ga prisili, da pogleda posnetek. Ker sem mnenja da so nekatere reprezentance bile okradene, sicer v manjši meri kot na prejšnjih prvenstvih, ampak vseeno..
Zmaga naj boljši pa bo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: B8S88 ()

Mato989 ::

Samo če tako malo pomisliš, kakšno ekipo je imela Anglija prejšnja prvenstva, pa ji nikdar ni ratalo...

Beckham, Terry, Lampard, Gerrard, Owen, Hargreaves, Ferdinand, Joe Cole, Ashley Cole, Carrick, Neville, Sol Campbell etc... tale ekipa danes je v Evropskem in Svetovnem merilu dosti manj znana manj zvezdniških imen...

Tako da so definitivno presegli pričakovanja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

perci ::

Men je hecno kolk so komentatorji pred to tekmo s Hrvaško Anglijo kovali v zvezde. Harry Kane stroj za zadetke in podobne nebuloze. Southgate nevemkak car, kao.

Kar se pa tiče Francije, pa Hrvaška realno nima za burek. Mi je pa všeč, da se bodo borili do konca. Bi znal biti lep trd finale.

Zanimivo je to, da je Hrvaška po tako dolgem turnirju še vedno kompletna, brez kakih poškodb (ok, nekaj se kaže pri Vrsaljku in Mandžukiču), čeprav igra ves čas sloni na istih igralcih. Upam, da se bodo spočili do nedelje, drugače bi znali imeti enosmerni promet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()
««
29 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno rokometno prvenstvo Katar 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
557515 (1406) oo7
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41280393 (59440) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896152319 (127570) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15224664 (20615) jericho
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901220060 (180869) DarwiN

Več podobnih tem