» »

McDonald's - Ptuj & Lesce

McDonald's - Ptuj & Lesce

1
2
»

Er333 ::

Še vsak pomfri, ki sem ga jedel v mcdonaldsu je bil po okusu podoben žaganju.
Mislim da je kebab pri lokalnemu albancu, ki ima dosti prometa, (da meso ne stoji preveč), vseeno bolj zdrav.

SambaShare ::

Preveč se nekateri obremenjujete z (ne)zdravo hrano, saj ne hodiš tja vsak dan. Tako da je bolj stvar okusa, meni kebab ne paše preveč. Pa več izbire je vedno dobrodošlo.

Magic1 ::

Če se gre v Meca jest, potem pač jej le hamburgerje in ne zraven pomfrija, sladic, sladke pijače pa ne bo pretirano nezdravega problema pri tem. Sam kaj ko hambijev iz MC brez pijače ne moraš kaj dosti pojest.. Po drugem Big Macu mi že postaja rahlo slabo. Zato v meca skočim le redko na malico, za kar en hambi zadostuje, če se pa hočem konkretneje najest pa raje grem na kakšen konkreten hambi. Kvalitetnih imamo v Lj čez glavo. Nov zraven Leclerca je sploh fajn pa Cube v Btcju. Horse je pa isti kot 20 let nazaj, cajt ga je povozil(konkurenca).
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Furbo ::

Er333 je izjavil:

Še vsak pomfri, ki sem ga jedel v mcdonaldsu je bil po okusu podoben žaganju.
Mislim da je kebab pri lokalnemu albancu, ki ima dosti prometa, (da meso ne stoji preveč), vseeno bolj zdrav.


Hja, jaz sem šel pa nazadnje na kebab, pa je tip zaudarjal na dva metra stran in se ves čas čohal. Nikoli več.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Alien123 ::

Me zanima kak bo šel pol promet pri arčiju in fetiju.. čeprav ma arči najboljši čizburger na ptuju

jest10 ::

SambaShare je izjavil:

Sam se veselim McDonalds-a v Lescah, raje vidim hamburger kot kebab. Vsake toliko zapaše kakšen fast food, tistih 4€ za obrok pa je tudi drobiž...

Saj ga imaš na postaji.

nevone ::

Kaj bo pa potem z hrčkom Branetom in njegovim kioskom v Radovljici?


Še kdaj bomo šli k njemu.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

MasterTade ::

Glede na to kako malokrat grem v maca me nič ne moti če postavijo kej takega v bližini..Je pa fajn če si zunaj pa bi kej pojedu, takrat ni dileme a je zdravo a ne
Mors omnia aequat

Er333 ::

Furbo je izjavil:

Er333 je izjavil:

Še vsak pomfri, ki sem ga jedel v mcdonaldsu je bil po okusu podoben žaganju.
Mislim da je kebab pri lokalnemu albancu, ki ima dosti prometa, (da meso ne stoji preveč), vseeno bolj zdrav.


Hja, jaz sem šel pa nazadnje na kebab, pa je tip zaudarjal na dva metra stran in se ves čas čohal. Nikoli več.

Šiptarji ki jim biznis lavfa tega ne počenjo, drugače pač ne bi imeli dosti strank. Zato sem pa napisal, da se hodi jest tam kjer je dosti prometa.
Recimo kebab na Bledu pri avtobusni postaji je bil zmeraj dober.

radmannsdorf ::

V Lescah bo očitno tudi drive-in, so vidna 3 okna in asfalt je okol. vsaj to :)

mtosev ::

bom kr tule vprašal. a mogoče kdo ve kdaj v Maribor prideta subway in Burger king?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mojsterleo ::

Sej realno ne potrebujemo kfcja. Pecenega piscanca (pa ne samo to) dobis v vsaki vecji trgovini. Burger king je cisto ok, pac dajo nekaj vec na grillano hrano, manj zelenjave v burgerjih in vec zenfa. Pomfri je pa slabsi kot v mcd. Duvajo se pa kot da so ful nekaj, imajo pa samo eno poslovalnico, to me najbolj moti.

mtosev ::

sn vedo onion rings v BK enkrat in so mi bli zelo dobri in ja bk ima slabši pomfri kot mcd
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

radmannsdorf ::

ta debata je bila odprta za debato o novoodprih mcdonaldsih na ptuju in v lescah.
o burger kingu že obstaja tema na tem forumu.

Gremio ::

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185425 (10488) ahac
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30140486 (26932) Mare2
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528021 (25113) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770144317 (118377) Spock83

Več podobnih tem