» »

Karavan za cca 6k€?

Karavan za cca 6k€?

retrz ::

Zivjo, katerega karavana priporocate za cca 6000EUR?
Izbire kolikor sem gledal je kar nekaj, lahko dobis starega pasata kot zemlja ali pa npr. 5-6 let starega citroena C5, nimam pa pojma kaj je boljse vzet?
  • spremenilo: retrz ()

Aston_11 ::

retrz je izjavil:

starega pasata kot zemlja ali pa npr. 5-6 let starega citroena C5
Dobiš leto starejšega passata od citroena, oba sta stara kot zemlja. Vseeno je, oba dobro peljeta. Jaz sem starega kot zemlja (l.2000), ki je še povsem dobro delal in glede na to, da je pri svojih letih in km še vedno dobro delal, zemenjal za od poznanih ljudi 7 ali 8 let starega bolje ohranjega kot prejšnjega passata, ki zaenkrat tudi dobro dela. Glede km se ne sekiram, ker jih je imel prejšnji 2x več, pa je še vedno dobro delal.

krneki0001 ::

Kaj bi sploh rad od avta? Veliko prostora? Udobnost? dizel/bencin? boš delal relacije ali boš vozil 5 minut pa ugasnil in spet 5 minut pa ugasnil avto?


Po udobnosti se pasat skrije pred C5. Hidravlika dela svoje in Passat se ne more niti približat po udobnosti.
Po prostornosti ima tudi C5 malo večji prtljažnik. Pa naložiš lahko več in težje, ker je tukaj spet hidravlika, ki ti to omogoča.

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

retrz ::

Letno bom delal okrog 20k bolj relacijsko. Pri citroenu me ravno to vzmetenje skrbi, koliko je kaj tezav s to hidravliko, ali je res menjava enega "amortizerja" cca 400€? Drugace o njihovih hdmi masinah nisem slisal veliko. Volvoti z D5 so zakon sam kaj ko so starejsi od pasata.

krneki0001 ::

Ne obnova ene bunke je nekje 15 do 20€

Aston_11 ::

Mene C5 na grdi cesti ni prepričal, na lepih pa je itak vseeno. Pa še nek čudni avtomatski menjalnik je imel. Premalo kontaktna s cesto preko tega vzmetenja, pratkično nobenih povratnih info. Je pa drugače vožnja ku šus. Zaradi vzmetenja se ne bi sekiral, stvar dela in se ne kvari.

videc ::

Nekateri C5 modeli nimajo hidravlike. Lahko, da se zaradi tega ni dobro peljal na grdi cesti.
Če gledaš ta rang avtomobilov, poglej še Ford Mondeo ali Škoda Superb. Superb je, bolj ali manj, Passat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: videc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto nižjega srednjega razreda (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8423827 (19734) dj_uro
»

Kateri avto kupiti do 8000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5316877 (14895) Unknown_001
»

Kateri karavan do 13k€

Oddelek: Na cesti
205642 (4949) emmentaler
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141164 (31271) matobeli
»

Kateri avto do 2500€ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
46686196 (70339) AapocalypseE

Več podobnih tem