» »

Xfire

Xfire

vozlov225 ::

Pozdravljeni, imam težave z xfireom, namreč, na uradni strani se ga ne da downloadati... Vedno mi vrže 404.. Ima mogoče kdo kako idejo, zakaj, ali pa mogoče installer, pa bi mi ga poslal?

TehDucky ::

xfire kot klient ne obstaja več že pol leta.

In 2003, Xfire released the Xfire Client, the first product to bring the outside world into your games. Since its humble beginnings as a simple chat client it has steadily grown to enable users to take screenshots, videos, and live broadcasts and share them on the Xfire Social Website. Attracting over 24 million users into a healthy and vibrant community, it set the standard for the socialization of PC Games.

We've also seen esports grow from small LAN Parties into a maturing industry. Esports has the potential to grow as large as its real world counterpart, and at Xfire, we want to be a part of that. For this reason, we have decided to sunset the Xfire Client and the social site so we can focus our efforts on The Xfire Tournament Platform. This hasn't been an easy decision. We have a lot of loyal users and we know many of you will be disappointed by the loss of the client and community. But we feel that we are well positioned to make a significant impact in bringing the exhilaration of esports from the pros to the masses, and we can't do that effectively while also maintaining the client and social website.


Vglavnem en je kupu xfire, ugasnu klient in začel z gaming/tournament platformo. The End of xfire kot smo ga poznali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

vozlov225 ::

Oh shit. Kako zdej dostopat do cod4 serverjev, na katerih sem igral mesece nazaj?

neverjetni99 ::

xfire-a ni več. Lahko iščeš preko cod4 da greš pod multiplayer, drugače pa maš še allseeing eye mislim da in game tracker.

r00k ::

A se da kako dostopat do starih xfire profilov ?

TehDucky ::

Ne, stari xfire profili so se izbrisali v 3 dneh od objave novice, da gre xfire rakom žvižgat. Sem tudi sam hotel nedolgo nazaj pogledat, kaj sem igral in koliko ur sem kaj imel, pa sem kar nekaj pregledal in nisem našel arhivov.

In ja, tudi jaz sem imel kar nekaj cod4 serverjov, ampak itak nisem več tega igral že kar nekaj let.

loveJDM ::

Cod2 so zjebali s tem...

vozlov225 ::

Tudi štirico s promodom.

Machete ::

loveJDM je izjavil:

Cod2 so zjebali s tem...

A po 12ih letih še zdaj nimate originala, al v čemu je težava?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MacGyver141 ::

Machete je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Cod2 so zjebali s tem...

A po 12ih letih še zdaj nimate originala, al v čemu je težava?


Ni problem original verzija, xfire je pač vse poenostavil glede iskanja serverjov. Zdaj moraš prvo server najdit na gametracker, prižgat cod2 in prilepit v consolo IP, da lahko igraš...

loveJDM ::

MacGyver141 je izjavil:

Machete je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Cod2 so zjebali s tem...

A po 12ih letih še zdaj nimate originala, al v čemu je težava?


Ni problem original verzija, xfire je pač vse poenostavil glede iskanja serverjov. Zdaj moraš prvo server najdit na gametracker, prižgat cod2 in prilepit v consolo IP, da lahko igraš...


Imel si na razpolago igralce,ker so vsi imeli xfire,sedaj pa igra umira.Orginal gor ali dol,v tej igri ni razlike nobene.Si najdel war,ti je manjkal kak igralec,si pogledal na xfire kjer si jih imel polno in to je bilo to.Server browser je bil dober in so ljudje,sploh Hrvati pa tudi Nemci igrali public serverje,sedaj pa jih več ne ker tisti manj izkušeni ne bodo ipja po netu iskali pa lepili noter,boljši pa so tako ali tako po večini igrali ware,za katere pa sedaj ni igralcev.

Očitno si eden od tistih ki nikoli ni igrau ali pa si bil totalni nub ki je nabijal en in isti tdm server,ker drugače bi vedel kje je težava.

Berserker ::

Tole je prava redkost da še kdo nabija te stare špil preko raznih ancient clientov, sploh k živimo v dobi steam platforme in poceni špilov.

Machete ::

Da noob. Verjetno sem bil top 5 3na3 na CBju, ko si se še dojil, po naklučju -.-
Sem že pozabil, ker je desetlejte, od kar smo šli na cod4, tako hitro minilo.. :D Drugače pa itak - Trojane 24/7. Vem, da proji menjate mape.. tako da imaš prav xD
Cry me a river. Dodajte se na Steam grupo ali nekaj.. Kopi pejst ipja v konzolo ni neka znanost.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

loveJDM ::

Berserker je izjavil:

Tole je prava redkost da še kdo nabija te stare špil preko raznih ancient clientov, sploh k živimo v dobi steam platforme in poceni špilov.



Igral MW2 MW3 BO in BO2-vsi skupaj so slabši kot cod2 v najboljših časih.

loveJDM ::

Machete je izjavil:

Da noob. Verjetno sem bil top 5 3na3 na CBju, ko si se še dojil, po naklučju -.-
Sem že pozabil, ker je desetlejte, od kar smo šli na cod4, tako hitro minilo.. :D Drugače pa itak - Trojane 24/7. Vem, da proji menjate mape.. tako da imaš prav xD
Cry me a river. Dodajte se na Steam grupo ali nekaj.. Kopi pejst ipja v konzolo ni neka znanost.


Kdaj si ti bil top 5 jaz ne vem,vem pa da če bi po letu 2010-2012 še igral bi vedel kakšna je situacija zdaj.2-3 leti nazaj si imel teško svoj public da je biu igran,zdaj verjetno nemogoče.Ko vidiš da balkanci nehajo igrat cod2,veš da je vse zjebano in je xfire ključnega pomena,ker ipak je njih blo ogromno in vsaki drugi na ircu skoraj je biu balkanac.

In ne,ne moreš naredit nobene grupe na steamu ker to ni isto.Igram z random playerji npr,kaj misliš da ima vsak steam?Ne.Je imel vsak xf?Da oziroma 95%.
Še enkrat,če bi igral zadnjih 5let,bi vedel o čem govorim.


Glede CBja-zdaj je CG(cybergamer) ki je en kurac,parkrat updejtan in še vedno zanič,preden so uspeli naredit kao anticheat sta minili dve leti.Stran je počasna,matchi še teško najdejo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

branc ::

Ampak, kar je zanimivo, da cod2 še zmerej drži ceno 19,90 € na steamu..

oemdzi ::

@Machete: povej nick in ime klana, ki je bil top5 na cb, te bom zagotovo vsaj po nicku poznal, če si pa na lane hodil, sva se pa tudi zagotovo srečala, glede da ste bili top5 na cb, sva bila morda celo soigralca ? :)):))... Pa upam da ne govoriš o slovenskem ladderju, ko je že vse propadlo, gor pa 5 hekerskih klanov in ostalo frocovje... Od cca 2010 več ne igram.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Machete ::

Nah. EU smo 3vs3 do #3 prilezli, če se prav spomnim.. Na lane nisem hodil. Ampak priznam, da je bila 3vs3 konkurenca nekako še najbolj šibka. 5vs5 nismo bili tako visoko..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672041 (14807) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869658 (11563) oo7
»

Call of duty 2 pomoč

Oddelek: Igre
192089 (986) loveJDM
»

cod 2 server - kako narediti?

Oddelek: Igre
164138 (3711) juve91
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510638 (6611) hojnikb

Več podobnih tem