» »

Prehod z Windows xp na Windows 7

Prehod z Windows xp na Windows 7

anelis nim ::

Pozdravljeni.

Težava se je pojavila pred 3 dnevi. Bila sem v Google Chromu in kar naenkrat nobena tipka ni več prijela. Izpisalo se je, da Google Chrome v kratkem ne bo več podprt s strani Windows xp (v rač. so naloženi Windows xp). Ne morem pa niti odpreti nobene mape oziroma če kliknem na eno mapo, se odpirajo kar druge zraven na nek bizaren način v novih oknih. Okna se množijo, ne da bi jih jaz klikala.
Povezava z internetom je, vendar ko grem v katerega od brskalnikov (chrome, mozilla, explorer), ne morem brskati v nobenem, ker nobena tipka ne prime. No, na tipkovnici mi delujejo samo tipke enter, ctrl, alt, vendar nič drugega in zato v iskalna polja ne morem nič vpisati.
Sumim, da je težava v Windowsih xp.
Danes sem dobila CD z Windows 7, jih probala inštalirat, ampak ko sem prišla do koraka, kjer je treba vnesti uporabniško ime in ime računalnika, se je ustavilo, ker tipkovnica ne deluje.
Nisem jaz skrbnik tega rač. in niti ne vem teh gesel, zato me zanima, če obstaja način, da stvar zrihtam brez tega človeka, ki je administrator (nočem ga spraševati za te podatke; on tega rač. ne uporablja).

AC_DC ::

V biosu tipkovnica dela ?
Si poskusila z drugo ?

anelis nim ::

ne se smejat, ampak ne vem, kaj je bios. ;)
nisem še poskusila z drugo.

AC_DC ::

In druga miška ?

bios


osk.exe




Kako dela win xp v safe mode ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38382745 (1264) OK.d
»

'freezanje' celega računalnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11511093 (9118) FlameZY
»

Imam zanimiv problem z racunalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
71531 (1134) t-zonaz
»

Recover Google Bookmarks

Oddelek: Pomoč in nasveti
8841 (679) solatko
»

Ubuntu 11.04 Natty Narwhal (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
981167624 (140271) Icematxyz

Več podobnih tem