» »

Fast And Furious 8, 9 in 10

Fast And Furious 8, 9 in 10

SmeskoSnezak ::

A nima Walker brata?
@ Pusti soncu v srce... @

krneki0001 ::

Ja, dva brata je imel.

oo7 ::

Heavy ::

bambam20 je izjavil:

A tako. Paul Walkerja bodo pa računalniško oživeli ali kaj? Sploh pa moderni avti nimajo "duše" kot so jih imeli določeni modeli v prvem delu. Čist tko.



Tudi tisti avtomobili so izgubili dušo, ker so bili rižotani na nivoju 12 letnika, ki igra NFS:Underground. Ampak so bili taki časi in to je bilo cool...
Osebno si želim remake v slogu Tokio Drift, kjer bi mulci dirkali z 'poceni' sfriziranimi avtomobili. Kot je bila začetna dirka na Kubi v zadnjem FaF.
#TeamFelix

oo7 ::

Serija iz dirkanja zavila v akcijo dvomim, da bodo šli nazaj.

loveJDM ::

Heavy je izjavil:

bambam20 je izjavil:

A tako. Paul Walkerja bodo pa računalniško oživeli ali kaj? Sploh pa moderni avti nimajo "duše" kot so jih imeli določeni modeli v prvem delu. Čist tko.



Tudi tisti avtomobili so izgubili dušo, ker so bili rižotani na nivoju 12 letnika, ki igra NFS:Underground. Ampak so bili taki časi in to je bilo cool...
Osebno si želim remake v slogu Tokio Drift, kjer bi mulci dirkali z 'poceni' sfriziranimi avtomobili. Kot je bila začetna dirka na Kubi v zadnjem FaF.



Mogoče so bili rižotani ampak so bili dosti bolj realni kot pa te kaj majo zdaj...Mislim,da vsi vsi raje podpisali za Tokio drift remake kot pa katerikoli drugi del/film

oo7 ::

Pa je padla miljarda


'Fate Of The Furious' Drives Past $1B At Worldwide Box Office; Tops 'Furious 7' For New China Record

With Saturday's grosses factored in, Universal's The Fate Of The Furious has crossed $1B at the worldwide box office, landing at $1.06B through today. The split is currently $867.6M international and $192.7M domestic. In China, F8 has passed Furious 7 (in local currency) to become the highest-grossing import ever. It's now at 2.43B RMB and $361M.

http://deadline.com/2017/04/fate-of-the...

Heavy ::

loveJDM je izjavil:

Mogoče so bili rižotani ampak so bili dosti bolj realni kot pa te kaj majo zdaj...Mislim,da vsi vsi raje podpisali za Tokio drift remake kot pa katerikoli drugi del/film



Zdaj so Janezi Bondi, tako da si lahko privoščijo Lambote... z raketami.

Initial D (animirano serijo) si verjetno gledal?
#TeamFelix

oo7 ::

'Fate of the Furious' Crosses $1 Billion Milestone at International Box Office

http://variety.com/2017/film/box-office...

oo7 ::

Evo pogledal film Furious 8. Film je na trenutke smešen večino časa pa trapast in pretiravanja, da boli glava ampak je vseeno butasto zabaven film :))
So mi bili pa najboljši prizori v filmu ravno od Stathama čeprav je vse skupaj nelogično ampak to je Fast and furious kaj čmo takle imamo :P

loveJDM ::

Heavy nisem gledal Initial D,vem pa za en prizor ko EK9 vozi z AE86,je to verjetno od tam ne?

Jst ::

Pobrisan thread zaradi "nedovoljenih oz. zaupnih" informacij, tako da vam ne morem dati linka.

Prebral sem, da je Vin Diesel bil PAIN IN THE ASS vsem sodelujočim. "A close friend said" da sploh ni hotel snemati te "deseto-logije" po četrtem ali petem filmu. Ko se je ubil Paul Walker, naj bi rekel, da "ni lepo, da na grobu "prijatelja" služijo denar" in da ni hotel snemati več. Ampak pogodba je pogodba. Po mojem mnenju smo lahko ravo zato brali zgodbe, kako je zamujal na scene, bil "napadalen", se ni razumel z drugimi igralci (Rock recimo),...

Tako da... Jaz mislim, da je on ohranil vsaj nekaj "svoje duše", čeprav bi lahko KOMOT (po mojem mnenju), štepal filme kot po tekočem traku kot The Rock. Recimo že to, da je vložil svoj denar v PC igro Riccick in potem doplačal film Riddick (ko je na tistem planetu), je vsaj pri meni "zacahnan", kot ... "non-money-grabber-at-every-chance".

Vin Diesel NI nek dober igralec. To je verjetno jasno vsem. Ampak... Obstajajo vloge, ki so mu pisane na kožo: to so filmi, kjer ima veliko monologov kot je recimo Find Me Guilty.


No... sedaj grem pa gledati najnovejši Fast. Sedmi ali Osmi? Upam, da je zabaven...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Prebral sem, da je Vin Diesel bil PAIN IN THE ASS vsem sodelujočim. "A close friend said" da sploh ni hotel snemati te "deseto-logije" po četrtem ali petem filmu. Ko se je ubil Paul Walker, naj bi rekel, da "ni lepo, da na grobu "prijatelja" služijo denar" in da ni hotel snemati več. Ampak pogodba je pogodba. Po mojem mnenju smo lahko ravo zato brali zgodbe, kako je zamujal na scene, bil "napadalen", se ni razumel z drugimi igralci (Rock recimo),...

Vin Diesel je producent teh novih filmov. To so praktično njegovi filmi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:


Vin Diesel je producent teh novih filmov. To so praktično njegovi filmi.



Diesel je le eden izmed producentov.

Jst ::

Če niste opazili, je veliko igralcev sedaj podpisanih kot "producent".

Moje mnenje: Holywood zgublja proti Amazonu in Netflixu in v naslednjih par letih lahko pričakujemo "udarce pod pasom."


---

Otroci so zaspali že relativno kmalu... Odrasli pa... se sploh ne spomnimo, kako se je film končal - vmes smo naročili pice, se pogovarjali... in z eno tretjino enega očesa spremljali film.

(Imamo setup zunaj prek projektorja in ponavadi se pečejo kakšni zrezki, kura,...)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Glasbeni video spot, ki je posvečen Paul Walkerju je trenutno najbolj gledan video spot na you tube z več kot 2,9 miljarde ogledov

Heavy ::

loveJDM je izjavil:

Heavy nisem gledal Initial D,vem pa za en prizor ko EK9 vozi z AE86,je to verjetno od tam ne?


Ja, kjer je bilo pravilo dirke, da se vozi z roko prilepljeno (z izolir trakom) na volanu.

Če imaš kaj odvečnega časa se splača pogledati. 5 sezon je + filmi.
#TeamFelix

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Glasbeni video spot, ki je posvečen Paul Walkerju je trenutno najbolj gledan video spot na you tube z več kot 2,9 miljarde ogledov


Ne bo dolgo več.

Če malce prognoziram, da je začasni zmagovalec potreboval 2 leti in 3 mesece. Se samo sprašujem, koliko bo v tem času dosegel Despacito, ki mu je uspelo samo v 6 mesecih doseči 2,523,852,485 ogledov.

krneki0001 ::

2.524.998.376

njyngs ::

Gledal čez vikend. Jao kak zmazek je tale franšiza. Molzna krava...

bambam20 ::

njyngs je izjavil:

Gledal čez vikend. Jao kak zmazek je tale franšiza. Molzna krava...


Zamisli, kaj bi bilo, če bi Brian na koncu prvega dela lepo aretiral Torreta in bi šel ta sedat za 15 let.


Samo prvi del mi je pa hudo dober. Še danes. Se prav spomnim, ko sem šel gledat prvi del v kino. Nisem pričakoval nič, dobil sem pa zelo zabaven in dober film. nato sem šel naslednji dan znova v kino na ponovni ogled :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Ko je prišel video za Gangam style je bil edini, ki je prišel takrat na 1 miljardo pa potem še na drugo miljardo ostali videi so takrat imeli okoli 800 mio ogledov. Zdaj jih je pa že en kup čez 2 miljarde kmalu bo tudi že tretja miljarda.

oo7 ::

Za leto 2019 je napovedan še spinoff Hobbs And Shaw v glavni vlogi Dwayne Johnson in Jason Statham.




Se pravi

2019 - Hobbs And Shaw http://www.imdb.com/title/tt6806448/?re...
2020 - fast and furious 9 http://www.imdb.com/title/tt5433138/
2021 - fast and furious 10 http://www.imdb.com/title/tt5433140/

oo7 ::

Here's your first look at Idris Elba as the villain in Hobbs & Shaw, the upcoming spinoff to the Fast and the Furious Franchise.




https://www.ign.com/articles/2018/10/12...

opeter ::

oo7 je izjavil:

Ko je prišel video za Gangam style je bil edini, ki je prišel takrat na 1 miljardo pa potem še na drugo miljardo ostali videi so takrat imeli okoli 800 mio ogledov. Zdaj jih je pa že en kup čez 2 miljarde kmalu bo tudi že tretja miljarda.


Novi rekordi bodo takrat, ko bo posameznih video do/presegel 10 milijard oz. 100 milijard ogledov. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

ROMAN REIGNS TO STAR WITH THE ROCK IN FAST & FURIOUS SPIN-OFF

Former WWE world/universal champion Roman Reigns just landed his first big movie role

https://www.ign.com/articles/2019/01/25...

Trailer za film FF Hobbs and Shaw 3 februar 2019.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Trailer za film Fast and Furious spinoff Hobbs and Shaw 3 februar 2019.

oo7 ::

V petek teaser trailer za film Hobbs and Shaw.


Pa še datumi za vse napovedane FF filme in spinoff-e.


HOBBS & SHAW - AVGUST 2, 2019
FAST & FURIOUS 9 - APRIL 10, 2020
FAST & FURIOUS 10 - APRIL 2, 2021
FEMALE-LED SPINOFF - DATE TBA

ahac ::

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw - Official Trailer [HD]
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Prvi trije FF filmi dirkanje naslednjih 5 akcija zdaj pa že malo na Sci-Fi.

Drugače pa zgleda kot čisto zabaven akcijski film.

weasel ::

Zgleda tako butasto, da komaj čakam.

oo7 ::

Hobbs & Shaw Trailer #1 (2019) |

Nikec3 ::

Oseba ki je ubila Hana bi sedaj naj bila pozitivec?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Oseba ki je ubila Hana bi sedaj naj bila pozitivec?


Kdo je že ubil Hana ? Shaw ? Sem že malo pozabil.

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Oseba ki je ubila Hana bi sedaj naj bila pozitivec?


Kdo je že ubil Hana ? Shaw ? Sem že malo pozabil.

Jup. Tale Hobs & Shaw bo pa res posilstvo franšize. Zagotovo prvi film v seriji, ki bo brez "duše".
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Oseba ki je ubila Hana bi sedaj naj bila pozitivec?


Kdo je že ubil Hana ? Shaw ? Sem že malo pozabil.



Nihče. Han je bil ubit v gostem prometu, med pregonom.

To, da je Shaw ubil Hana so si dodatno izmislili.

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:


Jup. Tale Hobs & Shaw bo pa res posilstvo franšize. Zagotovo prvi film v seriji, ki bo brez "duše".


Hobs and Shaw je spin-off film in ne direktno nadaljevanje Fast and Furious.

bambam20 je izjavil:



Nihče. Han je bil ubit v gostem prometu, med pregonom.

To, da je Shaw ubil Hana so si dodatno izmislili.



A se ni Han pojavil še po Tokio driftu v enem kasnejšem filmu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Jup. Tale Hobs & Shaw bo pa res posilstvo franšize. Zagotovo prvi film v seriji, ki bo brez "duše".


Hobs and Shaw je spin-off film in ne direktno nadaljevanje Fast and Furious.

bambam20 je izjavil:



Nihče. Han je bil ubit v gostem prometu, med pregonom.

To, da je Shaw ubil Hana so si dodatno izmislili.



A se ni Han pojavil še po Tokio driftu v enem kasnejšem filmu ?

Pojavil se je v 4., 5., in 6. Na koncu 6. ga v Tokiu z BMW-jem na cesti ubije Shaw. Tokio Drift (3. film po vrsti) se torej dogaja nekje med šestim filmom.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:


Pojavil se je v 4., 5., in 6. Na koncu 6. ga v Tokiu z BMW-jem na cesti ubije Shaw. Tokio Drift (3. film po vrsti) se torej dogaja nekje med šestim filmom.


nerealno, samo da so jasona vsilili v film. Han je ubit , ko ga v tretjem delu preganja DK in njegove Jakuzze. Kaj pričakovat, če dirkaš na polnih cestah v Tokiju , da boš ostal v enem kosu?

Nikec3 ::

bambam20 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Pojavil se je v 4., 5., in 6. Na koncu 6. ga v Tokiu z BMW-jem na cesti ubije Shaw. Tokio Drift (3. film po vrsti) se torej dogaja nekje med šestim filmom.


nerealno, samo da so jasona vsilili v film. Han je ubit , ko ga v tretjem delu preganja DK in njegove Jakuzze. Kaj pričakovat, če dirkaš na polnih cestah v Tokiju , da boš ostal v enem kosu?

Ja, itak da je nerealno. Sej niti ni bistveno. V tej franšizi je Shaw ubil Hana in sedaj bo heroj, za katerega bi naj navijali.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Han ::

Han tukaj. :P

bambam20 ::

Han je izjavil:

Han tukaj. :P



Solo, si to ti? 8-)

Han ::

U pismo, tam sem tudi že mrtev. :))

oo7 ::

Han je izjavil:

Han tukaj. :P


Še je med nami :)

oo7 ::

Fast & Furious: Spy Racers is an upcoming American animated web television series based on the film series of the same name set to premiere on Netflix.

FAST & FURIOUS: SPY RACERS | Teaser Trailer

SmeskoSnezak ::

Mater so ze tecni s temi idejami... zadnjega dela ali dveh pa niti na vidiku ni.
@ Pusti soncu v srce... @

oo7 ::

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw - In Theaters 8/2 (Final Trailer)

oo7 ::

Trenutno 71% na RT - https://www.rottentomatoes.com/m/fast_a...


Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw - Movie Review


Hobbs & Shaw - Movie Review

Vazelin ::

Je že kdo gledal?:D
Je kaj manj bedno kot zadnji ff-ji?

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Je že kdo gledal?:D
Je kaj manj bedno kot zadnji ff-ji?


Bom pogledal doma.
Verjetno ne :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mad Max 4 Fury Road (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23553259 (13164) oo7
»

Furious 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5912347 (10208) IL_DIAVOLO
»

Fast & Furious 6 2013 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15029618 (23796) Jst

Več podobnih tem