» »

Kateri avto do 2500€

Kateri avto do 2500€

««
8 / 10
»»

AapocalypseE ::

Ta tipo bo prej rodil kot pa kupil avto...

eric_cartman ::

AapocalypseE je izjavil:

Za pravega džipa bi bile premajhne, za laguno pa nesmiselne, ker ni avto namenjen temu.

Takšne dimenzije gum imajo takšne razrede. Očitno se še nisi posluževal podobnih zadev, ker bi vedel drugače.


Večina jih ima tudi V ali W razred. Me pa zdaj res firbec matra kater avto in kakšno mašino maš, da se ti tole splača?

Robi :P ::

AapocalypseE je izjavil:

http://www.gume-direkt.com/product/Good...

Tole je za mrcine kot so kakšni bmwji serija 5, audiji a8... skratka dokaj dragi avti in temu primerna cena gum če ne šparaš... je pa res da 19" zgledajo bomba tut na povprečnih karavanih ipd.

D3m ::

Robi :P je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Jaz dam za dve letni gumi isto kot ti za vse štiri zimske :))

205/55 r16?
za eno gumo dal mal majn kot 70EUR


46 EUR here ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Robi :P ::

D3m je izjavil:

Robi :P je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Jaz dam za dve letni gumi isto kot ti za vse štiri zimske :))

205/55 r16?
za eno gumo dal mal majn kot 70EUR


46 EUR here ;)

kir model pa kako se obnesejo sam mam Hankook KinergyECO tihe,varčne limajo dobr ampak se mi zdi da pa kr gre po njih tk da nebojo 5let kot prejšne michellinke

no čeprav 5leto so ble michelinke caglave kot prezvecen star cigumi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

AapocalypseE ::

Clio 1.2 16v mam in pašejo 19ke bomba gor.

Robi :P ::

AapocalypseE je izjavil:

Clio 1.2 16v mam in pašejo 19ke bomba gor.

pics or didnt happend :D a bi sploh spravu 19ke na cliota

Domobrancek ::

AapocalypseE je izjavil:

Ta tipo bo prej rodil kot pa kupil avto...

Denar dobim jutr..dons mi je pa crknu moj dozdejšni avto tko da bo nakup poteku kr hitr :D mam par avtov ogledanih..jutr sam klicat pa hodt na oglede :)

Robi :P ::

Domobrancek je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Ta tipo bo prej rodil kot pa kupil avto...

Denar dobim jutr..dons mi je pa crknu moj dozdejšni avto tko da bo nakup poteku kr hitr :D mam par avtov ogledanih..jutr sam klicat pa hodt na oglede :)

Srečno pri nakupu ko boš pa kupil pa le eno fotko sem not da zavežeš jezike

D3m ::

Robi :P je izjavil:

D3m je izjavil:

Robi :P je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Jaz dam za dve letni gumi isto kot ti za vse štiri zimske :))

205/55 r16?
za eno gumo dal mal majn kot 70EUR


46 EUR here ;)

kir model pa kako se obnesejo sam mam Hankook KinergyECO tihe,varčne limajo dobr ampak se mi zdi da pa kr gre po njih tk da nebojo 5let kot prejšne michellinke

no čeprav 5leto so ble michelinke caglave kot prezvecen star cigumi...


Nexen 8000.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Robi :P ::

D3m je izjavil:

Robi :P je izjavil:

D3m je izjavil:

Robi :P je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Jaz dam za dve letni gumi isto kot ti za vse štiri zimske :))

205/55 r16?
za eno gumo dal mal majn kot 70EUR


46 EUR here ;)

kir model pa kako se obnesejo sam mam Hankook KinergyECO tihe,varčne limajo dobr ampak se mi zdi da pa kr gre po njih tk da nebojo 5let kot prejšne michellinke

no čeprav 5leto so ble michelinke caglave kot prezvecen star cigumi...


Nexen 8000.

Kako pa se obnesejo Nexene realno en folk govori da so jih mel sam enkrat pa nikol več spt drugi pravijo da so največ za ta denar? Zanima me predvsem v ovnikih pri višjih hitrostih kak držijo :D

D3m ::

V ovinku držijo tako, kot morajo. Velik plus je tudi v dežju. Edino, kar čakam je koliko je obraba.

Cena je super in sem bil pred časom skeptičen ali so ok ali ne. Vendar mi ni žal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

AapocalypseE ::

D3m ::

A za nižjo ceno jih nisi našel?
|HP EliteBook|R5 6650U|

TehDucky ::

Nazaj un k je reku da je kupu bremze za 100€ pa gume za 300€, pozabu napisat da sicer nimam cliota, ampak ibizo. Nekako sem izpustil, ker sem si mislil, da sem itak enkrat že omenil prej.
Mehanik mi je dal na izbiro dvoje zavor, ki jih je imel trenutno na zalogi, jaz sem pa nujno potreboval ene, pa mi je za slabše in cenejše rekel, da so sicer uredu ampak, da po že videnem ne bodo držale dolgo. Cena ~ 60€. Druge pa mislim, da so bile 90€ + delo.
Gume so pa posledica XY dimezij litih platišč, in so cene gum 30-50% dražje. Sicer bi tudi sam dal okoli 220€ za gume. Pa sorry za spamerino v tujo temo.

@OP, upam, da vsaj za kufe dobiš od polota še. Če ima avto magično število kilometrov(130kkm +-20kkm) in gledaš pri kakšni avtohiši, daj poglej malo volan, pedala, prestavno ročko in pa dele ob stolu kamor se noge drgnejo.
Ne vem zakaj, a v cliotih s 130kkm sem 2x vidu vse zgonen. Ter vse zarjavet okoli mašine, ko dvigneš pokrov. Še vseeno nočem vidt glanc nove, ker je feeling, da se nekaj prekriva. A če pogledam mojo, je lepo barva še povsod, pa mal umazanije.

Unknown_001 ::

Robi :P je izjavil:


Kako pa se obnesejo Nexene realno en folk govori da so jih mel sam enkrat pa nikol več spt drugi pravijo da so največ za ta denar? Zanima me predvsem v ovnikih pri višjih hitrostih kak držijo :D


Guma kot guma??? Pač kvaliteten brand, če ti slučajno ne podturijo kitajskih ponaredkov, ki jih je čedalje več (ja tudi gume se kopirajo in celo uidejo v prodajo). Mamo na enem avtu pa se odlično obnesejo.

Drugač pa če je denar, so Pirelli zakon.

Večina gum je v redu, dokler se držiš preverjenih proizvajalcev: Sava, Continental, Hankook, Nokian, Toyo, Dunlop, Bridgestone, Nexen, Yokohama, Pirelli, Michelin,...

Pa čim dalj stran od kakšnih, Kitajskih gum.

Raje še stotaka ali dva več za nove gume (+boljša vožnja, poraba, udobje...) kot pa par par jurjev za razbit avto.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Raptor, pozabil si omenit Goodyear, Falken, Fulda, Kumho, Semperit, Uniroyal in Vredestein :)

Drugače pa Sava pri meni odpade. Mam zelo slabe izkušnje z njo.

Nexen pa si tudi ne zasluži bit omenjena pri teh top znamkah.

D3m ::

Z Nexen si tudi imel izkušnje?
|HP EliteBook|R5 6650U|

AapocalypseE ::

Ne, ampak majo nekateri slabe izkušnje z njimi, tako da raje drugo znamko kupim.

D3m ::

Kako lahko potlej ne-priporočaš, če nisi uporabljal?
|HP EliteBook|R5 6650U|

AapocalypseE ::

Glede na komentarje je preveč slabih izkušenj, da bi jih kupil, če pa tebi odgovarjajo pa jih vozi, kein problem.

Osebno raje kaj druga kupim od priznanih firm.

perci ::

Ma ti šoferskega sedeža še od blizu videl nisi, kaj šele, da bi gume kupoval. Mogoče si bil kdaj z očitom pri vulkanizerju, to je pa tudi vse.

AapocalypseE ::

perci, dol te povozim s svojim Inline 6 cylindrom 8-)

D3m ::

Človek ima BMW. Über car.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Domobrancek ::

no ja da mal poročam..učeri sm šov pogledat tistga črnga cliota k sm ga enkrat tud objavu sm..avto je men zgledu uredu sam sm mev nasrečo sabo nekoga k se na to mal bl pozna in je dokaj hitr ugotovu da je biv avto zaleten..prodajalc tega ni priznal ni pa tud zaniku..pelov se mi je tud nekak čudn tko da se nakonc nism odloču za nakup. Poročam naprej ko grem pogledat še kakšnega. LP

D3m ::

Če imaš viška časa pojdi za foro še tega pogledat. Čeprav že nergam s tem.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Moj osebni firbec kaj ima sosed za eno robo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Domobrancek ::

D3m je izjavil:

Če imaš viška časa pojdi za foro še tega pogledat. Čeprav že nergam s tem.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Moj osebni firbec kaj ima sosed za eno robo.


Zgleda uredu ja..trenutno se probavam dokopat do enga avta preko vez ki jih ima eden od sorodnikov pri neki avto hiši..če to nebo ratal ga pa mogoče grem pogledat :)

d4vid ::

2350 za cliota 1.2? Kolega je za tak denar vredu dizla dobil.

Bi ti predlagal kaj takega, poznam lastnika in vem da je pazil na avto:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

(Ne vem pa, če še ima avto)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

D3m ::

Tudi prav. Se bo sam odločil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Tavher ::

eric_cartman je izjavil:

@Tahver

Če si pameten voznik sta edine stvari pri katerih ne šparaš bremze in gume. Če pa si neumen potem pa si najprej kupiš nov auspuh za dober zvok, pa dober radio z wooferjem.

300€ za gume je sicer malo too much za Cliota, ker sem jst po testih za pnevmatike 2014 dobil najbolj priporočene gume za 240 € (Dunlop SP winter response 2) 15 col.


Ne ti meni da sem neumen! Zelo dobre zavorne ploščice z menjavo za Cliota niso 100 EUR. Če pa nekateri mislite da če vas mehanik nat... za dodatnih nekaj EUR in bodo potem bremze bolj prijele, ja potem pa mu daj še 50 EUR za pivo.

eric_cartman ::

Tavher je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

@Tahver

Če si pameten voznik sta edine stvari pri katerih ne šparaš bremze in gume. Če pa si neumen potem pa si najprej kupiš nov auspuh za dober zvok, pa dober radio z wooferjem.

300€ za gume je sicer malo too much za Cliota, ker sem jst po testih za pnevmatike 2014 dobil najbolj priporočene gume za 240 € (Dunlop SP winter response 2) 15 col.


Ne ti meni da sem neumen! Zelo dobre zavorne ploščice z menjavo za Cliota niso 100 EUR. Če pa nekateri mislite da če vas mehanik nat... za dodatnih nekaj EUR in bodo potem bremze bolj prijele, ja potem pa mu daj še 50 EUR za pivo.


Nikjer nisem omenil stotih €. Rekel sem samo, da si gor ne daješ najcenejših po možnosti še kakšnih kitajskih ponaredkov. Gor sem objavil raziskavo pri zavornih ploščicah pri Mazdi. Razlika je opazna. Seveda pa tudi cena ni vse. Ampak je pa ponavadi tako, da so tiste zelo poceni, poceni z razlogom.

Potem pa sem rekel še, da če daš prednost pred gumami in zavorami, auspuhu in wooferju. Ja.. Potem pa še enkrat pravim tole kar sem rekel že gor. Tak človek pameten ravno ni.. Pa si zdaj razlagaj to kakor hočeš. :)

Blinder ::

eric_cartman je izjavil:

Gor sem objavil raziskavo pri zavornih ploščicah pri Mazdi. Razlika je opazna.


Če smo že pri tisti raziskavi ane. Raziskava je pokazala, da so original zavore po nekaj zaporednih zaviranjih slabše od športnih neoriginalnih zavor. V normalni uporabi (kjer ne kuriš zavor) so kvečjemu boljše od tistih športnih. Nekateri ste pripravljeni drago plačat za tisti placebo efekt.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

mirancar ::

pa ne da si se res odločil za Clio 2, si sploh sprobal kar koli drugega??
beden avto, nimam ti kej druzga za rečt

sploh te cene 2350 eur so smešne

AapocalypseE ::

AapocalypseE ::

eric_cartman ::

Če smo že pri tisti raziskavi ane. Raziskava je pokazala, da so original zavore po nekaj zaporednih zaviranjih slabše od športnih neoriginalnih zavor. V normalni uporabi (kjer ne kuriš zavor) so kvečjemu boljše od tistih športnih. Nekateri ste pripravljeni drago plačat za tisti placebo efekt.


Se pravi se na avto splača dajat vedno najcenejšo robo? Sicer pa draga stvar je relativna. Če ti to odigra v manjši obrabi, še vedno prišparaš na koncu.

Sicer se pa pogovarjamo kot da je cca. 70€ za avto nek strošek. Pa spet.. Vzdrževanje dizla je dražje od bencinarja, pa ga ljudje še vedno vozijo in priporočajo.

AapocalypseE ::

Zgodovina sprememb…

Spajky ::

Ko vidiš pripisano nekaj takega kot ..."ODKUP VOZIL" v okvari,poškodovana,slabše ohranjena ...
kont. na : xx 123 0x xx - GOTOVINSKO PLAČILO
. in pa "OBVEZNA NAJAVA" Bejži stran kolikor te noge nesejo >:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Janac ::

D3m ::

Piše, da je vozilo poškodovano.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

AapocalypseE ::

Špricneš zadnji in prednji odbijač pa maš ful lepo Dacio :))

hojnikb ::

kok jim rata v 2005 naredit 1.6 motor z tok mal konji.....
#brezpodpisa

Janac ::

hojnikb je izjavil:

kok jim rata v 2005 naredit 1.6 motor z tok mal konji.....


sej ni bil narejen leta 2005 ampak prej 1995 :)

Ampak vseen dobr value se mi zdi, pa še dost placa zadej vrjetn.

hojnikb ::

točno, romuni dobijo previous gen robo :)
#brezpodpisa

AapocalypseE ::

Pri tem avtu pa ti res ne more bit to čudno. Jaz se še čudim, da ma tolko kot ma.

GrimReaper ::

hojnikb je izjavil:

kok jim rata v 2005 naredit 1.6 motor z tok mal konji.....

8 ventilov ima, 16V je imel 105KM.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Siddh ::

Res je, to je 1.6 z 8 ventili in ne 16. Imamo takega v kangooju 1.6 letnik 2009. Motor je mišljen za bolj slabo razvite države, argentina, indija tudi v romuniji pa celo pri nas se da dobit. V franciji, nemčiji pa mislim, da ne :D Je pa zelo robusten motor.


Blinder ::

To da je robusten je iz trte zvito. pač če ima motor malo konjev glede na prostornino ljudje automatično mislijo, da je robusten itd.
Prvak mislim da je ford focus, ko je še pred kratkim imel na voljo 1.6 16v 85 konjev :)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

genesiss ::

Mene zanima kaj mislite o teh dveh:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=983... (Opel Corsa Cosmo 1.2 16V)
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... (Opel Corsa Cosmo 1.4 16V)

Isti letnik, prvi 40k manj kilometrov + zimske gume. Drugi ima opravljen veliki servis (menjan jermen... vse skupaj baje 420EUR) in 1.4 motor, je pa 500EUR dražji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Siddh ::

Definitivno ima motor manj problemov kot kakšen turbodizel.


««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283781 (2875) GrimReaper
»

Manjši avto

Oddelek: Na cesti
122857 (2609) Bud_Bundy
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26142275 (32382) matobeli
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173456 (2673) Kasali

Več podobnih tem