» »

Razlika med SB Live! 5.1 digital in SB Live! 5.1 Player

Razlika med SB Live! 5.1 digital in SB Live! 5.1 Player

Black Adder ::

Ali obstaja razlika med tema zvočnima karticama in kakšna.
Katera je boljša?
BlackAdder stroke again!

msmiha ::

em kje si sploh pobral to kartico SB Live! 5.1 digital? za njo še nisem slišal? Možno bi pa bilo da ima kartica SB Live! 5.1 v različnih državah (oz kontinentih) različna imena? Ker kolko sem zdajle na brzino to pogledal imajo to kartico samo v Rusiji.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Black Adder ::

To piše na kartici desno zgoraj (zlat napis).
Je pa model no. SB0220, zelo podoben model je SB0102.
V glavnem je okrog teh nazivov pri naših trgovcih prava zmeda.
BlackAdder stroke again!

Eagel ::

Crno gujo - eno vprašanje.

Katere gonilnike uporabljaš in kaj imaš za en operacijski gor ter zvočnike !!!!????

Jaz mam XP in isto zvočno kartico kot ti (SB Live!5.1 digital oznaka SB0220) ter zvočnike Genius 5.1 SW in če uporabljam originalne gonilnike, ki so na CD-ju mi pri testu zvočnikov oz. zvočne vse dela, če pa poslušam muziko ali gledam filme pa center in bass ne delata.

Sedaj uporabljam KX gonilnike pol v filmih vse lepo dela, mi pa šteka v igrici FS 2002.

A ma gdo mogoče kako rešitev ??!?!?!?!?!? Lepo prosim za pomoč !!!???!!!

Black Adder ::

Malo težko vprašanje, ker trenutno nisem na domači mašini.
Win XP, driverji so iz priloženega CD-ja, zvočniki pa Altec Lansing 5100, oboje še zelo novo in premalo preizkušeno (ni cajta).

Glede 5.1 zvoka pa se mi zdi da je zadeva taka, da mora biti posnetek (glasba ali film) večkanalni. Popravite me, če se motim, se bolj malo spoznam na te stvari.
BlackAdder stroke again!

Eagel ::

Vem da mora biti izvor posnet v večih kanali, kar DivX film z zvokom v AC3 JE. Imam inštaliranin AC3 kodek ampak zadeva še vedno ne laufa. Deljo samo vsi štirije sateliti (brez bass in center).

Zakaj pol z KX gonilniki zadeva dela ?!?!?

Tudi prej, ko sem imel nameščene gonilnike za zavočno, ki je on-board (AC97), je zadeva laufala tak kot treba, vseh 6 zvočnikov je delalo in v WinAMP 3 in v filmih in v igrah, sedaj, ko je pa posebaj zvočna kartica ne dela.??

Na FORUMU od CREATIVA, sem prebral, da je problem v gonilnikih, ter da CREATIV pozna zadevo, vendar nočejo napisati novih gonilnikov, zato sprašujem, če mogoče kdo ve za kakae druge gonilnike ?!!?!?!?!?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SB Live! 5.1 Digital in "pokajoci" zvok

Oddelek: Pomoč in nasveti
111186 (1060) kriko1
»

audigy 2 in zvocniki genius SW 5.1 Home Theater

Oddelek: Pomoč in nasveti
71480 (1307) Eagel
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363065 (2613) ciper
»

SB Live 5.1 Surround

Oddelek: Zvok in slika
10996 (702) LordWorm
»

SB Live in SB Live 5.1

Oddelek: Zvok in slika
6957 (846) BlackHole

Več podobnih tem