» »

EPOX 8RDA+ Ver. 2.0

EPOX 8RDA+ Ver. 2.0

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Tole je rap3r dobil v Mlacomu namesto v zameno za staro pokvarjeno, samo da ne piše rev2.x ampak kar stari 1.1 Je pa northbridge ultra spremenjeni so kondenzatorji in mosfeti okrog cpu-ja (drug proizvajalec) samo senzor za temp. je imel pa še vedno tisti stari in ne tak kot je na tej sliki.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

kuglvinkl ::

pa je imel VDD za nastavit v BIOSu? Po screenshootu sodeč, ga ta plata ima.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

morphling1 ::

Bo moral pa on povedat
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Clemento ::

8-O Sweeeeeeeeet!!!! Upam da bom iz garancije dobil taksno...ker cez ene 10dni naj bi jo
sele poslali v slovenijo;(( upam da bo vredno cakat. Pol se bo treba pa odlocit al 8rda+ al nf7-s v2.0:D

Ok hladilna rebra na sauth in nord birdgu sam nobeno ni aktivno kako ce pol clovk VDD daz na 2.0V

EDIT: kok se kaj od r3perja navija?
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Clemento ()

rap3r ::

Evo mene vidu to temo.
Če dobr pogledate to plato ma zadeva mosfete čist drugač postavljene eni so kr med kondenzatorji umes!
Dobr poglejte, moja ni rev 2.0 ampak 1.1 kot je reku morf in nima VDD možnosti za nastavlat kar me sploh ne skrbi, skrbi me to da morm met VDD na 2.0V da lahko sinhrono laufam na 200mhz. Ram nej nebi biu kriv mislm da je kriv bios, ker mi kr sam resetira skoz neki, čist beda.
Komi čakam nov bios, ta plata bi pa mogla sekat, sam škoda jo je kupt za ta denar raj uzamte 8rda3+
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

Zame ni več dileme . NF7 all the way. Danes sem priklopil NF7-S rev 2.0 (zamenjava za 8rda, ki je začela zezat, predvsem zvok), dela krasno tudi s Kingstonom Hx pc3500 v DC načinu sem pri 1.7 V vdd brez težav prišel na 220 MHz, več nisem probaval, ker se NB močo segreva in bom počakal da ga spravim pod vodo. S stari NF7 rev 1.2 pa do sedaj tudi nisem imel nobenih težav, s Kingstoni sem ravno par dni nazaj testiral FSB in sem prišel do 239 MHz DC relaxed (vdd 2.05V) naprej Kingston ni več sposoben (samo višji vddr bi mogoče še malo pomagal). Kot komplet paket je NF7-S daleč najboljša izbira za ta denar.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Clemento ::

rap3r: kaj si ze zamenu kingstone?
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

rap3r ::

Ja so kingstoni že šli. Pol morf ti delajo kingstoni z ultro? Pizda men niso!
Faking sh*****;(( ;(( ;((
Zdej mam twinmos bh5
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

Jap delajo na ultri brez težav, temu se reče know how oz. Abit engineers bios know how :D . Gor sem imel zadnji (d14) bios, tako da ne vem če bi na starem biosu ta ram delal probleme. Meni dela krasno glede na vdd.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Clemento ::

rap3r: sozalje..... mogoce bi mogu twinmose z CH5 cipi dobit?
morph: kaj mas bios 14beta al uradni 14?? jst mam 14beta ker un drugi baje neki serje!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Clemento ()

rap3r ::

Sam res prov vedno ti neki dela men pa ne:P;((
Me zanima kako bo s corsarji pa nov bios čakam!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Clemento ch5? WTF? Kaj je pa to, mislm da rami niso problem ker so itak pc 3200 sam da morm jz dat VDD na 2.0V na ultri da lahko laufam SC 200mhz? Neki z biosom definitivno
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Clemento ::

rap3r: kaj ti mas probleme se na 200fsb z VDD spravit? pol je pa to res beda...sumljivo to ni kaj.
winbond ch5 so menda narejeni v 0.13 mikronski tehnologiji in se dobro pocutijo na nforce2 ultri...
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Clemento ()

rap3r ::

clemento ti zmedena oseba, sm že napisu 2x da nemorm več.
Pazi to VDD na 2.0V, FSB na 200mhz timingi pa kr na 2.5 4 4 8 da mi dela brez napak!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

morph: kaj mas bios 14beta al uradni 14?? jst mam 14beta ker un drugi baje neki serje!


Ne smeš verjet vsakim čenčam, ki se jih spomnijo nekateri forumaši, ki imajo kake probleme. Imam uradni bios, s katerim nimam težav
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Clemento ::

:D Ves problem je v tem da kr neki en cez druzga piseva...ko jst hocem postat ti ze neki prej napises tko da...you know!

morph: ok thanks....grem flopi prklopit:D
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Clemento ()

rap3r ::

hehe itak pa maile si dobu?
Morf kj veš kje bi dobu beta bios za epoxko sm prapravlen mal probavat da vidm.
Pa še to sm brou tuje forume od epoxa pa sam pišejo o 8RDA+ sploh nobene teme o 8RDA nism najdu, tko da ti to spremlaš si kje zasledu kkšne probleme z 8RDA in ultro in po možnosti še kako problem rešt?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Clemento ::

Fak ej! Flesham pa pridem v winse pa je Audigy kar zginu kod da ga ni v kisti(sm mislu da je crknu8-O )...
Sem ga dal v drug pci slot pa ga je pol prepoznalo v winsih pa sem ga mogu se enkrat instalirat;(( posledicno
pa se isdn adater ker je sel v drug slot in se mu je irq spremenil! kaj tazga se mi se ni naredl...ampak zdej je qi:D
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z navijanjem na 8RDA3+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1457228 (4910) pele-on
»

Twinmos pri Mlacomu!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1329010 (5473) AtaStrumf
»

8RDA in 8RDA3+ bios

Oddelek: Strojna oprema
21987 (856) bosstjann
»

Obvestilo za vse lastnike NF7-S 2.0 in mogoce starejsih (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
995482 (3729) Clemento
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231696 (18523) OwcA

Več podobnih tem